Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

oi as i tuos paukscius negaliu,sakau greiciau juos ipjautu,mes sutvarkem kiema,uzsejom veja,pasodinom roziu,isvaziavom namo o uosvene paleido savo paukscius,tai patikekit,nieko is musu triuso nebeliko,nors ir MB aptvara yra padares jiems,vistiek uosvene mums isvykus daro savo,paskui baisu einant kur i koki su... koja baisu kad neiliptum...
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 17, 19:53)
oi as i tuos paukscius negaliu,sakau greiciau juos ipjautu,mes sutvarkem kiema,uzsejom veja,pasodinom roziu,isvaziavom namo o uosvene paleido savo paukscius,tai patikekit,nieko is musu triuso nebeliko,nors ir MB aptvara yra padares jiems,vistiek uosvene mums isvykus daro savo,paskui baisu einant kur i koki su... koja baisu kad neiliptum...

Mes irgi grieztai prisakem ,kad neisleistu i valias....o tai po sud..reiks vaiksciot...uztenka vistu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 17, 17:57)

Tai kaip snd jauties?


Na dieną dar nekaip jaučiaus, labai galva užgulta buvo, bet šiuo metu jau žymiai geriau, gal ir tempos neturiu, nesimatuoju kad būtu ramesnė širdis. tongue.gif Vakare vaistų išgersiu gal visai gerai bus. Šiaip kažkoks keistas šis apsirgimas buvo. Net sloga negalėčiau pavadint. Pačiaudėjau gal tik kelis syk, pagrinde tik galva buvo kaip vatinė, silpna, vakar akys labai ašarojo, ir ta temperatūra pakilo. Gal laiku vakar spėjau česnakelio prigriebt . thumbup.gif thumbup.gif Tfu tfu tfu kad per anksti neprisidžiaugčiau. doh.gif biggrin.gif

QUOTE(izabele111 @ 2010 02 17, 18:20)
Ziurekit mamytes,mano mazoji gano kalakutus mirksiukas.gif
user posted image


Ir nebijo jų mažutė? Oi ka šį foto priminė iš mano vaikystės. lotuliukas.gif Kaip užsivijo mane kaime kalakutas. doh.gif Buvau dar mazge gal kokių 6m. Tipenau po truputi kiemu ir neišlaikius lygsvaros sumataravau rankom kad nepargriut. O netolies vaikščiojo kalakutas, turbūt susivaideno jam kad noriu jį pavaikyt, kaip ėmė jis į mane bėgt įpykęs.... doh.gif Visa laimė kad pamatė pusbrolis, griebė mane už pakarpos ir atgynė. Taip būtu man šakytės buvę. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Izabele> gražu pas jumi wub.gif o mažoji iš viso thumbup.gif thumbup.gif pagalbininkė

QUOTE(Medute28 @ 2010 02 17, 19:14)
mes ir rudenį pradėjom aplinką tvarkytis, dalį žolės pasėjom, alpinariumą pasodinom ir dar tris kart tiek laukia  doh.gif  bet tai malonūs rūpesčiai  cool.gif


aš vis dar svajoju kad turėsiu laisvo laiko ir galėsiu užsiimti aplinka...o tai šią vasarą su dukryte ant rankų be šansų doh.gif bet kada nors išauš ir mano valanda bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikota @ 2010 02 17, 21:20)
Izabele> gražu pas jumi  wub.gif  o mažoji iš viso  thumbup.gif  thumbup.gif  pagalbininkė
aš vis dar svajoju kad turėsiu laisvo laiko ir galėsiu užsiimti aplinka...o tai šią vasarą su dukryte ant rankų be šansų  doh.gif  bet kada nors išauš ir mano valanda  bigsmile.gif

Jus dar jaunos...viskas pries akis....Vaikuciai uzaugs ,bus pagalbininkai thumbup.gif As jau du superinius pagalbininkus turiu,tai kur tik reikia sunkiau pakelti,atnesti prasau savo sunaiteliu....ir kolkas jie manes klauso ir padeda thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 17, 20:51)

Ir nebijo jų mažutė? Oi ka šį foto priminė iš mano vaikystės.  lotuliukas.gif Kaip užsivijo mane kaime kalakutas.  doh.gif Buvau dar mazge gal kokių 6m. Tipenau po truputi kiemu ir neišlaikius lygsvaros sumataravau rankom kad nepargriut. O netolies vaikščiojo kalakutas, turbūt susivaideno jam kad noriu jį pavaikyt, kaip ėmė jis į mane bėgt įpykęs.... doh.gif Visa laimė kad pamatė pusbrolis, griebė mane už pakarpos ir atgynė. Taip būtu man šakytės buvę.  doh.gif  lotuliukas.gif

Tai mano nebijojo situ kalakutu,kaip ieidavo vidun,tai issigande pakampem...o dar raudonais gietrais doh.gif Tai jau muset sitas kalakutas (kavalierius) buvo dickis doh.gif ,kad tave puole unsure.gif Sveik Ernestuk ir varyk gimsiuku svesti mirksiukas.gif Ech ,geras dalykas ta jaunyste wub.gif
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 17, 20:42)

Tai mano nebijojo situ kalakutu,kaip ieidavo vidun,tai issigande pakampem...o dar raudonais gietrais doh.gif Tai jau muset sitas kalakutas (kavalierius) buvo dickis doh.gif ,kad tave puole unsure.gif Sveik Ernestuk ir varyk gimsiuku svesti mirksiukas.gif Ech ,geras dalykas ta jaunyste wub.gif


