Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(joolita @ 2010 02 22, 09:49)
is kur trauki tokius juokelius? bet zinok tipiskas vyras  drinks_cheers.gif


Randu nete biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 22, 11:10)
Randu nete  biggrin.gif

guliu lovoje siandiena ir jegu nera pasikelti. nesuprantu kur mano visos jegos...
Atsakyti
labas rytas gossip.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 21, 22:51)
Ernestuk, mažu ir rytoj galėsi ramiai ilsėtis biggrin.gif


Žiurėsim kaip pleputės šnd jungsis. lotuliukas.gif

QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 22, 09:42)
Labas rytas  4u.gif

Cia nuotaikai pakelti nuo pirmadienio  lotuliukas.gif

Jau nemažai laiko stebiu savo žmonos keistą elgesį. Man atrodo, kad ji
eina į "kairę", ta prasme, kad ji man nebeištikima. Viskas lyg ir
normalu,bet... Kai ji ilgai kalba telefonu, o aš prieinu, norėdamas
pasiklausyti su kuo ir apie ką ji kalba, ji staiga padeda ragelį, o į
klausimą, su kuo kalbėjo, atsako, kad su drauge, kurios aš nepažįstu.
Aš visada laukiu, kai ji grįžta namo su taksi, tačiau ją visada
pastebiu tik pareinančią iš už namo kampo. Taigi, vis nepamatau, su
kokia mašina ji parvažiuoja namo. Kartą aš paėmiau jos mobilų telefoną
pažiūrėti, kiek laiko. Kai pamatė, užkėlė baisiausią triukšmą ir
liepė niekada neliesti jos mobiliako. Aš niekada su ja nekalbėjau apie
savo prielaidas, nes bijojau išgirsti tiesą. Tačiau, kai praeitą naktį
nei iš šio, nei iš to ji išvyko, aš nusprendžiau ją pasekti. Lauke,
aikštelėje stovi mano mašina. Iš aikštelės matosi gan didelė erdvė.
Tad pasislėpiau už savo automobilio ir ėmiau laukti, norėdamas
pamatyti, su kuo ji parvyksta. Pritūpiau už savo automobilio ir netyčia
pastebėjau, kad priekinio rato diske matosi kažkokios dėmės. Pasilenkęs arčiau pastebėjau, kad jis parūdijęs! Pasakykite prašau, ar saugu su tokiais diskais važiuoti, ar reikia juos keisti? O jeigu juos reikia pasikeisti į naujus, tai ar galiu pakeisti ne originaliais? Jeigu taip, tai kokius man geriau pirkti? Ar gali taip būti, kad tos rūdys atsirado dėl blogų kaladėlių? Mano automobilyje jos yra ne originalios, o "Nishinbo". Aš jas pirkau turguje. Gal jos pasitaikė nekokybiškos? Gal man tiesiog nusipirkti naujas kaladėles? Aš labai tikiuosi kvalifikuoto patarimo šituo man labai svarbiu klausimu.
Ačiū. ''



Geras lotuliukas.gif

Na o man šiandien dar irgi kaip ir poilsio diena bet prieš akis dar mankštos visokios, maudynės, oi kaip tingiu kažkaip. Būt neblogai irgi visą dieną lovoj prasivoliot. doh.gif Labai laukiu rytojaus, sužinosiu tiksliai ar lėksim su drama sekmadienį į "Lietuvos talentų" atranką, kaip butų faina. thumbup.gif rolleyes.gif

O tau, Joolituk, kaip sakiau, būtinai jau reik labiau savim pasirūpint, pagert kokių vitaminukų, būtinai. nono.gif Aišku kalba tokia pati "labai besirūpinanti" savo sveikata, bet jau truputi to mokaus, ir tu pasistenk. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestytaaa: 22 vasario 2010 - 11:13
nu turbut siandien tokia diena tinginystes,as ir dar su halatu vaikstau,tyngiu net pavalgyti doh.gif
Papildyta:
bet man dar vienas dalykas nesuvokiamas,kaip tokiu vyru dar atsiranda ant sios zemes man truksta zodziu,tiesa pasakius as tai jam pautus nurauciau, doh.gif
Atsakyti
labas rytelis,
mimmi as galiu naujagimiu drabuzeliu atiduoti, turiu tiek ,kad uztektu ir 5 dar vaikams nieko neismeciau. O visa kita tai dar paciai bus reikalinga mirksiukas.gif
Labai liudna ,kad jei tokius sprendimus reikia daryti verysad.gif

pirmadienis ir lyja kaip iskibiro verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(linele.m @ 2010 02 22, 12:31)
labas rytelis,
mimmi as galiu naujagimiu drabuzeliu atiduoti, turiu tiek ,kad uztektu ir 5 dar vaikams nieko neismeciau. O visa kita tai dar paciai bus reikalinga  mirksiukas.gif
Labai liudna ,kad jei tokius sprendimus reikia daryti  verysad.gif

pirmadienis ir lyja kaip iskibiro  verysad.gif

as tai viska atidaviau ,na jei duok D bus antras tai ...... pirksim naujai ..... na MB sese vel atsius is usa ,ir dabar mazoji nesioju rubelius is usa ,vilniuj pirkau pardej tik viena karta ,o ir kainos nezmoniskos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(NikeZ @ 2010 02 22, 10:33)
as tai viska atidaviau ,na jei duok D bus antras tai ...... pirksim naujai ..... na MB sese vel atsius is usa ,ir dabar mazoji nesioju rubelius is usa ,vilniuj pirkau pardej tik viena karta ,o ir kainos nezmoniskos  doh.gif


as tai buvau uzsipirkusi doh.gif o mums dar 2.5 men itvariuka uzdejau tai daug rubeliu liko nauji nei karta nedeti, pagrinde visi sudovanoti buvo nuo 3 men verysad.gif o mes nesiojom iskarto 6 men rubelius nes kitu uzdeti ant itvariuko negalejau doh.gif
pas mus kai buna ispardavimai ziema ir vasara sliaustinuku Nexs po £1 gali prisipirkti thumbup.gif
as tai nieko neisdalinau nes galvojau vistiek neuzilgo apie antra 2.gif
kaip jums sekasi planuoti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 21, 22:14)
o lia lia tai as jau pletkininke mirksiukas.gif atvaziuok vikma ir tau skerstuviu ydesiu biggrin.gif                                                                           mimmi ta moteris naslaite,kaip jinai nu ar turi zalyngu yprociu? Ka jinai anksciau dirbo,priimciau as ja pas save gyventi jei jinai noretu kaime g.gif padeciau jai ant koju atsistoti,jei jinai susidomes galesim susitikti su jumis toks va mano pasiulimas.Nu gi vikmute pletkute o kur tu dabar pradingus,kad nerasai  tongue.gif

LABA DIENA 4u.gif ESU ESU AS GYVA,TIK REIKALU MILIJONAI,GERIU KAVUTES,TAI UZEJAU PAS JUS ISVECIUS mirksiukas.gif Eeh butum salia tikrai uzlekciau sviezynos ax.gif aciu beje uz pakvietima.Mes snd isvykstam i vilniu,jau visurius pradejo sukti nuo ryto,kad kaip seksis ryt pas tu visu gydytoju doh.gif
O mimmi as taip pat prisidesiu kuom galesiu,o gal ir paciai mamytiai rubeliu ar kazkokiu daiktu reikia?
Papildyta:
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 22, 12:05)
Žiurėsim kaip pleputės šnd jungsis.  lotuliukas.gif
Geras  lotuliukas.gif

Na o man šiandien dar irgi kaip ir poilsio diena bet prieš akis dar mankštos visokios, maudynės, oi kaip tingiu kažkaip. Būt neblogai irgi visą dieną lovoj prasivoliot.  doh.gif Labai laukiu rytojaus, sužinosiu tiksliai ar lėksim su drama sekmadienį į "Lietuvos talentų" atranką, kaip butų faina.  thumbup.gif  rolleyes.gif

Laikom spygas koju ir ranku rytoj thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 22 vasario 2010 - 12:04
Vikma kada jus i Kauna magneto vaziuojat?

mamytes reikia patarimo SOS kur ieskoti info, kam skambinti. Trumpai mano mama jei vaziuoja i sanatorija su mazium kaip lydintis asmuo ligoniu kasos jos nedengia nes ji yra nedirbanti, nepensininke ir nestovi darbo birzoj doh.gif kazi pries kiek laiko jei uztektu uzsiregistruoti darbo birzoj g.gif gydytoja nezino , bet tik uzsimine, kad mama yra automatiskai soc drausta, bet mociute jau visai kas kita. na ir biurokratizmas lt. mamai kai reikejo mes cia i pas gydytoja vezem , ir be problemu, nors nedirba ir mok nemoka. Ko man klausti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linele.m: 22 vasario 2010 - 12:04
QUOTE(linele.m @ 2010 02 22, 12:43)
as tai buvau uzsipirkusi  doh.gif o mums dar 2.5 men itvariuka uzdejau tai daug rubeliu liko nauji nei karta nedeti, pagrinde visi sudovanoti buvo nuo 3 men  verysad.gif o mes nesiojom iskarto 6 men rubelius nes kitu uzdeti ant itvariuko negalejau  doh.gif
pas mus kai buna ispardavimai ziema ir vasara sliaustinuku Nexs po £1 gali prisipirkti  thumbup.gif
as tai nieko neisdalinau nes galvojau vistiek neuzilgo apie antra  2.gif
kaip jums sekasi planuoti  wub.gif

as tai irgi vaikui daug rubeliu turgui(labdaryno) po 1-2lt randu,oj kokiu grazius thumbup.gif bet reikia tureti laiko ir raustis,o as turiu kantrybes lotuliukas.gif striuke sunenui uz 1lt radau,mama nustebo kad kai pasakiau kaina,sako juokauji turbut lotuliukas.gif
o as nieko nelaikau,isdaliju,kai maziukas buvo,tai broliene paskolino.O dabar turiu pririnkus maisa rubu,irgi kamnors isdalinti,norejau per skelbiu.lt parasyt gal kam reikia,o gal dabar tai mamytiai pravers,nu bet tie vyrai balvonai negaliu doh.gif o gal dar priims atgal,kazin kaip ten su juom bus g.gif
as nekaupiu rubu,nes kolkas neplanuojam,na ir vietos uzima,o kai bus leliukas,tie esami rubeliai ir ismados iseis lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos,

noriu patarimo,tu kurios apskundet NDNT sprendima.
kokius dokumentus ir kokiu adresu reikia siusti?musu diagnoze F83,F90,tai dave lengva neigaluma 2metams.kazin ar verta bilinetis is naujo?aciu

oras siandien pasakiskas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plazma: 22 vasario 2010 - 12:07