Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios II

Sveikos,

Vienoje knygoje skaičiau moters patarimus apie natūralų veido kremą iš majonezo ir ramunėlių. Ten rašoma, kad majonezą ji gamina iš migdolų aliejaus ir kiaušinių ir tai sumaišo su ramunėlėmis.
Gal galėtumėt patarti kaip tokį pasigaminti? (aš visisškai žalia kremų gamyboje )

4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gangstere @ 2010 07 19, 07:42)
Sveikos,

Vienoje knygoje skaičiau moters patarimus apie natūralų veido kremą iš majonezo ir ramunėlių. Ten rašoma, kad majonezą ji gamina iš migdolų aliejaus ir kiaušinių ir tai sumaišo su ramunėlėmis.
Gal galėtumėt patarti kaip tokį pasigaminti? (aš visisškai žalia kremų gamyboje )

4u.gif  ax.gif


Turėtų būti maždaug taip, parašysiu kaip man atrodo pagal paprasto majonezo receptą:

2 dideli kiaušinio tryniai
ramunėlės
200 ml aliejaus.
(šiaip į majonezą dar dedasi 2arb.š. citrinos sulčių ir 2 arb.š. balto acto, bet jei tai veido kaukė, tikriausiai nereikėtų, tik nežinau, ar be jų gautųsi)

tryniai išmaišomi, tuomet lašas po lašo pilamas aliejus visą laiką maišant. Sulašinus pusę aliejaus masė pradeda įgauti majonezo tekstūrą, tuomet aliejų galima pilti truputi greičiau). Tęsti kol tekstūra taps tiršta ir įmaišyti žoleles. Galioja savaitę laikant šadytuve.
Tik man atrodo, kad tai gausis kaukė, nes kremas su ramunėlių žolelėm g.gif

Ir patarčiau daryti mažą kiekį pradžiai pabandyti su pigesniu aliejum, pvz. alyvuogių, vistiek veidui tiktų, nes nžn ar pasigamins be citrinos ir acto, o saulėtu oru cintrinos ant veido nesinorėtų

Atsakyti
Vel kazkas su kremu angel_sadangel.gif gavosi labai grazi kremo konsistencija, bet idejau konservantus ir viskas.. isskydo, atsiskyre aliejus nuo vandens.. tada dejau dar emulsinio vasko ir pasildziau, bet viskas liko atsiskyre.. dejau kakavos sviesto, kokosu, sviestmedzio, kameliju aliejaus, levandu ir hamamaeliu hidrolatu. is koncervantu ekokoncervanato lab nedaug, gse 7 lasus ir vit e. verysad.gif dariau 30 ml, su 65% kazkur hidrolatu. o gali buti, kad kai atves kremas susijungs?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolphin: 19 liepos 2010 - 14:06
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 19, 15:04)
Vel kazkas su kremu angel_sadangel.gif  gavosi labai grazi kremo konsistencija, bet idejau konservantus ir viskas.. isskydo, atsiskyre aliejus nuo vandens.. tada dejau dar emulsinio vasko ir pasildziau, bet viskas liko atsiskyre.. dejau kakavos sviesto, kokosu, sviestmedzio, kameliju aliejaus, levandu ir hamamaeliu hidrolatu. is koncervantu ekokoncervanato lab nedaug, gse 7 lasus ir vit e.  verysad.gif dariau 30 ml, su 65% kazkur hidrolatu. o gali buti, kad kai atves kremas susijungs?

man irgi yra taip buve.. tai kita karta kai dariau vel kremuka, tiesiog stipriau paplakiau ir susijunge..
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 07 17, 15:35)
Paziurejau laida apie Kvapu namus. Idomi mintis - vasko ploksteles perka is bitininku parduotuves,


iš kur tokios žinios? g.gif Manlyg iš kažkokio ekologinio ūkio smile.gif


QUOTE(Dolphin @ 2010 07 19, 14:04)
bet idejau konservantus ir viskas..


nuo kurio konservanto konkrečiai taip pasidarė? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sylvergirl @ 2010 07 19, 15:39)
man irgi yra taip buve.. tai kita karta kai dariau vel kremuka, tiesiog stipriau paplakiau ir susijunge..

na dabar jis sala saldytuve, tai lyg ir susijunge viskas smile.gif bet pakankamai skystas. nors emulsinio dejau kokius 4g i 30ml kremuka smile.gif
Atsakyti
tai va, kremukas susijunge ir yra labai malonus naudoti 4u.gif
gaila, konsistencija ne kaip kokio L'oreal lotuliukas.gif Bet sunaudosiu ir bandysiu toliau isgaut tobula kremo konsistencija 4u.gif
Atsakyti
Versme, o kodel citrina veidui butu blogai? As sumasciau ryt kauke pasidaryti is mangu sviesto, kokiu nors aliejuku ir citrinos sulciu- pagalvojau, kad pabalins (megstu buti baltaode smile.gif ). Nors mano oda normali, net link sausumo, bet aliejus ir sviestas neleis citrinai sausinti.

Manyciau, kad truputelis citrinos sulciu i kauke- nieko blogo. Na, ryt isbandysiu...
Atsakyti
QUOTE(sophistica @ 2010 07 20, 20:14)
Versme, o kodel citrina veidui butu blogai? As sumasciau ryt kauke pasidaryti is mangu sviesto, kokiu nors aliejuku ir citrinos sulciu- pagalvojau, kad pabalins (megstu buti baltaode  smile.gif  ). Nors mano oda normali, net link sausumo, bet aliejus ir sviestas neleis citrinai sausinti.

Manyciau, kad truputelis citrinos sulciu i kauke- nieko blogo. Na, ryt isbandysiu...

tada darykites kauke vakare, nes negalima eiti lyg ir 6 val i tiesiogine saules sviesa panaudojus citrusu sulciu/ea smile.gif gali atsirasti pigmentiniu demiu.
Atsakyti
QUOTE(sophistica @ 2010 07 20, 20:14)
Versme, o kodel citrina veidui butu blogai? As sumasciau ryt kauke pasidaryti is mangu sviesto, kokiu nors aliejuku ir citrinos sulciu- pagalvojau, kad pabalins (megstu buti baltaode  smile.gif  ). Nors mano oda normali, net link sausumo, bet aliejus ir sviestas neleis citrinai sausinti.

Manyciau, kad truputelis citrinos sulciu i kauke- nieko blogo. Na, ryt isbandysiu...

as veida tepu grynom citrinu sultim, tai nemanau kad idejus i kauke bus kazka blogo.
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 20, 20:40)
tada darykites kauke vakare, nes negalima eiti lyg ir 6 val i tiesiogine saules sviesa panaudojus citrusu sulciu/ea smile.gif gali atsirasti pigmentiniu demiu.


Kaip keista, pirma karta girdziu. Aciu, del visa ko- darysiuos vakare... g.gif
Atsakyti
QUOTE(sophistica @ 2010 07 20, 21:06)
Kaip keista, pirma karta girdziu. Aciu, del visa ko- darysiuos vakare...  g.gif

del citrinos sulciu tai nesu garantuota, bet kad bet kokie citrusiu ea (jeigu jie nera nefototoksiski), tai nuo saules pridaro pigmentiniu demiu smile.gif tai jau geriau pasisaugoti wink.gif man citrinu ea patare net i ranku krema nedet, jei ji dienai naudosiu smile.gif
Atsakyti