Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

buvau ir blondinė ir raudona ir ryža ir bordinė ir juoda biggrin.gif ir su sruogelėmis šviesiomis, kuriomis planuoju artimoje ateityje vėl pasidabinti rolleyes.gif visada dažausi tik kirpykloje, nes jau buvau susigadinusi plaukus doh.gif
Atsakyti
sveikos, mamos ax.gif

maciau yra atskira tema, sukurta spec. anketom, bet kadangi, as nelabai inform.rastinga, tad sukurti anketos nete nemoku, tai noreciau paklaust, ar sulaukciau truputi jusu pagalbos ir ar galeciau paimti jusu brangaus laiko, kad atsakytumet man i anketos klausimus. mane domina vaikucio negalios poveikis jusu seimos gyv.kokybei.
anketa dar tik ipusejus. bet ziuriu i prieki.
jei kas noresit atsakyti i klausimus ateityje ar ko paklaust, parasykit man i az. as visoms anketas issiusciau i el.pastus, kai tik anketa butu paruosta ax.gif

Atsakyti
mano irgi spalva kazkada bordine buvo megstamiausia,dabar koks pusmetis tik tamsiai rudai dazau,bet man ji graziausia palieka kai biski atsiplauna.... mano pacios naturalus plaukai yra pelenu spalvos,labai noreciau jau ju naturaliu,bet neturiu kantrybes atsiaugint....
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 15, 19:56)
o as plaukus jau keturiolika metu dazau tamsiai,dazniausiai  su londa color ir tai darau pati rolleyes.gif

As irgi dazau dazniausiai pati irgi tamsiai....nes jei nedazyciau,tai buciau zila ,kaip sangalvele....nu ziauriai prazilus jau doh.gif

Siuo metu pas mane plaukuose gal 5 spalvos pasidare jau.....reiks gal kulniuoti i kirpykla ,kad normaliai nudazytu....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo izabele111: 15 vasario 2010 - 19:17
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 15, 17:57)
As jau gal kokiu 10 kartu buvau palaikyta savo tetes zmona doh.gif Teciui 70m.,bet labai gerai atrodo,todel as jam vis i zmonas ipersama......

Svarbu sirdyje dar nesutema ir norisi vis prie jaunesniu pabut....


Nu cia tai jau zmones is pavydo taip sneka doh.gif buvo ir man tokiu bajeriu kai viena persona aikciojo kaip blogai atrodau,pavargus ir t.t. ir ta pati vakara kiti gyre kad isgrazejus,atjaunejus biggrin.gif tai ta persona sedejo susiraukus nepatenkinta kaip cia kiti gyria o ji va visai ka kita mato lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
pas mane kirpeja irgi sako,kad daug zilu plauku doh.gif cool.gif

Ryt gi uzgavenes,maniske laukia baisiausiai,eisim pasiziuret,kaip more degins...
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 15, 19:09)
mano irgi spalva kazkada bordine buvo megstamiausia,dabar koks pusmetis tik tamsiai rudai dazau,bet man ji graziausia palieka kai biski atsiplauna.... mano pacios naturalus plaukai yra pelenu spalvos,labai noreciau jau ju naturaliu,bet neturiu kantrybes atsiaugint....


Bordine tai cia kaip baklazanas? as naturoj irgi tamsi,bet as jos labai nemegstu ir zilu plauku milijonas matosi doh.gif todel jau daug metu blond esu biggrin.gif

QUOTE(izabele111 @ 2010 02 15, 19:14)
nes jei nedazyciau,tai buciau zila ,kaip sangalvele....nu ziauriai prazilus jau

reiks gal kulniuoti i kirpykla


drinks_cheers.gif ir as tokia pati doh.gif

Man irgi jau reik kita savaite uzsirasyt,kad galva nauja padarytu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes nauji namuciai 17 puslapiu prikalbeta blink.gif

as pirmiausia apie savo geras naujienas tyrimu rezultatai thumbup.gif tikiu, bet kartu dar negaliu , visa diena kankino, dabar tik gavo bigsmile.gif

reisk kazkaip skaityti ka cia pripliurpet, ir visas , visus su praejusiu Sv Valentinu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 15, 20:24)
Bordine tai cia kaip baklazanas? as naturoj irgi tamsi,bet as jos labai nemegstu ir zilu plauku milijonas matosi  doh.gif todel jau daug metu blond esu  biggrin.gif
drinks_cheers.gif ir as tokia pati  doh.gif

Man irgi jau reik kita savaite uzsirasyt,kad galva nauja padarytu  biggrin.gif

Naturoj ir as tamsi....buna minciu,kad nesidazyti ir buti tokiai ziliutei,bet gi dar maze princesyte turiu...tai visi ir sakys,kad anuke vedzioju lotuliukas.gif

O blondine neteko per gyvenima but....ir mano mb nelabai prie dusios sviesios blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(linele.m @ 2010 02 15, 20:28)
as pirmiausia apie savo geras naujienas tyrimu rezultatai  thumbup.gif tikiu, bet kartu dar negaliu , visa diena kankino, dabar tik gavo  bigsmile.gif


thumbup.gif thumbup.gif clap.gif clap.gif clap_1.gif clap_1.gif Labai dziaugiuosi uz tave!!!
Atsakyti
QUOTE(linele.m @ 2010 02 15, 19:28)
as pirmiausia apie savo geras naujienas tyrimu rezultatai  thumbup.gif tikiu, bet kartu dar negaliu , visa diena kankino, dabar tik gavo  bigsmile.gif


Uj kaip dziaugiuosi uz tave bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(izabele111 @ 2010 02 15, 19:33)
maze princesyte turiu..

O blondine neteko per gyvenima but...


Gyvenimo varikliukas ar ne? bigsmile.gif

As saves kitokios ir neisivaizduoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 15, 20:43)

Gyvenimo varikliukas ar ne?  bigsmile.gif

Taip,cia musu gyvenimo varikliukas,dziaugsmelis....musu sirdziu linksmintoja ir neleidzianti ne minutes pagalvoti,kad jau pasenom....Kaip spirginiukas duodasi visa diena....nebeisivaizduojam kitokio gyvenimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 15, 20:19)
Taip,cia musu gyvenimo varikliukas,dziaugsmelis....musu sirdziu linksmintoja ir neleidzianti ne minutes pagalvoti,kad jau pasenom....Kaip spirginiukas duodasi visa diena....nebeisivaizduojam kitokio gyvenimo mirksiukas.gif


wub.gif
Atsakyti