Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(,2010 02 20, 16:35)
Sveikos,
tik vakar sužinojom, kad dukrytei rastas smith magenis sindromas verysad.gif
gal netycia cia yra mamyciu, kuriu vaikuciai serga sia reta liga unsure.gif

atrodo, kad tuoj pabusiu is sito sapno ir gyvensim kaip gyvenom cray.gif

ar gali tyrimai klysti????

sveika
pirma karta girdziu toki sindroma,aiskus ju daug yra,ir kaskart isgirsti nauja,tai kur cia zmogus ir gali zinoti g.gif Laikykis mergaite,buk stipri,tavo mergytiai reikia taves stiprios 4u.gif o kas bdinnga siam sindromui?
Papildyta:
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 20, 17:54)
EMULSIJA IR GIEDRE10 - jus vis skaitot musu pokalbius...o ko pacios prie musu nesijungiat??????????????

lotuliukas.gif jungytes mergaites drasiai gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 20, 17:54)
EMULSIJA IR GIEDRE10 - jus vis skaitot musu pokalbius...o ko pacios prie musu nesijungiat??????????????

nu cai tai tikrai lotuliukas.gif


laba mamukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 20, 14:35)
Nes sekančia mūsų temelę aš apsiėmiau sukurti, turiu naujų mintelių pirmam temos puslapėliui. Todėl tuo pačiu noriu sužinot tikslias ir jūsų diagnozytes, kad dapildyčiau prie jūsų sunelių gimimo datų.  mirksiukas.gif Jei gali, parašyk čia arba atsiusk man į Až.  mirksiukas.gif

matai pas mano pumpureli yra daug diagnoziu doh.gif kai kuriu net kodu nezinau,bet lauk mano laisko i az mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(NikeZ @ 2010 02 20, 17:57)
nu cai tai tikrai  lotuliukas.gif
laba mamukai  wub.gif

uij
oJ as atejau ir net nepasisveikinau doh.gif
LABA DIENA blush2.gif 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 20, 14:32)
GREK, stiprybės tau per chemoterapiją  mano mamai dar tik vieną sulašino, bet jau nuskutau plaukus, krito gabalais  , skauda kasą..visa nelabai kaip jaučiasi..bet jai davė pačią stipriausią. Tikiu, kad tau dar nereikia tokios    Sveik ir laikykis, mes su tavimi..


Vaje. verysad.gif Stiprybės ir jums su mama. console.gif 4u.gif 4u.gif
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 20, 16:15)
Sveikos mergickos 4u.gif

Lauksim siurprizo.....


smile.gif smile.gif smile.gif


QUOTE(vikma @ 2010 02 20, 17:00)
matai pas mano pumpureli yra daug diagnoziu  kai kuriu net kodu nezinau,bet lauk mano laisko i az
Papildyta:

uij
oJ as atejau ir net nepasisveikinau doh.gif
LABA DIENA blush2.gif  4u.gif  mirksiukas.gif


Ačiūkas, jau gavau. thumbup.gif

Tetrūksta Evel1 sūnelio diagnozytės, jei gali evel1, parašyk. mirksiukas.gif

Vaje, buvo atlėke sesė su vyru, išlenkėm po pora šampano taurių, taip apsvaigo galvytė truputėli. smile.gif Paliko mums savo maže iki rytojuko, tai dukstam dabar. smile.gif
Atsakyti
Laba vakara 4u.gif

Uj kol perskaiciau viska karsta.gif

QUOTE(izabele111 @ 2010 02 18, 21:58)
man kaip uzeina noras saldziai..kaip


Mane irgi pramusa ypac po mmm doh.gif biggrin.gif

QUOTE(Mimmi @ 2010 02 19, 09:34)
Vadovai sugalvojo, kad jei pagerinsim įmonės rezultatus, tai padovanos visiems darbuotojams kelionę į Havajus. Nu tai ir pasiuto visi. Per dieną po 1-2 seminarus, išeiginė tik sekmadienį. Ryt važiuojam į Panevėžį seminarintis, pirmadienį pas mus mokymai, paskui 4 dienų seminaras Palangoje 000189.gif . Laiku kitoje darbovietėje išvijo mėnesiui atostogų.  Ale yra ir gerų žinių, algas pakėlė 10%. O dar pora filialų planuoja atidaryt, vadovų reiks.Tai ir laužia visus dabar


O tai visas kolektyvas ir vaziuos? bigsmile.gif del Havaju ir as varyciau kaip vovere rate tongue.gif o dar ir alga pakele thumbup.gif

QUOTE(linele.m @ 2010 02 19, 11:44)
pradeda prie saldaus traukti , gal tai ka reiskia


biggrin.gif aha reiskia.tu -LAUKIESI biggrin.gif

QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 19, 12:12)
Įdedu nuotraukytę iš savo darbukų, vakar dienos dramos repeticijos. Pažiurėkit kokias izdivalkes iš manęs naujam vaidinime darys. 


Nu ***** galvojau is pradziu trauma tau kokia blink.gif o dar fotkina doh.gif o cia pasirodo taip turi but cool.gif pas jus pries einant i vaidinima ziuret reik muset raminanciu pirma isgert lotuliukas.gif

QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 19, 14:39)
Na šiam vaidinime tai mane su kirviu užkapos, pati nuo smūgių išdribsiu, tada dar mano kapotoja vežimą ant manęs užvers.


Ajezusmarija swoon.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 19, 19:24)
sugebejau taip i pirsta isipjaut,kad nualpau


Zinau ka tai reiskia drinks_cheers.gif as kai tik krauja pamatau iskart alpstu doh.gif

QUOTE(Mimmi @ 2010 02 19, 20:06)
O jis jau paraližuotą pėdą bando judint


Geros naujienos thumbup.gif

QUOTE(evel1 @ 2010 02 19, 22:45)
patc nuejo ir pakore ta suni,tai matot kokiu brudu yra ant sios zemeles


Pakarciau *** ji pati ant sakos bash.gif nesuprantu tokiu neatsakingu zmoniu doh.gif
Gerai kad sunui viskas gerai baigesi 4u.gif

QUOTE(GREK @ 2010 02 20, 13:26)
Aš tai gerai laikausi, jau va namie savaitgaliui ir lieka tik 5 dienos sanatorijoj, o paskui linksmoji dalis - chemoterapija 
Mano mažiukas snarglioja jau visa savaitė, teka ir teka nosis, bet kaip kitaip gali būt kai tokie orai.


Sveika pasirodzius 4u.gif sveik greiciau ir grysk pas mus mirksiukas.gif

Maziukui 4u.gif

QUOTE(plazma @ 2010 02 20, 13:39)
pas mus nuo vakar vandens nera.trasoj gedimai.o sutaisys tik gal pirmadieni


doh.gif uzjauciu

QUOTE(izabele111 @ 2010 02 20, 16:54)
EMULSIJA IR GIEDRE10 - jus vis skaitot musu pokalbius...o ko pacios prie musu nesijungiat??????????????


drinks_cheers.gif jau seniai jas pastebiu cool.gif
Papildyta:
Medute sveikatos tavo mamytei 4u.gif

QUOTE(auskalyte @ 2010 02 20, 18:50)
Dabar dar tik domiuosi, nes net ir gydytojai, kurie nustate sia liga, nieko negalejo paaiskinti, paskaite kelias frazes is knygos Labai reta liga, pasitaikanti 1 is 25000

Norejau paklausti, ar priklausote kokioms nors organizacijoms, bendrijoms?

Musu liga Lietuvoje turbut nera daugiau serganciu, kaip viska susizinoti, kur kreiptis pagalbos? Genetikai patare tik stebeti sveikata...


Mano Zygimantas su Wiliamso sindromu.liga irgi reta gimsta 1 is 20000 4u.gif pries 14metu nedaug apie ja ka ir zinojau,genetikai parode kelias nuotraukas ir viskas cool.gif

Anksciau priklausem "Vilties" draugijai,bet dabar ne.nors sarase gal dar ir esam cool.gif

Pagooglink ieskok visam pasauly as taip ieskojau,radau Amerikoj Wiliamsiuku org 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 20, 18:54)
Laba vakara  4u.gif


Nu ***** galvojau is pradziu trauma tau kokia  blink.gif o dar fotkina  doh.gif o cia pasirodo taip turi but  cool.gif pas jus pries einant i vaidinima ziuret reik muset raminanciu pirma isgert  lotuliukas.gif
Ajezusmarija  swoon.gif  biggrin.gif



Vaje, nebejuokinkit merginos. doh.gif lotuliukas.gif Man tokie dalykai tokie jau įprasti dramoj, kad nė nepamaniau kad šis vaizdelis jums toks baisus pasirodys. lotuliukas.gif
Beje neišsigask, Ramunka, jei viskas pavyks ir mus pakvies į Žygučio mokyklėlė, atvešim tikrai labai gražu spektakliuką, pelenės motyvais. mirksiukas.gif thumbup.gif Jau aptarėm su organizatore kad būtu geriausia jį parodyt jūsų vaikučiams.Nerodysim jums jokių "baisybiu". lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes


na va biskuti ir as prisedau prie kompo,nupirkau dukrai gimtadienio proga degu vovieriuka,kadangi katino kol kas neradom biggrin.gif,bet koks linksmas zverelis,sedim abi ir negalim atsigeret jo isradingumu thumbup.gif


Grek stiprybes tau mergyt,laikykis viskas bus gerai 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Medute ir tau daug stiprybes padedant mamai kovot su liga 4u.gif


einu paskaityt ka priraset...
Atsakyti
QUOTE(auskalyte @ 2010 02 20, 19:50)
Dabar dar tik domiuosi, nes net ir gydytojai, kurie nustate sia liga, nieko negalejo paaiskinti, paskaite kelias frazes is knygos verysad.gif Labai reta liga, pasitaikanti 1 is 25000 blink.gif
O jai budingas fizinis, protinis atsilikimas, issiskirianti isvaizda, kalbos atsilikimas, valgymo, miego, elgesio sutrikimai, saves zalojimas ir t.t., ir t.t., baisu.....

Norejau paklausti, ar priklausote kokioms nors organizacijoms, bendrijoms?

Musu liga Lietuvoje turbut nera daugiau serganciu, kaip viska susizinoti, kur kreiptis pagalbos? Genetikai patare tik stebeti sveikata...

Aciu uz palinkejimus 4u.gif

verysad.gif zinau ta nezinomybe kaip tave kankina,kas bus,o noretusi kaip tu sakiai kad tai butu tik sapnas.bet gyvenimas yra gyvenimas,jis siuncia mums isbandymus kuriuos turim iveikti ,isgyventi,TU turi buti stipri,padeti savo vaikui.Kazkada musu gydytoju prognozes buvo,kad manasis gali tik guleti,ir viena gydytojapasake,viskas priklauso nuo manes,kiek idesiu tiek ir turesiu,ir nuo tada apsisarvavau kantrybe,kiti sakydavo as kaip robote uzsukta lotuliukas.gif na ir prasidejo kryziaus keliai visur,kiek tik imanoma ir galima,na ir ka manasis vaiksto,pradejo protauti,viskas su laiku,aiskus dar reikia dirbeti ir dirbeti.Siaip mes jau keli metai tiriamas del sindromo,bet niekaip nepasitvirtina,o jusu va isvardinti pozymiai manajam atitiktu g.gif kas liecia saves zaloja,ziuriu liovesi...
Atsakyti
Jetus kol atsirinkau tam sarasiuke doh.gif

Sveikinam PukPuk suneli su tortadieniu happybday.gif

user posted image

QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 20, 19:09)
Beje neišsigask, Ramunka, jei viskas pavyks ir mus pakvies į Žygučio mokyklėlė, atvešim tikrai labai gražu spektakliuką, pelenės motyvais.


Uj kaip fainai butu bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 20, 19:59)
Mano Zygimantas su Wiliamso sindromu.liga irgi reta gimsta 1 is 20000  4u.gif pries 14metu nedaug apie ja ka ir zinojau,genetikai parode kelias nuotraukas ir viskas  cool.gif

Anksciau priklausem "Vilties" draugijai,bet dabar ne.nors sarase gal dar ir esam  cool.gif

Pagooglink ieskok visam pasauly as taip ieskojau,radau Amerikoj Wiliamsiuku org  4u.gif

Mus taip pat del sio sindromo tyre,bet nepasitvirtino
O kodel Ramunka nebesat "vilties" draugijos nariais?mes as vis neprisiruosiu istoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 20, 19:50)
O kodel Ramunka nebesat "vilties" draugijos nariais?mes as vis neprisiruosiu istoti ax.gif


O naudos is jos jokios cool.gif pamenu neturejom dar auto,nuejau paprasyt kad i Druskininkus sanatorija nuvestu tai ka jus,musu vienu matai neves ir t.t. nusispjoviau ir neinu.kai nario mokestis buvo tai dar kalediniu dovanu gaudavo Zygis,kai nustojau moket baigesi ir dovanos.kam ji reikalinga?teoriska cool.gif

QUOTE(auskalyte @ 2010 02 20, 19:57)
Ziuriu, jus visos cia jau apsiprate su ligelem, o mes vis dar turim vilti, kad tai klaida

O ka duoda tas istojimas i Vilti?

Radau pora forumu su musu liga ir net feisbuke grupiu yra, domesimes....


Visos ta pati galvoja pradzioj smile.gif poto apsipranti susigyveni ir bandai gyventi su tuo toliau 4u.gif

Mums apsoliuciai nieko cool.gif

Va sakau domekis ir rasi mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 20, 21:24)
Sveikutes
na va biskuti ir as prisedau prie kompo,nupirkau dukrai gimtadienio proga degu vovieriuka,kadangi katino kol kas neradom biggrin.gif,bet koks linksmas zverelis,sedim abi ir negalim atsigeret jo isradingumu  thumbup.gif
Grek  stiprybes tau mergyt,laikykis viskas bus gerai 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Medute ir tau daug  stiprybes padedant mamai kovot su liga 4u.gif
einu paskaityt ka priraset...

kaip pirstas??ziurek kad degu nekrimsteletu,nes jie labai megsta viska ragaut.as tai savo kai maziukas buvo tai ant rasomo stalo prie kompo paleisdavau palakstyt.Mantas labai dziaugesi.dabar kai degu paaugo naguciai astrus pasidare,tai maziui jau nepatinka biggrin.gif o jau siusina doh.gif bet taip tai labai smalsus ir fainas gyvuniukas.o ziurkenui jau amen?? g.gif
Atsakyti