Įkraunama...
Įkraunama...

Sagių pasaulis

QUOTE(dalitavit @ 2010 03 15, 13:34)
"fashionista"

user posted image

va sita tai man patinka bigsmile.gif spalvu derinys ir net tas skilimas stambus man cia labai vietoj thumbup.gif super bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamukas Indriukas: 15 kovo 2010 - 21:27
ZIVIVI- saunuole, pritariu tavo pasisakymui visom keturiom drinks_cheers.gif mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
Aciu Indriukas Mamukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu klausima toms kurios savo sagiu pagrindui naudoja dirbtini veltini,su kuo klijuojat? kokiais klijais? ar kazkaip kitaip pritvirtinat?
Atsakyti
QUOTE(orch.ideja @ 2010 03 16, 13:57)
Turiu klausima toms kurios savo sagiu pagrindui naudoja dirbtini veltini,su kuo klijuojat? kokiais klijais? ar kazkaip kitaip pritvirtinat?

Bent aš klijuoju momentu smile.gif Bet ne super, o tiesiog momentu. Tokia didelė tūtelė būna.
Atsakyti
QUOTE(Swan @ 2010 02 14, 15:08)
sages dekoruotos auksu ir swarovskio kristalais happy.gif

user posted image

user posted image

user posted image


Labai gražūs visi darbai. O jau šitos swoon.gif ... Kažkas rašė, kad pamačius čiut nenumirė smile.gif . Prisijungiu drinks_cheers.gif , labai gražu wub.gif
Atsakyti
user posted image

"Bajor"
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2010 03 16, 18:57)

Labai graži sagė, tokia labai karališka wub.gif

Mano naujausia ax.gif

user posted image

Tik labai matosi nelygymai, o taip stengiausi... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ice-tee: 16 kovo 2010 - 19:25
dalitavit labai grazi sage 4u.gif
Atsakyti
Manau, cia ne lenktynes, bet ilgojo savaitgalio deka tiek nauju darbu prikurta. Ir dusia ideda tikrai kiekviena, gal vienai prasciau, kitai geriau iseina viska igyvendinti, bet tikrai kiekviena ideda dali saves i kurinelius. Kiekvienai cia rodanciai savo darbelius sau pacioms tie darbeliai yra be galo mieli ir artimi... O kas del besikartojanciu temu - labai paprasta - gal skonia sutampa, o gal paveiksleliai patinka, gal ideja randa kaip igyvendinti... Kad ir tas pats pienes pukas, su jais sagiu labai daug, bet kiekviena skirtinga ir savotiska, nors ir apie "ta pacia tema".. Tokia mano nuomone. 4u.gif
[/quote]
visiskai pritariu thumbup.gif , jau kai ikvepimas atsiranda tai tik spek gaminti, o laiko vis maza... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(cindy @ 2010 03 16, 15:52)
Bent aš klijuoju momentu smile.gif Bet ne super, o tiesiog momentu. Tokia didelė tūtelė būna.

as anksciau irgi su jais klijavau, db persimeciau ant karstu kliju, tik nesuprantu ar as su jais nlb moku naudotis ar taip turi but: lb daug ju isbega tiesiog kol suklijuoju, todel klijuoju ne po viena, o kaip prisikaupia daugiau blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Matot manau buvo turima omeny, kad ikbepimas labai panasus visu. Tiksliau ne ikvepimu, o mada tai pavadinciau paveiksliukas - karoliuks - kaspinelis man jos be cinkelio dauguma nebent ryskiom spalvom ir formom buna suzaista, bet tokiu maza. Jos tiesiog nenustebina, o ir vel dekupazas su kaspineliu.
Atsakyti
QUOTE(padruzhke @ 2010 03 16, 21:08)


as anksciau irgi su jais klijavau, db persimeciau ant karstu kliju, tik nesuprantu ar as su jais nlb moku naudotis ar taip turi but: lb daug ju isbega tiesiog kol suklijuoju, todel klijuoju ne po viena, o kaip prisikaupia daugiau blush2.gif  biggrin.gif

Na su jais kiek sudėtinga, su momentu paprasčiau smile.gif
Atsakyti
ziurint i giagutes darbelius net silpna darosi nuo tokio grozio wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo padruzhke: 16 kovo 2010 - 20:27