Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 22, 17:30)
[
Nu durdomas  doh.gif kiek vaziavom jokiu kelalapiu nereikejo.susiskambindavom su sanatorija ir pirmyn su visais gydytoju siuntimais  cool.gif
bash.gif o kam ju reik poto negauna  bash.gif

nereikejo i ligoniu kasas vezt gydytoju siuntimo/? g.gif man reikejo,o ten ir dave kelialapi ir man ir vaikui g.gif
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 22, 15:45)
nereikejo i ligoniu kasas vezt gydytoju siuntimo/? g.gif man reikejo,o ten ir dave kelialapi ir man ir vaikui g.gif


Jei tas israsas apie lovadienius vadinasi kelialapiu tai tada nezinau g.gif kai vaziavom pirma karta tai buvo pries 12.5m tada taip gavom kelialapi taip ir buvo parasyta smile.gif
Atsakyti
Ačiū merginos kad laikysit kumščius. smile.gif Bet didžiausio jūsų palaikymo reiks sekmadienį, jei važiuosim į tą atranką. smile.gif

Linele.m užjaučiu dėl tų nervukų, kai reikia ruoštis į sanatoriją tikrai nemažai jų būna kol viska susitvarkai kaip reikia. doh.gif O dar per atstumą viska ruošt. Bet gal susitvarkysit, nesinervink taip. mirksiukas.gif
Beje, tiesą vmm2 sako, juk į ligonių kasas nuvežus gydytojo siuntimą, tik gaunamas kelialapiukas. Visada taip buvo. mirksiukas.gif
Ramunka, o tai jūs su žygučiu tik su gydytojų siuntimu lėkdavot? Be kelialapių? Kaip tai gali būt. blink.gif bigsmile.gif Ai va, tas išrašas apie lovadienius ir yra kelialapis. biggrin.gif Galvoju kaip jūs tik su siuntimu lėkdavot. lotuliukas.gif Kelialapiukas būtinas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestytaaa: 22 vasario 2010 - 16:10
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 22, 15:30)
Nu bet ***** kaip pikta  mad.gif kodel lengva dave,labai didelis pagerejimas buvo?  g.gif


pagerejimas toks,kad pradejo daugiau kalbeti,ir dar viena liga pridejo F90.
noriu ir as i sanatorija su savo pupsiku.tik nezinau kieko cia prasyt g.gif savo gydytojos ar neurologes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plazma: 22 vasario 2010 - 16:26
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 22, 14:45)
nereikejo i ligoniu kasas vezt gydytoju siuntimo/? g.gif man reikejo,o ten ir dave kelialapi ir man ir vaikui g.gif



QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 22, 15:06)
Ačiū merginos kad laikysit kumščius.  smile.gif Bet didžiausio jūsų palaikymo reiks sekmadienį, jei važiuosim į tą atranką.  smile.gif

Linele.m užjaučiu dėl tų nervukų, kai reikia ruoštis į sanatoriją tikrai nemažai jų būna kol viska susitvarkai kaip reikia.  doh.gif O dar per atstumą viska ruošt.  Bet gal susitvarkysit, nesinervink taip.  mirksiukas.gif
Beje, tiesą vmm2 sako, juk į ligonių kasas nuvežus gydytojo siuntimą, tik gaunamas kelialapiukas. Visada taip buvo.  mirksiukas.gif
Ramunka, o tai jūs su žygučiu tik su gydytojų siuntimu lėkdavot? Be kelialapių? Kaip tai gali būt.  blink.gif  bigsmile.gif Ai va, tas išrašas apie lovadienius ir yra kelialapis.  biggrin.gif Galvoju kaip jūs tik su siuntimu lėkdavot.  lotuliukas.gif Kelialapiukas būtinas.

Ernestytaaa laikysim sekmadieni kumstukus dar stipriau 4u.gif
Kad su siuntimu reikia eiti i ligoniu kasas as zinojau, bet as maniau,kad tiesiog ten eini,kad popierius iformintus, na zodziu del doku, bet jei gydytojas dave siuntima i sanatorija tai ir gali vaziuoti. ka sanatorijoj sake, kad JIE(sanatorija) duodatik po kelis kelialapius i menesi i visus rajonus, ir zodziu ar tu ji jau gausi cia neaisku i ji pretenduoja daug vaikuciu kurie turi siuntimus blink.gif tai taip iseina lygoniu kasos nusprendzia kas is tu pretendentu vaziuos blink.gif tai gal man skambintis i ligoniu kasa ir klausti ar jie geguzes men turi tu "vadinamu kelialapiu" g.gif
jei moket reiks uz mama, o reikes, tai uz 21d iseina 1050lt

gaila, kad mama mazam mietuke gyvena verysad.gif nera jokiu masazisciu, o tai pagalvojau paimtume masaziste kasdien pavaiksciotu, pamasazuotu, pratimukus padarytu butu beveik puse sanatorijos ax.gif

Papildyta:
QUOTE(plazma @ 2010 02 22, 15:25)
pagerejimas toks,kad pradejo daugiau kalbeti,ir dar viena liga pridejo F90.
noriu ir as i sanatorija su savo pupsiku.tik nezinau kieko cia prasyt  g.gif  savo gydytojos ar neurologes.

del neurologiniu bedu reikia neurologo
Atsakyti
QUOTE(linele.m @ 2010 02 22, 16:33)
Ernestytaaa laikysim sekmadieni kumstukus dar stipriau 4u.gif
Kad su siuntimu reikia eiti i ligoniu kasas as zinojau, bet as maniau,kad tiesiog ten eini,kad popierius iformintus, na zodziu del doku, bet jei gydytojas dave siuntima i sanatorija tai ir gali vaziuoti. ka sanatorijoj sake, kad JIE(sanatorija) duodatik po kelis kelialapius i menesi i visus rajonus, ir zodziu ar tu ji jau gausi cia neaisku i ji pretenduoja daug vaikuciu kurie turi siuntimus blink.gif tai taip iseina lygoniu kasos nusprendzia kas is tu pretendentu vaziuos  blink.gif tai gal man skambintis i ligoniu kasa ir klausti ar jie geguzes men turi tu "vadinamu kelialapiu"  g.gif
jei moket reiks uz mama, o reikes, tai uz 21d iseina 1050lt

gaila, kad mama mazam mietuke gyvena verysad.gif nera jokiu masazisciu, o tai pagalvojau paimtume masaziste kasdien pavaiksciotu, pamasazuotu, pratimukus padarytu butu beveik puse sanatorijos  ax.gif

Papildyta:

del neurologiniu bedu reikia neurologo

aciu,reikes pasidometi
Atsakyti
QUOTE(linele.m @ 2010 02 22, 18:33)
Ernestytaaa laikysim sekmadieni kumstukus dar stipriau 4u.gif
Kad su siuntimu reikia eiti i ligoniu kasas as zinojau, bet as maniau,kad tiesiog ten eini,kad popierius iformintus, na zodziu del doku, bet jei gydytojas dave siuntima i sanatorija tai ir gali vaziuoti. ka sanatorijoj sake, kad JIE(sanatorija) duodatik po kelis kelialapius i menesi i visus rajonus, ir zodziu ar tu ji jau gausi cia neaisku i ji pretenduoja daug vaikuciu kurie turi siuntimus blink.gif tai taip iseina lygoniu kasos nusprendzia kas is tu pretendentu vaziuos  blink.gif tai gal man skambintis i ligoniu kasa ir klausti ar jie geguzes men turi tu "vadinamu kelialapiu"  g.gif
jei moket reiks uz mama, o reikes, tai uz 21d iseina 1050lt

gaila, kad mama mazam mietuke gyvena verysad.gif nera jokiu masazisciu, o tai pagalvojau paimtume masaziste kasdien pavaiksciotu, pamasazuotu, pratimukus padarytu butu beveik puse sanatorijos  ax.gif

Papildyta:

del neurologiniu bedu reikia neurologo

nu zinok man atrodo cia jau tu turi aiskintis iki galo.as ir taip ir taip galvoju,tai gi ne tavo mamai reikia sanatorijos,o vaikui.ji tik lydintis asmuo ir pagal mane bet kas gali vaziuot but su vaiku,koks skirtumas kad ji nedrausta g.gif juk vaziuoja vaika ziuret,jam gi priklauso ,ir suauges zmogus ji priziuret priklauso g.gif nu jau ir man pikta darosi del tokiu nesamoniu doh.gif kas per istatymai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 22, 16:06)
Bet didžiausio jūsų palaikymo reiks sekmadienį, jei važiuosim į tą atranką.

Ai va, tas išrašas apie lovadienius ir yra kelialapis.


Butinai drinks_cheers.gif

O dabar aisku biggrin.gif

QUOTE(plazma @ 2010 02 22, 16:25)
pagerejimas toks,kad pradejo daugiau kalbeti,ir dar viena liga pridejo F90.

noriu ir as i sanatorija su savo pupsiku.tik nezinau kieko cia prasyt savo gydytojos ar neurologes.


