Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 18, 21:05)
Siknon nori?  mad.gif kad nebutu daugiau tokiu kalbu  mirksiukas.gif
O man jau teko.pries 5metus sudege mano tevukas nelaime buvo,mama spejo isbegt,teti uzgesino lovoj mieganti verysad.gif iskviete greitaja,gaisrine spejo namus isgelbet ir save....tete pagyveno 2 dienas kol brolis 15000km per 15valandu atleke su savo masina,neleidau tik vienam vaziuot prasiau jo draugo kad neleistu uz vairo sest,tai sake visa kelia prase kad tik greiciau vaziuotu  verysad.gif spejo....ir po keliu valandu tete uzgeso...  verysad.gif mamai po tos nelaimes sutriko orentacija,atmintis sokas didelis buvo.taip ir neatsigavo....diagnoze dabar Alzhaimeris.turiu dabar namie 2 didelius vaikus  smile.gif

console.gif console.gif verysad.gif Dieve,kokia nelaime....Labai tave uzjauciu del tetes,ir del mamos uzjauciu,nes Alzheimeris- baisi liga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 18, 19:47)
pas manes saldytuve pirago gabaliukas,nenoretum issimesti pas saves i pilvuka???

nu viso lasaiako nereikia sutepti,kad poto riebalai nebegtu pervisus galus


Aciu turiu savo biggrin.gif su zele gal noretum? tongue.gif

Tai zinau irnesakyk.gif nors ir blandinka,bet dar ne ant tiek nupusus kad visa kila sutepimui imt lotuliukas.gif

QUOTE(joolita @ 2010 02 18, 19:48)
na jaunai,jaunai. uztad ir galvoja vyrai,kad dar vaikas 


Nieko jie nesupranta tie vyrai cool.gif

QUOTE(joolita @ 2010 02 18, 19:51)
geriau jau nesakysiu kokiu minciu turiu dar, nes dar priluptum 


Laiku pasitaisei user posted image biggrin.gif

QUOTE(joolita @ 2010 02 18, 19:57)
na man net seile nutyso... prisiminiau,kad valgiau tik ryte.


Ir man nutyso drinks_cheers.gif nuvariau jau i saldytuva lasiaku su cesnakiuku pasipjausciau ant tu nervu lotuliukas.gif kapoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 18, 20:43)
tik mudvi dabar gyvename. tetukas paliko mus. turejau drauga, ir jis paliko...
matyt man ant kaktos parasyta, PAGYVENK IR PALIK verysad.gif

keliu nosyte aukstyn  thumbup.gif

Mano dukra pasakytu:"kalbi kaip mazas vaikeliukas,visai nesamones kalbi" bet tau tinka sis pasakymas.....tik galvok ,kad bus viskas gerai ir bus!!!!
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 18, 21:13)
Aciu turiu savo  biggrin.gif su zele gal noretum?  tongue.gif

vo su zelel labai noreciau,o tie sausi kaip pas manes saldytuve dabar ,nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 18, 21:13)

Ir man nutyso  drinks_cheers.gif nuvariau jau i saldytuva lasiaku su cesnakiuku pasipjausciau ant tu nervu  lotuliukas.gif kapoju  biggrin.gif

Skanaus mirksiukas.gif o man mb bulvyciu iskepe,tai patepejom.....
Papildyta:
QUOTE(vikma @ 2010 02 18, 21:15)
vo su zelel labai noreciau,o tie sausi kaip pas manes saldytuve dabar ,nepatinka schmoll.gif

drinks_cheers.gif As irgi megstu slapius thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(vikma @ 2010 02 18, 20:43)
kadangi patyra trauma,tai viskas jau nebegali pabuti,nes yra be vienos rankos verysad.gif bet irgi daznai susiskambinam,

console.gif verysad.gif Labai gaila.....
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 18, 21:18)
Skanaus mirksiukas.gif o man mb bulvyciu iskepe,tai patepejom.....
Papildyta:

as tai burokeliu sriubos su sonkauliukais isviraiu,bet vyrelui vidurisu pradej sukti,o ir tai kazkoks traskantis jaucias,drebina visa,jei jis man koki virusa parnes doh.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 18, 20:10)
baisu ir pagalvoti,kas tada pas jusu ivyko


Tada tikrai baisu buvo,atlekem is Jonavos mamos sodyba Ukmerges raj. 5val ryto,radau mama viduri kambario sedincia tokia pasimetusia,nesuvokiancia kas ivyko...kai tvarkom kapelius taip ir stovi tas vaizdas verysad.gif

QUOTE(izabele111 @ 2010 02 18, 20:11)
Dieve,kokia nelaime....Labai tave uzjauciu del tetes,ir del mamos uzjauciu,nes Alzheimeris- baisi liga


Aciu 4u.gif jo liga baisi,dziaugiames kad mus dar atpazysta smile.gif

QUOTE(izabele111 @ 2010 02 18, 20:13)
Mano dukra pasakytu:"kalbi kaip mazas vaikeliukas,visai nesamones kalbi" bet tau tinka sis pasakymas.....tik galvok ,kad bus viskas gerai ir bus!!!!


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(vikma @ 2010 02 18, 20:15)
vo su zelel labai noreciau,o tie sausi kaip pas manes saldytuve dabar ,nepatinka schmoll.gif


Vaisinu biggrin.gif
user posted image

QUOTE(izabele111 @ 2010 02 18, 20:16)
o man mb bulvyciu iskepe,tai patepejom.....


Skanaus ir tau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 18, 21:28)
Tada tikrai baisu buvo,atlekem is Jonavos mamos sodyba Ukmerges raj. 5val ryto,radau mama viduri kambario sedincia tokia pasimetusia,nesuvokiancia kas ivyko...kai tvarkom kapelius taip ir stovi tas vaizdas  verysad.gif

verysad.gif vojei vojei,skaudziausia kai artimas taip turi kankintis ir nieko negali padeti verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 18, 21:28)
Vaisinu  biggrin.gif
user posted image

a tai begai pafotkinti koki gabaliuka turi? lotuliukas.gif nu tavo zymiai geriau atrodo nei mano,mano biski mazesnis,ir neskanesnis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 18, 19:43)
kadangi patyra trauma,tai viskas jau nebegali pabuti,nes yra be vienos rankos 


Sunku tavo mamytei unsure.gif

QUOTE(vikma @ 2010 02 18, 20:40)
vojei vojei,skaudziausia kai artimas taip turi kankintis ir nieko negali padeti

a tai begai pafotkinti koki gabaliuka turi? lotuliukas.gif nu tavo zymiai geriau atrodo nei mano,mano biski mazesnis,ir neskanesnis lotuliukas.gif


Mama dar palyginus gerai laikosi (arba jau pripratau),nes kai prisiskaiciau nete apie ta liga tai oj oj verysad.gif bent zinom kaip gali but ir ko tiketis cool.gif

Ne is neto cia fotke savo jau damusiau nespejau nufotkint kai cia pradejot apie maista kalbet doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunka:): 18 vasario 2010 - 21:28
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 18, 21:28)

Vaisinu  biggrin.gif
user posted image
Skanaus ir tau  bigsmile.gif


Aciu....ot deciau sita gabaliuka i skranduka dabar....man kaip uzeina noras saldziai..kaip nestuke.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 18, 21:28)
Tada tikrai baisu buvo,atlekem is Jonavos mamos sodyba Ukmerges raj. 5val ryto,radau mama viduri kambario sedincia tokia pasimetusia,nesuvokiancia kas ivyko...kai tvarkom kapelius taip ir stovi tas vaizdas  verysad.gif


blink.gif Gal nuproteciau doh.gif Tikrai uzjauciu verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(vikma @ 2010 02 18, 21:27)
as tai burokeliu sriubos su sonkauliukais isviraiu,bet vyrelui vidurisu pradej sukti,o ir tai kazkoks traskantis jaucias,drebina visa,jei jis man koki virusa parnes doh.gif  gun_bandana.gif

Tu jam simta grameliu i arbatele sliukstelk mirksiukas.gif Ir rytoj bus kaip agurcikas thumbup.gif
user posted image
Va duodu,jei kartais neturi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo izabele111: 18 vasario 2010 - 22:00
Labukas. 4u.gif Prisėdu lb trumpam, ba žiauriai pavargus. 4u.gif
Jolituk, kokios fainos foto. thumbup.gif wub.gif Jezau, negaliu atsistebėt kaip tau tinka ilgi plaukai. bigsmile.gif thumbup.gif Žiurėk kad man daugiau trumpai nebesikirptum, o tai ir nuo manes lupt gausi. nono.gif lotuliukas.gif Ir tikrai rasi savo išrinktaji, nė neabejok. Gal jis tiesiog kiek pasiklydo tavęs ieškodamas po platujį pasaulį, kaip ir manasis princas, bet ankščiau ar veliau tikrai atras kelią. mirksiukas.gif lotuliukas.gif

Oi Ramunka kaip užjaučiu. console.gif Įsivaizduoju ką jūsų šeimai teko patirti. verysad.gif Mamytei sveikatėlės. 4u.gif


Na o aš šiandien tik pasibaliavojau truputi centre, o didiji balių kuris turėjo būt savaitgalį, draugas atkėlė į kovo pradžia. Nerado niekur laisvų vietų gerose sodybuose plotuj gauti nebrangiai, ir ieškos dabar išsinuomuoti kokį butuką. thumbup.gif smile.gif

Medute28, tai sutarta, prie kitos temelės padirbėsiu biški aš. mirksiukas.gif Nors iš tiesų nemenkai prie to mūsų sarašėlio darbuko, jau pasidariau maždaug juodraštuką. tai iš šalies žiurint lengviau atrodė jį sudaryt. doh.gif lotuliukas.gif smile.gif
Beje , kaip Andrėja laikos po tų "cerebrum" vaistukų? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestytaaa: 18 vasario 2010 - 22:21
Ramunka, užuojauta dėl nelaimės ir netekties console.gif verysad.gif
Ernestuk, na žinok man sunku ką pasakyti, kai ji visada šalia, bet aplinkiniai pastebi pagerėjimą ir bendrai ir dėl paties jos bendravimo, suvokimo, noro pasireikšti smile.gif o tu ar juos leidiesi jau?
Atsakyti