Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(Medute28 @ 2010 02 21, 12:33)
Vikma, jos seno kirpimo, nesugebėjo prisitaikyti prie kito ritmo, tempo, technologijų, gyvena pagal seną, todėl joms labai sunku ir mūsų nesupranta. O ir nenori jos taikytis prie naujo, o kam, kai kažkas kitas gali padaryti ir prisitaikyti.


Ne sukirpime esme manau schmoll.gif cia jau matyt natura zmogaus tokia,auklejimas cool.gif mano mama irgi seno kirpimo,bet visiska priesingybe tavajai optimizmo isikunijimas buvo,gyvenimas negloste labai vargo,bet niekada savo nastos nekraudavo savo vaikams cool.gif suprantama liga siaubinga,bet gi kovok,kabinkis i gyvenima,ieskok budu kaip kuo ilgiau isgyvent,o ne taip save est ir aplinkinius verysad.gif laikykis Medute 4u.gif

QUOTE(plazma @ 2010 02 21, 13:23)
mes esam  Viltieciai jau du metai,bet mes nemokam nario mokescio   nors kiti moka po 1lt i men.mane visur kviecia su vaikuciu,sako jei neturi kaip vaika nuvezti i kauna galim suorganizuoti ir t.t gal priklauso nuo pacios bendrijos.


drinks_cheers.gif jums pasiseke,nes pas mus cia ti truksta zodziu doh.gif

QUOTE(vmm32 @ 2010 02 21, 14:13)
o gal taip ir geriau,daugiau jegu igyji pasirpiesinti,ir daryti viska kad taip nebutu


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunka:): 21 vasario 2010 - 14:44
Labukas,

Vilte o siaube as tai peiliu pati bijau , man maziausias ipjovimas blink.gif

GREK sveika sugryzus ir daug daug tau istvermes ir sveikatytes, tu musu mintyse 4u.gif

QUOTE(auskalyte @ 2010 02 20, 17:50)
Dabar dar tik domiuosi, nes net ir gydytojai, kurie nustate sia liga, nieko negalejo paaiskinti, paskaite kelias frazes is knygos Labai reta liga, pasitaikanti 1 is 25000
O jai budingas fizinis, protinis atsilikimas, issiskirianti isvaizda, kalbos atsilikimas, valgymo, miego, elgesio sutrikimai, saves zalojimas ir t.t., ir t.t., baisu.....

Norejau paklausti, ar priklausote kokioms nors organizacijoms, bendrijoms?

Musu liga Lietuvoje turbut nera daugiau serganciu, kaip viska susizinoti, kur kreiptis pagalbos? Genetikai patare tik stebeti sveikata...

Aciu uz palinkejimus


sveikute 4u.gif uzjauciu del dukrytes diagnozes verysad.gif Mes irgi suzinojom apie reta chromosomu sutrikima kai suneliui buvo 8 men. Neturime nei literaturos nei pavyzdsiu kas laukia ateity, deja esam vieninteliai verysad.gif Tik as pati labai nerimavau, del jo raidos nedaviau ramybes gydytojams, bet kai suzinojom diagnoze buvo lengvas sokas vistiek, juk tai nepagydoma verysad.gif Kuo greiciau priimsi ,kad tavo dukryte yra kitokia, tuo lengviau bus jums ir geriau mazylei. As beveik neverkiau, bent jau neuzdavinejau klausimu kodel taip nutiko, kodel musu vaikui, bet tik norejau suzinoti kuom galim jam padeti, ka galim mes padaryti,kad butu geriau smile.gif Jau ramiai galiu ziureti i jo bendraamzius ir matyti, koks skirtumas yra, bet mano mazius vistiek pats nuostabiausias wub.gif ir kiekvienas jo mazytis pasiekimas toks dziaugsmas wub.gif

mums irgi ka galejo pasakyti, tik stebeti, tikrina dabar viska is pagrindu ir tiek mirksiukas.gif
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 20, 19:42)
susitaikyk kuo greiciau,taip tau paciai ir tavo mergytei geriau bus console.gif mano vaikui dauno sindromas,baisi diagnoze,kiek verkiau 4 kartus tyrimus dare,kol nustate.dabar man taip atrodo ,kad reikia taip nusiteikti ,kkad diagnozes nepakeisi,ypac asarom gali tik susitaikyti su tuo kaip yra ir stengtis padeti savo vaikiukui taip kad stiprybes tavo seimai, beje is kokio jus miesto ,kiek laiko dukrytei?


