Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

o kur kazin dingo kelios zinutes g.gif
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 13, 16:44)
cia kazkaip jau tie puslapei kartojasi,nu gal man vieno kibiro uzteks,ir be to tualetas netoli bigsmile.gif

aaa as irgi biski nebesuprantu kas cia yra g.gif ispradziu nerode paskutiniu zinuciu,o dabar jau rodo g.gif
tai jau su kibiru sedi lotuliukas.gif
ar jau bandiai albumuke pasirodyt,ir aplamai ar buvai jau uzejus?
Atsakyti
ne nebuvau,nes nuotrauku neturiu dar reikia prifotkint,pakentesit as labai nefotogeniska tai baisu rodytis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 13, 17:00)
ne nebuvau,nes nuotrauku neturiu dar reikia prifotkint,pakentesit as labai nefotogeniska tai baisu rodytis lotuliukas.gif

lauzais jau ane lotuliukas.gif kur dingsi teks kenteti lotuliukas.gif o tu gyva?su kibiru? lotuliukas.gif
o kaip pasidalijat visi tuoletu,kamsciai turbtu ten pas jusu?ai man padejo,juk kai per naujus metus biski buvau apsinuodijus padejo rugsti rugsti arbata,viens vyruks sumaste taip man padeti,sako jam kazkada padejo,tai isspaude citrinos ir sako gerk,kelis tokius puodelius isgeriau,nu poto isgerimo dar kelis kartu isvemiau ir poto atsigavau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 13 vasario 2010 - 16:09
dar gyva mirksiukas.gif buciau numirus tai nerasyciau,ne be kibiro i uzp............. isikisau kamsti,o burna uzsiklevavau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 13, 17:10)
dar gyva mirksiukas.gif buciau numirus tai nerasyciau,ne be kibiro i uzp............. isikisau kamsti,o burna uzsiklevavau tongue.gif

ziek kad per ausys nepratruktu,sedesi issporgusiom akim lotuliukas.gif blink.gif
nu as jau nykstu is interneto,nes mano pumpurelis atsibudo... sunglasses2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 13 vasario 2010 - 16:19
nyk,nyk ziurek tik nepranyk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 13, 17:32)
o manaji anksciau paguldyk,na biski gal pabludys lovytes ir nuluzdavo,nu dabar jei neinu kartu gulti tai besansu neuzmiega,ir pietus va turejau eiti kartu gulti,kol uzmigo, smile.gif opoto isliauziu lauk rolleyes.gif
Papildyta:

ai rimtai juk ten kazkas buvo,mes kadangi ten reikalu nturejom tai ir nezinau ax.gif
o kas pietums pas jusu?jojo manasis irgi kai atranda desros gabala galetu ir suvalgyt,kazkada ir jau darbavos,o snd tai isviso radau saldytuve duonos sudziuvusios(na kadangi as ten ja laikau)galvojau kazin ka cia su ja padarius ar mesti lauk ar pasikept g.gif ir nepastebejau kaip manasis ja pasieme,kol darbavaus virtuvej,poto ateinu ta duona be griauzias,ir beveik visa suvalge,as tai i ja jau nebeiknadau,o va jam skanu buvo lotuliukas.gif  doh.gif

troskinuka padariau 4u.gif o maniskis tai zinok be duonos gyvent negali doh.gif valgo ja viena irgi biggrin.gif ir jam nesvarbu ar kieta ar ne bele duona blush2.gif kol troskini padariau tai Mantas jau desros prisisveite su pomidoru.ir puse kilo mandarinu desertui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 13, 17:33)
troskinuka padariau 4u.gif  o maniskis tai zinok be duonos gyvent negali doh.gif valgo ja viena irgi biggrin.gif ir jam nesvarbu ar kieta ar ne bele duona blush2.gif kol troskini padariau tai Mantas jau desros prisisveite su pomidoru.ir puse kilo mandarinu desertui lotuliukas.gif

uzlekiau dar ax.gif
as zinok snd darkarta permeciau jusu nuotraukas,nu zinok kaip man tavo berniukas panasus i praderwiliuka g.gif
as tai duonos neduodu savajam,tik jei juodos turiu,o snd jis kazkaip pavoge ja ismanes per akis doh.gif tai liko bepietu lotuliukas.gif
as tai bulviu su lupenom priviriau,ir silkutes uzmarinavau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 13 vasario 2010 - 16:43
Laba diena 4u.gif

Klausykit moteros o jus realu gyvenima gyvenat? lotuliukas.gif ar tik virtualiame sedit doh.gif nes toks vaizdas susidaro kad tik rasot,rasot ir rasot pakakot bet laiko uztenka lotuliukas.gif baigiau uzpraeitoj temoj 37pusl o cia jau antra tema prasidejo doh.gif biggrin.gif zodziu kapituliuoju swoon.gif jei nebus istrintos senos temos reiks skirt savaite ju skaitymui kad neatsilikt nuo ivykiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 13, 17:48)
Laba diena  4u.gif

Klausykit moteros o jus realu gyvenima gyvenat?  lotuliukas.gif ar tik virtualiame sedit  doh.gif nes toks vaizdas susidaro kad tik rasot,rasot ir rasot pakakot bet laiko uztenka lotuliukas.gif baigiau uzpraeitoj temoj 37pusl o cia jau antra tema prasidejo  doh.gif  biggrin.gif zodziu kapituliuoju  swoon.gif jei nebus istrintos senos temos reiks skirt savaite ju skaitymui kad neatsilikt nuo ivykiu  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Sveika
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 13, 16:48)


Sveika da biggrin.gif

Maciau apie amziu kalbejot kazkelintoj temoj lotuliukas.gif oj negaliu net paciai juokas yra lotuliukas.gif nu zodziu supratot apie ka as biggrin.gif Izabele111 rase kad i penkta desimti kopia,as i ketvirta cool.gif taip kad cyc jaunikles nekelt audru pencininkiu yra cool.gif lotuliukas.gif kaip skau man 18 ir 20metu patirties victory.gif biggrin.gif

Jostvairoges dar ir pasijauninau save doh.gif taigi 72m gimimo kokia ketvirta desimti doh.gif kulniuoju i penkta kaip didele lotuliukas.gif Izabele tu kelintu gimimo? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunka:): 13 vasario 2010 - 17:06
Taaaaaks uzpraeita tema baigiau thumbup.gif persokau i paskutine jusu priplepeta bigsmile.gif

Apie darzelius maciau kalbejot.as labai jais patenkinta,mano Zygiui labai jie padejo thumbup.gif ir aukletojos labai geros,rupestingos buvo thumbup.gif sunkiai priprast prie jo ejosi pradziai palikdavau valandai,poto 2val ir taip ilgindavau kol apsiprato.buvo labai didelis mamiciukas tik kas iskarto dudos paleistos.butent darzeli ismoko savarankiskumo,bendravimo (o buvo kaip laukinukas visko bijojo) o dabar neduok pavalgytmbet duok pakalbet biggrin.gif o ka jau apie ugdyma kalbet as tik UZ darzelius drinks_cheers.gif tiek paciam vaikui tiek ir mamai cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunka:): 13 vasario 2010 - 17:15