Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(evel1 @ 2010 02 21, 21:14)
                                                                                                    .Nu gi vikmute pletkute o kur tu dabar pradingus,kad nerasai  tongue.gif


Nagi įdomu ar pasijungs ši pleputė šiandien "darban".
gossip.gif g.gif lotuliukas.gif Po judvieju paskutinių temų konvejerio, daba baisu man pražioplint kada naują temą kurt. doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Kaip manot nedamušit šios temukės iki rytojaus pusdienuko? biggrin.gif
Atsakyti
damusim sendien,tik nera vienos pletkutes uztai kita yra sveika vmm32 group.gif
Atsakyti
QUOTE(NikeZ @ 2010 02 21, 22:06)
turiu vonele  4u.gif rubukai jau atiduoti  schmoll.gif gal ka rasiu dar  mirksiukas.gif vistiek guli rusy ,o yra kam reikia  smile.gif


Ačiū tau už vonelę.Atidarė temutę, tai mamytės rūbelių, vystymo lentą, žaisliukų duos. Jau ir mamytė pralinksmėjus, rytoj pas daktarus eina, darysis tyrimus.

QUOTE(evel1 @ 2010 02 21, 22:14)
o lia lia tai as jau pletkininke mirksiukas.gif atvaziuok vikma ir tau skerstuviu ydesiu biggrin.gif                                                                                                                                mimmi ta moteris naslaite,kaip jinai nu ar turi zalyngu yprociu? Ka jinai anksciau dirbo,priimciau as ja pas save gyventi jei jinai noretu kaime g.gif padeciau jai ant koju atsistoti,jei jinai susidomes galesim susitikti su jumis toks va mano pasiulimas.Nu gi vikmute pletkute o kur tu dabar pradingus,kad nerasai  tongue.gif


Jinai dirbo Santariškėse, maisto dalintoja, paskui Čili picoje, bet atleido dėl etatų mažinimo. Jinai nerūko, negeria, ne narkomanė,tik nesiseka jai gyvenime. Turėjo Utenoje tetą, bet jinai jau gal mirusi, daugiau giminių jokių. Parašiau aš jai sms, bet jau miega, nebeatrašo.Rytoj pakalbėsiu, tai parašysiu.Manau, kad priims pagalbą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mimmi: 21 vasario 2010 - 22:40
Mimi, užmačiau, kad visos pasiūliusios pagalbą mamytės iš mūsų bendraamžių smile.gif o ta, kuri siūlo teisinę pagalbą, ji ir mums padeda su teismu smile.gif visos sulėksim ir padėsim wink.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 21, 21:58)
damusim sendien,tik nera vienos pletkutes uztai kita yra sveika vmm32  group.gif


Bet ir ji žiuriu kažkur dingus, manau dar šiandien neprireiks naujų namučiu. mirksiukas.gif lotuliukas.gif Galiu ramiai eit liuliuot. biggrin.gif Labanaktuks visoms. bye1.gif
Atsakyti
Ernestuk, mažu ir rytoj galėsi ramiai ilsėtis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 21, 23:40)
Mimi, užmačiau, kad visos pasiūliusios pagalbą mamytės iš mūsų bendraamžių smile.gif o ta, kuri siūlo teisinę pagalbą, ji ir mums padeda su teismu smile.gif visos sulėksim ir padėsim wink.gif


Medute, labai ačiū tau už viską.Dabar jau ramiai miegot galėsiu.
Atsakyti
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 21, 19:06)
Vilniuje ji, nes daugiau neturi kur.
Papildyta:
Aš ir jau susodinau savo daržą ant palangės, db lauksiu kol išdygs agurkai, pomidorai, žirniai ir dar visokios žolelės.Liko tik grindis išplaut doh.gif

parasiau tau i az. kuom as galiu prisideti.

bet paskui agurkus ir pomidorus, tu i darza persodini?
beje atsigavo mano orchideja. lapus tik pakele ir zydi smile.gif matyt jai patiko pas mane lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Cia nuotaikai pakelti nuo pirmadienio lotuliukas.gif

Jau nemažai laiko stebiu savo žmonos keistą elgesį. Man atrodo, kad ji
eina į "kairę", ta prasme, kad ji man nebeištikima. Viskas lyg ir
normalu,bet... Kai ji ilgai kalba telefonu, o aš prieinu, norėdamas
pasiklausyti su kuo ir apie ką ji kalba, ji staiga padeda ragelį, o į
klausimą, su kuo kalbėjo, atsako, kad su drauge, kurios aš nepažįstu.
Aš visada laukiu, kai ji grįžta namo su taksi, tačiau ją visada
pastebiu tik pareinančią iš už namo kampo. Taigi, vis nepamatau, su
kokia mašina ji parvažiuoja namo. Kartą aš paėmiau jos mobilų telefoną
pažiūrėti, kiek laiko. Kai pamatė, užkėlė baisiausią triukšmą ir
liepė niekada neliesti jos mobiliako. Aš niekada su ja nekalbėjau apie
savo prielaidas, nes bijojau išgirsti tiesą. Tačiau, kai praeitą naktį
nei iš šio, nei iš to ji išvyko, aš nusprendžiau ją pasekti. Lauke,
aikštelėje stovi mano mašina. Iš aikštelės matosi gan didelė erdvė.
Tad pasislėpiau už savo automobilio ir ėmiau laukti, norėdamas
pamatyti, su kuo ji parvyksta. Pritūpiau už savo automobilio ir netyčia
pastebėjau, kad priekinio rato diske matosi kažkokios dėmės. Pasilenkęs arčiau pastebėjau, kad jis parūdijęs! Pasakykite prašau, ar saugu su tokiais diskais važiuoti, ar reikia juos keisti? O jeigu juos reikia pasikeisti į naujus, tai ar galiu pakeisti ne originaliais? Jeigu taip, tai kokius man geriau pirkti? Ar gali taip būti, kad tos rūdys atsirado dėl blogų kaladėlių? Mano automobilyje jos yra ne originalios, o "Nishinbo". Aš jas pirkau turguje. Gal jos pasitaikė nekokybiškos? Gal man tiesiog nusipirkti naujas kaladėles? Aš labai tikiuosi kvalifikuoto patarimo šituo man labai svarbiu klausimu.
Ačiū. ''
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 21, 23:58)
damusim sendien,tik nera vienos pletkutes uztai kita yra sveika vmm32  group.gif

oi ne,jau seniai miegojau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 22, 11:42)
Labas rytas  4u.gif

Cia nuotaikai pakelti nuo pirmadienio  lotuliukas.gif

''

lotuliukas.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 22, 10:42)
Labas rytas  4u.gif

Cia nuotaikai pakelti nuo pirmadienio  lotuliukas.gif

Jau nemažai laiko stebiu savo žmonos keistą elgesį. Man atrodo, kad ji
eina į "kairę", ta prasme, kad ji man nebeištikima. Viskas lyg ir
normalu,bet... Kai ji ilgai kalba telefonu, o aš prieinu, norėdamas
pasiklausyti su kuo ir apie ką ji kalba, ji staiga padeda ragelį, o į
klausimą, su kuo kalbėjo, atsako, kad su drauge, kurios aš nepažįstu.
Aš visada laukiu, kai ji grįžta namo su taksi, tačiau ją visada
pastebiu tik pareinančią iš už namo kampo. Taigi, vis nepamatau, su
kokia mašina ji parvažiuoja namo. Kartą aš paėmiau jos mobilų telefoną
pažiūrėti, kiek laiko. Kai pamatė, užkėlė baisiausią triukšmą ir
liepė niekada neliesti jos mobiliako. Aš niekada su ja nekalbėjau apie
savo prielaidas, nes bijojau išgirsti tiesą. Tačiau, kai praeitą naktį
nei iš šio, nei iš to ji išvyko, aš nusprendžiau ją pasekti. Lauke,
aikštelėje stovi mano mašina. Iš aikštelės matosi gan didelė erdvė.
Tad pasislėpiau už savo automobilio ir ėmiau laukti, norėdamas
pamatyti, su kuo ji parvyksta. Pritūpiau už savo automobilio ir netyčia
pastebėjau, kad priekinio rato diske matosi kažkokios dėmės. Pasilenkęs arčiau pastebėjau, kad jis parūdijęs! Pasakykite prašau, ar saugu su tokiais diskais važiuoti, ar reikia juos keisti? O jeigu juos reikia pasikeisti į naujus, tai ar galiu pakeisti ne originaliais? Jeigu taip, tai kokius man geriau pirkti? Ar gali taip būti, kad tos rūdys atsirado dėl blogų kaladėlių? Mano automobilyje jos yra ne originalios, o "Nishinbo". Aš jas pirkau turguje. Gal jos pasitaikė nekokybiškos? Gal man tiesiog nusipirkti naujas kaladėles? Aš labai tikiuosi kvalifikuoto patarimo šituo man labai svarbiu klausimu.
Ačiū. ''


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
is kur trauki tokius juokelius? bet zinok tipiskas vyras drinks_cheers.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NikeZ: 22 vasario 2010 - 09:50