Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(Mimmi @ 2010 02 19, 21:06)
Finansuose dirbam, kol kiti dėl krizės verkia, mūsų įmonė stengiasi dirbti pelningai ir atkovoja rinką, kurią kiti dėl krizės praranda.
O brolį antradienį į Šventąją išvežam.Ten tipo geriausia sanatorija, tokiems, kurie patys negali apsitarnaut savęs.Davė 24 dienoms.Ir procedūros kiekvieną dieną, tai gal ir pastatys ant kojų.O jis jau paraližuotą pėdą bando judint thumbup.gif

o kur isventojoj sanatorija? g.gif pirma karta girdziu nors anksciauir nepertoliausiai gyvenau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 19, 21:15)
ne tiek kad bijau kraujo,bet  man nuo to skausmo,pajutau kad ispyle saltas prakaitas,galvoju greit kol nenualpau atsisesiu ant kedes,bet nebespejau...dabar jau geriau,kazkaip apsiejau be lygonines,norejo MB vest,bet sakau baik juokus,geda del tokiu dalyku vaziuot,dabar vaikstau iskelus pirsta,nes kai nuleidziu labai skauda ir tvinkscioja...neisivaizduoju kaip reiks plaukus issiplaut  ir t.t....

Uzsimausi gumini pirstuka....
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 19, 19:24)
.skausmas begalinis,niekad negalvojau,kad ipirsta isipjovus taip gali but,niu vienzodziu buvo taip bloga,kad net pykint ir vemt buvau pradejus,bet dabar jau geriau smile.gif


Vaje, įsivaizduoju kaip skaudėjo kad net šįtaip. console.gif Ir man pasitaiko pasipjaustyt pirštukus, bet taip baisiai dar nebuvo iki vėmimu ir alpimo. Tik vienasyk labai krauja tai nuleidau, kaip dėjo bėgt, keli binto užvyniojimai mirkte permirko, ir tik silpna kaip pasidarė. doh.gif Sveik. 4u.gif Ir Godutėi sveikatėlės balionėlis. 4u.gif wub.gif Sveikit greičiau. 4u.gif

QUOTE(vikma @ 2010 02 19, 19:37)

as ispradziu kai  pamaciau sia foto,pamaniau kad trauma patyriai,o cia pasirodo is repertuaro lotuliukas.gif



Tai ir centro organizatorė trumpam užlėkus į salę, net aiktelėjo, pamanė kad rimtai apsivertus su vežimėliu sustingus iš skausmo guliu. lotuliukas.gif Lužom iš juoko visi. Jos mintis atsigavus po šoko ir buvo paskui taip mane įamžint fotkėj. lotuliukas.gif
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 19, 20:06)

O brolį antradienį į Šventąją išvežam.Ten tipo geriausia sanatorija, tokiems, kurie patys negali apsitarnaut savęs.Davė 24 dienoms.Ir procedūros kiekvieną dieną, tai gal ir pastatys ant kojų.O jis jau paraližuotą pėdą bando judint thumbup.gif



O kaip šaunu. thumbup.gif Tikėkimes gryš iš sanatorijos smarkiai sustiprėjas. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes merguzeles group.gif nu ziuriu cia nelabai kam sekasi g.gif vilte sako nera to blogo kas neiseitu y gera,tavoMB isplaus tau galva smile.gif bet as ta vaizda ysivaizduodu kaip kraujo pilna,mano dickis vasara pjaudamas zole po zoliapjuves peileis koja pakiso tai puse didziojo pirsto nureze,kaip ybego y kambari vergdamas ir rekdamas nesupratau kas pasidare o jis man savo koja rodo,nu vaizdelis doh.gif kol iki ligonines nuveziau tai meldziausi visiems sventiesiems,tuo metu nei policijos nei sviesoforu nieko nemaciau lekiau kaip pasiutus,praejo kokia savaite ir vel nelaime mazui kaimynu suo galva perkando nu jau tada tai buvo ir asaru ir vaistu reikejo nuo sirdies nes maniau,kad numirsiu toki vaizda pamacius.
Atsakyti
ai sakau iki vestuviu uzgis man biggrin.gif

evel1 eik tu sau vargsas vaikas,isivaizduoju kaip baisu buvo...

as tai isipjaut daznai sugebu,bet taip tai nebuvau,bet dabar juokas ima,kaip as sugebejau dar ir nualpt,tik va dukra issigando unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 19, 22:21)
sveikutes merguzeles  group.gif nu ziuriu cia nelabai kam sekasi  g.gif vilte sako nera to blogo kas neiseitu y gera,tavoMB isplaus tau galva smile.gif bet as ta vaizda ysivaizduodu kaip kraujo pilna,mano dickis vasara pjaudamas zole po zoliapjuves peileis koja pakiso tai puse didziojo pirsto nureze,kaip ybego y kambari vergdamas ir rekdamas nesupratau kas pasidare o jis man savo koja rodo,nu vaizdelis  doh.gif kol iki ligonines nuveziau tai meldziausi visiems sventiesiems,tuo metu nei policijos nei sviesoforu nieko nemaciau lekiau kaip pasiutus,praejo kokia savaite ir vel nelaime mazui kaimynu suo galva perkando nu jau tada tai buvo ir asaru ir vaistu reikejo nuo sirdies nes maniau,kad numirsiu toki vaizda pamacius.

NU SAKES blink.gif doh.gif verysad.gif O TAI DIDYSIS TAIP IR LIKO BE PUSES PIRSTO? unsure.gif VOJEI IR MAZIUKUI GALVA SUKANDZIOJO,NU SAKES, doh.gif VYRO SUNENUI BUVO SUKANDZIOTA GALVA,TADA JAM 5M TEBUVO,BAISU IR ZIAURIU BUVO ZIURETI I VAIKA verysad.gif TIK DABAR VISA GALVA RANDUOTA LIKO verysad.gif O SUO BUVO JU NUOSAVAS,VA UZPLAUKE KAZKAS IR SUKANDZIOJO,GERAI KAD KAIMYNAI PAMATE,KAIP SUO JI PRIE SUNS BUDOS KAIP SAKANT DRASKO,NEZINIA KAIP BUTU PASIBAIGE doh.gif TAI ISIVAIZDUOJU KA TEKO ISGYVENTI verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 19, 19:24)
Aciu Izabele 4u.gif
Ai dar koks bajeris siandien buvo,niu man dabar juokinga atrodo,o diena taip neatrode  doh.gif ,gaminau pietus,o MB buvo ka tik peilius pagalandes,niu ir ka manot,aisku kazkaip per ta skubejima sugebejau taip i pirsta isipjaut,kad nualpau,pabudau tik kai maniskis kazka uostid dave,ziuriu  kraujo kaip po skerdyniu,nusipjoviai didziajam pirstui,net nemoku pasakyt niu visa ta virsu ar pilvuka jo,kaip cia pasakyt...skausmas begalinis,niekad negalvojau,kad ipirsta isipjovus taip gali but,niu vienzodziu buvo taip bloga,kad net pykint ir vemt buvau pradejus,bet dabar jau geriau smile.gif



nu tu pokštininkė blink.gif tai gerai, kad gerai viskas baigėsi, galėjai griūdama ir galvą prasiskelti ir dar kokių negėrybių prisidaryti, sveik motin 4u.gif ir daugiau taip nedaryk nono.gif
aš per savo kažkurį gimtadienį pjoviau rožių kotus ir supratau, kad kartu su jais pjaunu sau ir pirštą lotuliukas.gif jausmas ne koks, bet ir kraujo nedaug buvo karsta.gif

Mimi, džiugu, kad broliukui yra šansas pasveikti greičiau ir kad jau judina koją 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
dickui tai prisiuvo suspejau nuvesti nes viskas kabojo pas jy ant skuros tik,o mazui tai sepnynios kabes galvoj buvo dar viena prie akytes o kita prie lupos,ir visa tai atsitiko sestadieni pries metus kaip dabar pamenu,ruosemes vyro brolio mergaites krikstynom nes buvo like puse valandos,visi kieme buvom ir man kazko kambary prireike iseinu y lauka maziaus ziuriu nera ir tuo momentu girdziu rekia kaimynas sako fui ka darai atsigreziu maziu savo matau verkianti net nezinau kaip as prie to vaiko atsiduriau vienu zodziu daug labai reikia rasyti ,tik vaikas norejo savo visciukus parsivyti norejo su vista nes ten nuejus buvo tai tas suo hibridas vaika griebe,bet cia ne viskas tie kaimynai man net teismu grasino kaip pasakiau kad nudesiu ju suni,o va kaip tas suo ju visciuka suede tai patc nuejo ir pakore ta suni,tai matot kokiu brudu yra ant sios zemeles
Atsakyti
kad ir koks tas šuo buvo, negalima taip su juo buvo pasielgti-pakarti ... yra veterinarai, galima užmigdyti be skausmo....jis viso labo tik šuo ir pasielgė kaip gyvūnas, o mes žmonės, tad ir reikia jais likti.. Ačiū Die, kad vaikui viskas gerai pasibaigė.
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 19, 21:32)
o kur isventojoj sanatorija? g.gif pirma karta girdziu nors anksciauir nepertoliausiai gyvenau smile.gif


Šalia jūros, energetikų kažkokia.
Atsakyti
nieko nepadarysi jie yra gerentis zmones,ir jiems svarbiau ju visciukai buvo nei vaikas,net atsiprasyti neatejo,o vaikui galvoj trys randai nemazi liko tik prie akyt es nieko nematyti,yra taip kaip yra ,bonka svarbiau nei kasnors kita,ir cia ju ne vienintelis suo buvo su kuriuo taip pasielge.
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 19, 21:24)
Aciu Izabele 4u.gif
Ai dar koks bajeris siandien buvo,niu man dabar juokinga atrodo,o diena taip neatrode  doh.gif ,gaminau pietus,o MB buvo ka tik peilius pagalandes,niu ir ka manot,aisku kazkaip per ta skubejima sugebejau taip i pirsta isipjaut,kad nualpau,pabudau tik kai maniskis kazka uostid dave,ziuriu  kraujo kaip po skerdyniu,nusipjoviai didziajam pirstui,net nemoku pasakyt niu visa ta virsu ar pilvuka jo,kaip cia pasakyt...skausmas begalinis,niekad negalvojau,kad ipirsta isipjovus taip gali but,niu vienzodziu buvo taip bloga,kad net pykint ir vemt buvau pradejus,bet dabar jau geriau smile.gif

oh tu dieve.man net silpna pasidare beskaitant doh.gif doctor.gif gal reikejo nuvaziuot i ligonine ,gal siut reikia?
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 20, 10:23)
nieko nepadarysi jie yra gerentis zmones,ir jiems svarbiau ju visciukai buvo nei vaikas,net atsiprasyti neatejo,o vaikui galvoj trys randai nemazi liko tik prie akyt es nieko nematyti,yra taip kaip yra ,bonka svarbiau nei kasnors kita,ir cia ju ne vienintelis suo buvo su kuriuo taip pasielge.

parazitus pacius pakabint.ir uz sunio neprieziura ir uz sadizma verysad.gif
Atsakyti