Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(evel1 @ 2010 02 19, 23:45)
dickui tai prisiuvo suspejau nuvesti nes viskas kabojo pas jy ant skuros tik,o mazui tai sepnynios kabes galvoj buvo dar viena prie akytes o kita prie lupos,ir visa tai atsitiko sestadieni pries metus kaip dabar pamenu,ruosemes vyro brolio mergaites krikstynom nes buvo like puse valandos,visi kieme buvom ir man kazko kambary prireike iseinu y lauka maziaus ziuriu nera ir tuo momentu girdziu rekia kaimynas sako fui ka darai atsigreziu maziu savo matau verkianti net nezinau kaip as prie to vaiko atsiduriau vienu zodziu daug labai reikia rasyti ,tik vaikas norejo savo visciukus parsivyti norejo su vista nes ten nuejus buvo tai tas suo hibridas vaika griebe,bet cia ne viskas tie kaimynai man net teismu grasino kaip pasakiau kad nudesiu ju suni,o va kaip tas suo ju visciuka suede tai patc nuejo ir pakore ta suni,tai matot kokiu brudu yra ant sios zemeles

vojetus marija doh.gif o vaikas atsimna ta ivyiki,neprisibijo sunu?o krikstynos tai jau nebelinksmos bebuvo,o jus tai turbut net nebedalyvavot?
Papildyta:
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 20, 00:09)
Šalia jūros, energetikų kažkokia.

is pavadinimo kazka atsimenu,mama ten vaziuodavo prie juros,ir sakydavo,daug neigaliuju privaziuodavo su ratukais,nes priejimas geras,o va pasirodo ten ir sanatorija randas g.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 19, 21:21)
sveikutes merguzeles  group.gif nu ziuriu cia nelabai kam sekasi  g.gif vilte sako nera to blogo kas neiseitu y gera,tavoMB isplaus tau galva smile.gif bet as ta vaizda ysivaizduodu kaip kraujo pilna,mano dickis vasara pjaudamas zole po zoliapjuves peileis koja pakiso tai puse didziojo pirsto nureze,kaip ybego y kambari vergdamas ir rekdamas nesupratau kas pasidare o jis man savo koja rodo,nu vaizdelis  doh.gif kol iki ligonines nuveziau tai meldziausi visiems sventiesiems,tuo metu nei policijos nei sviesoforu nieko nemaciau lekiau kaip pasiutus,praejo kokia savaite ir vel nelaime mazui kaimynu suo galva perkando nu jau tada tai buvo ir asaru ir vaistu reikejo nuo sirdies nes maniau,kad numirsiu toki vaizda pamacius.


Ojei kaip baisu, įsivaizduoju kiek streso jums buvo. console.gif
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 20, 11:03)

parazitus pacius pakabint.ir uz sunio neprieziura ir uz sadizma verysad.gif


Tai jau taip drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif


Beje, vikma ir evel1, žiuriu prie mūsų gimtadienių sarašiukų dar nėra jūsų mažiuku ligos diagnozių, gal galėtumėt jas parašyt? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 20, 12:36)
Ojei kaip baisu, įsivaizduoju kiek streso jums buvo. console.gif
Tai jau taip  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Beje, vikma ir evel1, žiuriu prie mūsų gimtadienių sarašiukų dar nėra jūsų mažiuku ligos diagnozių, gal galėtumėt jas parašyt? rolleyes.gif

o kam atsiust tas diagnozes tau ernesta? ax.gif as kazkaim medutiai berots siunciau,bet jau pervelai buvo,redaguoti
Atsakyti
Nu sveikutės, pavarot jūs su pokalbiais bigsmile.gif , į praeitą temą gal nei įsiterpt nespėjau, o jau kita į pabaigą.

Dar nieko neskaičiau, bandysiu, nors ilgai sėdėt dar nesigauna, o jūsų rašliavos tieeeek daug.
Aš tai gerai laikausi, jau va namie savaitgaliui ir lieka tik 5 dienos sanatorijoj, o paskui linksmoji dalis - chemoterapija unsure.gif
Mano mažiukas snarglioja jau visa savaitė, teka ir teka nosis, bet kaip kitaip gali būt kai tokie orai.
Visom po 4u.gif ir bandau skaityt nuajienas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 20, 12:57)
o kam atsiust tas diagnozes tau ernesta? ax.gif as kazkaim medutiai berots siunciau,bet jau pervelai buvo,redaguoti



Nes sekančia mūsų temelę aš apsiėmiau sukurti, turiu naujų mintelių pirmam temos puslapėliui. Todėl tuo pačiu noriu sužinot tikslias ir jūsų diagnozytes, kad dapildyčiau prie jūsų sunelių gimimo datų. mirksiukas.gif Jei gali, parašyk čia arba atsiusk man į Až. mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,
na ir su nuotykiais jus gyvenat doh.gif
pas mus nuo vakar vandens nera.trasoj gedimai.o sutaisys tik gal pirmadieni doh.gif
mes jau is darziuko parejom ir miega mano grazuolis.
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2010 02 20, 13:26)
Nu sveikutės, pavarot jūs su pokalbiais  bigsmile.gif , į praeitą temą gal nei įsiterpt nespėjau, o jau kita į pabaigą.

