Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios II

QUOTE(supere @ 2010 07 15, 18:14)
Naujesnė info apie GSE


bet cia ne apie tai.
taip, GSE turi antibakteriniu savybiu, bet tik tada kai jis apdirbtas chemija ir del tu chem daleliu, likusiu jame. cia apie toki ir kalba.

antram mano pacituotam straipsnyje irgi raso apie GSE (zemiau).

ir dar vienas http://www.personalc...aspx?Story=4456
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 15 liepos 2010 - 20:09
Na, dviprasmiskos nuomones apie GSE.

Reikes gal rizikuot nusipirkti koloidinio sidabro, praeita karta tikrai gerai laike kremas, gaminausi apie geguzes viduri, tai dabar tik baigineju ir nededu i saldytuva net per karscius. Per paskaita sake, kad i saldytuva kremus deti nera labai gerai. Kiek tame tiesos nezinau.
Atsakyti
Įdomu visgi apie GSE. Kiekviena pusė turi savo įrodymų. Labai panašūs dalykai dedasi ir farmacijoje, ir netgi temoje apie klimato atšilimą. Niekas tiesos taip ir nežino, kaip yra iš tikrųjų. Na gal ir žino tie, kurie tiesiogiai laboratorijose dirba ir kuriems dažniausiai užčiauptos burnos, dėl turimų rezultatų. Kiekviena pusė išvartys taip, kaip reikia ir kas neša daugiau pinigų. Kritikuotojai, manau irgi turi savų interesų. Gaila tik to, kad tokie vartotojai kaip mes yra nežinioje.
Atsakyti
QUOTE(Sylvergirl @ 2010 07 15, 14:52)
užtenka Vit. E ir GSE smile.gif  žiemą laikau kambario temperatūroje, dabar per tokius karščius įdedu kremuką i šaldytuvą  smile.gif



Ojetus, doh.gif iškart nubėgau savo kremuką į šaldytuvą įkišti. O aš sau patenkinta vonioj laikiau...įsivaizdavau, kad jam užtenka tų konservantų.
g.gif o jei į kremą įdėsiu vit e, GSE ir naticidą, tai tuomet bus galima jį vasarą laikyti ne šaldytuve?
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 07 16, 09:09)
Ojetus, doh.gif  iškart nubėgau savo kremuką į šaldytuvą įkišti. O aš sau patenkinta vonioj laikiau...įsivaizdavau, kad jam užtenka tų konservantų.
g.gif o jei į kremą įdėsiu vit e, GSE ir naticidą, tai tuomet bus galima jį vasarą laikyti ne šaldytuve?


nežinau kaip elgiasi kitos, tačiau aš dedu arba vit.E + naticidą, arba vit.E + GSE
tačiau bet kokiu atveju vasarą kremuką laikau šaldytuve. nes tai juk yra visiškai natūrali priemonė, manau nereikia tikėtis stebuklų iš natūralių konservantų. Na bent jau man pačiai tai ramiau kai šaldytuve stovi smile.gif
Atsakyti
Sveikutės.
Nusipirkau citrusinių verbenų hidrolato. Kažin ar galėčiau jį praskiesti distiliuotu vandeniu?
Atsakyti
QUOTE(Magrėtė @ 2010 07 16, 09:31)
Sveikutės.
Nusipirkau citrusinių verbenų hidrolato. Kažin ar galėčiau jį praskiesti distiliuotu vandeniu?



žinoma galima, bet kodel jį norite skiesti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Magrėtė @ 2010 07 16, 09:31)
Sveikutės.
Nusipirkau citrusinių verbenų hidrolato. Kažin ar galėčiau jį praskiesti distiliuotu vandeniu?

kokią matote naudą iš distiliuoto vandens? g.gif
Gal tuomet geriau negazuotu mineraliniu.
Atsakyti
Ir iš taupumo ir dėl labai stipraus kvapo. Gal jei praskiesiu subtilesnis kvapas bus. smile.gif Kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(supere @ 2010 07 15, 16:07)
Tik dar klausimas kada tuos antioksidantius/konservantus dėti, kai abiejų reikia? Ar gerai suprantu aš, ar visai susimaišiau  g.gif ?


kai abu reikia, tai abu ir dedi, viską gerai supratai. Paprastai konservantai yra dedami jau baigus gaminti kremą. Tiek koks naticidas, ekokonservantas, tiek sidabro vandenukas, taip pat vitaminas E, aliejingas GSE puikiai sutirpsta kreme, emulsijoje (nes jie yra ir aliejus, ir vanduo viename). Aišku, jeigu pilti be proto tiek "vandeninių" konservantų, tiek antioksidantų, tai gali pažeisti gaminio balansą ir ją sugadinti. Na bet nuo kelių ar keliolikos lašiukų man niekad nėra nieko panašaus nutikę smile.gif

QUOTE(zieminuke @ 2010 07 15, 17:08)
Dabar dar prisiminiau, kad kai gaminausi krema per paskaita, ten man lasino kazkoki sidabro tirpala ar kazka panasaus (dabar jau nebepamenu),


gal galėtum paskaičiusi ir čia esmę parašyti? Labai įdomu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Magrėtė @ 2010 07 16, 10:34)
Ir iš taupumo ir dėl labai stipraus kvapo. Gal jei praskiesiu subtilesnis kvapas bus. smile.gif Kaip manot?


aš asmeniškai neskiesčiau, juo labiau distiliuotu vandeniu. jei dėl kvapo, galbūt maišyčiau su kokiu kitu, nors dar neturėjau tokio, kad kvapas būtų labai intensyvus. man rodos hidrolatas ir taip vandenėlis, tai iš gryno tikėčiausi daugiau naudos ax.gif kai kurios merginos vietoj hidrolato naudoja mineralinį, tai taupumo atžvilgiu, geriau hidrolatą pakaitom su mineraliniu naudočiau ax.gif
Atsakyti
Nusdipirkau kokoso aliejų - nuostabus kvapas wub.gif Kaip manot, jei jį laikyčiau šaldytuve, būtų nieko tokio? Nes toks beprotiškas karštis, kad namuose nerandu jokios nors kiek vėsesnės vietelės jam.

Beje, noriu persipilti į patogesnį sau indą. Namie turiu pilną tuščių buteliukų, kurie likę nuo kremų, šampūnų ir t.t. Kad ir kiek beplaučiau (netgi verdančiu vandeniu) praeiti kvapai neišnyksta. Tai jau nebežinau, ar kartais nepagadinsiu į tokį buteliuką perpylusi savo aliejaus... g.gif
Atsakyti