Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios II

QUOTE(Titanas159 @ 2010 07 15, 15:26)
Na, aišku, pats nenorėdamas padariau kažką ne taip ir mano žinutę ištrynė. Norėjau tik pasidalinti informacija apie aliejus g.gif , kaip ir merginos kad deda nuorodas į reikiamus joms tinklapius. 4u.gif

Tai ne tas pats schmoll.gif
Žinome šią el. parduotuvę. Merginos su lietuviškai pasiūla yra neblogai susipažinusios, atsirenka pačios. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zieminuke @ 2010 07 15, 11:08)
O tai koki tada konservanta deti? As maniau GSE yra turi konservanto savybiu g.gif Ar yra tuomet naturaliu konservantu kazkokiu. Nes nematau tikslo gamintis naturalia kosmetika ir deti i ja chemija kazkokia unsure.gif


QUOTE(zieminuke @ 2010 07 15, 11:48)
Bet ar tas konservantas butinas? Kike paskaitinejau tai merginos nededa lyg jo i kremukus. O ir as pati kai gaminausi per kremu gamybos pamokele nieko nedejau ir issilaike normaliai g.gif
Papildyta:
O ir AN tinklapyje randu, kad GSE yra naudojamas kaip konservantas g.gif Ar as kazko nesuprantu?


chemija yra kenksminga ir manomai nekensminga ar maziau kenksminga. (rasau 'manomai', nes, zinoma, su laiku ir naujais tyrimais, poziuris vis keisis).
jei, kaip rasot, visai nenorit chemijos (ka, mano galva, labai sunku isvengti, nes chemija visur aplink mus; taip pat ji leidziama ir sertifikuotuose produktuose), tai nieko ir nedekit. juk gaminat sau - galit det ar nedet, ka tik norit. greiciausiai savo kremuose turesit daug naturaliu naturaliai besidauginanciu akimis nematomu gyviu.

kitas variantas - gaminti produktus be vandens fazes.

beje, ruosiates deti GSE i savo gamini, pasidomekit jo kilme. turbut tik vienas is 10 GSE rinkoje be chem konservantu (tokiu kaip benzethonium chloride, triclosan, methyl parabene).

pilnai naturaliu (t.y. auganciu, kuriuos galetume ju naturalia forma panaudoti) konservantu nera. yra naturalios kilmes konservantai. pvz naticidas, kuri Tekila parekomendavo. jis istikruju yra parfumas (fragrance), bet turi konservuojanciu savybiu.

apie GSE labai daug kalbeta. siulyciau pasiskaityti ne viena, o koki 10 straipsniu/nuomoniu ir susidaryti savo.
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 07 15, 12:07)
mano vakarykstis lupu balzamas smile.gif labai malonus ant lupu, man super tiko ir patiko. geresnio nesu pirkus  schmoll.gif

Įdomiai atrodo. bigsmile.gif
Norėjau rasti, kur aprašėt gaminimą (nes įdomu pasiodarė iš ko jis pagamintas), bet kol kas neradau.
QUOTE(pepkė @ 2010 07 15, 16:42)
Tai ne tas pats schmoll.gif
Žinome šią el. parduotuvę. Merginos su lietuviškai pasiūla yra neblogai susipažinusios, atsirenka pačios. rolleyes.gif

Na taip, tikiu, kad visos jau žinot tą parduotuvę, nes ji jau buvo įrašyta į parduotuvių sąrašą šiame Ekologiško gyvenimo būdo skyrelyje, bet norėjau parašyt, kad dabar nuolaida aliejams. mirksiukas.gif Kaip suprantu, tie visokie aliejai yra gana brangūs, taip kad nors ir nedidelė nuolaida jau yra šis tas.

O šiaip dar klausimas - kokia savadarbės ekologiškos kosmetikos savikaina, ji gaunasi pigesnė ar brangesnė už įprastą kosmetiką? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zieminuke @ 2010 07 15, 13:43)
ar reikia dar kazko, ar pakanka GSE ir vit. E. O gal kokius konservantus deti, priklauso nuo kitu kremuko ingridientu, t.y. nuo to kokius aliejus, hidrolata, ea dedi?


dėl GSE Daddygirl parašė abejones, kurios sklando interneto erdvėje. Kad jei visiškai be jokios chemijos GSE apdirbamas, tai jis neveikia, o jei su chemija, tai aišku, jau mums netiktų. Kvapų namai laikosi nuomonės, kad GSE tinka ir veikia gerai. Nežinau, kaip papildomą konservantą ir aš GSE dažniausiai naudoju. Kaip ir vitaminą E.

iš visų konservantų man labiausia patiko antibakteriškai ir prieš grybelius veikiantis naticidas. Ir nesupelijo niekas su juo, ko pasitaikydavo vien su GSE ir E, ir labai skanų saldų migdolų kvapą gaminiui suteikia thumbup.gif

turiu ir ekokonservantą, bet jis mano emocijų nedžiugina taip - žinai, kad konservantas ir tiek smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 15 liepos 2010 - 14:57
QUOTE(Titanas159 @ 2010 07 15, 15:54)
O šiaip dar klausimas - kokia savadarbės ekologiškos kosmetikos savikaina, ji gaunasi pigesnė ar brangesnė už įprastą kosmetiką? g.gif

Priklauso nuo gaminio sudėtinių dalių, aliejų, priedų ir pan., Ką turit galvoje kaip ,,įprastą kosmetiką''? Kainų yra pačių įvairiausių.
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 15, 13:54)
dėl GSE Daddygirl parašė abejones, kurios sklando interneto erdvėje. Kad jei visiškai be jokios chemijos GSE apdirbamas, tai jis neveikia, o jei su chemija, tai aišku, jau mums netiktų. Kvapų namai laikosi nuomonės, kad GSE tinka ir veikia gerai.


ar kokia rimta save gerbianti kompanija teigia, kad naudoja GSE kaip konservanta? as nesusiduriau, bet idomu butu, jei kas matet.
nes kolkas (kol manes niekas neitikino kitaip:)), as tikiu tais vokieciu ir japonu tyrimais.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 15, 15:03)
idomu butu, jei kas matet.

nes kolkas (kol manes niekas neitikino kitaip:)), as tikiu tais vokieciu ir japonu tyrimais.


kažkaip neatkreipiau g.gif Visad pasižiūriu, ko neturi būti, o ne kas įdėta iš priimtinų dalykų biggrin.gif

bijau nusikalbėti, bet KN dirba ir chemikės ar kažkokio panašaus išsilavinimo moterys ir jos irgi visokius tyrimus skaito (per paskaitas nekart citavo), tai jų nuomone GSE veikia. Čia kad neatrodytų, jog "šventa karvė" KN pasakė, tai ir tikiu tongue.gif
Atsakyti
Jooo, gerą temą apie konservantus užvedėt. Supratau, kad nieko nebesuprantu doh.gif
Kaip supratau paskaičius (nežinau ar teisingai g.gif ), kad visdėlto Vit E, Rozmarinų CO2 yra daugiau antioksidantai, GSE dėl savo antimikrobinių savybių gali būti ne tik antioksidantas bet ir konservantas. Konservanto vaidmenį atlieka ekokonservantas, naticidas. Gaminant be vandens fazės, užtektų Vit E/Rozmarinų CO2/ GSE, nes aliejus reikia daugiau saugoti nuo oksidacijos, nei nuo bakterijų. O gaminant su vandens faze tikriausiai reiktų ir antioksidanto (aliejinei fazei), ir konservanto. Tik dar klausimas kada tuos antioksidantius/konservantus dėti, kai abiejų reikia? Ar gerai suprantu aš, ar visai susimaišiau g.gif ?

Truputį info radau čia (anglų kalba) konservantai

Arba gal kuri galėtų įdėti nuorodą (daugiausiai info tikriausiai anglų kalba), apie kosmetikos produktų konservavimą.
Atsakyti
QUOTE(Titanas159 @ 2010 07 15, 15:54)
O šiaip dar klausimas - kokia savadarbės ekologiškos kosmetikos savikaina, ji gaunasi pigesnė ar brangesnė už įprastą kosmetiką? g.gif

Pepkė jau atsakė ir aš jai paantrinsiu, kad viskas priklauso nuo sudėtinių dalių. Tame ir visas grožis. cool.gif Neturint pinigų galima minimaliai dėti pagrindinius dalykus, o turint galima daryti prabangius produktus. Bet kuriuo atveju, pagal kokybę viskas gaunasi žymiai pigiau nei pirkti. Bent jau naudojant Aroma Natural priemones.
Atsakyti
QUOTE(supere @ 2010 07 15, 17:07)
Jooo, gerą temą apie konservantus užvedėt. Supratau, kad nieko nebesuprantu  doh.gif


drinks_cheers.gif ne tu viena. Dabar dar prisiminiau, kad kai gaminausi krema per paskaita, ten man lasino kazkoki sidabro tirpala ar kazka panasaus (dabar jau nebepamenu), sake, jog irgi veikia kaip konservantas. Turiu info apie ji, reikia susirasti ir pasiskaityti.

Aciu visoms merginoms uz nuomones. Jei dar kas ka zinot rasykit ax.gif


Atsakyti
ar galima deti glicerino i aloe geliuka, jei oda misri i riebuma? 4u.gif
kuo butu gerai pagerinti toki geliuka tokiai odai?
Atsakyti
QUOTE(Sylvergirl @ 2010 07 15, 14:52)
konservantu naudoti NEBUTINA, taciau toks kremukas ilgai neissilaikys, iki savaitės vėsioje vietoje, o vasarą tai būtinai tik į šaldytuvą tokį kremuką dėti smile.gif


Cia kaip supratau kalbat apie tai, kad nededant net GSE ir vit. E issilaikys tik apie savaite, ar jei kitu konservantu nedesim?
Atsakyti