drinks_cheers.gif
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 20, 21:16)
Ačiū mergikės už palaikymą, bet jau kaip sunku, mama įjungė nerealų terorizmą namuose..praeinu, prasideda dūsavimai, žiūrėjimai į tolį, nesikelia iš lovos, neina į lauką net su sabaka pavaikščioti, virkčioja vos tik ateinu į kambarį, arba taikosi ateiti į virtuvę kai esu, ir vis dejuoja, dejuoja...dūsauja...tyliai terorizuoja ir kelia spektaklius....gal kam tai keistai skamba, kas nėra susidūręs su žmogumi-manipuliatorium, žinokit greitu laiku jei tai nesiliaus, man palaikymo reikės jau ne žodinio o medikamentinio, nes dar ir mažoji šiandien kaip užsukta, viskas jai blogai ir blogai, klykia rėkia, neina susikalbėti..pavargau per šią dieną taip, lyg per visą pusmetį iš karto...einu kalsiu alaus su krabų lazdelėm, nes jau trečia savaitė negaliu nieko valgyti normalaus, tik kažką labai lengvo, pykina nuo įtampos ir nervų bet svoris bjaurybė dėl to nekrenta...
Labanaktis

oi Medute laikykis 4u.gif verysad.gif sunku tavo mamytei, bet negerai ji elgiasi verysad.gif stiprybes jums abiems 4u.gif

QUOTE(vmm32 @ 2010 02 21, 13:13)

o cia tai tikrai.tie daktarai pamato diagnoze ir visi atrodo tokie ir turi buti,kaip knygose parasyta juk kiekvienas zmogus skirtingas,ir ka gali zinoti kas bus po keliu metu.o jau nuteikia visada blogiausiam g.gif o gal taip ir geriau,daugiau jegu igyji pasirpiesinti,ir daryti viska kad taip nebutu

o musu niekas negazdina, atvirksciai sakyciau palaiko smile.gif gal cia gydytojai daugiau patirties turi su tokiais vaikuciais ir tevais, nezinau, as visada viska blogiau matau nei jie g.gif
Atsakyti
Mamukai, aš čia su pagalbos prašymu blush2.gif Turiu tokią pažystamą, kuri gyvena nakvynės namuose.Turi 6 metų sūnelį ir šiuo metu laukiasi antro. Ji neturi darbo, jos briedis išvijo ją iš namų, kai tik ji pasakė, kad turės leliuką. Ji nori savo leliuką palikti gyvybės langelyje, nes po gimdymo į nakvynės namus gryžti negalės, neturi pinigų net maistui, jau nebekalbant apie pasirūpinimą naujagimiu. Aš ją pasiimsiu iš gimdymo namų, kad tik nepaliktų leliuko, nes mano šeimyna vasarai išlėks į Angliją,tai bus laisvas kambarys.Patarkit, kaip aš ją galiu atkalbėt nuo tokių minčių.Ji našlaitė, visą gyvenimą praleidusi vaikų namai - globos namai - nakvynės namai.

help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 21, 16:37)
Mamukai, aš čia su pagalbos prašymu blush2.gif  Turiu tokią pažystamą, kuri gyvena nakvynės namuose.Turi 6 metų sūnelį ir šiuo metu laukiasi antro. Ji neturi darbo, jos briedis išvijo ją iš namų, kai tik ji pasakė, kad turės leliuką. Ji nori savo leliuką palikti gyvybės langelyje, nes po gimdymo į nakvynės namus gryžti negalės, neturi pinigų net maistui, jau nebekalbant apie pasirūpinimą naujagimiu. Aš ją pasiimsiu iš gimdymo namų, kad tik nepaliktų leliuko, nes mano šeimyna vasarai išlėks į Angliją,tai bus laisvas kambarys.Patarkit, kaip aš ją galiu atkalbėt nuo tokių minčių.Ji našlaitė, visą gyvenimą praleidusi vaikų namai - globos namai - nakvynės namai.

help.gif  help.gif  help.gif

sveikute 4u.gif
matyt labai didelej nevilty mamyte. as manau jei ji stovetu tvirtai ant koju. nepaliktu savo vaikelio schmoll.gif o kiek laiko ji laukiasi?
jei ji dar rastu darba,gal dekretiniu gautu? gal kas leliuka augintu, o ji tada galetu tvarkit savo ateiti, atsistotu ant koju ir galetu tryse gyventi. man visad gaila vaikiuku. jei galeciau visus pas save apgyvendinciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 21, 17:02)
sveikute 4u.gif
matyt labai didelej nevilty mamyte. as manau jei ji stovetu tvirtai ant koju. nepaliktu savo vaikelio  schmoll.gif  o kiek laiko ji laukiasi?
jei ji dar rastu darba,gal dekretiniu gautu? gal kas leliuka augintu, o ji tada galetu tvarkit savo ateiti, atsistotu ant koju ir galetu tryse gyventi.  man visad gaila vaikiuku. jei galeciau visus pas save apgyvendinciau smile.gif

Liepą gimdymas, kai ją atleido iš darbo dar nežinojo, kad laukiasi. Aš irgi tokia, nors pati badu dvėsiu, bet tokioj situacijoj visiems padedu. MB jau pyksta, kad aš tokia motina teresė. Šiandien turėjau važiuot pas ją, bet namuose tvarką darau,tai rytoj po darbo lėksiu.Nu gaila leliuko.
Atsakyti
labas,as dalyvauju tarptautiniame projekte ir ieskau patikimu zmoniu savo verslui.as paneveziete jai domina prasau susisiekti. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 21, 17:08)
Liepą gimdymas, kai ją atleido iš darbo dar nežinojo, kad laukiasi. Aš irgi tokia, nors pati badu dvėsiu, bet tokioj situacijoj visiems padedu. MB jau pyksta, kad aš tokia motina teresė. Šiandien turėjau važiuot pas ją, bet namuose tvarką darau,tai rytoj po darbo lėksiu.Nu gaila leliuko.

beje,, o ji vilniuje?
Atsakyti
Niu va, apsidirbau ką reikėjo, daba galiu prisėst. smile.gif
Medute28, oi kaip įsivaizduoju kaip tau nelengva. Dėl mamos tai ir manoji panaši iš charakterio, mėgiamiausias užsiėmimas - dėl kažko padejuot, aptarti kokia nelaimę - regis didžiausias malonumas. Dabar susirgo va tą osteochondrozė , rado pora išvaržėlių stubure t.t, viskas dar tik pradinių stadijų, jau jai viskas. Baisiniai skauda viska, vaikšto žiurėk čia lyg jau visiškai blogai butu, vos teprašneka, paskambina kas lialiakina, juokias kaip nieko nebūtu, kai atvažiuoja kas į svečius, laksto kaip stirna išsišiepus lyg niekur nieko. doh.gif Skaudėt tai jei gal ir skauda, bet ne taip kaip kartais piešia. Pavyzdžiui mane kai surakina rimtai pečių skausmai, tai nors ir pati prezidentė atlėktu pas mus nepašokčiau ir lyg niekur nieko kaip sveikiausia nelakstyčiau. doh.gif

O su vmm2, sutinku drinks_cheers.gif gal ir geriau kai daktarai nusako blogiausia ligos variantą, bet dar žiurint kokiems žmonėms. Puiku jei pasako tokiems kurie išklausę tik palinksi galvą, o paskui daro viską kad tik taip nebūtu, blogai jei rėžia taip tokiems kurie aklai pasitiki diagnoze ir palieka viską likimo valiai. Kas yra gal ir lengviausia - bet liūdniausia. mirksiukas.gif
Atsakyti
labas,as dalyvauju tarptautiniame projekte ir ieskau patikimu zmoniu savo verslui.as paneveziete jai domina prasau susisiekti. :
Atsakyti
VA PAZIUREKIT KOKI BRUDA VALGOM
http://media.delfi.l...i.d?id=29042603 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 21, 17:19)
beje,, o ji vilniuje?


Vilniuje ji, nes daugiau neturi kur.
Papildyta:
Aš ir jau susodinau savo daržą ant palangės, db lauksiu kol išdygs agurkai, pomidorai, žirniai ir dar visokios žolelės.Liko tik grindis išplaut doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 21, 15:37)
.Ji našlaitė, visą gyvenimą praleidusi vaikų namai - globos namai - nakvynės namai.


Jetus kaip gaila tokiu zmoguciu verysad.gif nezinau net kuo padet galeciau siuo momentu unsure.gif Sekmes ir stiprybes tai mamytei 4u.gif

QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 21, 16:20)
gal ir geriau kai daktarai nusako blogiausia ligos variantą, bet dar žiurint kokiems žmonėms. Puiku jei pasako tokiems kurie išklausę tik palinksi galvą, o paskui daro viską kad tik taip nebūtu, blogai jei rėžia taip tokiems kurie aklai pasitiki diagnoze ir palieka viską likimo valiai. Kas yra gal ir lengviausia - bet liūdniausia.


Va cia tu teisi drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(zana1234 @ 2010 02 21, 16:24)
labas,as dalyvauju tarptautiniame projekte ir ieskau patikimu zmoniu savo verslui.as paneveziete jai domina prasau susisiekti. :


Matem 4u.gif raost jau antra karta,kas susidomes parasys jums mirksiukas.gif

QUOTE(vmm32 @ 2010 02 21, 17:31)


Jetus as visu prieskoniu atsisakiau,perejau ant zolyciu,parduotuvej labai ziuriu ar sito brudo nera cool.gif

QUOTE(Mimmi @ 2010 02 21, 18:06)
Aš ir jau susodinau savo daržą ant palangės, db lauksiu kol išdygs agurkai, pomidorai, žirniai ir dar visokios žolelės.


As MB idejeu jau punda seklu,nuveze broliukui.sakau sodink viska atvaziuosim isravesim,uzauginsim thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunka:): 21 vasario 2010 - 18:16