Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(vikma @ 2010 02 13, 21:22)
o kai  gryzta tevas,tai vargo vakariene prasideda  tada vaikui viskas galima,ir buna barniai


Sunku su tais vyrais verysad.gif gal vyras nesupranta kad turit didele problema g.gif juk nenoretu kad prasidetu cukraliges,operacijos ir visa kita.kaip tik turetu tave palaikyt friends.gif
Atsakyti
Kokie visi šaunūs ir gražūs wub.gif 4u.gif , o aš lendu į vonią.MB šukauja, kad rankšluostis šlapias doh.gif
Atsakyti
jaigu kam reikia suleisti vaistukus prasom kreipkites mielai padesiu rolleyes.gif
Papildyta:
mimmi kokio didumo pas jus ta vonia,kad vis lendi pas ji arba kartu jus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 13, 21:25)
Ir aš nenoriu, bet kaip prispaudžia , reik.


drinks_cheers.gif Fastum geli tai ismeciau siuksledezen,reklama daugiau nieko doh.gif nusipirkau labai gera rusiska su gyvaciu nuodais va tas tai superinis thumbup.gif

QUOTE(evel1 @ 2010 02 13, 21:29)
jaigu kam reikia suleisti vaistukus prasom kreipkites mielai padesiu  rolleyes.gif


Tolokai is Jonavos i Vilkaviski vazinet reiketu biggrin.gif
Atsakyti
ramunka o jo musu vaistinese yra to tepaliuko su gyvaciu nuodais pirkti,pavadinima parasyk nes ir pas mane su stubriuku ne kas ax.gif
Papildyta:
nu tikrai per toli,pas mus broblemu nera su vaistuku leidimu,seimynai jei reikia pati suleidziu o jei man reikia tai pas kaimynka nuainu jinai med.sesute marijampolei dirba,o mano anyta pati sau susileidzia nu as tai tokio malonumo atsisakau,kad pati sau y uzp.........durciau,ir jai neduodu leisti vaistus nes viena syki kaip leido man tai tiesei i nerva pataike tai pora dienu koja trauke doh.gif
Atsakyti
Ramunka ar tu ne apie Viprosal kalbi?
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 13, 21:42)
ramunka o jo musu vaistinese yra to tepaliuko su gyvaciu nuodais pirkti,pavadinima parasyk nes ir pas mane su stubriuku ne kas ax.gif


PEBMATIN.nezinau kaip kitiems bet man,MB ir mano broliui padeda liuks thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 13, 21:46)
Ramunka ar tu ne apie Viprosal kalbi?


Nea schmoll.gif skaityti auksciau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 13, 23:49)
PEBMATIN.nezinau kaip kitiems bet man,MB ir mano broliui padeda liuks  thumbup.gif
Papildyta:
Nea  schmoll.gif skaityti auksciau  cool.gif

kiek kainuoja? blush2.gif
Atsakyti
labanaktis merginos aisiu liuliuko iki ryt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 13, 23:53)
labanaktis merginos aisiu liuliuko iki ryt mirksiukas.gif

geros nakties ,graziu sapneliu.eisiu ir as.ate 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vmm32: 13 vasario 2010 - 21:59
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 13, 21:52)
kiek kainuoja? blush2.gif


O kad as atsiminciau doh.gif bilobilo tai neikaliau siandien lotuliukas.gif MB sako kad apie 10-12lt lyg mokejom,bet as seniai pirkausi pernai ziema unsure.gif jamiau iskarto 4 tepalus kad maza nepasirodytu tai turiu zapase lotuliukas.gif

Ta pavadinima parasiau rusiskom raidem.lietuviskai jis butu Revmatin 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunka:): 13 vasario 2010 - 22:00
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 13, 23:59)
O kad as atsiminciau  doh.gif bilobilo tai neikaliau siandien  lotuliukas.gif MB sako kad apie 10-12lt lyg mokejom,bet as seniai pirkausi pernai ziema  unsure.gif jamiau iskarto 4 tepalus kad maza nepasirodytu tai turiu zapase  lotuliukas.gif

tai aisku bus pabranges,bet siaip ne is brangiuju,reikes pabandyt smile.gif
Atsakyti