Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(linele.m @ 2010 02 22, 13:04)
Vikma kada jus i Kauna magneto vaziuojat?

mamytes reikia patarimo SOS kur ieskoti info, kam skambinti. Trumpai mano mama jei vaziuoja i sanatorija su mazium kaip lydintis asmuo ligoniu kasos jos nedengia nes ji yra nedirbanti, nepensininke ir nestovi darbo birzoj  doh.gif kazi pries kiek laiko jei uztektu uzsiregistruoti darbo birzoj  g.gif gydytoja nezino , bet tik uzsimine, kad mama yra automatiskai soc drausta, bet mociute jau visai kas kita. na ir biurokratizmas lt. mamai kai reikejo mes cia i pas gydytoja vezem , ir be problemu, nors nedirba ir mok nemoka. Ko man klausti?

Mes i kauna kita pirmadieni vaziuojam magneto daryt.O ryt reikia pas genetiku ir i raidos centra unsure.gif
O gal tau butu geriau pasiskambinti i ligoniu kasas,nuva dabar drauge yra isvaziavusi i uzsieni,o jos mama(mociute)gulejo sanatorijoj buciau paklausius g.gif teks turbut stoti mamai ibirza jei imanoma g.gif
Atsakyti
mano vaikis vakar lupa prasiskele.uzmyne suniukui(zaisliniui) uodega ir griuvo,galvojau kad ir dantis nusiskele,bet aciu dievui tik lupa prasiskirto.o jau kraujo begimas doh.gif tai tuoj salta kompresa uzdejom ir praejo sutinimas.
Atsakyti
QUOTE(plazma @ 2010 02 22, 13:15)
mano vaikis vakar lupa prasiskele.uzmyne suniukui(zaisliniui) uodega ir griuvo,galvojau kad ir dantis nusiskele,bet aciu dievui tik lupa prasiskirto.o jau kraujo begimas  doh.gif  tai tuoj salta kompresa uzdejom ir praejo sutinimas.

jau galvojau tikram suniukui uzmyne,bet poto daskaiciau kad zaisliniui,tai buvo ir asaru ir kraujo doh.gif vargsiukas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 22, 11:05)
as tai irgi vaikui daug rubeliu turgui(labdaryno) po 1-2lt randu,oj kokiu grazius thumbup.gif bet reikia tureti laiko ir raustis,o as turiu kantrybes lotuliukas.gif striuke sunenui uz 1lt radau,mama nustebo kad kai pasakiau kaina,sako juokauji turbut lotuliukas.gif
o as nieko nelaikau,isdaliju,kai maziukas buvo,tai broliene paskolino.O dabar turiu pririnkus maisa rubu,irgi kamnors isdalinti,norejau per skelbiu.lt parasyt gal kam reikia,o gal dabar tai mamytiai pravers,nu bet tie vyrai balvonai negaliu doh.gif o gal dar priims atgal,kazin kaip ten su juom bus g.gif as nekaupiu rubu,nes kolkas neplanuojam,na ir vietos uzima,o kai bus leliukas,tie esami rubeliai ir ismados iseis lotuliukas.gif

nu tu thumbup.gif "knisliuke" esi pamenu as tuos laikus kai su drauge irgi eidavom pasirausti, nes nauju rubu nusipirkti neisgalejom, o pasipuosti norejosi mirksiukas.gif
vietos tai uzima, jau planavau visus isaugtus rubus sukrauti ir i Lt pas MB tevus issiusti 2 turgines tases gavosi blink.gif bet nespejau, ju paklausiau ar galim, juk vietos turi name gyvena, pradejo mykti, jie labai bijo,kad mes daugiau vaiku neplanuosim lotuliukas.gif sako pasilaikykit dar neatiduokit , taip ir nespejau issiusti ax.gif Isivaizduoju kiek jiems bus dziaugsmo kai pasakysim naujienas wub.gif

as tai niekad nesiulyciau gryzti pas toki vyra blink.gif koks ten vyras siaubas jeigu jau ir nepirma karta isvaro doh.gif doh.gif tegul susitvarko gyvenima, su juo gyvenimo vistiek nebus, jeigu sugeba is namu isvaryti, gal dar smurtavo, baisu net pagalvoti doh.gif verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(linele.m @ 2010 02 22, 13:20)
nu tu  thumbup.gif "knisliuke" esi pamenu as tuos laikus kai su drauge irgi eidavom pasirausti, nes nauju rubu nusipirkti neisgalejom, o pasipuosti norejosi  mirksiukas.gif
vietos tai uzima, jau planavau visus isaugtus rubus sukrauti ir i Lt pas MB tevus issiusti 2 turgines tases gavosi  blink.gif bet nespejau, ju paklausiau ar galim, juk vietos turi name gyvena, pradejo mykti, jie labai bijo,kad mes daugiau vaiku neplanuosim  lotuliukas.gif sako pasilaikykit dar neatiduokit , taip ir nespejau issiusti  ax.gif Isivaizduoju kiek jiems bus dziaugsmo kai pasakysim naujienas  wub.gif

as tai niekad nesiulyciau gryzti pas toki vyra  blink.gif koks ten vyras siaubas jeigu jau ir nepirma karta isvaro  doh.gif  doh.gif tegul susitvarko gyvenima, su juo gyvenimo vistiek nebus, jeigu sugeba is namu isvaryti, gal dar smurtavo, baisu net pagalvoti  doh.gif  verysad.gif

jojo visi sako ir kaip as sugebu rasti :lotuliukas:kai daugiau negali sau leisti,tai ir ieskau ir randu lotuliukas.gif dabar nesioju gera striiuke,ziemine uz 3lt Humanoj pirkta 4u.gif blush2.gif :rolleyes:vel visiem akys blink.gif nu sako tu duodi,ir kaip randi,gerai ir ivardijai mane "knisliuke",kas iesko tas randa lotuliukas.gif

jojo o del tos moters seimoje tai turbut visko galejo buti,ir smurto,kas daznai labai pasitaiko doh.gif vojei voeji

Niuva uosviai jaute,kad dar pagauses seimynele jusu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 22 vasario 2010 - 12:25
QUOTE(vikma @ 2010 02 22, 11:10)
Mes i kauna kita pirmadieni vaziuojam magneto daryt.O ryt reikia pas genetiku ir i raidos centra unsure.gif
O gal tau butu geriau pasiskambinti i ligoniu kasas,nuva dabar drauge yra isvaziavusi i uzsieni,o jos mama(mociute)gulejo sanatorijoj buciau paklausius g.gif teks turbut stoti mamai ibirza jei imanoma g.gif

mama stoti i birza gaili, bet gydytoja uzsimine, kad gali neuztekti gryzus istoti ir iskarto i sanatorija vaziuoti sako reikia jau kazkiek laiko buti stovejus ...
o ji nestojo nes ten juk kas menesi reikia pasirodyti doh.gif tai jauciu reikia skambinti i ligoniu kasas o kur cia i vietinias rajono ar kaip blush2.gif nu zalia as blush2.gif

QUOTE(plazma @ 2010 02 22, 11:15)
mano vaikis vakar lupa prasiskele.uzmyne suniukui(zaisliniui) uodega ir griuvo,galvojau kad ir dantis nusiskele,bet aciu dievui tik lupa prasiskirto.o jau kraujo begimas  doh.gif  tai tuoj salta kompresa uzdejom ir praejo sutinimas.

varksiukas verysad.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(plazma @ 2010 02 22, 13:15)
mano vaikis vakar lupa prasiskele.uzmyne suniukui(zaisliniui) uodega ir griuvo,galvojau kad ir dantis nusiskele,bet aciu dievui tik lupa prasiskirto.o jau kraujo begimas  doh.gif  tai tuoj salta kompresa uzdejom ir praejo sutinimas.

i ligoniu kasas pasiskambink, ten tau pasakys viska smile.gif
nes vistiek maitinima sanatorijoj tik vaikiukas gaus. as kai gulejau tai pirkausi pati.
Atsakyti
nu is lupos kraujo daug buna zinau ir tai,jeigu vyras veja is namu tai reiskias,kad jinai ir musama buvo,ir man taip atrodo,kad tas vyrelis eilinis pijokelis yra.
Papildyta:
po skudurynus ir as pavaikstau,bet nesikuiciu apziuriu tik praaidama nu nemekstu kuistis kantrybes tiek neturiu,ir nerandu kas man patiktu.
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 22, 11:30)
i ligoniu kasas pasiskambink, ten tau pasakys viska smile.gif
nes vistiek maitinima sanatorijoj tik vaikiukas gaus. as kai gulejau tai pirkausi pati.

del maitinimo zinau 4u.gif bet nereiketu uz gyvenima moketi, o jei ne drausta reikes. Man keista koks jiems skirtumas juk kaip lydintis asmuo vaziuoja, juk vaikui iki 7 metu reikia suaugusio, bet ai nesigilinsiu doh.gif
Atsakyti
nors is tiesu tai zaislu vaikams visai geru randu skudurynuose,o sestadieneis tai vis y turgu lekiu ten is padevetu zaislu benski dzipu priperku,kur nauju tikrai be 500lt nenupirksi.
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 22, 11:41)
nors is tiesu tai zaislu vaikams visai geru randu skudurynuose,o sestadieneis tai vis y turgu lekiu ten is padevetu zaislu benski dzipu priperku,kur nauju tikrai be 500lt nenupirksi.

UK yra labai populiarus turgus kur patys zmones parduoda savo nebereikalingus daiktus labai pigiai, o zaislu uz centus gali prisipirkti. Jie didziuliai gali puse dienos eiti neapeisi. Tai vaikisku daiktu daugiausia aisku. Tik MB niekaip nepasiraso ten vaziuoti, karta isprasiau tai sako uzteks pamatei ir viskas smile.gif jis nenori nieko deveto doh.gif sako ir taip vietos namuose nera doh.gif bet reiks vasara pabandyti vel pazysti ax.gif jie visi uz Londono ir sekmadieniais tai kartais laiko gaila smile.gif
Atsakyti
drabuziu tai uosvyte vaikams parsiuncia,o zaislu tai tikrai nevaziuociau i londona,nes ir cia geru,kad ir devetu,bet po 20,30,10lt gali nupirkti kur laiko tikrai ir masinu kur mazius atsisedes ant jos gali vazineti ir nesulusta,va kaledom mazui pirkau nauja dzipa nu nemazas jis paklojau uz ji 400lt ir kas is to lygei trys dienas atlaike ir suluzo tai jau siutau sakau sau buciau uz tokia suma sesis tokius nupirkus turgui,tai nauju nebepirksiu daugiau nes niekam tike ir suluzta greitai,dabar uzmaciau masina gali y ja dviese atsisesti akumuliatorius pakraunamas vairas yra ir tik 100lt,tai sakiau nupirksiu jei dar jinai bus gales vazineti ir ralistu vaidinti,o mano vyrelis vakar man motoroleri parvilko nupirkes sako vasara galesi lekti,tai ir as sumaheri pavaidinsiu wink.gif wink.gif
Atsakyti