Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 18, 21:05)
Siknon nori?  mad.gif kad nebutu daugiau tokiu kalbu  mirksiukas.gif
O man jau teko.pries 5metus sudege mano tevukas nelaime buvo,mama spejo isbegt,teti uzgesino lovoj mieganti verysad.gif iskviete greitaja,gaisrine spejo namus isgelbet ir save....tete pagyveno 2 dienas kol brolis 15000km per 15valandu atleke su savo masina,neleidau tik vienam vaziuot prasiau jo draugo kad neleistu uz vairo sest,tai sake visa kelia prase kad tik greiciau vaziuotu  verysad.gif spejo....ir po keliu valandu tete uzgeso...  verysad.gif mamai po tos nelaimes sutriko orentacija,atmintis sokas didelis buvo.taip ir neatsigavo....diagnoze dabar Alzhaimeris.turiu dabar namie 2 didelius vaikus  smile.gif


kokia didele nelaime jums. matyt mama labai mylejo teti, kad taip isgyvena jo netekti. geriau,kad tokiu dalyku nebutu siam pasauli. bet deja....
Atsakyti
Labas rytas uzpustytas 4u.gif
Pas mus kaip graziai ir gausiai sninga thumbup.gif Aisku is vienos puses jo uztenka....bet vistiek ,kaip grazu thumbup.gif Tokiom didelem snaigem....
Atsakyti
Labas, mergaitės, prisirašau,kad dar gyva ir toliau bėgu. Užspaudė darbais mane juodai doh.gif . Vadovai sugalvojo, kad jei pagerinsim įmonės rezultatus, tai padovanos visiems darbuotojams kelionę į Havajus thumbup.gif . Nu tai ir pasiuto visi doh.gif . Per dieną po 1-2 seminarus, išeiginė tik sekmadienį. Ryt važiuojam į Panevėžį seminarintis, pirmadienį pas mus mokymai, paskui 4 dienų seminaras Palangoje 000189.gif . Laiku kitoje darbovietėje išvijo mėnesiui atostogų blink.gif . Ale yra ir gerų žinių, algas pakėlė 10% thumbup.gif . O dar pora filialų planuoja atidaryt, vadovų reiks.Tai ir laužia visus dabar blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 19, 10:34)
Labas, mergaitės, prisirašau,kad dar gyva ir toliau bėgu. Užspaudė darbais mane juodai doh.gif . Vadovai sugalvojo, kad jei pagerinsim įmonės rezultatus, tai padovanos visiems darbuotojams kelionę į Havajus thumbup.gif . Nu tai ir pasiuto visi doh.gif . Per dieną po 1-2 seminarus, išeiginė tik sekmadienį. Ryt važiuojam į Panevėžį seminarintis, pirmadienį pas mus mokymai, paskui 4 dienų seminaras Palangoje 000189.gif . Laiku kitoje darbovietėje išvijo mėnesiui atostogų blink.gif .  Ale yra ir gerų žinių, algas pakėlė 10% thumbup.gif . O dar pora filialų planuoja atidaryt, vadovų reiks.Tai ir laužia visus dabar blink.gif

O tu kur dirbi???Kad taip gerai sekasi...ir atlyginimus didina???
Beje,kaip tavo broliukas??Gal jau sanatorijoje??
Sekmes seminaruose...Palanga,Panevezys....
Atsakyti
Labas rytas, pas mus viskas žliugsi, lauke nulisssssssssss rolleyes.gif

Mimi, svarbiausiai, kad nepervargtum wink.gif
Atsakyti
labas rytelis smile.gif

Joolita nuotraukas pamacius net ilindau paziureti kiek tau metu lotuliukas.gif tikrai 15 atrodai thumbup.gif Dar labai jauna esi ir tikrai bus ta antra pusele mirksiukas.gif super abi su Miglute atrodot wub.gif

ramunka na ir nelaime jusu seimoje console.gif verysad.gif

vikma tavo mamytei ir tau 4u.gif

o pas mane su mama tai jau taip yra viena be kitos negalime, o kai buname ilgiau kartu pykstames doh.gif as irgi mamai kasdien skambindavau anksciau, ir kai Kaledu atostogu buvo isvaziavusi skambinau beveik kasdien lotuliukas.gif
Tiesiog mamai yra sunku gyventi kitu gyvenima, na ji juk musu gyvenima dabar gyvena. Svetimoj saly, svetimuose namuose verysad.gif Tai ir musu pykciai is buities. Ji vis sako, kad as pasikeiciau, pavirtau angle, man smegenis praplove ir t.t. lotuliukas.gif na kai 10 metu gyveni savarankiskai ir nera nei tevu ne tetu, giminaiciu kurie ka sako, man biski toks sokas kai dabar kazkas savo nuomone pastoviai reiskia doh.gif tai va taip ir gaunasi. O ka as be jos daryciau, bet as jai tai pastoviai sakau, kad ji man labai padeda ir esu jai labai dekinga uz tai wub.gif bet pasakau, kad prievarta jos niekas nelaiko ir jei ji nori visada gali isvaziuoti, bet man atrodo, kad ji nenori blush2.gif

vakar po darbo nuvaziavau pas lenku i parde ir nusipirkau varskes deserto, varskes pyrago, o mama dar varskecius padare essen.gif o varskes nemegau unsure.gif pradeda prie saldaus traukti , gal tai ka reiskia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 18, 22:43)
Ernestuk, na žinok man sunku ką pasakyti, kai ji visada šalia, bet aplinkiniai pastebi pagerėjimą ir bendrai ir  dėl paties jos bendravimo, suvokimo, noro pasireikšti smile.gif o tu ar juos leidiesi jau?


Tai šaunu kad stiprėjat. thumbup.gif Teip pas mus aplinkiniai greičiau pastebi pagerėjimus nei šeimyna, kad kažkaip ir pats nepastebi kad jau žymiai geriau vaikštai, judi kol kas nepasako. smile.gif Tada tik susivoki kad va jau tikrai stiprėji. thumbup.gif Man dabar teip yra nuo visų mankštų. Kai ėmė visi girt kad sustiprėjus jau gerokai, tik tada ir pati tą pajutau. smile.gif
Ne, dar nesileidžiu tų vaistukų nes teko dabar leistis "Naklofeną" nuo nugaros skausmukų tai nesinorėjo dvigubai badytis. doh.gif Bet jau iš kitų savo pinigėlių tikrai žadu nusipirkt juos pirktis. thumbup.gif

QUOTE(Mimmi @ 2010 02 19, 09:34)
  Ale yra ir gerų žinių, algas pakėlė 10% thumbup.gif . O dar pora filialų planuoja atidaryt, vadovų reiks.Tai ir laužia visus dabar blink.gif


Ohoho kokios naujienytės. thumbup.gif Keista net girdėt apie tokius dalykėlius šiuo metuku. Kaip jums gerai. thumbup.gif Sekmės darbukuose. mirksiukas.gif

Įdedu nuotraukytę iš savo darbukų, vakar dienos dramos repeticijos. Pažiurėkit kokias izdivalkes iš manęs naujam vaidinime darys. lotuliukas.gif

user posted image

Linele.m, kokia pažystama situaciją. Lygiai taip pat buvo mano sesei su mama kai sesė po 5m gryžo į lietuvą iš Londono. Mama irgi pradėjo vėl labai kištis į jos gyvenimą, o sesė jau buvo pratus viską pagal savę daryt ir labai jai buvo sunku apsiprast kad mama vėl bando jai viską reguliuot. Po truputi apsiprasit. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestytaaa: 19 vasario 2010 - 12:23
Ernestyta o tau reikia isgriuti, tai jau per repeticijas sonus atsidauzysi unsure.gif

Aciukas tikiuosi apsitrinti, jau puse metuku , bet jauciu po biski gereja. Siandien ryte man aiskino , kaip saldytuve tvarka daryti, mat reikia perdeti viska i mazesnia tara,kad daugiau vietos butu, o as to negaliu pakesti doh.gif lotuliukas.gif ai jau ir juokas kartais is visko ima tongue.gif

o kodel cia taip pas mus ramu, man liudna, dirbti tingiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linele.m @ 2010 02 19, 13:13)
Ernestyta o tau reikia isgriuti, tai jau per repeticijas sonus atsidauzysi  unsure.gif

Aciukas tikiuosi apsitrinti, jau puse metuku , bet jauciu po biski gereja. Siandien ryte man aiskino , kaip saldytuve tvarka daryti, mat reikia perdeti viska i mazesnia tara,kad daugiau vietos butu, o as to negaliu pakesti  doh.gif  lotuliukas.gif ai jau ir juokas kartais is visko ima  tongue.gif

o kodel cia taip pas mus ramu, man liudna, dirbti tingiu  rolleyes.gif


Na šiam vaidinime tai mane su kirviu užkapos, pati nuo smūgių išdribsiu, tada dar mano kapotoja vežimą ant manęs užvers. lotuliukas.gif Jezau pabandžiau įsivaizduot kaip iš šono visa tai skamba. doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O iš ties tai nėr taip baisu kaip atrodo. Krist iš vežimo aš jau pratus, išsipraktikavus neužsigauti, ne pirmam spektakly tenka griut, tik pirmasyk taip šveis ir vežimėlį ant manes. Bet koks ekstrymas. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O iškapos aišku butaforiniu kirviu. lotuliukas.gif

O su mamom tai jau teip yra. Aš ir pasipykstu, išklausau jos nuomone bet vistiek savo darau. Patylim užsirauke kokia valandelę tada visgi atrandam bendra sprendimą. Toks jau gyvenimas. mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestytaaa: 19 vasario 2010 - 14:42
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 19, 13:39)
Na šiam vaidinime tai mane su kirviu užkapos, pati nuo smūgių išdribsiu, tada dar mano kapotoja vežimą ant manęs užvers.  lotuliukas.gif Jezau pabandžiau  įsivaizduot kaip iš šono visa tai skambadoh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
O iš ties tai nėr taip baisu kaip atrodo. Krist iš vežimo aš jau pratus, išsipraktikavus neužsigauti, ne pirmam spektakly tenka griut,  tik pirmasyk taip šveis ir vežimėlį ant manes. Bet koks ekstrymas.  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif O iškapos aišku butaforiniu  kirviu.  lotuliukas.gif


baisiai blink.gif blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir kokius jus vaidinimus kuriat blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 19, 15:39)
Na šiam vaidinime tai mane su kirviu užkapos, pati nuo smūgių išdribsiu, tada dar mano kapotoja vežimą ant manęs užvers. 


blink.gif blink.gif unsure.gif unsure.gif ohmy.gif nono.gif scare.gif
Atsakyti
Ernesta, iš kur jūs traukiat tokius scenarijus siaubo?? tai ubagas, tai kirviu užkapota, tai dar kokis nelaimėlis blink.gif karsta.gif lotuliukas.gif siaubo teatras pas jumis biggrin.gif
Atsakyti