Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(linele.m @ 2010 02 18, 14:26)
taip jau yra biurokratija  doh.gif as irgi daugiau nei valanda praskambinejau is vienos vietos i kita, o ten dar i trecia ir ketvirta siuncia, noriu mamai prieziura vaiko sutvarkyti, o tam reikia soc. draudimo numerio, na zodziu biurokratija  doh.gif gerai, kad dar telefonu, lakstyti nereikia.
Vyras, mano mama labai geras zmogus, bet tikra uosviene  lotuliukas.gif
jau koks menuo kai aprimus ir MB paliko ramybej, o taip tai pastoviai buvo viskas negerai, aisku man sako ne jam, bet iki absurdo.  MB tai nervinasi , kad as bunu nervuota kaip sirse, o pats nesivelia i jokius konfliktus  schmoll.gif vakar klause kaip jautiesi ryt i darba vel, sakau noriu jau  lotuliukas.gif

ot gyventi su tevais doh.gif nei as su savo mama nenoreciau,o ypac su uosviene tai isviso, doh.gif dabar ji man net bijo skambinti,iuj gadina gyvenima visiem vaikam,negaliu,vien pagalvojus apie ja,plaukai siausias doh.gif bet kai nematau ,nieko nezinau apie ja ,ramiau ir gyvenasi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 18, 20:00)
uo kaip mes minam dviratuko pedalus  lotuliukas.gif 
user posted image
user posted image

Oi kokios jus fainulkos wub.gif wub.gif O tu Jolita laaabai panasi i mano mazes auklyte darzelyje....pasakyciau ,kad seses :hmAs tiesiog esu isitikinusi 200%,kad tu Jolituk surasi savo pusele.....negali tokia grazi mergaite viena gyvent schmoll.gif

joooo,su tevais gyvent - nekas schmoll.gif bet kai nera iseities,tai ka daryt??Zmogus prisitaikai ir gyveni.....As tik nuvaziuoju keliom dienom pas mama ir tai spejam kartais susipykti...aisku greit atsileidziam....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo izabele111: 18 vasario 2010 - 19:09
QUOTE(Domicele @ 2010 02 18, 15:38)
Dabar jau nepamenu, senai mes jau vaziavom su ju transportu ir tik viena karta po avarijos kai nebeturejom masiniuko. Bet kazkaip mes greit ten apsisukom, viska normaliai sutvarke.

Su viena mamyte bendraujam, jie irgi naudojasi ju paslaugom Klaipedoje, tai ji su vaiku pries pora savaiciu vaziavo i Vilniu Santariskes, tai zinok labai nenorejo jiems nei siuntimo duoti nei transporto  blink.gif  sako juk Klp yra gera ligonine geri neurologai, ko ten brautis i ta Vilniu, zinok labai nustebau kai papasakojo, nes kiek mes vaziuodavom i KMUK siuntima gaudavom be problemu, o cia net siuntimo nenorejo duoti, tai kol nepradejo zurnalistais grasinti tol reikalai nejudejo. Paskui aisku dave ir siuntima ir autobusiuka. Vat tokie tie musu gydytojai  doh.gif

taiva tas ir yra,anksciau jokiu problemu nebuvo,o dabar va, doh.gif burokratija,ir kuo toliau tuo bus dar baisiau,na man pasake,kad ligoniu kasos knisinejas,bet gavau is neurologes siuntima,viska surase,kodel mums butinaii i kauna reikia,tai manau nebeprisiknis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 18, 20:04)
Oi kokios jus fainulkos wub.gif  wub.gif O tu Jolita laaabai panasi i mano mazes auklyte darzelyje....pasakyciau ,kad seses :hmAs tiesiog esu isitikinusi 200%,kad tu Jolituk surasi savo pusele.....negali tokia grazi mergaite viena gyvent schmoll.gif

joooo,su tevais gyvent - nekas schmoll.gif bet kai nera iseities,tai ka daryt??Zmogus prisitaikai ir gyveni.....As tik nuvaziuoju keliom dienom pas mama ir tai spejam kartais susipykti...aisku greit atsileidziam....


cia vasara padruske fotkino. tai tik siandiena gavau tas nuotraukeles.
zinok kas mane pamato, as vis i kazka panasi bunu. kai nesiojau trumpus juodus plaukus, sakydavo kad i kudabiene panasi lotuliukas.gif

as tai nesipykstu su mama. kasdiena snekame telefonu, savaitgaliais ja aplankau. mes gerai sutariam. ir kai gyvenome kartu, tai man labai padejo, miglute paziuredavo.

ech ir kur ta mano pusele. zinai vis isgirstu nemaloniu pasisakymu, kad palikciau vaika, tada galesiu normaliai gyventi. o as ir sakau,kaip as galiu savo,savo vaika palikti, juk tai dalis manes. doh.gif ai,kas nores tai mus abi myles ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joolita: 18 vasario 2010 - 19:15
QUOTE(joolita @ 2010 02 18, 20:13)

as tai nesipykstu su mama. kasdiena snekame telefonu, savaitgaliais ja aplankau. mes gerai sutariam. ir kai gyvenome kartu, tai man labai padejo, miglute paziuredavo.

ech ir kur ta mano pusele. zinai vis isgirstu nemaloniu pasisakymu, kad palikciau vaika, tada galesiu normaliai gyventi. o as ir sakau,kaip as galiu savo,savo vaika palikti, juk tai dalis manes. doh.gif  ai,kas nores tai mus abi myles ax.gif

Man mama irgi labai daug padejo....as ja irgi labai myliu....tik va kartais buna susipykstam doh.gif
o kaip mane paeme su dviem vaikais ir vienas neigaliukas.....mane isimylejo ir vaikus prieme kaip savo.....negaliu ne vienu zodeliu pasakyt ,kad jis nemyli mano vaiku....Rasi ir tu,patikek thumbup.gif Tik gal biski dar laiko reikia...as 6 metus viena gyvenau....
Atsakyti
Laba vakara 4u.gif

Tik 5pusl per 2 dienas swoon.gif kame reikals kur jusu tempai lotuliukas.gif Ale aciu kaip,skaityt nedaug reikejo biggrin.gif thumbup.gif

QUOTE(izabele111 @ 2010 02 15, 22:26)
Dabar mezga labai grazu geltona salikeli.....jei gera busi,dovanu gausi


bigsmile.gif blush2.gif

QUOTE(vmm32 @ 2010 02 17, 10:04)
nu bet kaip mane sitie vafliai gundo,negaliu


drinks_cheers.gif mano Zygio mylimiausias patiekalas po keptos vistos biggrin.gif

QUOTE(plazma @ 2010 02 17, 10:37)
radau toki recepta,gal tiks
Ingridientai:
Reikės:
2 kiaušinių,
pusės stiklinės cukraus,
2 stiklinių pieno,
2,5 stiklinių miltų,
vanilinio cukraus 2-3 šaukštelių (pagal skonį),
2 šaukštai aliejaus.

Gaminimas
Įmušti kiaušinius į dubenį, įberti cukraus, įdėti žiupsnelį druskos. Viską gerai išplakti. Supilti pieną, šiek tiek paplakti, įberti miltus. Gerai išplakti, kad neliktų nė gabalelio miltų. Įberti vanilinį cukrų, dar įdėti aliejų. Po to kepti.
Skanaus!!!


Aciu uz recepta 4u.gif o kuo keptuve tepi,kad nepridegtu? cool.gif

QUOTE(joolita @ 2010 02 17, 12:44)
na apie orchidejas reikia pasiskaitineti. zinau,kad lepi gele.


Va situ irgi augint nemoku doh.gif buvau gavus 2kartus dovanu nu jau toks grozis buvo wub.gif bet neilgai...

QUOTE(joolita @ 2010 02 17, 12:59)
jei tureciau koki tvartuka, tai auginciau vistas. is kiausiniu butu smile.gif keleta mesiniu, i kamera uzsaldyciau


Mes Danijoj 5 vistas turejom,liuks kiausu pritrukai nuejei pasiemei thumbup.gif bet va sake brolis seskas apsilanke rudeni neliko nei vienos galvos verysad.gif

QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 17, 13:14)
pas mane ant palanges auga ir aitrioji paprika,na tokia mazom paprikytem,bet aitrios ne tas zodis,svogunai auga,tai naudoju visad sviezius laiskus,krapai kazkaip nenoriai auga ir pipirmete auginu...


