Įkraunama...
Įkraunama...

Sagių pasaulis

ice-tea, labai gražiai žiūrisi spalvinis derinukas thumbup.gif bent jau mano akiai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(padruzhke @ 2010 03 16, 21:20)
cia dar manoj kelios ax.gif kaip sakant be "cinkelio", bet tokie uzsakymai...
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Moniqy @ 2010 03 16, 21:10)
Matot manau buvo turima omeny, kad ikbepimas labai panasus visu. Tiksliau ne ikvepimu, o mada tai pavadinciau paveiksliukas - karoliuks - kaspinelis man jos be cinkelio dauguma nebent ryskiom spalvom ir formom buna suzaista, bet tokiu maza. Jos tiesiog nenustebina, o ir vel dekupazas su kaspineliu.


Manau kiekviena sutiks, kad daro tik tai (na dazniausiai), kas sau paciai atrodo grazu, tad ir tas ikvepimas panasus gaunasi, jei zmonems patinka panasus dalykai 4u.gif


Padrushke, nu tavoji ta su gelyte tai superine. Kokia medziaga tai gelytei suformuot naudojai? g.gif labai ispudingai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Parodysiu nauja sage 4u.gif , nors dabar ir ne ruduo, bet neguleti gi iki rudens tai nuostabiai sagei bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(pulina @ 2010 03 16, 20:24)
ice-tea, labai gražiai žiūrisi spalvinis derinukas  thumbup.gif  bent jau mano akiai  tongue.gif

Ačiū 4u.gif

QUOTE(Angelina 2007 @ 2010 03 17, 08:59)
Parodysiu nauja sage  4u.gif , nors dabar ir ne ruduo, bet neguleti gi iki rudens tai nuostabiai sagei  bigsmile.gif

Rudeniškai graži sagė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(padruzhke @ 2010 03 16, 20:25)

man tai si labai su cinkeliu thumbup.gif

Angelina 2007--puiki sege thumbup.gif
Atsakyti
giagute, tavosios sagės labai estetiškai atrodo, o kokio jos dydžio?
Atsakyti
shidochika, vvaidute, Adatėle, padruzhke - dėkoju labai, merginos 4u.gif labai smagu, kad tai, kas patinka man, smagiai žiūrisi ir jums blush2.gif


QUOTE(eliukė @ 2010 03 17, 11:47)
giagute, tavosios sagės labai estetiškai atrodo, o kokio jos dydžio?


ačiū už komplimentą wub.gif nedidelės jos - max 5,5 cm skersmens... negražu man didelės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giagute: 17 kovo 2010 - 13:53
siaip ir prisidedu prie komplimentu Giagute. subtilios, neperkrautos ir stilingos sages, tinkancios visoms..
Atsakyti
gal ne tokia išradinga sagė kaip kitų, bet man miela

Nr. 35
user posted image

padruzhke - man taip pat antroji patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos, o kaip jums sekes prekiaut kaziuke? ar kas buvo?
nes sagiu tai daug buvo, kaip ir auskaru...
Atsakyti
Juoda katyte-SUPER sege, nerealiai originalu, saunuole-lauzom stereotipus mirksiukas.gif 4u.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
beje ten tie karoliukai specialiai taip uzbaigti, ar pritruko? biggrin.gif
bet jei ideja tokia -geras akibrokstas:)
Papildyta:
Angelina- labai grazi sege, dvelkia siluma:)

Adatele- grazi ir idomi sege , tie lapeliai laaabai faini, kur tokius issukai? smile.gif grazu..
Papildyta:
"Rabit"

user posted image

Green Pearls"

user posted image
Atsakyti