Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

nu gi jau papuoliau iy jusu fotkes,bet cia daug darbelio bus,o kad paziuretumete kokia as grazi tai va logotipe as clap.gif
Papildyta:
ernestuke man paaiskink noriu savo maziuka dar jum parodyti,bet cia man meta,kad neleidziama,kaip man ikelti ja y cia?
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 15, 15:17)
nu gi jau papuoliau iy jusu fotkes,bet cia daug darbelio bus,o kad paziuretumete kokia as grazi tai va logotipe as clap.gif
Papildyta:
ernestuke man paaiskink noriu savo maziuka dar jum parodyti,bet cia man meta,kad neleidziama,kaip man ikelti ja y cia?


Tai reikia dabar mažiuko nuotraukytę įdėt mūsų tam albume į savo skyreliuką , tada ant tos foto kuria nori čia įkelt reik paspaust kartuka kairiu pelės klavišu kad ji padidėtu ir tada kairėj nuotraukos pusėj matysi tokia lentelę Share this Image, iš tos lentelės reik nusikopint visą ketvirtos eilutės adresėlį ir įklijuot jį į čia rašomą žinute. mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 14, 22:00)
Niu kaip jums meilės dienyte?


Labai fainai wub.gif ryte prabudus prie lovos radau raudonu roziu didziule puokste ipakuota i polieriu su sirdutem wub.gif poto seke arbata i lova su sirdutiniais sausainiais wub.gif biggrin.gif zodziu sirdziu buvo daug biggrin.gif

QUOTE(NikeZ @ 2010 02 15, 10:24)
vikma o geltoneti gali nuo vandens arba sampunu kuriais naudojiesi  4u.gif


Arba nuo dazu kuriuose mazas balinimo pigmentas cool.gif

Beje labai graziai atrodai mirksiukas.gif wub.gif

QUOTE(vikma @ 2010 02 15, 12:17)
o sako  kad  nuo tos paletes ir galejo pasizeisti g.gif aiskus dar priklauso koki sampuna naudoji.


As labai buvau sugadinus savo plaukus su ta palete doh.gif neplaukai o siaudai buvo,jokio lankstumo nebuvo doh.gif tai atsizegnojau ju visam gyvenimui,dabar tik kirpykloj dazausi thumbup.gif ir sampuna su kauke tik ten perkuosi,plaukai tasigavo dabar bent i zmogu panasi biggrin.gif

P.s senoj temoj skaiciau tavo istorija apie kuniga-egzorcista.kai buvom Danijoj ziurejom per ju vietini kanala tokia laida sukurta pagal tikrus faktus,ten rode vaikus sergancius VCP ir autizmu,pasirodo puse ju buvo visiskai sveiki blink.gif kai kurie buvo uzkeikti seneliu,buvusiu sutuoktiniu,tetu doh.gif rode mergyte autistuke. kai tik netoliese budavo kunigas ar baznycia ji pradedavo labai keistai elgtis,tevai nusprende nuvest ja pas egzocista pamatytumem kas jai daresi kai jai isvarinejo velnia blink.gif tevai negalejo tuo patiket kad tai vyksta su ju vaiku,po keliu seansu vaikas tapo visiskai sveikas blink.gif pradejo kalbet,bendraut eit i normalia mokykla,o anksciau net akiu kontakto nebuvo su ja gyveno savam pasauly.perskaicius tavo istorija man labai panasi situacija g.gif
Papildyta:
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 15, 12:22)
Vsio. Ramiai telinktelėjau galvą  ir išėjau, tik jau šoke vaikinuks kaip jau gerus kelis metus nepargryžtu. Prisičiulbėjo ulbuonėlis.