Jetus kokia nesamone doh.gif ir kiek nervu kainuoja verysad.gif

Gali prasyt ir tos ir tos,kuri tures ta ir duos cool.gif

QUOTE(linele.m @ 2010 02 22, 16:33)
tai gal man skambintis i ligoniu kasa ir klausti ar jie geguzes men turi tu "vadinamu kelialapiu" 

jei moket reiks uz mama, o reikes, tai uz 21d iseina 1050lt


As tai skambinciau tiesiai tjiems cool.gif ir dar apie mama pasiklausciau tuo paciu smile.gif

Galvojau bus daugiau smile.gif

QUOTE(vmm32 @ 2010 02 22, 16:41)
pagal mane bet kas gali vaziuot but su vaiku,koks skirtumas kad ji nedrausta  juk vaziuoja vaika ziuret,jam gi priklauso ,ir suauges zmogus ji priziuret priklauso


drinks_cheers.gif juk vistiek susimoka uz save
Atsakyti
QUOTE(linele.m @ 2010 02 22, 16:33)
Ernestytaaa laikysim sekmadieni kumstukus dar stipriau 4u.gif
Kad su siuntimu reikia eiti i ligoniu kasas as zinojau, bet as maniau,kad tiesiog ten eini,kad popierius iformintus, na zodziu del doku, bet jei gydytojas dave siuntima i sanatorija tai ir gali vaziuoti. ka sanatorijoj sake, kad JIE(sanatorija) duodatik po kelis kelialapius i menesi i visus rajonus, ir zodziu ar tu ji jau gausi cia neaisku i ji pretenduoja daug vaikuciu kurie turi siuntimus blink.gif tai taip iseina lygoniu kasos nusprendzia kas is tu pretendentu vaziuos  blink.gif tai gal man skambintis i ligoniu kasa ir klausti ar jie geguzes men turi tu "vadinamu kelialapiu"  g.gif
jei moket reiks uz mama, o reikes, tai uz 21d iseina 1050lt

gaila, kad mama mazam mietuke gyvena verysad.gif nera jokiu masazisciu, o tai pagalvojau paimtume masaziste kasdien pavaiksciotu, pamasazuotu, pratimukus padarytu butu beveik puse sanatorijos  ax.gif



Taip, ligonių kasos viską nusprendžia iki galo, manau geriausia tau būtų ten pasiskambint, bus viskas aiškiau. mirksiukas.gif

Aš ir sugalvojau viena planą chuliganą, nežinau kaip ankščiau man nedaėjo taip pamėgint. doh.gif Mano viena centro metodistė moka daryt masažus. Mums ji nedaro masažų nes nepriklauso pagal etatą, bet jei asmeniškai susitarus, su užmokesčiu, gal sutiks padaryt masažiuko kursą . thumbup.gif Jetus kaip butu gerai. thumbup.gif Rytoj eisiu su ją pakalbėt, labai įdomu ką pasakys. rolleyes.gif
Atsakyti
Temute i pabaiga user posted image
Atsakyti
oi kas man daros. taip silpna. sirdis kalatojas. labai skauda stubura ir koja.
nesuprantu, koks velnias prisikabino. noris tik prigulti ir prigulti... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 22, 15:41)
nu zinok man atrodo cia jau tu turi aiskintis iki galo.as ir taip ir taip galvoju,tai gi ne tavo mamai reikia sanatorijos,o vaikui.ji tik lydintis asmuo ir pagal mane bet kas gali vaziuot but su vaiku,koks skirtumas kad ji nedrausta g.gif juk vaziuoja vaika ziuret,jam gi priklauso ,ir suauges zmogus ji priziuret priklauso g.gif nu jau ir man pikta darosi del tokiu nesamoniu doh.gif kas per istatymai schmoll.gif

mama gali su juo vaziuoti, tik jai reikia susimoketi uz save na uz pastoge, nes nera soc drausta.

QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 22, 15:57)
As tai skambinciau tiesiai tjiems  cool.gif ir dar apie mama pasiklausciau tuo paciu  smile.gif

Galvojau bus daugiau  smile.gif
drinks_cheers.gif juk vistiek susimoka uz save

bet sita sistema keista, na sukurta korupcijai doh.gif ar ligoniu kasos gali spresti kam svarbiau sanatorija, kam vaziuoti unsure.gif manau ,kad gydytojai turetu spresti, na man cia keista doh.gif

QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 22, 15:59)
Taip, ligonių kasos viską nusprendžia iki galo, manau geriausia  tau būtų ten pasiskambint, bus viskas aiškiau.  mirksiukas.gif

Aš ir sugalvojau viena planą chuliganą, nežinau kaip ankščiau man nedaėjo taip pamėgint.  doh.gif Mano viena centro metodistė moka daryt masažus. Mums ji nedaro masažų nes nepriklauso pagal etatą, bet jei asmeniškai susitarus, su užmokesčiu, gal sutiks padaryt masažiuko kursą .  thumbup.gif Jetus kaip butu gerai.  thumbup.gif Rytoj eisiu su ją pakalbėt, labai įdomu ką pasakys.  rolleyes.gif

geras planas mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(joolita @ 2010 02 22, 16:08)
oi kas man daros. taip silpna. sirdis kalatojas. labai skauda stubura ir koja.
nesuprantu, koks velnias prisikabino. noris tik prigulti ir prigulti... verysad.gif

unsure.gif kas tau gal spaudimas , valgei unsure.gif
Atsakyti