Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 13, 16:13)
Taaaaaks uzpraeita tema baigiau  thumbup.gif persokau i paskutine jusu priplepeta  bigsmile.gif

Apie darzelius maciau kalbejot.as labai jais patenkinta,mano Zygiui labai jie padejo  thumbup.gif ir aukletojos labai geros,rupestingos buvo  thumbup.gif sunkiai priprast prie jo ejosi pradziai palikdavau valandai,poto 2val ir taip ilgindavau kol apsiprato.buvo labai didelis mamiciukas tik kas iskarto dudos paleistos.butent darzeli ismoko savarankiskumo,bendravimo (o buvo kaip laukinukas visko bijojo) o dabar neduok pavalgytmbet duok pakalbet  biggrin.gif o ka jau apie ugdyma kalbet as tik UZ darzelius  drinks_cheers.gif tiek paciam vaikui tiek ir mamai  cool.gif

o nuo kokio amziaus pradejai vesti? as irgi manau, kad reikia, bet noriu vesti tik nuo tada, kada pats vaikscios g.gif
jau laikomas uz kojyciu atsiseda, ir per sona atrodo nedaug truksta, bet vis dar nepavyksta verysad.gif

QUOTE(izabele111 @ 2010 02 15, 19:19)
Taip,cia musu gyvenimo varikliukas,dziaugsmelis....musu sirdziu linksmintoja ir neleidzianti ne minutes pagalvoti,kad jau pasenom....Kaip spirginiukas duodasi visa diena....nebeisivaizduojam kitokio gyvenimo mirksiukas.gif

wub.gif as pamirsau paklausti lyties lotuliukas.gif nors butu greiciausiai nesake, cia iki 20 sav nesako, bet buvo verta pabandyti cool.gif

aciu uz sveikinimus 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linele.m @ 2010 02 15, 20:28)
Sveikutes nauji namuciai 17 puslapiu prikalbeta  blink.gif

as pirmiausia apie savo geras naujienas tyrimu rezultatai  thumbup.gif tikiu, bet kartu dar negaliu , visa diena kankino, dabar tik gavo  bigsmile.gif

reisk kazkaip skaityti ka cia pripliurpet, ir visas , visus su praejusiu Sv Valentinu  wub.gif



Patys didziausi sveikinimai wub.gif wub.gif wub.gif Kaip smagu kad geros naujienos thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linele.m @ 2010 02 15, 22:15)

wub.gif as pamirsau paklausti lyties  lotuliukas.gif nors butu greiciausiai nesake, cia iki 20 sav nesako, bet buvo verta pabandyti  cool.gif


O kai man ziurejo tai pasake,kad turesit manekene...ir istikruju gime mergyte,ir dabar grupeje tarp savo vaiku kolkas auksciausia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linele.m @ 2010 02 15, 21:15)
o nuo kokio amziaus pradejai vesti? as irgi manau, kad reikia, bet noriu vesti tik nuo tada, kada pats vaikscios  g.gif
jau laikomas uz kojyciu atsiseda, ir per sona atrodo nedaug truksta, bet vis dar nepavyksta 


Beveik 3 ar 3.5metuku buvo dabar jau ir nepamenu tiksliai.kaip tik buvo tik tik pradejes vaikscioti.leidau i spec darzeli kur dirba kinezistai,masazistai,logopedai,spec.pedagogai,tai ir baimes dideles nebuvo tikrai labai priziurimas ten buvo thumbup.gif man paciai adaptacijos labiau reikejo nei jam doh.gif biggrin.gif atsimenu atiduodu ir su asarom namo einu vis vaidenosi,kad jo ten nepriziures,nepamaitins,skiaus ir t.t. doh.gif kai jau persilauziau ir pamaciau kaip mano vaikas keiciasi i geraja puse labai laiminga buvau wub.gif zodziu vel pasikartosiu as tik UZ darzelius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 15, 22:35)
Beveik 3 ar 3.5metuku buvo dabar jau ir nepamenu tiksliai.kaip tik buvo tik tik pradejes vaikscioti.leidau i spec darzeli kur dirba kinezistai,masazistai,logopedai,spec.pedagogai,tai ir baimes dideles nebuvo tikrai labai priziurimas ten buvo  thumbup.gif man paciai adaptacijos labiau reikejo nei jam  doh.gif  biggrin.gif atsimenu atiduodu ir su asarom namo einu vis vaidenosi,kad jo ten nepriziures,nepamaitins,skiaus ir t.t.  doh.gif kai jau persilauziau ir pamaciau kaip mano vaikas keiciasi i geraja puse labai laiminga buvau  wub.gif zodziu vel pasikartosiu as tik UZ darzelius  4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Lygiai ir as taip pat dariau....tik mano Tomuka pirmadieni isvezdavo ir penktadieni parvezdavo namo....nes gyvenom nuo Rokiskio 20km.,neturejom su kuo vezioti kiekviena diena,o Rokiskyje gyveno mano tevai,tai mama Tomuka pasiimdavo is darzelio bent dvi dienas ,tai jam likdavo tik 2 nakteles miegoti.....As norejau ,kad mano Tomukas igytu igudzius bendrauti,aplink save susitvarkyti.....Esu labai dekinga tam darzeliui uz mano Tomuko isauklejima thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 15, 21:50)
As norejau ,kad mano Tomukas igytu igudzius bendrauti,aplink save susitvarkyti.....Esu labai dekinga tam darzeliui uz mano Tomuko isauklejima


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ir as labai dekinga mano Zygis pradejo ten nuo darzelio ir uzbaige 4klases lavinimo klasej cool.gif mes gyvenam mieste mokyklos autobusiukas vezioja Zygi i mokykla ir is jos thumbup.gif
Atsakyti
Snapshot of me 4 sveikutes nu nezinau jai gavosi cia man ikelti ir matysit ka,tai cia mano vyrelis su maziuku.
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 15, 22:57)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif ir as labai dekinga mano Zygis pradejo ten nuo darzelio ir uzbaige 4klases lavinimo klasej  cool.gif mes gyvenam mieste mokyklos autobusiukas vezioja Zygi i mokykla ir is jos  thumbup.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Jums aisku nuskilo labiau,kad jus lankote mokykla- labai dziaugiuosi uz jus thumbup.gif Mes jau likome be mokslu....na neskirta jam verysad.gif Bet uztat as juo labai didziuojuosi del kitu dalyku.....kiekvienam savo kryzelis mirksiukas.gif

Ui matau Mimmi....labai dziaugiuosi del tavo broliuko thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 15, 23:07)
Snapshot of me 4 sveikutes nu nezinau jai gavosi cia man ikelti ir matysit ka,tai cia mano vyrelis su maziuku.

Kur????????????Nieko nematau.......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo izabele111: 15 vasario 2010 - 22:10
QUOTE(evel1 @ 2010 02 15, 22:07)
Snapshot of me 4 sveikutes nu nezinau jai gavosi cia man ikelti ir matysit ka,tai cia mano vyrelis su maziuku.


g.gif ka reiskia sitas zodis?kur ziuret,nesupratau?bukete nieko nera cool.gif
Atsakyti
ne nemoku,per durna siam dalykui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 15, 23:11)

Ui matau Mimmi....labai dziaugiuosi del tavo broliuko thumbup.gif
Papildyta:

Kur????????????Nieko nematau.......


Mes ir džiaugiamės, kad viskas į gerą thumbup.gif

O aš gėlių temose buvau užstrigus, biškį gėlynus atnaujinu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 15, 22:11)
Jums aisku nuskilo labiau,kad jus lankote mokykla- labai dziaugiuosi uz jus thumbup.gif Mes jau likome be mokslu....na neskirta jam  Bet uztat as juo labai didziuojuosi del kitu dalyku.....kiekvienam savo kryzelis

Kur????????????Nieko nematau.......


Tai kas is to kad mokosi jei tie mokslai jo galvoj nepasilieka biggrin.gif dabar jis penktokas bet tik teoriskai rolleyes.gif pas ji atmintis labai gera,mechaniskai viska atsimena thumbup.gif as vis tavo Tomuko salikais negaliu atsistebet bigsmile.gif thumbup.gif pas Zygi mokykloj daug saules vaikuciu,mokytojai pasakojau apie tavo Tomuko mena thumbup.gif

As jau ir i buketa nulekiau biggrin.gif o ten ner lotuliukas.gif
Atsakyti