Ir saunuole kad metei toki drinks_cheers.gif

QUOTE(agnyteee @ 2010 02 15, 14:11)
Cia zinai kaip sakoma, daugiau nebegersiu, bet maziau irgi ne 

Mes jau kokia 3 ar 4 ziema vaziuojam prie ezero su palapinem  ax.gif  uzsikuriam lauziuka, pasistatom pirtike ( turim tokia mobilia is pleveles), aisku issikertam ekete kad butu kur maudytis, niu ir dar medziotoju vynelio pasikaitinam lauze...  smagu buna... vezames rogiu ir visokiu kitokiu biesu, tai prisiciuozinejam i valias  nakti palapinese permiegam ir namucio kita diena


drinks_cheers.gif lotuliukas.gif

Eina sau kokie jus saunuoliai bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(evel1 @ 2010 02 15, 15:17)
nu gi jau papuoliau iy jusu fotkes,bet cia daug darbelio bus,o kad paziuretumete kokia as grazi tai va logotipe as


Malonu susipazynt 4u.gif

Kaip supratau ir bukete nauju nuotrauku jau yra bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 15, 16:01)
Laba diena  4u.gif
Labai fainai  wub.gif ryte prabudus prie lovos radau raudonu roziu didziule puokste ipakuota i polieriu su sirdutem  wub.gif poto seke arbata i lova su sirdutiniais sausainiais  wub.gif  biggrin.gif zodziu sirdziu buvo daug  biggrin.gif
Arba nuo dazu kuriuose mazas balinimo pigmentas  cool.gif

Beje labai graziai atrodai  mirksiukas.gif  wub.gif
As labai buvau sugadinus savo plaukus su ta palete  doh.gif neplaukai o siaudai buvo,jokio lankstumo nebuvo  doh.gif tai atsizegnojau ju visam gyvenimui,dabar tik kirpykloj dazausi  thumbup.gif ir sampuna su kauke tik ten perkuosi,plaukai tasigavo dabar bent i zmogu panasi  biggrin.gif



Oi kaip romantiškai. wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif

drinks_cheers.gif Ir aš buvau taip susigadinus plaukus kai šviesiai visus dažiau su ta palete, ne plaukai buvo o šiaudų krūvą, vos atgaivinau ševeliūra. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Savo žinutėje įterpėte daugiau šypsenėlių, nei leidžia www.supermama.lt administratorius.
sus nervinau tiek citavau ir velnip triniau triniau sypseneles ir viska istryniau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NikeZ: 15 vasario 2010 - 16:43
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 15, 16:21)
plaukai buvo o šiaudų krūvą


drinks_cheers.gif va va ir pas mane tas pats buvo biggrin.gif atsimenu sukas ikisdavau ir nei is vietos doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(NikeZ @ 2010 02 15, 16:43)
Savo žinutėje įterpėte daugiau šypsenėlių, nei leidžia www.supermama.lt administratorius.


Sitas uzrasas biesina labiausiai drinks_cheers.gif kita karta skelk visa citavima per puse ir visi smailikai pasiliks mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
O jau bukete kiek nauju veidu,labai malonu su jumis susipazint bigsmile.gif dabar zinai su kuo bendrauji thumbup.gif

p.s. as dar vis senoj temoj 34pusl doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 13, 17:54)

Jostvairoges dar ir pasijauninau save  doh.gif taigi 72m gimimo kokia ketvirta desimti  doh.gif kulniuoju i penkta kaip didele  lotuliukas.gif Izabele tu kelintu gimimo?  bigsmile.gif

As jau daug meteliu turiu doh.gif As 67 m. gimimo.....tai jau tikrai pensisninke doh.gif Klausykit mano patarimu vaikeliai mirksiukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 15, 18:37)
As jau daug meteliu turiu doh.gif As 67 m. gimimo.....tai jau tikrai pensisninke doh.gif Klausykit mano patarimu vaikeliai mirksiukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

ogo beveik kaip mano mama ,ji 64 lotuliukas.gif mama jau aisku kuri iks musu o kuri jaunikle dar ,na jauniausia lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NikeZ: 15 vasario 2010 - 17:39
QUOTE(vikma @ 2010 02 15, 00:08)

su paskutiniuoju Nioliktuoju Gimtadieniu drinks_cheers.gif  happybday.gif  clap_1.gif As net neprisimenu kaip paminejau paskutini nioliktaji g.gif


Nors man ir daug meteliu....bet savo paskutini niolikta gimsiuka pamenu iki siolei.....daug ,be proto daaaaaauuuuug gavau geliu doh.gif Juk liepa ju yra daug....Nu tiek bajeriu busvo,kad dabar kai prisimenu ,tai juokas ima.....ech superiniai tarybiniai laikai buvo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(joolita @ 2010 02 14, 17:46)

muset mamkos pries valentinus dabinates  thumbup.gif  rytoj manau pasipils ispudziai  4u.gif

Nu man jau nebera stimulo dabintis pries valentinke....nebe tie metai....didelis buckis ir "as tave myliu"...ir viskas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 15, 17:37)
As jau daug meteliu turiu doh.gif As 67 m. gimimo.....tai jau tikrai pensisninke doh.gif Klausykit mano patarimu vaikeliai mirksiukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Nu pasakei ir gips pioneer.gif lotuliukas.gif nu ***** kaip as cia isivaizdavau kad mes beveik vienmetes g.gif biggrin.gif bet nuotraukose motin labai jaunai atrodai bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 14, 23:00)
Negana savo gerbėju ataku dar turiu atlaikyt ne savo meilės istorijas. doh.gif  doh.gif  doh.gif


Butent,va taip ir man budavo anksciau...budavau ir pirsle ir advokate ir kuo tik galima....labai ta sugebedavau jaunysteje mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 15, 18:45)
Nu pasakei ir gips  pioneer.gif  lotuliukas.gif nu ***** kaip as cia isivaizdavau kad mes beveik vienmetes  g.gif  biggrin.gif bet nuotraukose motin labai jaunai atrodai  bigsmile.gif  thumbup.gif

Labai aciu uz pagyras...bet jos nelabai tinka man.....As jau gal kokiu 10 kartu buvau palaikyta savo tetes zmona doh.gif Teciui 70m.,bet labai gerai atrodo,todel as jam vis i zmonas ipersama......
Ech ka tie metai mirksiukas.gif Svarbu sirdyje dar nesutema ir norisi vis prie jaunesniu pabut....
Papildyta:
QUOTE(agnyteee @ 2010 02 15, 15:11)
Cia zinai kaip sakoma, daugiau nebegersiu, bet maziau irgi ne  lotuliukas.gif

Mes jau kokia 3 ar 4 ziema vaziuojam prie ezero su palapinem  ax.gif  uzsikuriam lauziuka, pasistatom pirtike ( turim tokia mobilia is pleveles), aisku issikertam ekete kad butu kur maudytis, niu ir dar medziotoju vynelio pasikaitinam lauze...  smagu buna... vezames rogiu ir visokiu kitokiu biesu, tai prisiciuozinejam i valias bigsmile.gif nakti palapinese permiegam ir namucio kita diena wub.gif 
As tai siemet namuciuose saugau  nestuke.gif

Nu jus cia tai fainai sugalvoje....aisku,del silumos is vidaus,ir viskas thumbup.gif tikrai nesusalsi.....
Saugok pilvineli ir lengvai vaiksciok nestuke.gif
Papildyta:
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 15, 16:08)
Tai va, tokie tie ir vyrai.  doh.gif Faktas kad geriau turėt daug gerbėjų, nei kažkoki brėda, kuris pats dorai nežino ko nori iš gyvenimo. Nebutu gerbėjukų gal ir liūdniau būtu, dabar reik tik žodelį tart, butu ir vaikučių ir visko ko noriu.  lotuliukas.gif Kaip svaigsta svaiguliukai mano draugeliukai dabar.  lotuliukas.gif Tik bėda kad aš nesutinku to tikro vienintelio, dabar yra taip kad aš patinku tiems kurie man tik draugai, o kas man širdin įkrenta, tam aš tik draugė. Kažkoks užburtas ratas.  doh.gif


drinks_cheers.gif Ieskok savo vienintelio....jis tikrai yra ir atsiras thumbup.gif Tik va kada,tai jau dievo rankose....O dabar kol jauna esi,tai visi tavo,o tu - neivieno lotuliukas.gif
Atsakyti
evel1 niu smagu is naujo susipazinti thumbup.gif

agnyte net baltas pavydas sueme,kokiu jus smagiu ziemos pramogu susigalvojat thumbup.gif

o as plaukus jau keturiolika metu dazau tamsiai,dazniausiai su londa color ir tai darau pati rolleyes.gif
Atsakyti