Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(evel1 @ 2010 02 15, 13:23)
nu tai kur mamiciukes prapuolet,ernestuk mano elektroninis pastas adri@super.lt,o ne evel@tema.lt schmoll.gif


Tai kad aš į paštą jokį nieko nerašiau.. g.gif Apie ką čia? Nesupratau biškelį. smile.gif Dėl mūsų fotoalbumo jeigu, tai rašiau čia į tavo AZ informaciją apie ji. Negavai?
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 15, 13:22)
Labai smagiai.  doh.gif  lotuliukas.gif Patikėkit kaip dakniso atsiprašant vakar tas puskės vaikinas, jau toks lopas, kad žodžių pritrūkau. Ir juokas ime ir pyktis. Įsivaizduokit, susipažino jie per sms pažintis, vieną  syk tik susimatė. Kaip fotkėj buvo puskė ji mačius, tai lyg nieko vaikinuks, bet realybėj sakė karsta.gif Nu ir pasakė ji jam atvirai kad ne jos skonio. Atrodo turėjo suprast. Tai ne. Puskė jam neberašo tai mane atakuoja. Parašau kad puske nebenori bendraut, lyg supranta. Apsisukes rašo "tai ar tikrai taip, ar tikrai tikrai? ", vajezau.  doh.gif  lotuliukas.gif
Ir aš taip manau. Juolab kai iš mano pusės visos kibirkštėlės jam užgesę, o be jų, toli nenuvažiuosi. O ir jis pats kaltas kad taip yra.  rolleyes.gif
Kaip atšventėt?  smile.gif Aš kitą savaitgalį švesiu. Bus vieno draugo gimtadienis, ieško dabar kokio buto išsinuomot, ar net sodybą kokią jei pavyks, tai jaučiu dėsim ten tūso. Uj kaip laukiu.  tongue.gif
Na mano buvusysis toks žmogus , kad reik jam merginos tik dėl vaizdo, bent aš taip ji perpratau. Kol siekė jis kad būtume pora toks fainas buvo, demesiu, viskuo. Kaip pirmasyk pora tapom net gerus metus ištempe kaip tikrai geras vaikinas, pajuto kad tikrai jau rimti mūsų santykiai, kad tikrai jau jo, nepabėgsiu atseit, ir atskleidė tikra veidelį. Dėmesio sulaukdavau tik kaip jam užsinorėdavo susitikt, antraip nė žinutės kokios nesugebėdavo atrašyt, tuo tarpu jaučiau ir žinojau kad su kitom mergyčkom rašinėjas, "draugėm", atšalo. Kaip neištvėrus pirmasyk mečiau ji, vėl pasidarė švelnutis gerutis  ir apsuko vėl smegenėles man, gryžau. Pamatė vaikinuks kad vėl apsuko mane aplink pirštą, vėl atšalo , vėl jokio beveik dėmesio
. Neištvėrus vėl pasakiau man tokio vaikino nereik kuri tik galima sakyt pavadinimas kad turiu, atšovė ramiausiai. "Gerai, tipo vėl mane palik, pačiulbėsiu gražiau ir vėl gryši".  blink.gif Vsio. Ramiai telinktelėjau galvą  ir išėjau, tik jau šoke vaikinuks kaip jau gerus kelis metus nepargryžtu.  lotuliukas.gif Prisičiulbėjo ulbuonėlis. biggrin.gif

ot tie vyrai doh.gif o dabar turi koki ssirdies drauga?ar geriau tureti daug gerbeju,nei viena,kuris nei demesio nesugeba parodit g.gif
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 15, 14:23)
nu tai kur mamiciukes prapuolet,ernestuk mano elektroninis pastas adri@super.lt,o ne evel@tema.lt schmoll.gif

o kur vakar visos prapuolusios buvot?negi meile pleset? wub.gif blush2.gif lotuliukas.gif as laukiau laukiau ir nieko nesulaukiau doh.gif viena pasikalbejau susavim rolleyes.gif
as dabar kava geriu,mazius miega,
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Visus ir visas sveikinam su vakar dienos svente wub.gif wub.gif wub.gif

Ernestule, tu kaip visada saunuole 4u.gif

NikeZ, kokios grazuoles mergytes wub.gif Kokia tavo panelyte didele jau bigsmile.gif
O nagiukai bigsmile.gif super thumbup.gif

