Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

Linele.m


Sveikinu !!! clap.gif  clap.gif  clap.gif


Ramunka

Ir va koks šaunus Žygutis išaugo, bendraujantis, draugiškas linksmutis, manau tik darželio ir mokyklėlės dėka, kaip ir mano Tomasiukas.  wub.gif Tai kas kad jie ne mokslinčiai (nors kaip nori oi kiek visko išmoksta  doh.gif ) Bet bent savarankiški, daug ką tikrai sugebantis. Padejejai.  wub.gif

Izabele111

Šaunuoliukas  wub.gif Kaip gaila kad arti jūsų namų nėra kokio užimtumo centriuko. Pas mane centre įsivaizduoju koks atradimas būtu Tomukas mūsų tekstilės mokytojai su savo mezginukais.  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif

Nu ir pricitavau šiandien, dievulį aukštelninkas, per skubejimą doh.gif doh.gif doh.gif

Evel1, jei tikrai nesigaus nieko su albumėliu, gali nuotraukytes man atsiust per skaipa erne19822004, sudėčiau į albumą. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestytaaa: 16 vasario 2010 - 11:16
laba diena smile.gif reikalas tame,kaip buvau rasius vindausus kaip perase viskas issitryne.Nebeliko nieko tai dabar,kad parodyciau vaikus savo nufotkinau su internetine kamera.Ir be to reikia telefona sutaisyti,kad aitu visas nuotraukas vel sukelti y kompa.Va kur problema g.gif
Atsakyti
4u.gif

As pas jumis su uzgaveniu blynaisuser posted image



prikepiau kruva,laukiam zyduku thumbup.gif
Atsakyti
Prisidedu prie vaišių. smile.gif

user posted image

Su blynų diena visas!!!!!!!
Atsakyti
SU BLYNU DIENA!!!!!!!!!!!!!!!!
user posted image
Atsakyti
Aciu visoms uz sveikinimus wub.gif

O kokie blynai , labai skaniai atrodo essen.gif

mes irgi ruosiames kepti, tik neapsisprendziu kokius g.gif

Atsakyti
Laba vakara 4u.gif

Su blynu diena visas!

user posted image

QUOTE(Mimmi @ 2010 02 15, 22:30)
Balkoninius ir palanginius  Pas mane 2 kambarių bute gėlėm jau vietos maža, tai MB irgi baubia,kad jam per mano kaktusus vietos namie nebeliks


O pas mane 3kamb doh.gif lotuliukas.gif va ko nemoku tai augint kaktusu,nu ne mano gele as labiau uz lapinius biggrin.gif piniguocius tai turiu 3 rusis zodziu visu kiek ju yra tongue.gif biggrin.gif nes vienoj saly piniguoti skaito vienoki o kitoj sali kitoki,tai parsiveziau visus kokie yra biggrin.gif zodziu apie 20 vazonu ivairiu geliu doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(vikma @ 2010 02 15, 23:39)
As irgi va turiu ne plaukus o arklio uodega nuo tos paletes

Taip tiesa apie tuos egzorcistus


O kaip tiksliai ivardinai drinks_cheers.gif biggrin.gif ar irgi tokia turejau doh.gif

Perskaicius tavo istorijos istrauka tavo vietoj vaziuociau pas ta kuniga dar karta g.gif vien tam kad poto negrauzciau nagu ir neabejociau,kad o gal...... ypac po to kai rasei,kad sveikata pagerejo bigsmile.gif na nezinau as vaziuociau,bet jums geriau zinot jus tevai mirksiukas.gif 4u.gif
Apie musu seimos gyvenima irgi galeciau labai daug papasakoti,mes buvom uzkeikti mamos vyresniosios sesers.ji mire visos nesekmes pasibaige akimirksniu tiesiog ant akiu keitesi gyvenimas i geraja puse rolleyes.gif kol nezinojom kaltinom save,karma ir t.t.

QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 16, 11:02)
manau tik darželio ir mokyklėlės dėka, Bet bent savarankiški, daug ką tikrai sugebantis. Padejejai. 


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif del to net neabejoju,nebuciau tiek davus jam ziniu kiek jis gavo darzeli thumbup.gif
Atsakyti
Šakes, merginos. Įsivaizduojat mano sugebėjimus? Visą šį ilgaji savaitgalį sedėjau namie, norėjau normaliai pagaliau pailsėt dėl nugaros, o ėmiau šiandien ir apsirgau. doh.gif Nei kur peršalau, nei ką, nieko nesupratau. doh.gif Jau nuo ryto keistai jaučiaus, galva lyg smelio prikimšta, dariau mankšta, nepajegiau visos užbaigt ryte, kaip silpna pasidarė. Bet galvojau šiaip kas. Neseniai turėjau vakarine mankštą daryt ir prieš tai sumasčiau tempą pasimatuot, gi pasirodo 37, 3. doh.gif Eina sau. unsure.gif
Taip norėjau ryt į centrą lėkt nes draugo gimciukas, bet bijau dabar. Dar per ryt stengsiuos pasveikt, nes ketvirtadienį tai būtinai turėsiu lėkt. Eina sau. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 16, 20:38)
galvojau šiaip kas. Neseniai turėjau vakarine mankštą daryt ir prieš tai sumasčiau tempą pasimatuot, gi pasirodo 37, 3.  doh.gif Eina sau.  unsure.gif
Taip norėjau ryt į centrą lėkt nes draugo gimciukas, bet bijau dabar. Dar per ryt stengsiuos pasveikt, nes ketvirtadienį tai būtinai turėsiu lėkt. Eina sau.  unsure.gif

