Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 16, 23:06)
Na stengsiuos nepasiduot bacilom, labai nelaiku jos čia man.  schmoll.gif Rytoj draugiuko gimciukas, ketvirtadieni šokių, dramos repeticijos, švesim šokių vadovės gimciuką, tai dabar ir Tomučiuka savo ketvirtadienį tuo pačiu pasveikinsiu, lėksiu kad ir su didžiausia tempa jei nenumušiu.  doh.gif  lotuliukas.gif Labiausiai tikiuos kad neatkrisiu ant savaitgalio, nes lėksiu į dar vieną gimciuką, labai rimta balių, su nakvynėm su viskuo. Taip laukiau.  rolleyes.gif
Jau griebiausi česnakiukų, rytoj "Coldrex" pagersiu, tikiuos viskas bus gerai.  smile.gif Tik niekaip nesuprantu iš kur man tos bacilos namie būnant parėjo.  doh.gif Nei mama nei tėtis neperšalę,  aš irgi niekur nesibasčiau, iš kur rupužytės mane susirado.  g.gif

Aš irgi šiandien prisivalgiau blynų iki pilvo sprogimo.  lotuliukas.gif  thumbup.gif

cesnaku reikia grieptis ne tada kai susergama,o juos reiktu profilaktiskai kiekviena diena gerti mirksiukas.gif bet kadangi nieks taip nedarom,bandom susirge naudoti. lotuliukas.gif nakciai reikejocoldrekso atsigeti,kad rytojui butum sveika mirksiukas.gif nes juki baliuka turi matui,bet pas taves vieni baliai,spek tik suktis gathering.gif
Papildyta:
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 16, 14:08)
4u.gif

As pas jumis su uzgaveniu blynaisuser posted image
prikepiau kruva,laukiam zyduku thumbup.gif

nu bet kaip mane sitie vafliai gundo,negaliu doh.gif turiu kazkur vafline,reiks issitraukti ir pasikepti.o mes snd nevalgem blynu ax.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

ernestuk, sveik tiktais, ba visus balius prasirgsi mirksiukas.gif

o jus cia vakar blynais vaisinotes, mmm kaip gardziai atrodo. as tai nekepiau. schmoll.gif prasivoliojom lovoj su migle visa diena, tinginiavome lotuliukas.gif

vat ziuriu cia geliu myletoju yra. man idomu kokioje zemeje auga orchidejos? nusipirkau tokia papiginta uz 3lt, bet ji jau gerokai pavytus. o vietoje zemiu medziu zieve kazkokia. cia sitame bute taip tuscia man buvo, tai maximoj po kelis centus prisipirkau mirstanciuju lotuliukas.gif bet atsigauna visos. vis namie kazkas kvepuoja be manes lotuliukas.gif
Atsakyti
labas rytas


Joolita orhidejos ir auga toioje drozliu ,,zemeje,,internete pasigooglink tikrai rasi isamu aprasyma... as irgi perku kartais tas nukainuotas ir jos paskui atsigauna ir geriau atrodo nei tos brangiai kainuojancios....


Ernestuk nesirk,bet ir mane kazko sloga bando griebt,vakar ejom uzgaveniu paziuret i miesta tai labai kojas pasaliau....

As tai esu seklyciu ant palanges prisisejusi,jos jau sudyge,tai vasara savo balkona papuosiu surfinijom....
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 17, 09:22)
labas rytas  4u.gif 

ernestuk, sveik tiktais, ba visus balius prasirgsi  mirksiukas.gif

o jus cia vakar blynais vaisinotes, mmm kaip gardziai atrodo.  as tai nekepiau.  schmoll.gif  prasivoliojom lovoj su migle visa diena, tinginiavome  lotuliukas.gif 

