Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(vikma @ 2010 02 13, 15:22)
Niu ka kraustomes inaujus namucius 
Jo Ernesta saunuole
o evel1 tu gal pasedek su mumi spamatysi ir pasveiksi



Sveiki nauji namučiai. 4u.gif

Kokia čia iš manęs šaunuolė. irnesakyk.gif Tik realistė ir optimistė iki kaulų smegenėlių. biggrin.gif

QUOTE(evel1 @ 2010 02 13, 16:00)
ne nebuvau,nes nuotrauku neturiu dar reikia prifotkint,pakentesit as labai nefotogeniska tai baisu rodytis


Na na, tas moteriškas kuklumas. biggrin.gif Nieko nebus, foto laukiamos. nono.gif mirksiukas.gif thumbup.gif

QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 13, 16:54)
Sveika da 

Maciau apie amziu kalbejot kazkelintoj temoj   oj negaliu net paciai juokas yra  lotuliukas.gif nu zodziu supratot apie ka as  Izabele111 rase kad i penkta desimti kopia,as i ketvirta   taip kad cyc jaunikles nekelt audru pencininkiu yra  kaip skau man 18 ir 20metu patirties 


O kas pasirodė. bigsmile.gif Jau norėjau per skype skelbt paiešką kur pradingus. bigsmile.gif Kaip jums su Žygučiu sekas? Kaip sveikatelės? smile.gif
O katra čia iš jūsų pencininkė, nesupratau? g.gif smile.gif Visos čia dar jaunos! lotuliukas.gif Pencininkės mano supratimu nuo maždaug 70m, o tokių regis tarp mūsų dar nėra, taigi, visos mes jauniklės. mirksiukas.gif biggrin.gif

Dėl daržiukų tai pritariu visom keturiom. drinks_cheers.gif Kaip esu jau rašius, man didelė meškos paslauga buvo kad darželyje mama buvo įsidarbinus mano grupėj slaugute ir iki 7m buvau tikra išlepinta mamytukė. Žiauri trauma buvo vienai likus mokykloj. Be mamos bijojau viska daryt, net bendraut, neįsivaizduojat kaip sunku buvo persilaužt, tapt atsakingai už pačia save, išmokt savarankiškumo. Bet dėkosiu ir neatsidėkosiu savo pradinių klasių mokytojai, auklytems, kurios perkalbėjo mama kuri neištvėrus mano žliumbimų, norėjo vienu metu jau nebeleist manes mokyklon, imt namų mokymą. Praėjo visas šokas, pripratau mokykloj ir išsyk emiau savarankiškėt. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestytaaa: 13 vasario 2010 - 17:50
sveikos bigsmile.gif

QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 13, 17:48)


Klausykit moteros o jus realu gyvenima gyvenat?  lotuliukas.gif ar tik virtualiame sedit  doh.gif nes toks vaizdas susidaro kad tik rasot,rasot ir rasot pakakot bet laiko uztenka lotuliukas.gif baigiau uzpraeitoj temoj 37pusl o cia jau antra tema prasidejo  doh.gif  biggrin.gif zodziu kapituliuoju  swoon.gif jei nebus istrintos senos temos reiks skirt savaite ju skaitymui kad neatsilikt nuo ivykiu  biggrin.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif aš ir pusė temų jau neperskaičiau..bandau išmokti skaityti kas antrą puslapį blush2.gif
bet žinok yra ir dar greičiau plepančių...va mano mažosios mamų temoje tai per dieną po temą doh.gif doh.gif


QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 13, 17:54)

Jostvairoges dar ir pasijauninau save  doh.gif taigi 72m gimimo kokia ketvirta desimti  doh.gif kulniuoju i penkta kaip didele  lotuliukas.gif


tongue.gif tongue.gif
ale ir baisiai čia parašei..sakyk pati gyvenimo branda prasidėjo ax.gif ax.gif
Atsakyti
Ramunka, į kokią penktą dešimtį eini? g.gif Ar man čia galva susibalamutino... Aš einu trečia dešimtį, tai tu ketvirtą taip išeina..Ar ne taip? Tarp mūsų tik 10m skirtumėlis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 13, 17:30)
Jau norėjau per skype skelbt paiešką kur pradingus. Kaip jums su Žygučiu sekas? Kaip sveikatelės?
O katra čia iš jūsų pencininkė, nesupratau? Visos čia dar jaunos!  lotuliukas.gif Pencininkės mano supratimu nuo maždaug 70m, o tokių regis tarp mūsų dar nėra, taigi, visos mes jauniklės.


MB kita savaite isvaziuoja i Danija tai lakstymai,supirkinejimai pries kelione prasidejo reikalu tvarkymai sukames kaip voveres rate,visai laiko ner prie kompo sedet doh.gif va kai jau isvaziuos tada jau atsipust galima bus ir dazniau cia uzsukt galesiu cool.gif Zygiui atostogos namus vercia doh.gif lotuliukas.gif uzvakar savo katyte sterelizavom tai siandien globoja ja wub.gif

Tai as ir sakau kad man 18m ir 20m patirties mirksiukas.gif biggrin.gif

QUOTE(Nikota @ 2010 02 13, 17:41)
skaityti kas antrą puslapį 

bet žinok yra ir dar greičiau plepančių...va mano mažosios mamų temoje tai per dieną po temą 

ale ir baisiai čia parašei..


drinks_cheers.gif ir as taip darau,nes jei viska reiktu savaites neuztektu doh.gif

Zinau tas temas biggrin.gif pati bandziau ten rasyt kai Zygis dar leliukas buvo,bet kur tau ten spesi doh.gif lotuliukas.gif

Nu kur jau cia baisiai.yra kap yra cool.gif biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 13, 18:01)
Ramunka, į kokią penktą dešimtį eini? g.gif  Ar man čia galva susibalamutino... Aš einu trečia dešimtį, tai tu ketvirtą taip išeina..Ar ne taip? Tarp mūsų tik 10m skirtumėlis.  smile.gif


Ir tau jau balamutinasi lotuliukas.gif man po 2metu 40m tai as jau kaip ir ten esu biggrin.gif uztat ir rasau kad jau viena koja penktoj desimty biggrin.gif ar jus kitaip skaiciuojat? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 13, 17:54)
Sveika da  biggrin.gif

Maciau apie amziu kalbejot kazkelintoj temoj  lotuliukas.gif oj negaliu net paciai juokas yra  lotuliukas.gif nu zodziu supratot apie ka as  biggrin.gif Izabele111 rase kad i penkta desimti kopia,as i ketvirta  cool.gif taip kad cyc jaunikles nekelt audru pencininkiu yra  cool.gif  lotuliukas.gif kaip skau man 18 ir 20metu patirties  victory.gif  biggrin.gif

Jostvairoges dar ir pasijauninau save  doh.gif taigi 72m gimimo kokia ketvirta desimti  doh.gif kulniuoju i penkta kaip didele  lotuliukas.gif Izabele tu kelintu gimimo?  bigsmile.gif

nu kad mes nekeliam bangu g.gif o patirtis mums labai Jusu reikalniga thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 13, 18:30)
Sveiki nauji namučiai.  4u.gif

Kokia čia iš manęs šaunuolė. irnesakyk.gif Tik realistė ir optimistė iki kaulų smegenėlių.  biggrin.gif 
Na na, tas moteriškas kuklumas.  biggrin.gif  Nieko nebus, foto laukiamos. nono.gif  mirksiukas.gif  thumbup.gif
O kas pasirodė.  bigsmile.gif Jau norėjau per skype skelbt paiešką kur pradingus.  bigsmile.gif Kaip jums su Žygučiu sekas? Kaip sveikatelės?  smile.gif
O katra čia iš jūsų pencininkė, nesupratau?  g.gif  smile.gif Visos čia dar jaunos!  lotuliukas.gif Pencininkės mano supratimu nuo maždaug 70m, o tokių regis tarp mūsų dar nėra, taigi, visos mes jauniklės.  mirksiukas.gif  biggrin.gif

