Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

Aš ją pasiimsiu liepos pradžioje,gal, mergaitės, turit naujagimiui drabužėlių, gal kuri nereikalingą lovelę ar vežimėlį.
Atsakyti
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 21, 20:06)
Vilniuje ji, nes daugiau neturi kur.
Papildyta:
Aš ir jau susodinau savo daržą ant palangės, db lauksiu kol išdygs agurkai, pomidorai, žirniai ir dar visokios žolelės.Liko tik grindis išplaut doh.gif

o as kaip tik siandien galvojau kadA galima sodint visokias zoleles jei auginsiu balkone.set tai yra doh.gif
Atsakyti
Mimi, siūlau atidaryti temelę, manau atsiras nemažai mamų, galinčių ir norinčių padėti, gal kuri pasiūlys ir pastogę.. Dieve, kaip tokius vyrus žemė nešioja, juk tai jo vaikas, jo moteris...išgama sad.gif pasidairysiu mažosios kokių rūbelių, gal dar kas liko, nes padalinau draugėms..
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 21, 21:08)
Mimi, siūlau atidaryti temelę, manau atsiras nemažai mamų, galinčių ir norinčių padėti, gal  kuri pasiūlys ir pastogę.. Dieve, kaip tokius vyrus žemė nešioja, juk tai jo vaikas, jo moteris...išgama sad.gif pasidairysiu mažosios kokių rūbelių, gal dar kas liko, nes padalinau draugėms..

as irgi kazkaip nelaikau,isdalinu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 21, 20:08)
Mimi, siūlau atidaryti temelę, manau atsiras nemažai mamų, galinčių ir norinčių padėti, gal  kuri pasiūlys ir pastogę.. Dieve, kaip tokius vyrus žemė nešioja, juk tai jo vaikas, jo moteris...išgama sad.gif pasidairysiu mažosios kokių rūbelių, gal dar kas liko, nes padalinau draugėms..


Visokių gyvulių yra, jau pernai pavasarį jinai buvo išvyta, tai gyveno pas mane, kol papuolė į nakvynės namus. O vakar prisipažino,kad laukiasi ir leliuką nori palikt gyvybės langelyje. Nu man širdis neleidžia, kad ji taip pasielgtų. Reiks bandyt temukę atidaryt.

QUOTE(vmm32 @ 2010 02 21, 20:19)
as irgi kazkaip nelaikau,isdalinu... blush2.gif


Pas mane ir pana jau nemaža, o draugės aplink irgi arba laukiasi, arba išdalyja viską, nes nekaupia. Ech, ir ko tas gyvenimas toks sudėtingas unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 21, 20:06)
o as kaip tik siandien galvojau kadA galima sodint visokias zoleles jei auginsiu balkone.set tai yra  doh.gif


Aš tai net negalvojau, biškį laisvesnė tai ir sodinu. Gėles ant spintos užkėliau, nes jau nebetelpa niekur doh.gif , tik orchidėja liko, nes žydi dar wub.gif . Laukiu kol sušils, tada visa augmenija į balkoną keliaus. MB jau klausinėja, kada jam reiks kraustytis iš namų, nes savo vazonus jau tuoj į lovą kelt pradėsiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mimmi: 21 vasario 2010 - 19:49
Mimi, paskelbiau pas mus bendraamžių temoje apie tavo draugę, tai jau yra viena mamytė, kuri turi ką padovanoti smile.gif aš duosiu tavo kontaktus, ir judvi susitarsite kur ir kaip viskas vyks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 21, 20:50)
Mimi, paskelbiau pas mus bendraamžių temoje apie tavo draugę, tai jau yra viena mamytė, kuri turi ką padovanoti smile.gif aš duosiu tavo kontaktus, ir judvi susitarsite kur ir kaip viskas vyks smile.gif


Ačiū tau, aš tau savo kontaktus į AŽ surašau.
Atsakyti
Paplatinsiu juos, jei atsiras daugiau norinčių padėti smile.gif
Atsakyti
Aš bandau atidaryt temą, bet dar laukiu patvirtinimo. Ačiū tau, Medute.
Atsakyti
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 21, 21:29)
Aš bandau atidaryt temą, bet dar laukiu patvirtinimo. Ačiū tau, Medute.

turiu vonele 4u.gif rubukai jau atiduoti schmoll.gif gal ka rasiu dar mirksiukas.gif vistiek guli rusy ,o yra kam reikia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NikeZ: 21 vasario 2010 - 21:12
o lia lia tai as jau pletkininke mirksiukas.gif atvaziuok vikma ir tau skerstuviu ydesiu biggrin.gif mimmi ta moteris naslaite,kaip jinai nu ar turi zalyngu yprociu? Ka jinai anksciau dirbo,priimciau as ja pas save gyventi jei jinai noretu kaime g.gif padeciau jai ant koju atsistoti,jei jinai susidomes galesim susitikti su jumis toks va mano pasiulimas.Nu gi vikmute pletkute o kur tu dabar pradingus,kad nerasai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 21, 21:20)

mano rekomenduotas berniukas jai uzeme musu laika mankstom lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NikeZ: 21 vasario 2010 - 21:26