vat ziuriu cia geliu myletoju yra.  man idomu kokioje zemeje auga orchidejos?  nusipirkau tokia papiginta uz 3lt, bet ji jau gerokai pavytus. o vietoje zemiu medziu zieve kazkokia.  cia sitame bute taip tuscia man buvo, tai maximoj po kelis centus prisipirkau mirstanciuju  lotuliukas.gif  bet atsigauna visos.  vis namie kazkas kvepuoja be manes  lotuliukas.gif

pas mane neaugo orchidejos 2 turejau schmoll.gif
Atsakyti

nu bet kaip mane sitie vafliai gundo,negaliu doh.gif turiu kazkur vafline,reiks issitraukti ir pasikepti.o mes snd nevalgem blynu ax.gif
[/quote]
mano pana pamate situs blynus ,tai dabar zyzia nuo vakar ,kad ir as tokiu iskepciau.gal turit gera recepta? blush2.gif kazkada kepiau ,bet neatsimenu ka dejau,o sitie tai skaniai atrodo essen.gif vakar prikepiau su bananais ir mieliniu,kirtom visa diena ,o siandien dar ir suniui liko. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 16, 15:08)
4u.gif

As pas jumis su uzgaveniu blynaisuser posted image
prikepiau kruva,laukiam zyduku thumbup.gif

kazka pridirbau vel. doh.gif va situ blynuku recepta gal kas turit? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vmm32: 17 vasario 2010 - 10:03
sveikos,
na stai ir baiges visos sventes.
pirmadieni jau vesiu dokumentus i NDNT,nes ketvirtadieni ir penktadieni sake daug zmoniu bus.

radau toki recepta,gal tiks
Ingridientai:
Reikės:
2 kiaušinių,
pusės stiklinės cukraus,
2 stiklinių pieno,
2,5 stiklinių miltų,
vanilinio cukraus 2-3 šaukštelių (pagal skonį),
2 šaukštai aliejaus.

Įmušti kiaušinius į dubenį, įberti cukraus, įdėti žiupsnelį druskos. Viską gerai išplakti. Supilti pieną, šiek tiek paplakti, įberti miltus. Gerai išplakti, kad neliktų nė gabalelio miltų. Įberti vanilinį cukrų, dar įdėti aliejų. Po to kepti.
Skanaus!!!

Gaminimas
Įmušti kiaušinius į dubenį, įberti cukraus, įdėti žiupsnelį druskos. Viską gerai išplakti. Supilti pieną, šiek tiek paplakti, įberti miltus. Gerai išplakti, kad neliktų nė gabalelio miltų. Įberti vanilinį cukrų, dar įdėti aliejų. Po to kepti.
Skanaus!!!
Atsakyti
Labas rytas suraitytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(plazma @ 2010 02 17, 12:37)
sveikos,
na stai ir baiges visos sventes.
pirmadieni jau vesiu dokumentus i NDNT,nes ketvirtadieni ir penktadieni sake daug zmoniu bus.

radau toki recepta,gal tiks
Ingridientai:
Reikės:
2 kiaušinių,
pusės stiklinės cukraus,
2 stiklinių pieno,
2,5 stiklinių miltų,
vanilinio cukraus 2-3 šaukštelių (pagal skonį),
2 šaukštai aliejaus.

Įmušti kiaušinius į dubenį, įberti cukraus, įdėti žiupsnelį druskos. Viską gerai išplakti. Supilti pieną, šiek tiek paplakti, įberti miltus. Gerai išplakti, kad neliktų nė gabalelio miltų. Įberti vanilinį cukrų, dar įdėti aliejų. Po to kepti.
Skanaus!!!

Gaminimas
Įmušti kiaušinius į dubenį, įberti cukraus, įdėti žiupsnelį druskos. Viską gerai išplakti. Supilti pieną, šiek tiek paplakti, įberti miltus. Gerai išplakti, kad neliktų nė gabalelio miltų. Įberti vanilinį cukrų, dar įdėti aliejų. Po to kepti.
Skanaus!!!

aciu 4u.gif reikes pietums pabandyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 17, 09:46)
labas rytas
Joolita orhidejos ir auga toioje drozliu ,,zemeje,,internete  pasigooglink tikrai rasi isamu aprasyma... as irgi perku kartais tas nukainuotas ir jos paskui atsigauna ir geriau atrodo nei tos brangiai kainuojancios....
Ernestuk nesirk,bet ir mane kazko sloga bando griebt,vakar ejom uzgaveniu paziuret i miesta tai labai kojas pasaliau....

As tai esu seklyciu ant palanges prisisejusi,jos jau sudyge,tai vasara savo balkona papuosiu surfinijom....


as krapu buvau praitais metais pasisejus smile.gif bet per tankiai,tai isstypo jie pas mane.
sakau gal kokia vista balkone auginti thumbup.gif

na apie orchidejas reikia pasiskaitineti. zinau,kad lepi gele.
Papildyta:
QUOTE(NikeZ @ 2010 02 17, 10:41)
pas mane neaugo orchidejos 2 turejau  schmoll.gif

tai jos iskart ir sunyko pas tave?
Atsakyti
Laba diena smile.gif
Jolita, orchidėją laistyti reikia kartą per savaitę ir tik į lėkštutę, jei per kelias valandas nesusigeria visas vanduo, jo perteklių reikia pašalinti, kartą per savaitę galima apipurkšti lapus, ji mėgsta tokią drėgmę, tada nereikės laistyti smile.gif nes per lapus pasisavins. Tik aišku nepadauginti. Kol kas turiu vieną, žydi, negaili savęs jau visus metus smile.gif
višta gerai, tik be gaidžio jai bus liūdna, o ir kvapas ir šiukšlių nuo jos daug, balkone nerekomenduočiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 17, 13:49)
Laba diena smile.gif
Jolita, orchidėją laistyti reikia kartą per savaitę ir tik į lėkštutę, jei per kelias valandas nesusigeria visas vanduo, jo perteklių reikia pašalinti, kartą per savaitę galima apipurkšti lapus, ji mėgsta tokią drėgmę, tada nereikės laistyti smile.gif nes per lapus pasisavins. Tik aišku nepadauginti. Kol kas turiu vieną, žydi, negaili savęs jau visus metus smile.gif
višta gerai, tik be gaidžio jai bus liūdna, o ir kvapas ir šiukšlių nuo jos daug, balkone nerekomenduočiau biggrin.gif

na va, gerai kad pasakei. as pripyliau puse lekstes vandens ir stovi jis, nesugiare. ji tokia pavytus, tai vis manau prisigert gal nores unsure.gif
ainu ispilsiu.
jei tureciau koki tvartuka, tai auginciau vistas. is kiausiniu butu smile.gif keleta mesiniu, i kamera uzsaldyciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 17, 14:44)
as krapu  buvau praitais metais pasisejus  smile.gif 

as vis pagalvoju kad noreciau krapu pasiset.ir siaip dar kokiu zoleliu.tik kai niekad nesejau tai net nezinau kur seklu pirkt galima?o krapai tai man i viska skanu,man taip patinka ju kvapas blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(joolita @ 2010 02 17, 14:59)
na va, gerai kad pasakei. as pripyliau puse lekstes vandens ir stovi jis, nesugiare. ji tokia pavytus, tai vis manau prisigert gal nores  unsure.gif 
ainu ispilsiu.
jei tureciau koki tvartuka, tai auginciau vistas. is kiausiniu butu smile.gif keleta mesiniu, i kamera uzsaldyciau smile.gif

taip del kiausiniu vistyte ir as noreciau laikyt blush2.gif tik del mesos tai jau ne...pas mane jos nebent nuo senatves mirtu ,tada.man gaila butu augint ir papjaut. ax.gif jau is manes tai ukininkes nebutu blush2.gif
Atsakyti