Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(vmm32 @ 2010 02 13, 19:46)
o ka sveikinti galima tik vyrus? ax.gif mes su vaikais torta eisim daryt,man dukra maciau ,saldainiu dezute nupirko thumbup.gif

manasis vakar gryzes sako,pupuliuk,siais metais nieko nepadovanosiu,nes sako ner pinigu rolleyes.gif nors nepamenu kad ir praeitas ka butu dovanojes lotuliukas.gif nebent geliu,o siais ne gelyciu negausiu rolleyes.gif
Atsakyti
ir kas kazin ta visa kitka

isgersim sampana ir eisim gult


biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 13, 20:42)
tu ivesk google prader-willio sindromas,ir tau ten ismes info,snd per youtube dar ziurejau,na jusu berniukui tipo yra DS nustatytas,bet kazkaip jis man mazai to sindromo bruozu turi,nu gal cia tik man taip atrodo :hmtaip man del to putlumo,ir to noro valgyt

cia ne tau vienai atrodo kad jis mazai DS bruozu turi.kai buvo maziukas tai daktarai sake kad ne.ir tyrimas tik is 4 karto parode.bet parode verysad.gif o sanatorijoj daktare viena issiziojo kai pasakiau kas yra.bet kiti mato mirksiukas.gif reikes paziuret googlei smile.gif
Atsakyti
as dukrai irgi nupirkau dideli sirdeles formos sokolada ir baliona sirdutes pavidalu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 13, 19:53)
cia ne tau vienai atrodo kad jis mazai DS bruozu turi.kai buvo maziukas tai daktarai sake kad ne.ir tyrimas tik is 4 karto parode.bet parode verysad.gif o sanatorijoj daktare viena issiziojo kai pasakiau kas yra.bet kiti mato mirksiukas.gif reikes paziuret googlei smile.gif

tai is 4karto tyrimas parode,kad DS?Kad tikrai sis sindromas?
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 13, 18:33)
oooo sveiki nauji namuciai....
Ramunka ar cia ta grazuole taip nuskriaudet?ir kaip ji jautes po narkozes ar greit atsigavo,mano puskes kate pora dienu gaivaliojosi....
O jus ryt kaip nors saviskius,bent simboliskai sveikinsit su valentinu,zinau,kad sakysit ai,kad cia vaiku zaidimai,bet vistiek...


Aha ta pacia cool.gif mes ja nuvesem pas veta ir palikom.ten tokia tvarka atvezi palieki stebejimui para,poto kita diena atvaziuoji ir pasiimi tokia pacia kaip ir atvezei,siandien jau net dukt bando eidama pro sali suniui per nosi uzvaziuoja doh.gif lotuliukas.gif reiskias viskas gerai grysta i savo vezes biggrin.gif
Mes svenciam visada wub.gif

QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 13, 18:51)
isgersim sampana ir eisim gult


Nai nai nai.... user posted image biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 13, 19:54)
as dukrai irgi nupirkau dideli sirdeles formos sokolada ir baliona sirdutes pavidalu wub.gif

Ar jau Godutiai padovanojai? 4u.gif
Atsakyti
Vsio einu choru karus ziuret bye1.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 13, 20:56)
tai is 4karto tyrimas parode,kad DS?Kad tikrai sis sindromas?

jo 3kartus kauno klinikose dare,tai vis nesigavo.paskui ivilniu vaziavom,ten nustate,kai maziui jau 3 menesiai buvo.del dauno sindromo.o apie ta kur tu sakai as tik is taves ir suzinojau pries kelias savaites wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vmm32: 13 vasario 2010 - 19:02
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 13, 19:51)
ir kas kazin ta visa kitka

isgersim sampana ir eisim gult
biggrin.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

mes isgere sampano dar neisim gulti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif telika ziuresim lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet as jau net syvakar uzsimaniua g.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 13, 19:58)
Vsio einu choru karus ziuret  bye1.gif

ar toli reikia eiti? lotuliukas.gif uz ka sergat?as uz KLAIPEDA,ten mano klasiokas dainuoja,toks biski nemazas vyrukas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir isstuomens ir isliemens smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 13, 20:57)

Nai nai nai.... user posted image  biggrin.gif

niu mergos eisim gult tikraja to zodzio prasme,o ne tai ka jus pagalvojot doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 13, 19:59)
jo 3kartus kauno klinikose dare,tai vis nesigavo.paskui ivilniu vaziavom,ten nustate,kai maziui jau 3 menesiai buvo.del dauno sindromo.o apie ta kur tu sakai as tik is taves ir suzinojau pries kelias savaites wub.gif

o pas endokrinologus lankotes?
Atsakyti