Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

Labas rytas smile.gif
Auskalyte, žinai, kai sužinojau savo mažosios diagnozę, jaučiausi taip pat kaip ir tu sad.gif baimė, kad mažoji bus kitokia, kad ji gal niekada nevaikščios, nekalbės, nesuvoks aplinkos labai gąsdino, bet laikas eina, darom mankštas, dirbame su ja, ji stiprėja, randam vis kokių vaistukų, gerinančių smegenų veiklą, matosi rezultatai..aišku, kai būname su jos bendraamžiais, tai labai matosi skirtumas, bet...vis tiek ją labai mylime tokią, kokia ji yra ir vėl atsirado viltis, kad ji galės eiti, kalbėti smile.gif ir jums viskas bus gerai, apsiprasi, susigyvensi, pamatysi, kad nėra taip jau blogai, kaip daktarai kalba, nes jie apsidraudimui sako tai, kas blogai, o ne kas gerai. Sindromai juk būna skirtingų lygių, juk tavo mažoji nebūtinai bus tokia, kaip yra aprašyta. Tikėk ja ir savimi 4u.gif 4u.gif
Šiąnakt einu mažei daryti mišinio ir net nustėrau-mamos lova tuščia, pasuku galvą ,o ji sėdi fotelyje apsiklojusi kaldra ir apsikrovusi pagalvėmis. Ir ji taip miegojo visą naktį, bet gi jokių vaistų nuo skausmo negeria, sako vis tiek nepadės, lyg ir geriau jai šnd..na žiūrėsim.
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 21, 13:41)
Labas rytas smile.gif
Auskalyte, žinai, kai sužinojau savo mažosios diagnozę, jaučiausi taip pat kaip ir tu sad.gif baimė, kad mažoji bus kitokia, kad ji gal niekada nevaikščios, nekalbės, nesuvoks aplinkos labai gąsdino,

cia tur but taip visi jauciasi ,isgirde kad ju vaikas ipatingas mirksiukas.gif bet reikia susitaikyti ,kad cia mano vaikas,koks jis bebutu,kiekvienai mamai jis pats paciausias ax.gif
Papildyta:
QUOTE(vikma @ 2010 02 21, 13:38)
Laba diena mergaites 4u.gif
Kokia snd grazi dienike,bent pas musu pajury thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif ir nuotaika ciki piki lotuliukas.gif  mirksiukas.gif

o pas mus fui koks oras verysad.gif slapia ,slidu doh.gif vos parejau is parduotuves-kojos krypsta ,ejau kaip pingvinas blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 21, 00:16)
Ačiū mergikės už palaikymą, bet jau kaip sunku, mama įjungė nerealų terorizmą namuose..praeinu, prasideda dūsavimai, žiūrėjimai į tolį, nesikelia iš lovos, neina į lauką net su sabaka pavaikščioti, virkčioja vos tik ateinu į kambarį, arba taikosi ateiti į virtuvę kai esu, ir vis dejuoja, dejuoja...dūsauja...tyliai terorizuoja ir kelia spektaklius....gal kam tai keistai skamba, kas nėra susidūręs su žmogumi-manipuliatorium, žinokit greitu laiku jei tai nesiliaus, man palaikymo reikės jau ne žodinio o medikamentinio, nes dar ir mažoji šiandien kaip užsukta, viskas jai blogai ir blogai, klykia rėkia, neina susikalbėti..pavargau per šią dieną taip, lyg per visą pusmetį iš karto...einu kalsiu alaus su krabų lazdelėm, nes jau trečia savaitė negaliu nieko valgyti normalaus, tik kažką labai lengvo, pykina nuo įtampos ir nervų sad.gif  bet svoris bjaurybė dėl to nekrenta...
Labanaktis

as kai paskaitau tai atrodo kad apie mano mama rasai blush2.gif vis kas nors negerai doh.gif tai ne ten padejau ,tai ne ta nupirkau.o geriausiai tai kai parduotuve valgyt iseinu ,tai jei jau ilgiau uztrunku,tai rekia kad valkiuojuos kazkur lotuliukas.gif jei kas isgirstu tai nezinau ka apie mane pagalvotu- kad valkata ,pijoke, vaikus palikus lakstau lotuliukas.gif biggrin.gif anksciau pykdavau,o paskutiniu laiku jau juokas ima biggrin.gif iseinu tik pas gydytojus ir i parduotuve ,o taip visa laika paskui vaiku uodegas lakstau.o va ,vis negerai lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 21, 12:55)
o pas mus fui koks oras verysad.gif slapia ,slidu doh.gif vos parejau is parduotuves-kojos krypsta ,ejau kaip pingvinas blush2.gif

pas mus is po nakties saltukas buvo,tai visos masinos baltos,ir tu purvynu nebuvo,tai turejo buti tikrai slidu,o dabar va saulute sviecia,nulis temp,ir jau ziuriu mauzarinai atsirado,bet vsitiek jau geriau kai saule sviecia,kad ir toks oras thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Koks fantastiskas pas mus siandien oras wub.gif pauksciukai ciulba,net pavasariu pakvipo wub.gif