Gydykis ir daug sveikatytes tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif Cia tau mirksiukas.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 16, 18:34)
O pas mane 3kamb  doh.gif  lotuliukas.gif va ko nemoku tai augint kaktusu,nu ne mano gele as labiau uz lapinius  biggrin.gif piniguocius tai turiu 3 rusis zodziu visu kiek ju yra  tongue.gif  biggrin.gif nes vienoj saly piniguoti skaito vienoki o kitoj sali kitoki,tai parsiveziau visus kokie yra  biggrin.gif zodziu apie 20 vazonu ivairiu geliu doh.gif  lotuliukas.gif


blink.gif blink.gif blink.gif Ir kaip tu su jomis susitvarkai????Ir visos tave myli?? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo izabele111: 16 vasario 2010 - 19:45
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 16, 19:38)
Šakes, merginos. Įsivaizduojat mano sugebėjimus? Visą šį ilgaji savaitgalį sedėjau namie, norėjau normaliai pagaliau pailsėt dėl nugaros, o ėmiau šiandien ir apsirgau. 


Kazkas atnese virusiuka i namus pas tave cool.gif sveik greiciau 4u.gif

QUOTE(izabele111 @ 2010 02 16, 19:44)
Ir kaip tu su jomis susitvarkai????Ir visos tave myli??


Spakainiai irnesakyk.gif biggrin.gif 4litrai vandens pastoviai stovi laistymui.tik va vasara kai isvaziuojam atostogaut i Danija kaimyno (zmona jo negali,sunkia ranka turi po jos laistymo visos geles vysta cool.gif ) prasau,tai zmona sako:" jau kaip iseina pas tave tai keliom valandom" lotuliukas.gif sakiau jei kada kraustysimes i DK trys vazonus tikrai vesiuos su savim lotuliukas.gif

Nu ***** prisikirtom blynu,atrodo tuoj sprogsiu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Olia lia kaip pas jusu snd kvepejo skaniai,o kaip senai besu valgius sirdutes formos vafliu,vaikystej pusryciam mama daznai iskepdavo pries einant i mokykla thumbup.gif
Ernestytaaa,nepasiduok bacilom,buk stipri thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 16, 21:22)
Kazkas atnese virusiuka i namus pas tave  cool.gif sveik greiciau  4u.gif
Spakainiai  irnesakyk.gif  biggrin.gif 4litrai vandens pastoviai stovi laistymui.tik va vasara kai isvaziuojam atostogaut i Danija kaimyno (zmona jo negali,sunkia ranka turi po jos laistymo visos geles vysta  cool.gif ) prasau,tai zmona sako:" jau kaip iseina pas tave tai keliom valandom"  lotuliukas.gif sakiau jei kada kraustysimes i DK trys vazonus tikrai vesiuos su savim  lotuliukas.gif

As taip pat nemegeja geliu,bet jos vistiek pas manes auga,ir dar dovanoja,oas del vaiko jas mazinu,nes astma turi,kazkaip tokias graziai zaliuojancias gaila ismesti,o deja jos man nevysta,na o kaktusai tai pas manes neauga, lotuliukas.gif viens tik kazkaip netkeista dar uzsilikes tai dar ligu gyvas,o taip jie man nuvysdavo,supudavo,per laistydavau... ax.gif
Atsakyti
Na stengsiuos nepasiduot bacilom, labai nelaiku jos čia man. schmoll.gif Rytoj draugiuko gimciukas, ketvirtadieni šokių, dramos repeticijos, švesim šokių vadovės gimciuką, tai dabar ir Tomučiuka savo ketvirtadienį tuo pačiu pasveikinsiu, lėksiu kad ir su didžiausia tempa jei nenumušiu. doh.gif lotuliukas.gif Labiausiai tikiuos kad neatkrisiu ant savaitgalio, nes lėksiu į dar vieną gimciuką, labai rimta balių, su nakvynėm su viskuo. Taip laukiau. rolleyes.gif
Jau griebiausi česnakiukų, rytoj "Coldrex" pagersiu, tikiuos viskas bus gerai. smile.gif Tik niekaip nesuprantu iš kur man tos bacilos namie būnant parėjo. doh.gif Nei mama nei tėtis neperšalę, aš irgi niekur nesibasčiau, iš kur rupužytės mane susirado. g.gif

Aš irgi šiandien prisivalgiau blynų iki pilvo sprogimo. lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti