Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(vikma @ 2010 02 18, 20:35)
oj joolita tai judvi vienos gyvenat>kazka turbut kazkur praleidau g.gif nes kur albume cia yra foto galvojau su teciu,o pasirodo judvi mergytes tik dviese gyvenat.Bet jau geriau gyventi dviese,nei tureti koki galvos skausma doh.gif (vyra).Tikrai myles jus abi,pamatysi,nelauktai i jusu gyvenima izengs,toks zmogus,kuris uzpildys ta tustuma,kuria jaucias,tik labai norek ir tykek mirksiukas.gif  wub.gif
Papildyta:

aukstyn nosi tik Joolita victory.gif

tik mudvi dabar gyvename. tetukas paliko mus. turejau drauga, ir jis paliko...
matyt man ant kaktos parasyta, PAGYVENK IR PALIK verysad.gif

keliu nosyte aukstyn thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 18, 20:37)
Ir man jei ne ji nezinau ar atlaikyciau puse savo kruvio viena  cool.gif

ir man mama padedavo kai reikedavo kazkur palikti vaika,o nebuvodavo kam,tai atvaziuodavo,ir as ramia sirdim galedavau reikaliukus tvarkytis,nes zinau kad patikimose rankose vaikas yra,bet kadangi patyra trauma,tai viskas jau nebegali pabuti,nes yra be vienos rankos verysad.gif bet irgi daznai susiskambinam,vis mane moraliskai palaiko,stiprina thumbup.gif bet kas leicia gyvenima kartu,nenoreciau,kad nebutu kokiu barniu ir nesusipratimu su vyru,nors ji niekad nesikiso ir nesikisa i musu gyvenima thumbup.gif bet maza ka...gal kada teks...nieks nezino
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 18, 19:39)
as tai tepdavau su lasiniuko gabaliuku  abi puses keptuves.jei to nebudavo,tai aliejaus itesla ipildavau.arba su aliejum patebdavau,bet 100m nekepus,vis as ju noriu


Ir as su lasiakais tepdavau biggrin.gif bet recepte raso 2saukstai aliejaus i tesla tai sakau mazu nereik tept,kad poto per riebu nebutu g.gif nu bet rimtai kaip uzmesciau koki desetka dabar i pilva lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 18, 20:44)
Ir as su lasiakais tepdavau  biggrin.gif bet recepte raso 2saukstai aliejaus i tesla tai sakau mazu nereik tept,kad poto per riebu nebutu  g.gif nu bet rimtai kaip uzmesciau koki desetka dabar i pilva  lotuliukas.gif

pas manes saldytuve pirago gabaliukas,nenoretum issimesti pas saves i pilvuka??? lotuliukas.gif ,nes manes jis visai negundo,teks ryt ismesti lauk,nes nieks nevalgo lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 18, 20:44)
Ir as su lasiakais tepdavau  biggrin.gif bet recepte raso 2saukstai aliejaus i tesla tai sakau mazu nereik tept,kad poto per riebu nebutu  g.gif nu bet rimtai kaip uzmesciau koki desetka dabar i pilva  lotuliukas.gif

nu viso lasaiako nereikia sutepti,kad poto riebalai nebegtu pervisus galus lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 18, 20:23)
Man mama irgi labai daug padejo....as ja irgi labai myliu....tik va kartais buna susipykstam doh.gif
o kaip mane paeme su dviem vaikais ir vienas neigaliukas.....mane isimylejo ir vaikus prieme kaip savo.....negaliu ne vienu zodeliu pasakyt ,kad jis nemyli mano vaiku....Rasi ir tu,patikek thumbup.gif Tik gal biski dar laiko reikia...as 6 metus viena gyvenau....

va ilgai laukus ir sulaukiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 18, 20:39)
joooo man ir labai jaunai atrodo thumbup.gif  ax.gif  mirksiukas.gif

na jaunai,jaunai. uztad ir galvoja vyrai,kad dar vaikas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 18, 15:21)
labas!!!nedinge nedinge,vis paskaitineju,bet parasyt tai laiko nera doh.gif mazius spintos duris islauze,tai vakar isardziau sena ,nusipirkau nauja ,tvarkiausi.tai vakare kaip lapas i lova kritau doh.gif
Papildyta:

nu cia tai geras lotuliukas.gif o kodel jis tas druis islauze,o tai taip stipriai ir nebepataisomai kadnet nauja spinta teko pirkti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 18, 20:40)
Sita sakini tai ismesk is galvos tik greit  mad.gif
Tik ne daugiabucio balkone  biggrin.gif

drinks_cheers.gif

geriau jau nesakysiu kokiu minciu turiu dar, nes dar priluptum lotuliukas.gif

manai kiekvienas, kaip ismano,taip ir augina.
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 18, 20:48)
na jaunai,jaunai. uztad ir galvoja vyrai,kad dar vaikas  lotuliukas.gif

tai tie vyrai nebrendylos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 18, 20:44)
Ir as su lasiakais tepdavau  biggrin.gif bet recepte raso 2saukstai aliejaus i tesla tai sakau mazu nereik tept,kad poto per riebu nebutu  g.gif nu bet rimtai kaip uzmesciau koki desetka dabar i pilva  lotuliukas.gif

na man net seile nutyso... prisiminiau,kad valgiau tik ryte. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 18, 20:57)
na man net seile nutyso... prisiminiau,kad valgiau tik ryte.  doh.gif

o kur pietus kur vakariene? g.gif nors pas manes irgi tik vakarien tebuvo,bet ir gerai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 18, 19:43)
PAGYVENK IR PALIK 


Siknon nori? mad.gif kad nebutu daugiau tokiu kalbu mirksiukas.gif

QUOTE(vikma @ 2010 02 18, 19:43)
ir man mama padedavo kai reikedavo kazkur palikti vaika,o nebuvodavo kam,tai atvaziuodavo,ir as ramia sirdim galedavau reikaliukus tvarkytis,nes zinau kad patikimose rankose vaikas yra,bet kadangi patyra trauma,tai viskas jau nebegali pabuti,nes yra be vienos rankos verysad.gif bet irgi daznai susiskambinam,vis mane moraliskai palaiko,stiprina thumbup.gif bet kas leicia gyvenima kartu,nenoreciau,kad nebutu kokiu barniu ir nesusipratimu su vyru,nors ji niekad nesikiso ir nesikisa i musu gyvenima thumbup.gif bet maza ka...gal kada teks...nieks nezino


O man jau teko.pries 5metus sudege mano tevukas nelaime buvo,mama spejo isbegt,teti uzgesino lovoj mieganti verysad.gif iskviete greitaja,gaisrine spejo namus isgelbet ir save....tete pagyveno 2 dienas kol brolis 15000km per 15valandu atleke su savo masina,neleidau tik vienam vaziuot prasiau jo draugo kad neleistu uz vairo sest,tai sake visa kelia prase kad tik greiciau vaziuotu verysad.gif spejo....ir po keliu valandu tete uzgeso... verysad.gif mamai po tos nelaimes sutriko orentacija,atmintis sokas didelis buvo.taip ir neatsigavo....diagnoze dabar Alzhaimeris.turiu dabar namie 2 didelius vaikus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 18, 21:05)
Siknon nori?  mad.gif kad nebutu daugiau tokiu kalbu  mirksiukas.gif
O man jau teko.pries 5metus sudege mano tevukas nelaime buvo,mama spejo isbegt,teti uzgesino lovoj mieganti verysad.gif iskviete greitaja,gaisrine spejo namus isgelbet ir save....tete pagyveno 2 dienas kol brolis 15000km per 15valandu atleke su savo masina,neleidau tik vienam vaziuot prasiau jo draugo kad neleistu uz vairo sest,tai sake visa kelia prase kad tik greiciau vaziuotu  verysad.gif spejo....ir po keliu valandu tete uzgeso...  verysad.gif mamai po tos nelaimes sutriko orentacija,atmintis sokas didelis buvo.taip ir neatsigavo....diagnoze dabar Alzhaimeris.turiu dabar namie 2 didelius vaikus  smile.gif

unsure.gif baisu ir pagalvoti,kas tada pas jusu ivyko verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 18 vasario 2010 - 20:12