QUOTE(Medute28 @ 2010 02 20, 22:16)
pykina nuo įtampos ir nervų 


console.gif laikykis Medute,nepasiduok manipuliacijoms.sunku zinoma,bet negraziai is tavo mamos puses taip elgtis cool.gif

QUOTE(auskalyte @ 2010 02 21, 11:25)
gasdina ateitis ir kad mergaite niekada nebus tokia, kaip jos bendraamziai.


Ji bus YPATINGA mirksiukas.gif

QUOTE(vikma @ 2010 02 21, 11:38)
Laba diena mergaites 4u.gif
Kokia snd grazi dienike,bent pas musu pajury  ir nuotaika ciki piki


drinks_cheers.gif ir pas mus superine,tik nuotaika nilabai vakar MB islydejom i Danija sad.gif reik laiko apsiprast cool.gif

QUOTE(vmm32 @ 2010 02 21, 11:55)
vis kas nors negerai  tai ne ten padejau ,tai ne ta nupirkau.o geriausiai tai kai parduotuve valgyt iseinu ,tai jei jau ilgiau uztrunku,tai rekia kad valkiuojuos kazkur jei kas isgirstu tai nezinau ka apie mane pagalvotu- kad valkata ,pijoke, vaikus palikus lakstau  anksciau pykdavau,o paskutiniu laiku jau juokas ima biggrin.gif iseinu tik pas gydytojus ir i parduotuve ,o taip visa laika paskui vaiku uodegas lakstau.o va ,vis negerai


Imk baliona relaksacini 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 21, 12:41)
Labas rytas smile.gif
Auskalyte, žinai, kai sužinojau savo mažosios diagnozę, jaučiausi taip pat kaip ir tu sad.gif baimė, kad mažoji bus kitokia, kad ji gal niekada nevaikščios, nekalbės, nesuvoks aplinkos labai gąsdino,

As atsimenu kai suzinojau dar viena diagnoze is visu esamu jau,tai buvau tokiam soke,kad nuo gydytojo kabineto kauno klinikose iki namu vaziuojant i klaipeda visa kelia verkiau,ir vos nepadariau didziausios gyvenimo klaidos,gerai kad vyras buvo,ikrete man i prota,geda net ir prisiminti kokios tada mintys buvo,bet iki to kvailo poelgio truko tik vieno zingsnio. verysad.gif taiva o laikui enant susitaikai su viskuom,bent as nebeleidziu i save skverptis negatyviom mintym,aiskus buna visko,bet tuoj stengiuos jas vyt kuo toliau. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 21, 12:55)
as kai paskaitau tai atrodo kad apie mano mama rasai blush2.gif vis kas nors negerai doh.gif tai ne ten padejau ,tai ne ta nupirkau.o geriausiai tai kai parduotuve valgyt iseinu ,tai jei jau ilgiau uztrunku,tai rekia kad valkiuojuos kazkur lotuliukas.gif jei kas isgirstu tai nezinau ka apie mane pagalvotu- kad valkata ,pijoke, vaikus palikus lakstau lotuliukas.gif  biggrin.gif anksciau pykdavau,o paskutiniu laiku jau juokas ima biggrin.gif iseinu tik pas gydytojus ir i parduotuve ,o taip visa laika paskui vaiku uodegas lakstau.o va ,vis negerai lotuliukas.gif  biggrin.gif

kas cia dabar kad daugumai is jusu mamu manipulantes g.gif
Atsakyti
sveikutes mergaiciukes,nu gi tiek darbais dabar apsikrovus,kad nebuvo cia laiko pasedeti,vakar kiaule dar skerdem tai su mesa daviausi,nu o krikstynose nebuvom gi ligoninei operacinei buvom vaikui galva lopino siaubas ten buvo jam nei narkozes niekas nepadejo,penkiese ciut islaikem kol susiuvo,nebyjo tas mano patrakelis tu sunu dar labiau prie ju eina,turim patys vokieciu avigani tai nuejes ant sunio atsiseda ir jodineja,tas laksto o mazius y suns plaukus isikabines rodeo vaidina,tie mano vaikai turbut tam ir sutverti,kad man vis ;sposus tokius krecia;,o o maziaus deagnoze mitralinio voztuvo nesandarumas3laipsnio ir kartu sirdeles stenoze, va ta stenoze ir labai jam negerai,nu bet fu,fu,fu,fu dar jokiu pozimiu nepastebiu,Merginos vakare prisesiu jau laisva busiu tai paplepesim,jau maniau ir temuke busit pabaigusios g.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 21, 13:29)
sveikutes mergaiciukes,nu gi tiek darbais dabar apsikrovus,kad nebuvo cia laiko pasedeti,vakar kiaule dar skerdem tai su mesa daviausi,nu o krikstynose nebuvom gi ligoninei operacinei buvom vaikui galva lopino siaubas ten buvo jam nei narkozes niekas nepadejo,penkiese ciut islaikem kol susiuvo,nebyjo tas mano patrakelis tu sunu dar labiau prie ju eina,turim patys vokieciu avigani tai nuejes ant sunio atsiseda ir jodineja,tas laksto o mazius y suns plaukus isikabines rodeo vaidina,tie mano vaikai turbut tam ir sutverti,kad man vis ;sposus tokius krecia;,o o maziaus deagnoze mitralinio voztuvo nesandarumas3laipsnio ir kartu sirdeles stenoze, va ta stenoze ir labai jam negerai,nu bet fu,fu,fu,fu dar jokiu pozimiu nepastebiu,Merginos vakare prisesiu jau laisva busiu tai paplepesim,jau maniau ir temuke busit pabaigusios g.gif

OLIA LIA pas jusu sviezynom kvepia,100m nesu valgius.
nuva kai nera pagrindines pletkinininkes ir temike dar nesibaigia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 21 vasario 2010 - 12:34
Vikma, jos seno kirpimo, nesugebėjo prisitaikyti prie kito ritmo, tempo, technologijų, gyvena pagal seną, todėl joms labai sunku ir mūsų nesupranta. O ir nenori jos taikytis prie naujo, o kam, kai kažkas kitas gali padaryti ir prisitaikyti.
Atsakyti
Laba mergytės.
Prisėdu labai trumpam nes ka tik išlydėjau dukterėčia tad reik bėgt rytine mankšta daryt.
Ačiū evel1 už diagnozytę, dabar jau kaip ir visų turiu. thumbup.gif Tik iškilo kausimukas ar mūsų naujokė auskalyte liksi su mumis plepaliukuose? rolleyes.gif Jei taip, jei gali parašyk man dukrytės gimimo datyte. Ačiū. 4u.gif
O dėl daktarų prognozių siūlyčiau labai nepasitikėt. Kiek įdėsi darbuko į dukrytę, viskas gali būt geriau. mirksiukas.gif Nes ir aš pasak daktarų turėjau nevaikščiot, neapsitarnaut savęs ir pan. Šiuo metu viskas yra gerokai netaip. smile.gif Tad aukštyn nosytę. mirksiukas.gif
Atsakyti
labos,
mes esam Viltieciai jau du metai,bet mes nemokam nario mokescio g.gif nors kiti moka po 1lt i men.mane visur kviecia su vaikuciu,sako jei neturi kaip vaika nuvezti i kauna galim suorganizuoti ir t.t gal priklauso nuo pacios bendrijos.
kas dar,oras pasakiskas,tik slydu labai.
as kepu obuoliu pyraga.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Aš tik pasisveikinu ir vėl bėgu reikalais. Viena išeiginė, o namai kai savartynas doh.gif Gal vakare pasijungsiu, jei dar gyva būsiu, padėsiu temą pribaigt thumbup.gif
Atsakyti

Imk baliona relaksacini 4u.gif
[/quote]
aciu oro_buckis.gif
Papildyta:
QUOTE(vikma @ 2010 02 21, 14:26)


kas cia dabar kad daugumai is jusu mamu manipulantes g.gif

cia del to kad kartu gynenti tenka blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 21, 15:18)

O dėl daktarų prognozių siūlyčiau labai nepasitikėt. Kiek įdėsi darbuko į dukrytę, viskas gali būt geriau.  mirksiukas.gif Nes ir aš pasak daktarų turėjau nevaikščiot, neapsitarnaut savęs ir pan. Šiuo metu viskas yra gerokai netaip.  smile.gif Tad aukštyn nosytę.  mirksiukas.gif

o cia tai tikrai.tie daktarai pamato diagnoze ir visi atrodo tokie ir turi buti,kaip knygose parasyta schmoll.gif juk kiekvienas zmogus skirtingas,ir ka gali zinoti kas bus po keliu metu.o jau nuteikia visada blogiausiam g.gif o gal taip ir geriau,daugiau jegu igyji pasirpiesinti,ir daryti viska kad taip nebutu smile.gif 4u.gif
Atsakyti