Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios II

QUOTE(ievvvvaa @ 2010 03 02, 14:55)
ir manasis sviestmedis minkstokas- matyt toks ir turi buti  mirksiukas.gif

sviestmedzio sviestai gali buti ir minkstesni ir kietesni, ir vientisi ir lyg siektiek granuliuoti ir spalva vyrauja nuo geltonos iki zalsvai pilksvai baltos.

o as radau va koki valancio pieneli recepta reikespabandyti

agurkinis valiklis veidui


isspauskite agurko sultis sulciaspaude. sumaisykite nedideli kieki gautu sulciu su pienu .pamirkykite vatos diskelius gautame pienelyje ir svelniai masaziniais judesiais nuvalykite veida. nuskalaukite veida drungnu vandeniu. pienelio geriausiai pasidaryti vienam kartui.

p.s. cia as verciauis anglu kalbos,radau interneto platybese, raso kad sis pienelis gerai nuvalosunkiai pasalinamus odos nesvarumus mirksiukas.gif
Papildyta:
nu sita jau tingejau versti. kazin ar istikro gausis kremo nonsistensija?

Rich moisturiser

* 3 tablespoons apricot kernel oil
* 3 tablespoons avocado oil
* 3 tablespoons sweet almond oil
* 3 tablespoons beeswax
* 3 tablespoons rosewater

Melt the oils and wax slowly over heat until melted, stirring all the time. Take off as soon as it is melted. Add rosewater and beat well until cool. It should be nice and soft.
Atsakyti
Merginos, Kryystes receptuose radau vieną su levandų žiedais, kur jų gaut? Keliose prieskonių ir arbatų parduotuvėse buvau, net negirdėję apie tokius.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2010 03 02, 15:49)
nu sita jau tingejau versti. kazin ar istikro gausis kremo nonsistensija?


nepabandzius nesuzinosi. Svarbiausia, kad aliejus su vasku tempa butu tokia pat kaip ir hidrolato. t.y., 60 laispniu. Tada is leto reikia pilti hidrolata i aliejus ir maisyti maisyti, kol viskas susijungs. Tik toks kremas labai trumpai stoves, butini konserbantai -vit. E, naticidas, GSE ar pan.

QUOTE(jolie23 @ 2010 03 02, 19:36)
Merginos, Kryystes receptuose radau vieną su levandų žiedais, kur jų gaut? Keliose prieskonių ir arbatų parduotuvėse buvau, net negirdėję apie tokius..  unsure.gif

KN siaip budavo sluoteliu g.gif
Kitas variantas pasiseti levandu ir vasara prisirikti ziedu is savo darzo
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 03 02, 19:44)

Kitas variantas pasiseti levandu ir vasara prisirikti ziedu is savo darzo 
ax.gif


drinks_cheers.gif as visus metus turiu svieziu smile.gif (ir dziovintu)
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2010 03 02, 19:36)
Merginos, Kryystes receptuose radau vieną su levandų žiedais, kur jų gaut? Keliose prieskonių ir arbatų parduotuvėse buvau, net negirdėję apie tokius..  unsure.gif

Vilniuje Ukmergės g. "Ūkininkų" turgelyje yra. Tik įėjus pro pagrindinius vartus tiesiai..kioskelis kur prekiauja pienu iš Vilniaus raj. ir iš kairės kioskelis kur prekiauja vytinta ir pan. žuvimi..tarp tų kioskelių pastatytas stelažas su prieskoniais, "Jadvygos" arbatom..yra ir levandos žiedų 4u.gif Maišelio kaina berods 3 Lt.
Atsakyti
Sveikutes,nu plakiau ir as vakar sviestus blush2.gif dejau,sviestmedzio,kokosu,kakavos sviesto,pyliau kvieciu gemalu ir mikdolu,nezinau ar gerai padariau bet dar idejau glicerino ir vit.E Isejo kazkur dviem kartam,kazin neperdaug to glicerino,dejau 3lasus? Bet oda visvien pleiskanoja,tokia sausoka,sakau cia laiko reikia,ar jau man visada taip ir bus g.gif
Atsakyti
as vis ieskau drekinanacio kremo recepto ,kad butu toks maziau aliejingas daugiau dregmes. kazin ka reiketu deti namini krema kad jaustusi panasiai kaip tie pirktiniai. as netgi noreciau pabandyti pasigaminti koki "fluida" ar emulsija drekinancia. blush2.gif

va sitoki recepteli radau , bet suabejojau jo galiojimo trukme , internete kur si recepteli radau raso kad issilaiko net iki 6 men. g.gif

1saukstas kakavos sviesto
2 saukstai jojobos aliejaus
1 saukstas alijosiaus gelio

1. silto vandens voneleje istirpinti kakavos sviesta ir sumaisyti su jojoba. siektiek atvesinti ir imaisyti alijosiaus geli.
2. laikyti stikliniame indelyje sandariu dangciu.


gal ideja ir nieko bet as turbut dadeciau eteriniu alieju ir vitamino e smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2010 03 04, 22:04)
as vis ieskau drekinanacio kremo recepto ,kad butu toks maziau aliejingas daugiau dregmes. kazin ka reiketu deti namini krema kad jaustusi panasiai kaip tie pirktiniai. as netgi noreciau pabandyti pasigaminti koki "fluida" ar emulsija drekinancia. blush2.gif

va sitoki recepteli radau , bet suabejojau jo galiojimo trukme , internete kur si recepteli radau raso kad issilaiko net iki 6 men. g.gif

1saukstas  kakavos sviesto
2 saukstai jojobos aliejaus
1 saukstas alijosiaus gelio

1. silto vandens voneleje istirpinti kakavos sviesta ir sumaisyti su jojoba. siektiek atvesinti ir imaisyti alijosiaus geli.
2. laikyti stikliniame indelyje sandariu dangciu.
gal ideja ir nieko bet as turbut dadeciau eteriniu alieju ir vitamino e smile.gif


Aš dar dėčiau kokio konservanto, kad ilgesnis galiojimo laikas būtų - greipfrutų sėklų ekstrakto ir vit e.
Atsakyti
Laba visom,noreciau ir as prie jusu prisideti.Paskutiniu metu labai sunku parduotuvese issirinkti gera kometika! Tad pamaniau gal jau namie ka pasigaminus. bet ziuriu kad sudetis ir gan bent jau man nelabai suprantamos. Turiu klausiman is kur jus visus tuos produktus perkat? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dipladenija @ 2010 03 07, 23:51)
Laba visom,noreciau ir as prie jusu prisideti.Paskutiniu metu labai sunku parduotuvese issirinkti gera kometika! Tad pamaniau gal jau namie ka pasigaminus. bet ziuriu kad sudetis ir gan bent jau man nelabai suprantamos. Turiu klausiman is kur jus visus tuos produktus perkat? unsure.gif

Laba, aš perku:
Kvapu namuose - www.kvapunamai.lt
Aromanatural- www.aromanatural.lt 4u.gif
O vakar pasigaminau pirma savo kremuka.Sudėtis:
1. Emulsinis vaškas;
2. Vynuogiu kauliukų aliejus;
3. Vanduo;
4. Ramunėlių eterinis aliejus;
5. Rugelėlių hidrolatas.
Kaip pirmas blynas tai visai neprisvilęs biggrin.gif Mano odai patinka
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal galite kuri parašyti iš kokių internetinių puslapių labiausiai apsimoka pirkti ingridientus kremams gaminti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(anirai @ 2010 03 09, 16:18)
Sveikos  4u.gif
Gal galite kuri parašyti iš kokių internetinių puslapių labiausiai apsimoka pirkti ingridientus kremams gaminti  blush2.gif

AromaNatural mirksiukas.gif
Atsakyti