O cia tai darzelis thumbup.gif

QUOTE(joolita @ 2010 02 17, 13:17)
pas kazkatai maciau , balkone pomidorai augo ir jau su raudonais vaisiais kabojo.


Cia gal pas mano kaimyne matei biggrin.gif ot kaimynka turiu ir agurkiuku ir pomidoriuku ir paprika visko pas ja ten pilna thumbup.gif
Papildyta:

QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 17, 14:26)
o surfinijas va tokias daug metu auginu,tik vis ju spalvas keiciu


Jetus kokios jos man grazios negaliu wub.gif

QUOTE(izabele111 @ 2010 02 17, 14:41)
Cia viena nuotraukyte is mano geliu ,auginamu kaime...


Izabele koks grozis bigsmile.gif wub.gif

QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 17, 15:34)
mes irgi liepem issiparduot viska,ne ji sako man reikia ir viskas,nors sveikata visiskai paslijus,o dar ir gleukoma yra,ir metai visgi 77 m.


Zinau ka tai reiskia doh.gif su musu tevais tas pats buvo,kol nepasakem kad nieko nepadesim jei ir toliau daugins prieaugli cool.gif jetus kiek parduotu vasaru kaime buvo cool.gif

QUOTE(Nikota @ 2010 02 17, 17:11)
eikit peklon kokie jūsų tempai  doh.gif  net kas antrą psl skaitydama nespėju 


biggrin.gif

QUOTE(izabele111 @ 2010 02 17, 18:20)
Ziurekit mamytes,mano mazoji gano kalakutus


Jeeetus kaip as situ padaru bijau doh.gif turejo tevukai kelis i kiema iseit neimanoma buvo iskart puldavo lotuliukas.gif

QUOTE(izabele111 @ 2010 02 18, 09:43)
Kur visos prapuole?????


Paskutinius reikalus tvarkyt baigiam sestadieni MB jau islydziu cool.gif

QUOTE(plazma @ 2010 02 18, 09:52)
as nakti sapnavau kad vandeniu plaukiau ant nugaros,apsemti buvo visi namai.o paskui skambinu savo ex ir klausiu kur esi?o jis sako esu Marijampoleje.tokias nesamones prisapnavau.


Sapnininka ziurejei,ka reiskia? unsure.gif

QUOTE(linele.m @ 2010 02 18, 11:59)
narcizai dar nezydi, normaliai tokiu laiku jau zydedavo, na ir oras siemet 


biggrin.gif gerai skamba kai pas mus kalnai kalnuoti sniego biggrin.gif

QUOTE(vikma @ 2010 02 18, 13:10)
ne musu anksciau neprase,paskutiniu metu uztekdavo siuntimo parodyt.


Anksciau ir krizes nebuvo smile.gif

QUOTE(NikeZ @ 2010 02 18, 18:19)
narciza ir as turiu 


Gyva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 18, 20:23)
Man mama irgi labai daug padejo....as ja irgi labai myliu....tik va kartais buna susipykstam doh.gif
o kaip mane paeme su dviem vaikais ir vienas neigaliukas.....mane isimylejo ir vaikus prieme kaip savo.....negaliu ne vienu zodeliu pasakyt ,kad jis nemyli mano vaiku....Rasi ir tu,patikek thumbup.gif Tik gal biski dar laiko reikia...as 6 metus viena gyvenau....

o kur tu ji toki geruli radai ax.gif ai dabar man tik ramybes noris, i vezias ivaziuoti,ant koju atsistoti. jei bus man skirta,tai ir turesiu antra pusele. o gal jau man taip lemta, vienai but...
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 18, 20:13)
cia vasara padruske fotkino. tai tik siandiena gavau tas nuotraukeles.
zinok kas mane pamato, as vis  i kazka panasi bunu. kai nesiojau trumpus juodus plaukus, sakydavo kad i kudabiene panasi  lotuliukas.gif

as tai nesipykstu su mama. kasdiena snekame telefonu, savaitgaliais ja aplankau. mes gerai sutariam. ir kai gyvenome kartu, tai man labai padejo, miglute paziuredavo.

ech ir kur ta mano pusele. zinai vis isgirstu nemaloniu pasisakymu, kad palikciau vaika, tada galesiu normaliai gyventi. o as ir sakau,kaip as galiu savo,savo vaika palikti, juk tai dalis manes. doh.gif  ai,kas nores tai mus abi myles  ax.gif

oj joolita tai judvi vienos gyvenat>kazka turbut kazkur praleidau g.gif nes kur albume cia yra foto galvojau su teciu,o pasirodo judvi mergytes tik dviese gyvenat.Bet jau geriau gyventi dviese,nei tureti koki galvos skausma doh.gif (vyra).Tikrai myles jus abi,pamatysi,nelauktai i jusu gyvenima izengs,toks zmogus,kuris uzpildys ta tustuma,kuria jaucias,tik labai norek ir tykek mirksiukas.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(joolita @ 2010 02 18, 20:32)
o kur tu ji toki geruli radai  ax.gif  ai dabar man tik ramybes noris, i vezias ivaziuoti,ant koju atsistoti. jei bus man skirta,tai ir turesiu antra pusele. o gal jau man taip lemta, vienai but...

aukstyn nosi tik Joolita victory.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 18, 20:26)
Laba vakara  4u.gif

Tik 5pusl per 2 dienas  swoon.gif kame reikals kur jusu tempai  lotuliukas.gif Ale aciu kaip,skaityt nedaug reikejo  biggrin.gif  thumbup.gif

Mes Danijoj 5 vistas turejom,liuks kiausu pritrukai nuejei pasiemei  thumbup.gif bet va sake brolis seskas apsilanke rudeni neliko nei vienos galvos  verysad.gif
O cia tai darzelis  thumbup.gif
Cia gal pas mano kaimyne matei  biggrin.gif ot kaimynka turiu ir agurkiuku ir pomidoriuku ir paprika visko pas ja ten pilna  thumbup.gif


anksciau kai mociute buvo gyva,ji vistas laike. man patika jas lesinti, kiausinius surinkineti. net galva teko nukirsti ax.gif man patiktu jas auginti.
bet saunu,kai zmones sugeba issiauginti, nors ir balkone, visokiu darzoviu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 18, 19:00)
uo kaip mes minam dviratuko pedalus


Jetus kokia saunuole Miglute thumbup.gif wub.gif o tau Jolita 15metu duociau sitoj fotkej bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(joolita @ 2010 02 18, 19:13)
ech ir kur ta mano pusele.
zinai vis isgirstu nemaloniu pasisakymu, kad palikciau vaika, tada galesiu normaliai gyventi. o as ir sakau,kaip as galiu savo,savo vaika palikti, juk tai dalis manes. doh.gif  ai,kas nores tai mus abi myles  ax.gif


Kazkur gyvena ateis laikas ir susitiksit mirksiukas.gif
doh.gif nu kaip zmonem taip liezuviai apsivercia doh.gif

QUOTE(izabele111 @ 2010 02 18, 19:23)
Man mama irgi labai daug padejo

as 6 metus viena gyvenau....


Ir man jei ne ji nezinau ar atlaikyciau puse savo kruvio viena cool.gif

Ir as drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Ramunka:),2010 02 18, 20:26]
Aciu uz recepta 4u.gif o kuo keptuve tepi,kad nepridegtu? cool.gif
as tai tepdavau su lasiniuko gabaliuku lotuliukas.gif abi puses keptuves.jei to nebudavo,tai aliejaus itesla ipildavau.arba su aliejum patebdavau,bet 100m nekepus,vis as ju noriu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 18, 20:37)
Jetus kokia saunuole Miglute thumbup.gif  wub.gif o tau Jolita 15metu duociau sitoj fotkej  bigsmile.gif  thumbup.gif

joooo man ir labai jaunai atrodo thumbup.gif ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 18, 19:32)
o gal jau man taip lemta, vienai but...


Sita sakini tai ismesk is galvos tik greit mad.gif

QUOTE(joolita @ 2010 02 18, 19:37)
man patiktu jas auginti.
bet saunu,kai zmones sugeba issiauginti, nors ir balkone, visokiu darzoviu 


Tik ne daugiabucio balkone biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti