Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(NikeZ @ 2010 02 14, 18:41)
user posted imageuser posted image
va biski matosi mano plaukai naujai nudazyti ir nagai nauji mano  blush2.gif Sutaupiau apie 200 lt visa tai pasidarydama namie liezuvis.gif


Oi kokios gražuolės abi. bigsmile.gif wub.gif wub.gif

Niu kaip jums meilės dienyte? wub.gif Man teko ir piršle pabūt, ir advokate, buvau užlaužta žinutėm vienos puskės gerbėjo. doh.gif Per mane bandė aiškintis kodėl puskė nebenori su juo bendraut, kaip jums vajzdelis? Žodžiu... lotuliukas.gif Negana savo gerbėju ataku dar turiu atlaikyt ne savo meilės istorijas. doh.gif doh.gif doh.gif
Ir pačia prispaudė buvęs vaikinas, taremes taremes kad liekam draugais, šiandien šašt vėl bandymas susitaikyt kaip porai. doh.gif O kad pas mane jausmų gilesniu jam nebelikę..... Kaip sunku buvo atsakyti. Dabar taip negera ant širdies, bet net ir tokia dieną negalėjau suteikt netikros vilties. Vat ir mano valentinkė. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 14, 23:00)
Oi kokios gražuolės abi.  bigsmile.gif  wub.gif  wub.gif

Niu kaip jums meilės dienyte? wub.gif Man teko ir piršle pabūt, ir advokate, buvau užlaužta žinutėm vienos puskės gerbėjo.  doh.gif Per mane bandė aiškintis kodėl puskė nebenori su juo bendraut, kaip jums vajzdelis? Žodžiu...  lotuliukas.gif Negana savo gerbėju ataku dar turiu atlaikyt ne savo meilės istorijas. doh.gif  doh.gif  doh.gif
Ir pačia prispaudė buvęs vaikinas, taremes taremes kad liekam draugais, šiandien šašt vėl bandymas susitaikyt kaip porai.  doh.gif O kad pas mane jausmų gilesniu jam nebelikę..... Kaip sunku buvo atsakyti. Dabar taip negera ant širdies, bet net ir tokia dieną negalėjau suteikt netikros vilties. Vat ir mano valentinkė.  unsure.gif

oho bigsmile.gif kaip tu smagiai cia varai lotuliukas.gif saunuole thumbup.gif

uzsisakem pica laukiu jau 2.5 h doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NikeZ: 14 vasario 2010 - 22:11
Ernestuk, na gi negalima aukotis dėl kito, na padraugautumėt savaitę, dvi ir abu paliktumėt nelaimingi dar labiau. Gerai padarei console.gif

Nike, kokia pica vidury nakties blink.gif lotuliukas.gif mes raugintų kopūstų troškintų su galkutėmis pririjom ir guli šeima laiminga lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medute28: 14 vasario 2010 - 22:12
Mergos, visas su Valentinke 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif , gandrų derlių skaičiuosim rudeniop thumbup.gif nestuke.gif .

O mes brolio gimkę švenčiam, paskutinis niolika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 14, 23:00)
Oi kokios gražuolės abi.  bigsmile.gif  wub.gif  wub.gif

Niu kaip jums meilės dienyte? wub.gif Man teko ir piršle pabūt, ir advokate, buvau užlaužta žinutėm vienos puskės gerbėjo.  doh.gif Per mane bandė aiškintis kodėl puskė nebenori su juo bendraut, kaip jums vajzdelis? Žodžiu. Negana savo gerbėju ataku dar turiu atlaikyt ne savo meilės istorijas. doh.gif
Ir pačia prispaudė buvęs vaikinas, taremes taremes kad liekam draugais, šiandien šašt vėl bandymas susitaikyt kaip porai. O kad pas mane jausmų gilesniu jam nebelikę..... Kaip sunku buvo atsakyti. Dabar taip negera ant širdies, bet net ir tokia dieną negalėjau suteikt netikros vilties. Vat ir mano valentinkė. 

Neveltui snd meiles diena,jausmai per krastus visiems tryksta wub.gif lotuliukas.gif nu tik nekas kad tu ernesta dabar taip sumautai jauties,okodel tu su juom nenori buti kaip pora? g.gif mirksiukas.gif
o mes va dabar su vyru tik samapniuka gurksnojam lotuliukas.gif o diena kugelio prisivalgem su bulviniais blynais doh.gif maniau nusprogsim ispersivalgymo,dar drauge su berniuku visa diena prabuvo,man gurksnoti nepadejo nes nestuke.gif o mes tai neskaiciuosim rudeni gandru lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(NikeZ @ 2010 02 14, 23:10)
oho  bigsmile.gif kaip tu smagiai cia varai  lotuliukas.gif  saunuole  thumbup.gif

uzsisakem pica laukiu jau 2.5 h doh.gif

o kodel tiek ilgai picos laukiat,ar kamsciai tokia diena lotuliukas.gif ?
Papildyta:
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 14, 23:39)
Mergos, visas su Valentinke 4u.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif , gandrų derlių skaičiuosim rudeniop thumbup.gif  nestuke.gif .

O mes brolio gimkę švenčiam, paskutinis niolika 4u.gif

su paskutiniuoju Nioliktuoju Gimtadieniu drinks_cheers.gif happybday.gif clap_1.gif As net neprisimenu kaip paminejau paskutini nioliktaji g.gif
Papildyta:
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 14, 23:11)
Ernestuk, na gi negalima aukotis dėl kito, na padraugautumėt savaitę, dvi ir abu paliktumėt nelaimingi dar labiau. Gerai padarei  console.gif

Nike, kokia pica vidury nakties  blink.gif  lotuliukas.gif  mes raugintų kopūstų troškintų su galkutėmis pririjom ir guli šeima laiminga  lotuliukas.gif

tai nakti gryno oro pas jusu trukumas bus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(NikeZ @ 2010 02 14, 17:53)
gelinius kitokiu nemoku  doh.gif viso nago ilgis 2 cm pradziai  lotuliukas.gif

buvau ir as gelinius kazkada uzsidejus,bet kol vaikui pedkilnes uzdejau keli ir nuluzo,kai nesi pripratus prie ilgu nagu,tai visur jie kliuva,poto kita karta kai dejaus,jau ilgiau islaike,tik per skubejima visur kliudavo doh.gif taip ir netekau tu,poto sumasciau pailsinti nagus,nes kazkaip perdaug nusizilne buvo,gaila jau buvo ax.gif ir daugiau nebesidejau,bet rankos su nagais graziai atrodo,visiems atkisus vaiksciojau,o dabar slepiu,nes trumpi yra lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Nu ziuriu as cia viena pasikalbesiu ir eisiu gulti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(NikeZ @ 2010 02 14, 19:41)
user posted imageuser posted image
va biski matosi mano plaukai naujai nudazyti ir nagai nauji mano  blush2.gif Sutaupiau apie 200 lt visa tai pasidarydama namie liezuvis.gif

su kokiais dazai dazais?noreciau tokio pilko atspalvio,bet man po keliu dienu kai su silveriu nusidazzau,pageltoneja plaukai g.gif
super atrodai beje:super
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 14 vasario 2010 - 22:50
QUOTE(vikma @ 2010 02 15, 00:08)
su kokiais dazai dazais?noreciau tokio pilko atspalvio,bet man po keliu dienu kai su silveriu nusidazzau,pageltoneja plaukai g.gif
super atrodai beje:super

palette xxl 00A isbalinti ,nes gana tamsoki mano ir geltoni biski buna ,ir atspalviui padaryti 10 nr pallete xxl ,,bet reiktu dar po kiek laiko spalva imest ,nes yra dar gelsvu sruogu ,bet ai bus gerai kolkas blush2.gif tik ant isbalintu plauku jau pasimokiau kad nedazyti pelenu spalvos sampunais ,nes gavausi kiarta violetine lotuliukas.gif tai bgau i kirpykla tada 4u.gif

laba ryta mamukai 4u.gif
tiessa vakar picos sulaukiau 23 h ,vienas vairuotojas ant viso miesto tragedija doh.gif seimininkai taupo sake unsure.gif
Papildyta:
vikma o geltoneti gali nuo vandens arba sampunu kuriais naudojiesi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NikeZ: 15 vasario 2010 - 10:25
niu sveikutes smile.gif tai kaip meiles diena sutikot? zinot nieko nesusigaudau tai siandien iseina darbo diena,kad bankai pas mus dirba kitos ystaigos dirba,o sako ne darbo diena kiti g.gif tai kaip cia suprasti?
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 15, 12:35)
niu sveikutes smile.gif tai kaip meiles diena sutikot? zinot nieko nesusigaudau tai siandien iseina darbo diena,kad bankai pas mus dirba kitos ystaigos dirba,o sako ne darbo diena kiti g.gif tai kaip cia suprasti?

va cia surasytos visos nedarbo dienos siu metu 4u.gif http://day.lt/turiny..._nedarbo_dienos
Atsakyti
Laba diena mirksiukas.gif
As vakar pasigeriau nuo 2 tauriu sampano lotuliukas.gif ,sendien galva kvadratine,miego trukumas ziaurus doh.gif dar deivids subludo nakti,pilvukas skaudejo,tai oj oj doh.gif
Papildyta:
QUOTE(NikeZ @ 2010 02 15, 11:24)
palette xxl 00A isbalinti ,nes gana tamsoki mano ir geltoni biski buna ,ir atspalviui padaryti 10 nr pallete xxl  ,,bet reiktu dar po kiek laiko spalva imest ,nes yra dar gelsvu sruogu ,bet ai bus gerai  kolkas blush2.gif tik ant isbalintu plauku jau pasimokiau kad nedazyti pelenu spalvos sampunais ,nes gavausi kiarta violetine  lotuliukas.gif  tai bgau i kirpykla tada  4u.gif

laba ryta mamukai  4u.gif
tiessa vakar picos sulaukiau 23 h ,vienas vairuotojas ant viso miesto tragedija  doh.gif  seimininkai taupo sake  unsure.gif
Papildyta:
vikma o geltoneti gali nuo vandens arba sampunu kuriais naudojiesi  4u.gif

as irgi su palete xxl dazydavaus,dabar nusipirkau irgi palete silver blond c9,bet va nesulaukiu sampuno,kad galeciau normaliai issiplauti galva,uzsisakiau sampuna kauke,tai laukiu labai,sake labai geras sampunas,kas naudojo,tai isbandysiu ir as thumbup.gif nes mano plaukai nuo tu dazymu kazkokie jau pazeisti pasidare,o sako kad nuo tos paletes ir galejo pasizeisti g.gif aiskus dar priklauso koki sampuna naudoji.
O jus turbut kol sulauket picos ir noras praejo valgyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 15, 11:35)
niu sveikutes smile.gif tai kaip meiles diena sutikot? zinot nieko nesusigaudau tai siandien iseina darbo diena,kad bankai pas mus dirba kitos ystaigos dirba,o sako ne darbo diena kiti g.gif tai kaip cia suprasti?

cia nuo istaigu priklauo,bet kad bankai dirba snd tai idomiai g.gif pas musu kur prie namu yra tai nedirba,nes nematau kad eitu bankininkes parukyti,o tai bega kas 15min lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(NikeZ @ 2010 02 14, 22:10)
oho  bigsmile.gif kaip tu smagiai cia varai    saunuole
uzsisakem pica laukiu jau 2.5 h doh.gif


Labai smagiai. doh.gif lotuliukas.gif Patikėkit kaip dakniso atsiprašant vakar tas puskės vaikinas, jau toks lopas, kad žodžių pritrūkau. Ir juokas ime ir pyktis. Įsivaizduokit, susipažino jie per sms pažintis, vieną syk tik susimatė. Kaip fotkėj buvo puskė ji mačius, tai lyg nieko vaikinuks, bet realybėj sakė karsta.gif Nu ir pasakė ji jam atvirai kad ne jos skonio. Atrodo turėjo suprast. Tai ne. Puskė jam neberašo tai mane atakuoja. Parašau kad puske nebenori bendraut, lyg supranta. Apsisukes rašo "tai ar tikrai taip, ar tikrai tikrai? ", vajezau. doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Medute28 @ 2010 02 14, 22:11)
Ernestuk, na gi negalima aukotis dėl kito, na padraugautumėt savaitę, dvi ir abu paliktumėt nelaimingi dar labiau. Gerai padarei  console.gif



Ir aš taip manau. Juolab kai iš mano pusės visos kibirkštėlės jam užgesę, o be jų, toli nenuvažiuosi. O ir jis pats kaltas kad taip yra. rolleyes.gif
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 14, 22:39)
Mergos, visas su Valentinke  , gandrų derlių skaičiuosim rudeniop  .

O mes brolio gimkę švenčiam, paskutinis niolika 4u.gif


Kaip atšventėt? smile.gif Aš kitą savaitgalį švesiu. Bus vieno draugo gimtadienis, ieško dabar kokio buto išsinuomot, ar net sodybą kokią jei pavyks, tai jaučiu dėsim ten tūso. Uj kaip laukiu. tongue.gif

QUOTE(vikma @ 2010 02 14, 23:08)
Neveltui snd meiles diena,jausmai per krastus visiems tryksta  nu tik  nekas kad tu ernesta dabar taip sumautai jauties,okodel tu su juom nenori buti kaip pora?




Na mano buvusysis toks žmogus , kad reik jam merginos tik dėl vaizdo, bent aš taip ji perpratau. Kol siekė jis kad būtume pora toks fainas buvo, demesiu, viskuo. Kaip pirmasyk pora tapom net gerus metus ištempe kaip tikrai geras vaikinas, pajuto kad tikrai jau rimti mūsų santykiai, kad tikrai jau jo, nepabėgsiu atseit, ir atskleidė tikra veidelį. Dėmesio sulaukdavau tik kaip jam užsinorėdavo susitikt, antraip nė žinutės kokios nesugebėdavo atrašyt, tuo tarpu jaučiau ir žinojau kad su kitom mergyčkom rašinėjas, "draugėm", atšalo. Kaip neištvėrus pirmasyk mečiau ji, vėl pasidarė švelnutis gerutis ir apsuko vėl smegenėles man, gryžau. Pamatė vaikinuks kad vėl apsuko mane aplink pirštą, vėl atšalo , vėl jokio beveik dėmesio
. Neištvėrus vėl pasakiau man tokio vaikino nereik kuri tik galima sakyt pavadinimas kad turiu, atšovė ramiausiai. "Gerai, tipo vėl mane palik, pačiulbėsiu gražiau ir vėl gryši". blink.gif Vsio. Ramiai telinktelėjau galvą ir išėjau, tik jau šoke vaikinuks kaip jau gerus kelis metus nepargryžtu. lotuliukas.gif Prisičiulbėjo ulbuonėlis. biggrin.gif
Atsakyti
nu tai kur mamiciukes prapuolet,ernestuk mano elektroninis pastas adri@super.lt,o ne evel@tema.lt schmoll.gif
Atsakyti
Labukas....


ka veikiat mamukai?
Atsakyti