Vikma- vadins sampanas geras buvo g.gif

O mano maziui penktadieni temperatura buvo uzkilus, nei is sio nei is to 39, bet isgere vaistu, nukrito tempa ir viskas tuo pasibaige, taip ir nesupratom is kur ir kas g.gif turiu itarima kad del dantu... g.gif

Mano dickis tai dabar kieme duodas, oras geras, sniego iki kaklo, is kiemo vos isvaziuot eina smile.gif tai vaikams dziaugsmo iki negalejimo cool.gif

ir dar, siandien vyra isleidau i gamta, isvare prie ezero su palapinem... kadangi siemet man namu arestas, tai kitamet sakiau atsiimsiu ir as savo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnyteee @ 2010 02 15, 14:54)
Labukas  4u.gif

Visus ir visas sveikinam su vakar dienos svente  wub.gif 

Ernestule, tu kaip visada saunuole  4u.gif

NikeZ, kokios grazuoles mergytes wub.gif  Kokia tavo panelyte didele jau bigsmile.gif 
O nagiukai bigsmile.gif  super  thumbup.gif

Vikma- vadins sampanas geras buvo  g.gif

O mano maziui penktadieni temperatura buvo uzkilus, nei is sio nei is to 39, bet isgere vaistu, nukrito tempa ir viskas tuo pasibaige, taip ir nesupratom is kur ir kas g.gif  turiu itarima kad del dantu

Mano dickis tai dabar kieme duodas, oras geras, sniego iki kaklo, is kiemo vos isvaziuot eina smile.gif tai vaikams dziaugsmo iki negalejimo cool.gif 

ir dar, siandien vyra isleidau i gamta, isvare prie ezero su palapinem... kadangi siemet man namu arestas, tai kitamet sakiau  atsiimsiu ir as savo smile.gif

OJ nebegersiu jau ilgai sampano,kazkaip uzstriges jis man laikos,o dar ta galva kvadartine doh.gif
Nu gerai kad taip greit nukrito temp i rnebeuzkilo thumbup.gif
JOOO vaikams sia ziema dziaugsmo pilnos kelnes lotuliukas.gif
o ka jau mergina prisidirbai kad namu arestas tau g.gif lotuliukas.gif ?o ka tokiu oru reikia veikti su palapinem? g.gif zvejys gal?
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 15, 15:04)
OJ nebegersiu jau ilgai sampano,kazkaip uzstriges jis man laikos,o dar ta galva kvadartine doh.gif
Nu  gerai kad taip greit nukrito temp i rnebeuzkilo thumbup.gif
JOOO vaikams sia ziema dziaugsmo pilnos kelnes lotuliukas.gif
o ka jau mergina prisidirbai kad namu arestas tau g.gif    lotuliukas.gif ?o ka tokiu oru reikia veikti su palapinem? g.gif zvejys gal?


Cia zinai kaip sakoma, daugiau nebegersiu, bet maziau irgi ne lotuliukas.gif

Mes jau kokia 3 ar 4 ziema vaziuojam prie ezero su palapinem ax.gif uzsikuriam lauziuka, pasistatom pirtike ( turim tokia mobilia is pleveles), aisku issikertam ekete kad butu kur maudytis, niu ir dar medziotoju vynelio pasikaitinam lauze... smagu buna... vezames rogiu ir visokiu kitokiu biesu, tai prisiciuozinejam i valias bigsmile.gif nakti palapinese permiegam ir namucio kita diena wub.gif
As tai siemet namuciuose saugau nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(agnyteee @ 2010 02 15, 15:11)
Cia zinai kaip sakoma, daugiau nebegersiu, bet maziau irgi ne  lotuliukas.gif

Mes jau kokia 3 ar 4 ziema vaziuojam prie ezero su palapinem  ax.gif  uzsikuriam lauziuka, pasistatom pirtike ( turim tokia mobilia is pleveles), aisku issikertam ekete kad butu kur maudytis, niu ir dar medziotoju vynelio pasikaitinam lauze...  smagu buna... vezames rogiu ir visokiu kitokiu biesu, tai prisiciuozinejam i valias bigsmile.gif nakti palapinese permiegam ir namucio kita diena wub.gif 
As tai siemet namuciuose saugau  nestuke.gif

Nu geras,tai tikrai jums ten linksma buna thumbup.gif o nakti kas jus sildo palapinej? lotuliukas.gif o kaip atrodo ta mobili pirtele, g.gif man kazkada vyras buvo partempes i namus garine pirti,tai jega niekur nereikia iseiti namie sau kadanori ir kaitinies,bet aiskus ji ilgai prastovejo nepanaudota,o kai pasakee,kad jau isves,tada puoliai kaitintis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nu taip taip reikia saugoti nestuke.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 15 vasario 2010 - 14:25
QUOTE(vikma @ 2010 02 15, 15:24)
Nu geras,tai tikrai jums ten linksma buna thumbup.gif o nakti kas jus sildo palapinej? lotuliukas.gif o kaip atrodo ta mobili pirtele, g.gif  man kazkada vyras buvo partempes i namus garine pirti,tai jega niekur nereikia iseiti namie sau kadanori ir kaitinies,bet aiskus ji ilgai prastovejo nepanaudota,o kai pasakee,kad jau isves,tada puoliai kaitintis lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
nu taip taip reikia saugoti  nestuke.gif  mirksiukas.gif

Po palapine prisidedam meldu (atrodo taip vadinas, uzstrigo dabar), jie tokie sudziuve visi buna, tai salcio neleidzia, o ir siltus miegmaisius, kaldras ir uztenka, viena ziema, kai -15 buvo, tai prisirengem iki negalejimo, o paskui nakti kelemes ejom palapine vedint nes buvo neimanoma miegot, kaip karsta ax.gif Niu bet smagu buna smagu bigsmile.gif
O pirtele tai labai paprasta, nusipirkom seniuose tokia ale pavesine, cia kur tik virs galvos stogas buna, tokia nedidele kvadratine, tai pagal ja is pleveles toki namuka pasidarem (pleveles galus su lygintuvu sulydem, susijunge viskas i viena ir liux), ziema akmenis vezames, o vasara prisarankiojampakelej ax.gif lauze gerai akmenis ikaitina, paskui i ta namuka ir pirtis superine thumbup.gif mes ja ir vasara ir ziema prie ezeru tampomes, labai smagu. Kartais vasara ir kieme pasistatom, prisipilam i vaiko baseina vandens ir dafai bigsmile.gif jau kokius 3 baseinus vaiku esam suplese doh.gif zinai drimbos soka, tai net neziuri kur doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnyteee @ 2010 02 15, 15:38)
Po palapine prisidedam meldu (atrodo taip vadinas, uzstrigo dabar), jie tokie sudziuve visi buna, tai salcio neleidzia, o ir siltus miegmaisius, kaldras ir uztenka, viena ziema, kai -15 buvo, tai prisirengem iki negalejimo, o paskui nakti kelemes ejom palapine vedint nes buvo neimanoma miegot, kaip karsta  Niu bet smagu buna smagu bigsmile.gif 
O pirtele tai labai paprasta, nusipirkom seniuose tokia ale pavesine, cia kur tik virs galvos stogas buna, tokia nedidele kvadratine, tai pagal ja is pleveles toki namuka pasidarem (pleveles galus su lygintuvu sulydem, susijunge viskas i viena ir liux), ziema akmenis vezames, o vasara prisarankiojampakelej  ax.gif  lauze gerai akmenis ikaitina, paskui i ta namuka ir pirtis superine thumbup.gif  mes ja ir vasara ir ziema prie ezeru tampomes, labai smagu. Kartais vasara ir kieme pasistatom, prisipilam i vaiko baseina vandens ir dafai bigsmile.gif  jau kokius 3 baseinus vaiku esam suplese zinai drimbos soka, tai net neziuri kur  doh.gif

Nu cia tai gerai sumastet su ta palapine samadielkine thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir ko tik zmones neprimasto g.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tai susivirinkit kokia gelezine vana,tikrai nesulauzysit,tikskaudziai kristumet,tada butumet atsargesni lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif pas mano mama buvo tokia metaline,tai kai mazi buvom plaukiodavom joj lotuliukas.gif saulej psidegindavom ir ir vana lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 15, 13:22)
Kaip atšventėt?  smile.gif Aš kitą savaitgalį švesiu. Bus vieno draugo gimtadienis, ieško dabar kokio buto išsinuomot, ar net sodybą kokią jei pavyks, tai jaučiu dėsim ten tūso. Uj kaip laukiu.  tongue.gif


Linksmai thumbup.gif , dar dabar pasikelt negaliu, o į darbą reik ruoštis doh.gif . Šeimynai pagaminu pietus ir varau dirbt blink.gif

Labas dienas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 15, 15:45)
Nu cia tai gerai sumastet su ta palapine samadielkine thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif ir ko tik zmones neprimasto g.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif tai susivirinkit kokia gelezine vana,tikrai nesulauzysit,tikskaudziai kristumet,tada butumet atsargesni lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif pas mano mama buvo tokia metaline,tai kai mazi buvom plaukiodavom joj lotuliukas.gif saulej psidegindavom ir ir vana lotuliukas.gif


atsimenu ir as dar tas metalines, pas mociute kaime budavo thumbup.gif Jos tokios patvarios kaip reikiant thumbup.gif Nieko su metais tobulejam, sugalvosim dar ka nors ax.gif Mano vyras toks ideju pilnas, visada visko prisigalvoja, manau kad ir su baseinu ilgai netruks lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutės smile.gif
Va kiek smagybių prisigalvojat, o mes šiandien lopetos sniegui kasti ieškojome, bet visos buvo išpirktos biggrin.gif tai atkrito šios dienos linksmybės aplink savo namuką prasikasti tunelius biggrin.gif
miesto gatvės nevalytos, už tai rajoniniai keliai net blizga. Va kaip kelininkai dirba biggrin.gif
Papietavom ir toks tingulys apėmė, mažu reikės lovą klotis.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 15, 13:54)
ot tie vyrai doh.gif o dabar turi koki ssirdies drauga?ar geriau tureti daug gerbeju,nei viena,kuris nei demesio nesugeba parodit
Papildyta:

o kur vakar visos prapuolusios buvot?negi meile pleset?    as laukiau laukiau  ir nieko nesulaukiau doh.gif viena pasikalbejau susavim
as dabar kava geriu,mazius miega,


Tai va, tokie tie ir vyrai. doh.gif Faktas kad geriau turėt daug gerbėjų, nei kažkoki brėda, kuris pats dorai nežino ko nori iš gyvenimo. Nebutu gerbėjukų gal ir liūdniau būtu, dabar reik tik žodelį tart, butu ir vaikučių ir visko ko noriu. lotuliukas.gif Kaip svaigsta svaiguliukai mano draugeliukai dabar. lotuliukas.gif Tik bėda kad aš nesutinku to tikro vienintelio, dabar yra taip kad aš patinku tiems kurie man tik draugai, o kas man širdin įkrenta, tam aš tik draugė. Kažkoks užburtas ratas. doh.gif

Tūrbut visos vakar meilę plešė. lotuliukas.gif Bet nieko, kartais visai gerai ir su savim pasikalbėt. mirksiukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(agnyteee @ 2010 02 15, 13:54)
Labukas  4u.gif

Visus ir visas sveikinam su vakar dienos svente 


O mano maziui penktadieni temperatura buvo uzkilus, nei is sio nei is to 39, bet isgere vaistu, nukrito tempa ir viskas tuo pasibaige, taip ir nesupratom is kur ir kas g.gif  turiu itarima kad del dantu... g.gif

Mano dickis tai dabar kieme duodas, oras geras, sniego iki kaklo, is kiemo vos isvaziuot eina smile.gif tai vaikams dziaugsmo iki negalejimo cool.gif 

ir dar, siandien vyra isleidau i gamta, isvare prie ezero su palapinem... kadangi siemet man namu arestas, tai kitamet sakiau  atsiimsiu ir as savo smile.gif


Smagu kad jau pasveiko mažiukas ir gali duotis po sniegus. Mažyliams ši žiemužė tikrai labai smagi kaip tiek sniego ir gali siaust po ji. thumbup.gif

Oi kaip ir aš mėgstu tokius dalykėlius, gamtą, laužiukus, su gera kompaniją, smagu labai. thumbup.gif

QUOTE(vikma @ 2010 02 15, 14:04)
OJ nebegersiu jau ilgai 


Ir iš kur man šie žodeliai tokie savi. lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti