Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

pas mane ant palanges auga ir aitrioji paprika,na tokia mazom paprikytem,bet aitrios ne tas zodis,svogunai auga,tai naudoju visad sviezius laiskus,krapai kazkaip nenoriai auga ir pipirmete auginu...
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 17, 14:05)
as vis pagalvoju kad noreciau krapu pasiset.ir siaip dar kokiu zoleliu.tik kai niekad nesejau tai net nezinau kur seklu pirkt galima?o krapai tai man i viska skanu,man taip patinka ju kvapas blush2.gif
Papildyta:

taip del kiausiniu vistyte ir as noreciau laikyt blush2.gif tik del mesos tai jau ne...pas mane jos nebent nuo senatves mirtu ,tada.man gaila butu augint ir papjaut. ax.gif jau is manes tai ukininkes nebutu blush2.gif


o krapu seklu as maximoj pirkau. manau kiekvienoj parduotuvej butu, tik tankiai nesek mirksiukas.gif
ir petrazoles galima taip auginti, jos daugemetes yra. auga ir auga.

augint mesinius visciukus tai viena, bet jau paruosti juos ziemai. manau reiktu samdyti koki zmogu,kad galvas nukapotu unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 17, 14:14)
pas mane ant palanges auga ir aitrioji paprika,na tokia mazom paprikytem,bet aitrios ne tas zodis,svogunai auga,tai naudoju visad sviezius laiskus,krapai kazkaip nenoriai auga ir pipirmete auginu...


ooo,tai pas tave visas darzas thumbup.gif pas kazkatai maciau , balkone pomidorai augo ir jau su raudonais vaisiais kabojo. nebandei auginti?
Atsakyti
nea pas mane balkone tik surfinijos vasara auga...
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 17, 14:23)
nea pas mane balkone tik surfinijos  vasara auga...

o istiklintas balkonas?
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 17, 15:23)
nea pas mane balkone tik surfinijos  vasara auga...

kas cia per daigtas??? wub.gif
Atsakyti
aha istiklintas pas mane... 4u.gif


o surfinijas va tokias daug metu auginu,tik vis ju spalvas keiciu 4u.gif user posted image

Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 17, 14:23)
nea pas mane balkone tik surfinijos  vasara auga...

As tai balkone visai nieko neauginu....nes turim kaima ,kur viskas auga ir zydi....tai vasareles ten musu ir praeina....darbelio iki valei...
Cia viena nuotraukyte is mano geliu ,auginamu kaime... blush2.gif
user posted image
user posted image

Mama tai neturi sveikatos su tom gelem,tai jau viskas krenta ant mano peciu....
Atsakyti
izabele laaaabai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 17, 15:46)
izabele laaaabai grazu  wub.gif

Aciu blush2.gif Bet kiek triuso reikia reikia idet.....cia tik geles....o kur visi darzai ,siltadarziai,zole aplink namus....bjauriausia visos piktzoles...ech ,kad ju nebutu visai!!!Kaip butu tada faina thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
zinau ka reiskia kol sukuri toki grozi,pas uosviene irgi bandom viska tvarkyt taip,kad butu pavyzdinga sodyba,tai tikrai kainuoja daug darbo ir pinigeliu,o kur dar darzai,siltnamiai,gyvuliai ir kt.man ir noras praeina ten pabuvus turet savo nama...
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 17, 15:55)
zinau ka reiskia kol sukuri toki grozi,pas uosviene irgi bandom viska tvarkyt taip,kad butu pavyzdinga sodyba,tai tikrai kainuoja daug darbo ir pinigeliu,o kur dar darzai,siltnamiai,gyvuliai ir kt.man ir noras praeina ten pabuvus turet savo nama...

Aisku ponaiciams gera,kai viska sutvarko darbininkai....o cia reikia viskas patiems....musu ateitis ten kaime.....todel ir tvarkomes kiek imanoma.....
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 16, 23:05)
cesnaku reikia grieptis ne tada kai susergama,o juos reiktu profilaktiskai kiekviena diena gerti  bet kadangi nieks taip nedarom,bandom susirge naudoti.  nakciai reikejocoldrekso atsigeti,kad rytojui butum sveika  nes juki baliuka turi matui,bet pas taves vieni baliai,spek tik suktis


Tai va, kad griebies visko jau fost fachtum. doh.gif Aš jau vakar ryte darydama mankšta kaip minėjau pajutau kad kažkas ne to, net nepajegiau užbaigt pratimų kaip viskas akyse ėmė raibuliuot, bet nutylėjau. Galvojau pailsėsiu ir praeis, o jei pasirodysiu mamai kad jau nekas, kad ir tempos nebus neleis vakare sportuot. (mankšta man šventas reikals) lotuliukas.gif O vakare kaip pajutau kad rimtai sirgt imu, jau mama buvo gryžus iš pardų, nebenorėjau varyt jos vėl į kokią vaistinę, tai taip ir prisidirbau sau eilinį kartą. blush2.gif lotuliukas.gif
Bet nieko, vakar griebiau česnakiuko, šiandien rytę, dabar jau coldrex puodelį įkaliau, dar vakare išgersiu, gal viskas bus gerai. thumbup.gif
Juo ši savaitelė labai gimtadieninga pas mane. Turėsiu ką paveikt nuo ryt. doh.gif gathering.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(joolita @ 2010 02 17, 08:22)
labas rytas  4u.gif 

ernestuk, sveik tiktais, ba visus balius prasirgsi  mirksiukas.gif

o jus cia vakar blynais vaisinotes, mmm kaip gardziai atrodo.  as tai nekepiau.  schmoll.gif  prasivoliojom lovoj su migle visa diena, tinginiavome  lotuliukas.gif 



Neprasirgsiu. schmoll.gif Teks, ir su tempa lėksiu. Atbaliavosiu paskui nors ir į reanimaciją veža.. (Juokauju) lotuliukas.gif
Aš šiandien lovoj voliojuos, trumpam tik atsikėliau kad pragulų nepragulėčiau. biggrin.gif

QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 17, 08:46)
Ernestuk nesirk,bet ir mane kazko sloga bando griebt,vakar ejom uzgaveniu paziuret i miesta tai labai kojas pasaliau....




Na va, tikėkimes neprigriebs. Kaip ir aš čiupkis česnakėlio, coldrexsiuko, gal neįsisiautės sloga. O kaip Godutė? Nesušalo labai?

Izabele111, oi kaip gražu pas jus kaime. bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestytaaa: 17 vasario 2010 - 15:09