Dar nieko neskaičiau, bandysiu, nors ilgai sėdėt dar nesigauna, o jūsų rašliavos tieeeek daug.
Aš tai gerai laikausi, jau va namie savaitgaliui ir lieka tik 5 dienos sanatorijoj, o paskui linksmoji dalis - chemoterapija  unsure.gif
Mano mažiukas snarglioja jau visa savaitė, teka ir teka nosis, bet kaip kitaip gali būt kai tokie orai.
Visom po  4u.gif ir bandau skaityt nuajienas  rolleyes.gif


Sveikutė. 4u.gif Laikykis, GREK, nors prieš akis dar daug išbandymu, tikiuos šauniai atlaikysi ir viskas bus gerai. mirksiukas.gif Daug daug sveikatytės jums su Rokučiu. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2010 02 20, 15:26)
Nu sveikutės, pavarot jūs su pokalbiais  bigsmile.gif , į praeitą temą gal nei įsiterpt nespėjau, o jau kita į pabaigą.

Dar nieko neskaičiau, bandysiu, nors ilgai sėdėt dar nesigauna, o jūsų rašliavos tieeeek daug.
Aš tai gerai laikausi, jau va namie savaitgaliui ir lieka tik 5 dienos sanatorijoj, o paskui linksmoji dalis - chemoterapija  unsure.gif
Mano mažiukas snarglioja jau visa savaitė, teka ir teka nosis, bet kaip kitaip gali būt kai tokie orai.
Visom po  4u.gif ir bandau skaityt nuajienas  rolleyes.gif

sveikateles jums abiem daug daug daug 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2010 02 20, 13:26)
Nu sveikutės, pavarot jūs su pokalbiais  bigsmile.gif , į praeitą temą gal nei įsiterpt nespėjau, o jau kita į pabaigą.

Dar nieko neskaičiau, bandysiu, nors ilgai sėdėt dar nesigauna, o jūsų rašliavos tieeeek daug.
Aš tai gerai laikausi, jau va namie savaitgaliui ir lieka tik 5 dienos sanatorijoj, o paskui linksmoji dalis - chemoterapija  unsure.gif
Mano mažiukas snarglioja jau visa savaitė, teka ir teka nosis, bet kaip kitaip gali būt kai tokie orai.
Visom po  4u.gif ir bandau skaityt nuajienas  rolleyes.gif



GREK, stiprybės tau per chemoterapiją unsure.gif 4u.gif 4u.gif mano mamai dar tik vieną sulašino, bet jau nuskutau plaukus, krito gabalais verysad.gif , skauda kasą..visa nelabai kaip jaučiasi..bet jai davė pačią stipriausią. Tikiu, kad tau dar nereikia tokios 4u.gif Sveik ir laikykis, mes su tavimi.. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergickos 4u.gif

GREK tau daug stiprybes ir kantrybes,mes su tavimi,palaikysim tave per atstumauser posted image

EVEL1 didele uzuojauta del vaikuciu....Baisi nelaime,tik aciu dievui ,kad gerai baigesiuser posted image


Papildyta:
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 20, 14:35)
Nes sekančia mūsų temelę aš apsiėmiau sukurti, turiu naujų mintelių pirmam temos puslapėliui.  Todėl tuo pačiu noriu sužinot tikslias ir jūsų diagnozytes, kad dapildyčiau prie jūsų sunelių gimimo datų.  mirksiukas.gif Jei gali, parašyk čia arba atsiusk man į Až.  mirksiukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Lauksim siurprizo.....
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2010 02 20, 14:26)
Nu sveikutės, pavarot jūs su pokalbiais  bigsmile.gif , į praeitą temą gal nei įsiterpt nespėjau, o jau kita į pabaigą.

Dar nieko neskaičiau, bandysiu, nors ilgai sėdėt dar nesigauna, o jūsų rašliavos tieeeek daug.
Aš tai gerai laikausi, jau va namie savaitgaliui ir lieka tik 5 dienos sanatorijoj, o paskui linksmoji dalis - chemoterapija  unsure.gif
Mano mažiukas snarglioja jau visa savaitė, teka ir teka nosis, bet kaip kitaip gali būt kai tokie orai.
Visom po  4u.gif ir bandau skaityt nuajienas  rolleyes.gif

Sceikute
Senai matyta,dziugu kad uzbegi vis pasilabinti kai laiko turi thumbup.gif o kas su maziuku buna kai tu sanatorijoj?laikykites 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 20, 15:32)
GREK, stiprybės tau per chemoterapiją  unsure.gif  4u.gif  4u.gif  mano mamai dar tik vieną sulašino, bet jau nuskutau plaukus, krito gabalais  verysad.gif , skauda kasą..visa nelabai kaip jaučiasi..bet jai davė pačią stipriausią. Tikiu, kad tau dar nereikia tokios  4u.gif  Sveik ir laikykis, mes su tavimi.. 4u.gif

verysad.gif unsure.gif doh.gif istvermes jums 4u.gif
Atsakyti
EMULSIJA IR GIEDRE10 - jus vis skaitot musu pokalbius...o ko pacios prie musu nesijungiat??????????????
Atsakyti