Oho kokia drasuolė. bigsmile.gif thumbup.gif Aha mane toks didelis kalakutas, kavalierius, užsivijo, vos nelygus su manim. doh.gif Tai po šiai dienai jų privengiu. lotuliukas.gif


Papildyta:
Beje, medute28, galėsim truputi pakoreguot kitoj temelėj mūsų gimtadienių sarašą, suskirstyt kaip ankščiau sakiau pagal mėnesius? Jei spėsiu per savo balius festivalius, aš galėsiu prie to padirbėt ir sukurt naują mūsų temelę. Gerai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 17, 19:06)
Gi ratus parsitempem is girtuoklio kaimyno...buvo tiek meslu aplipe,kokie 2-3 cm.,pridziuve...dieve ,kiek as su jais vargau,kol nuvaliau,nusveiciau,paskui nudaziau....O saka(tiksliau saknys) - tai is misko tetis partempe....ten durpynas(girdejot apie Degesynes durpyna,kai dege??) tai visai salia apdege medis ,o cia liko jo saknys...irgi buvo apdege,tai sveiciau,daziau....
Grozis reikalauja auku...pirstai visai nubalnoti buvo.....
Papildyta:

Nu neivienos neturiu orchidejos...ir niekas nedovanoja verysad.gif  blush2.gif

nu geras,kazkam jie bevertes netgi meslais apkibe guli kurnors padrebti,o kazkas grozi padaro thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
nu bet jusu mergyte ir drasuole,as kai kalakutus pamataydavau ir dabar kei kaime gryzus pamatau,dedu kuo toliau ikojas lotuliukas.gif jezau kai as ju bijau blink.gif o cia drasuole tarp tokio butio g.gif ir jie nieko jai nepadaro?
Papildyta:
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 17, 20:51)
Na dieną dar nekaip jaučiaus, labai galva užgulta buvo, bet šiuo metu jau žymiai geriau, gal ir tempos neturiu,  nesimatuoju kad būtu ramesnė širdis.  tongue.gif Vakare vaistų išgersiu gal visai gerai bus. Šiaip kažkoks keistas šis apsirgimas buvo. Net sloga negalėčiau pavadint. Pačiaudėjau gal tik kelis syk, pagrinde tik galva buvo kaip vatinė, silpna, vakar akys labai  ašarojo, ir ta temperatūra pakilo. Gal laiku vakar spėjau česnakelio prigriebt .  thumbup.gif  thumbup.gif Tfu tfu tfu kad per anksti neprisidžiaugčiau.  doh.gif  biggrin.gif

O snd kiek pamenu tau baliukas nusimate,vaziavai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 17, 22:05)
as kai kalakutus pamataydavau ir dabar kei kaime gryzus pamatau,dedu kuo toliau ikojas lotuliukas.gif jezau kai as ju bijau blink.gif o cia drasuole tarp tokio butio g.gif ir jie nieko jai nepadaro?
Papildyta:

O snd kiek pamenu tau baliukas nusimate,vaziavai? ax.gif


drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Ir aš daba nuo kalakutų ratais varau.  lotuliukas.gif

Nea, šiandien nedrįsau lėkt, ir ačiū dievui berods išsigulėjau. Rytoj pasveikinsiu tą draugiuką kartu su šokių vadove. Vistiek bendrai ryt pabaliavosim centriuke.  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestytaaa: 17 vasario 2010 - 22:21
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 17, 19:20)
Ziurekit mamytes,mano mazoji gano kalakutus mirksiukas.gif
user posted image

labas rytas 4u.gif

ir nebijo tavo mazoji tokiu dideliu kalakutu? as ju bijociau, o cia mazute nebijo.
bet tokia grazuolyte thumbup.gif matyt bus ukininke kai uzaugs smile.gif

mane tai visad kaime puldavo ir gaidziai ir kalakutai ir ozkos. dar kai mociute buvo gyva, ji laike visokia fauna. tai iki siolei bijau,kad neuzpultu ir neikirstu. sunu va dar bijau labai. jei praeina tykiai pro mane, tai tik sirdis sukalatoja, o jei dar lot pradeda ant manes tai net prakaitas ismusa, pasimetu, nezinau ka daryti. einant namo toks ciucia uzpuole, kai atsisuku i ji, jis tik loja dantis issiepes, tik uzsisuku eit puola. tai ejau atbula namo,dar kai pora kart stryktelejo, net cukrus is ranku iskrito. drebanciom kojom namo lipau unsure.gif mama sako,jog sunys jaucia,kad as ju bijau,tai ir puola.
Atsakyti
Labas rytas mergaites 4u.gif
Kur visos prapuole?????
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 18, 09:43)
Labas rytas mergaites 4u.gif
Kur visos prapuole?????

as tai, darbuojuos ir per pertraukeles bandau jumis pasivyti biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,
Izabele,grazios foto.o sodyba super atrodo.
as nakti sapnavau kad vandeniu plaukiau ant nugaros,apsemti buvo visi namai.o paskui skambinu savo ex ir klausiu kur esi?o jis sako esu Marijampoleje.tokias nesamones prisapnavau.
ka pietums virsit?
Atsakyti