Dėl daržiukų tai pritariu visom keturiom.  drinks_cheers.gif Kaip esu jau rašius, man didelė meškos paslauga buvo kad darželyje mama buvo įsidarbinus mano grupėj slaugute ir iki 7m buvau tikra išlepinta mamytukė. Žiauri trauma buvo vienai likus mokykloj. Be mamos bijojau viska daryt, net bendraut, neįsivaizduojat  kaip sunku buvo persilaužt, tapt atsakingai už pačia save, išmokt savarankiškumo.  Bet dėkosiu ir neatsidėkosiu savo pradinių klasių mokytojai, auklytems, kurios perkalbėjo mama kuri neištvėrus mano žliumbimų, norėjo vienu metu jau nebeleist manes mokyklon, imt namų mokymą. Praėjo visas šokas, pripratau mokykloj ir išsyk emiau savarankiškėt.  thumbup.gif

O APIE KOKI SKYPE CIA KALBA? g.gif
Atsakyti
oooo sveiki nauji namuciai....


Ramunka ar cia ta grazuole taip nuskriaudet?ir kaip ji jautes po narkozes ar greit atsigavo,mano puskes kate pora dienu gaivaliojosi....



O jus ryt kaip nors saviskius,bent simboliskai sveikinsit su valentinu,zinau,kad sakysit ai,kad cia vaiku zaidimai,bet vistiek...
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 13, 19:33)
oooo sveiki nauji namuciai....
Ramunka ar cia ta grazuole taip nuskriaudet?ir kaip ji jautes po narkozes ar greit atsigavo,mano puskes kate pora dienu gaivaliojosi....
O jus ryt kaip nors saviskius,bent simboliskai sveikinsit su valentinu,zinau,kad sakysit ai,kad cia vaiku zaidimai,bet vistiek...

o kaip atrode po narkozes,kad sakai gaivaliojos?
as tai kazkokios dovaneles nenupirkau,tik sampaniuko turbut prie zvakes sviesos atsigersim vakare, wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 13, 18:41)
uzlekiau dar  ax.gif
as zinok snd darkarta permeciau jusu nuotraukas,nu zinok kaip man tavo berniukas panasus i praderwiliuka g.gif
as tai duonos neduodu savajam,tik jei juodos turiu,o snd jis kazkaip pavoge ja ismanes per akis doh.gif tai liko bepietu lotuliukas.gif
as tai bulviu su lupenom priviriau,ir silkutes uzmarinavau ax.gif

panasus?o tai kaip jie atrodo/ar tik is storumo?
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 13, 19:40)
panasus?o tai kaip jie atrodo/ar tik is storumo?

tu ivesk google prader-willio sindromas,ir tau ten ismes info,snd per youtube dar ziurejau,na jusu berniukui tipo yra DS nustatytas,bet kazkaip jis man mazai to sindromo bruozu turi,nu gal cia tik man taip atrodo :hmtaip man del to putlumo,ir to noro valgyt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 13 vasario 2010 - 18:45
vikma,sake puskes katyte pora dienu gulejo leisgyve,nieko neede,matyt sunkiai suregavo i narkoze...


AS irgi sampaniuko,tortuka nupirkau na ir visa kita .... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 13, 19:43)
vikma,sake puskes katyte pora dienu gulejo leisgyve,nieko neede,matyt sunkiai  suregavo i narkoze...
AS irgi sampaniuko,tortuka nupirkau na ir visa kita .... biggrin.gif

geras,jei gyvunai taip i narkoze sureguoja,tai ko benoreti is zmogaus doh.gif
as saldumynu ne,nes manasis nevalgo torto lotuliukas.gif ir kas kazin ta visa kitka g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 13 vasario 2010 - 18:47
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 13, 20:33)
oooo sveiki nauji namuciai....
Ramunka ar cia ta grazuole taip nuskriaudet?ir kaip ji jautes po narkozes ar greit atsigavo,mano puskes kate pora dienu gaivaliojosi....
O jus ryt kaip nors saviskius,bent simboliskai sveikinsit su valentinu,zinau,kad sakysit ai,kad cia vaiku zaidimai,bet vistiek...

o ka sveikinti galima tik vyrus? ax.gif mes su vaikais torta eisim daryt,man dukra maciau ,saldainiu dezute nupirko thumbup.gif
Atsakyti