Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

MB užsimanė keptų bulvių ant nakties doh.gif
Papildyta:
Mamkos, einu panai dantų plaut, o tai su jos valymais tuoj kirmėlės po burną ropinės blink.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 15, 22:16)
ne nemoku,per durna siam dalykui doh.gif


Nesinervuok console.gif kas nesigauna sakyk,stengsimes paaiskinti 4u.gif

QUOTE(Mimmi @ 2010 02 15, 22:18)
O aš gėlių temose buvau užstrigus, biškį gėlynus atnaujinu wub.gif


Cia apie naminius vazoninius ar sodo? as irgi del kambariniu geliu pamisus,MB sake viena diena grus mane laukan su visom mano dziunglem lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 15, 23:20)
Tai kas is to kad mokosi jei tie mokslai jo galvoj nepasilieka  biggrin.gif dabar jis penktokas bet tik teoriskai   rolleyes.gif pas ji atmintis labai gera,mechaniskai viska atsimena  thumbup.gif as vis tavo Tomuko salikais negaliu atsistebet  bigsmile.gif  thumbup.gif pas Zygi mokykloj daug saules vaikuciu,mokytojai pasakojau apie tavo Tomuko mena  thumbup.gif

As jau ir i buketa nulekiau  biggrin.gif o ten ner  lotuliukas.gif

Dabar mezga labai grazu geltona salikeli.....jei gera busi,dovanu gausi lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 15, 23:21)
MB užsimanė keptų bulvių ant nakties doh.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif Mano irgi daznai sugalvoja tokiu nesamoniu....va sitaip ir svoris auga doh.gif Nu negaliu atsilaikyt doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 15, 23:23)
Nesinervuok  console.gif kas nesigauna sakyk,stengsimes paaiskinti  4u.gif
Cia apie naminius vazoninius ar sodo? as irgi del kambariniu geliu pamisus,MB sake viena diena grus mane laukan su visom mano dziunglem  lotuliukas.gif


Balkoninius ir palanginius thumbup.gif. Pas mane 2 kambarių bute gėlėm jau vietos maža, tai MB irgi baubia,kad jam per mano kaktusus vietos namie nebeliks doh.gif

Pana staugia, kad pati dantis išsivalys, nors girdžiu, kad pastą pasiėmusi vonioje katinam pageidavimų koncertą rengia doh.gif
Papildyta:
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 15, 23:26)
Dabar mezga labai grazu geltona salikeli.....jei gera busi,dovanu gausi lotuliukas.gif
Papildyta:

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Mano irgi daznai sugalvoja tokiu nesamoniu....va sitaip ir svoris auga doh.gif Nu negaliu atsilaikyt doh.gif  doh.gif


Aš ir kažkada žadėjau užsukti šalikiuko, bet vis ne pakeliui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 15, 23:30)
Balkoninius ir palanginius thumbup.gif. Pas mane 2 kambarių bute gėlėm jau vietos maža, tai MB irgi baubia,kad jam per mano kaktusus vietos namie nebeliks doh.gif

Aš ir kažkada žadėjau užsukti šalikiuko, bet vis ne pakeliui blush2.gif

Pas mane auga tik piniguotis ir kaktusai.....nemoku auginti as geliu...arba jos manes nemyli doh.gif
O salikeliu jeigu bus norinciu,tai bus primegzta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 15, 23:33)
Pas mane auga tik piniguotis ir kaktusai.....nemoku auginti as geliu...arba jos manes nemyli doh.gif
O salikeliu jeigu bus norinciu,tai bus primegzta thumbup.gif


Auga pas mane ir palmės, ir dilgėlės lotuliukas.gif . Amariliai nužydėjo, bet orchidėja pražydo. Kaktusiuką tik vieną turiu, ir tas pats prie kompo auga.
Atsakyti
Na ka mergytes einu miegoti,nes rytoj mano maze reiks vezt koncertuot i kulturke....imituos kaimo kapelyte pagal Sadunus wub.gif thumbup.gif
user posted image
LABOS NAKTIES 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 15, 23:42)
Na ka mergytes einu miegoti,nes rytoj mano maze reiks vezt koncertuot i kulturke....imituos kaimo kapelyte pagal Sadunus wub.gif  thumbup.gif
user posted image
LABOS NAKTIES 4u.gif  4u.gif


Saldžių wub.gif
Atsakyti
bash.gif poster_offtopic.gif ainu gulti rytoj parasysiu ka as cia pridirbau, nes visai kompas pradejo oziuotis fool.gif pasiutau.LABANAKTIS.
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 15, 17:01)

As labai buvau sugadinus savo plaukus su ta palete  doh.gif neplaukai o siaudai buvo,jokio lankstumo nebuvo  doh.gif tai atsizegnojau ju visam gyvenimui,dabar tik kirpykloj dazausi  thumbup.gif ir sampuna su kauke tik ten perkuosi,plaukai tasigavo dabar bent i zmogu panasi  biggrin.gif

P.s senoj temoj skaiciau tavo istorija apie kuniga-egzorcista.kai buvom Danijoj ziurejom per ju vietini kanala tokia laida sukurta pagal tikrus faktus,ten rode vaikus sergancius VCP ir autizmu,pasirodo puse ju buvo visiskai sveiki  blink.gif kai kurie buvo uzkeikti seneliu,buvusiu sutuoktiniu,tetu  doh.gif rode mergyte autistuke. kai tik netoliese budavo kunigas ar baznycia ji pradedavo labai keistai elgtis,tevai nusprende nuvest ja pas egzocista pamatytumem kas jai daresi kai jai isvarinejo velnia  blink.gif tevai negalejo tuo patiket kad tai vyksta su ju vaiku,po keliu seansu vaikas tapo visiskai sveikas  blink.gif pradejo kalbet,bendraut eit i normalia mokykla,o anksciau net akiu kontakto nebuvo su ja gyveno savam pasauly.perskaicius tavo istorija man labai panasi situacija  g.gif

As irgi va turiu ne plaukus o arklio uodega lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nuo tos paletes doh.gif
Taip tiesa apie tuos egzorcistus,jei as pati buciau nesusidurus,ir nebuciau macius kaip vaikas reguoja,tada galbut ir netykeciau.Taip pat kai budavom baznycioj,jis nepabudavo,tekdavo iseiti lauk.Mums irgi liepe sugrysti atgal pas jo,bet taip ir nesugryzom,galbut reikia nevieno karto apsilankymui,kad tikrai kazkas pasikeistu,bet...
O as va laikui begant suzinojau,kad mano propromociute buvo keretoja kazkokia,net kai ji mire visas kaimas nejo i laidotuves,nes bijojo,susirinko tik artimieji,sakau gal istos puses kazkas prakeikta g.gif bet iskitospuses galvoju,labai is vyro puses jo artimiesiems nesiseka doh.gif motina jo nelaiminga,nesusitvarke gyvenimo,dabar vaikai jos kencia,o plius ji gyvenime pridarius tiek klaidu,kai suzinojau,tai jezus marija,ir dar kaip ji sakau galedavo smerkti kitus doh.gif kai pati nuodimingoji,poto dukra viena anksti tapo nasle,ir tuoj sunaus neteko doh.gif vienu zodziu daug daug visko,o pliusir mes auginam neigaliuka.tai ir visokiu miniciu kildavo kas cia galejo kazkada prakeikti... g.gif dabar jau nebebandau kvarsint galvos,cia anksciau,kai dar ryzaus ir pas egzorcisto vaziuoti,dabar kazin ar tam ryzciaus rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(linele.m @ 2010 02 15, 22:15)
wub.gif as pamirsau paklausti lyties  lotuliukas.gif nors butu greiciausiai nesake, cia iki 20 sav nesako, bet buvo verta pabandyti  cool.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
As atsimenu kai dariau ekoskopa,man gydytoja sako,matau kad zinot ko laukiat,NUsakau kad ne nezinau,matyt gerai mates visas grozis lotuliukas.gif poto jinai sako numatau kad ir nenorit zinoti ko laukiates smile.gif ,nu taip sakau man tas pats,kad tik visks gerai butu,ir poto einu jau perduris,o man taip sirdis tabaluoja,nu jei taip gerai matos kas bus,galvoju negi as dabar ir iseisiu nezinodama,tai sugryzau atgal,sakau jei tikrai gerai matos,gal galit pasakyti ko laukiuos,gydytoja pradejo juoktis,sako bus berniukas,as sakau ar tikrai?ji sako jei nezinociau ir nesakyciau. smile.gif O as dar bijojau kad nebutu dvinukai,nes buvau ojoj kokia issiputus.Siaip pagal mano isvaizda visi sake kad bus mergyte,bet sapnuodavau sumazinta vyro kopija-berniuka lotuliukas.gif .Vienintele drauge pasake,kad as laukiuos sunaus,bet ji ir turi nuojata superine aplamai viskam.Tai va ir susilaukiau sunaus. smile.gif
Atsakyti
laba ryta 4u.gif
user posted image

Linele.m sveikinimai tau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NikeZ: 16 vasario 2010 - 10:03
user posted image

Labas rytas, su blynadieniu thumbup.gif

Žiema, žiema bėk iš kiemo ! bigsmile.gif
Atsakyti