Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(auskalyte @ 2010 02 20, 20:57)
Tai kad tie pozymiai... dauguma ju eina per kelias genetines ligas, mes iki diagnozes (kol dar tik speliojome) buvome ne viena prisitaike unsure.gif
Tiesa, tas saves zalojimas skaiciau, kad ne visam gyvenimui, su amzium praeina, bet n kitu dalyku yra, kurie irgi kelia nerima verysad.gif

Ziuriu, jus visos cia jau apsiprate su ligelem, o mes vis dar turim vilti, kad tai klaida unsure.gif

vikma, o kur jus tiriates?

O ka duoda tas istojimas i Vilti? blush2.gif
Radau pora forumu su musu liga ir net feisbuke grupiu yra, domesimes....

Mes pas genetiku vilniui lankomes,antrad kaip tik vaziuojam doh.gif taip pat kauno klinikose lankomes...tai visdelto atradai kas su siais sindromais butu,va galesit info pasidalinti,aiskus neuzmirks ir cia uzbegti thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(auskalyte @ 2010 02 20, 21:57)


Ziuriu, jus visos cia jau apsiprate su ligelem, o mes vis dar turim vilti, kad tai klaida unsure.gif

[

susitaikyk kuo greiciau,taip tau paciai ir tavo mergytei geriau bus console.gif mano vaikui dauno sindromas,baisi diagnoze,kiek verkiau doh.gif 4 kartus tyrimus dare,kol nustate.dabar man taip atrodo ,kad reikia taip nusiteikti ,kkad diagnozes nepakeisi,ypac asarom blush2.gif gali tik susitaikyti su tuo kaip yra ir stengtis padeti savo vaikiukui mirksiukas.gif taip kad stiprybes tavo seimai, 4u.gif beje is kokio jus miesto ,kiek laiko dukrytei? rolleyes.gif
Atsakyti
angel_sadangel.gif

pricitavau kaži kiek ir viskas dingo cry.gif pyp pyp pyp, o jau taip negaliu ilgiau sėdėt - trumpai visom - labai ačiū už palaikymą, gera žinot, kad esi ne viena šitoj kovoj wub.gif

Medute - apkabinu tave labai stipriai, laikykitės abi su mama, suremkit pečius ir išlauksit tą sunkų laiką console.gif
Atsakyti
QUOTE(auskalyte @ 2010 02 20, 18:50)
Dabar dar tik domiuosi, nes net ir gydytojai, kurie nustate sia liga, nieko negalejo paaiskinti, paskaite kelias frazes is knygos verysad.gif Labai reta liga, pasitaikanti 1 is 25000 blink.gif
O jai budingas fizinis, protinis atsilikimas, issiskirianti isvaizda, kalbos atsilikimas, valgymo, miego, elgesio sutrikimai, saves zalojimas ir t.t., ir t.t., baisu.....

Aciu uz palinkejimus 4u.gif


Sveikutė prisijungus 4u.gif įsivaizduoju kaip sunku sužinojus apie tokia ligelę, auskalyte, bet reikia tikėtis geriausio, ir svarbiausia nenuleisti rankų. 4u.gif mirksiukas.gif

QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 20, 19:37)
Jetus kol atsirinkau tam sarasiuke  doh.gif

Sveikinam PukPuk suneli su tortadieniu    happybday.gif

user posted image

Uj kaip fainai butu  bigsmile.gif  thumbup.gif


Sveikinimukai Puk puk suneliui. happybday.gif happybday.gif happybday.gif

Teip, labai manau ši pasakėlė patiktu Žygučio mokyklėlėj, thumbup.gif tik įdomu kada mus pakvies, ar nepamirš kad siulėmes į svečius. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestytaaa: 20 vasario 2010 - 20:54
QUOTE(GREK @ 2010 02 20, 20:44)
pricitavau kaži kiek ir viskas dingo


console.gif

p.s tavo parasas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 20, 21:37)
Jetus kol atsirinkau tam sarasiuke  doh.gif

Sveikinam PukPuk suneli su tortadieniu    happybday.gif

user posted image
Uj kaip fainai butu  bigsmile.gif  thumbup.gif

tai ir mes prisidedam prie sveikinimu biggrin.gif birthday.gif
Atsakyti
PUK PUK suneli su tortadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif user posted imageuser posted image
Atsakyti
labas mergaitės. Gryžau jau aš po visų seminarų. Einu dukriukui masažą padarysiu ir į lovą. Pavargus nerealiai.

PUK PUK sūnelį su gimtadieniu 4u.gif

Medute, stiprybės jums, viskas bus gerai.

Labanakt, panos. Nu jau rankos neberašo, lendu į lovą.
Atsakyti
Ačiū mergikės už palaikymą, bet jau kaip sunku, mama įjungė nerealų terorizmą namuose..praeinu, prasideda dūsavimai, žiūrėjimai į tolį, nesikelia iš lovos, neina į lauką net su sabaka pavaikščioti, virkčioja vos tik ateinu į kambarį, arba taikosi ateiti į virtuvę kai esu, ir vis dejuoja, dejuoja...dūsauja...tyliai terorizuoja ir kelia spektaklius....gal kam tai keistai skamba, kas nėra susidūręs su žmogumi-manipuliatorium, žinokit greitu laiku jei tai nesiliaus, man palaikymo reikės jau ne žodinio o medikamentinio, nes dar ir mažoji šiandien kaip užsukta, viskas jai blogai ir blogai, klykia rėkia, neina susikalbėti..pavargau per šią dieną taip, lyg per visą pusmetį iš karto...einu kalsiu alaus su krabų lazdelėm, nes jau trečia savaitė negaliu nieko valgyti normalaus, tik kažką labai lengvo, pykina nuo įtampos ir nervų sad.gif bet svoris bjaurybė dėl to nekrenta...
Labanaktis
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 20, 23:16)
Ačiū mergikės už palaikymą, bet jau kaip sunku, mama įjungė nerealų terorizmą namuose..praeinu, prasideda dūsavimai, žiūrėjimai į tolį, nesikelia iš lovos, neina į lauką net su sabaka pavaikščioti, virkčioja vos tik ateinu į kambarį, arba taikosi ateiti į virtuvę kai esu, ir vis dejuoja, dejuoja...dūsauja...tyliai terorizuoja ir kelia spektaklius....gal kam tai keistai skamba, kas nėra susidūręs su žmogumi-manipuliatorium, žinokit greitu laiku jei tai nesiliaus, man palaikymo reikės jau ne žodinio o medikamentinio, nes dar ir mažoji šiandien kaip užsukta, viskas jai blogai ir blogai, klykia rėkia, neina susikalbėti..pavargau per šią dieną taip, lyg per visą pusmetį iš karto...einu kalsiu alaus su krabų lazdelėm, nes jau trečia savaitė negaliu nieko valgyti normalaus, tik kažką labai lengvo, pykina nuo įtampos ir nervų sad.gif  bet svoris bjaurybė dėl to nekrenta...
Labanaktis

laikykis Medute 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 20, 23:16)
Ačiū mergikės už palaikymą, bet jau kaip sunku, mama įjungė nerealų terorizmą namuose..praeinu, prasideda dūsavimai, žiūrėjimai į tolį, nesikelia iš lovos, neina į lauką net su sabaka pavaikščioti, virkčioja vos tik ateinu į kambarį, arba taikosi ateiti į virtuvę kai esu, ir vis dejuoja, dejuoja...dūsauja...tyliai terorizuoja ir kelia spektaklius....gal kam tai keistai skamba, kas nėra susidūręs su žmogumi-manipuliatorium, žinokit greitu laiku jei tai nesiliaus, man palaikymo reikės jau ne žodinio o medikamentinio, nes dar ir mažoji šiandien kaip užsukta, viskas jai blogai ir blogai, klykia rėkia, neina susikalbėti..pavargau per šią dieną taip, lyg per visą pusmetį iš karto...einu kalsiu alaus su krabų lazdelėm, nes jau trečia savaitė negaliu nieko valgyti normalaus, tik kažką labai lengvo, pykina nuo įtampos ir nervų sad.gif  bet svoris bjaurybė dėl to nekrenta...
Labanaktis

Taip tikrai laikykis mergaite ir kantrybes Tau didziules:4u:uzeik cia ir issiliek visa susikaupusi pykti,nekibk i tuos vaistus schmoll.gif
Atsakyti
Laba diena mergaites 4u.gif
Kokia snd grazi dienike,bent pas musu pajury thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir nuotaika ciki piki lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti