Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios II

Ką patartumėt įdėti į rankų kremą vasarai? Planuoju daryti iš levandu hidrolato, kamelijų aliejaus, glicerino, šilko. Dar reikia kažkokių ea, gal patartumėt kokių tinkančių? 4u.gif Kas dar tiktų į tokį kremuką?
Atsakyti
QUOTE(Nirida @ 2010 06 05, 12:18)
As butent taip ir dariau i bazini alieju ilasinau citrinzoliu EA, gvazdikeliu EA ir levandu EA, na zinokit poveikis jauciasi  bigsmile.gif uodai kitus kanda, o musu nea ax.gif


O kiek lašų citrinžolių EA reikia į 10 ml aliejaus?
Atsakyti
Gal kas patars kokį EA naudoti nuo aknės kenčiančiai odai?
Atsakyti
QUOTE(Magrėtė @ 2010 06 07, 20:16)
Gal kas patars kokį EA naudoti nuo aknės kenčiančiai odai?




Daugeliui pats geriausias arbatmedžio. thumbup.gif Ir pati jį naudoju. bet yra ir kitų neblogų ir ne tik eterinių aliejų, bet ir fitolių, bazinių.

♦ Kad neliktų randelių gerai levanda (vanduo, eterinis aliejus) ir tamanų aliejus.

♦ Odą nuramina ramunėlės (dar ir padeda riebiai odai) ir medetkos (irgi gali būti daug kas, kad ir nuoviras)

♦ Iš bazinių greitai susigeria makadamijos ir lazdynų riešutų baziniai aliejai.

Manau, šitie popliariausi, bet yra ir dar daugybė. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Evut @ 2010 06 07, 20:38)
Daugeliui pats geriausias arbatmedžio. thumbup.gif Ir pati jį naudoju. bet yra ir kitų neblogų ir ne tik eterinių aliejų, bet ir fitolių, bazinių.

♦ Kad neliktų randelių gerai levanda (vanduo, eterinis aliejus) ir tamanų aliejus.

♦ Odą nuramina ramunėlės (dar ir padeda riebiai odai) ir medetkos (irgi gali būti daug kas, kad ir nuoviras)

♦ Iš bazinių greitai susigeria makadamijos ir lazdynų riešutų baziniai aliejai.

Manau, šitie popliariausi, bet yra ir dar daugybė. smile.gif


Ačiū labai, bandysim. smile.gif
Atsakyti
Šiandien gaminau, gal kam prireiks 4u.gif

Mišinys nuo vabzdžių įkandimų (kai jau įkando verysad.gif ). Gaminau 10 ml mišinio. Originalios proporcijos tokios:

Medetkų fitolis 25 ml
Migdolų aliejus 25 ml
Vaistinių ramunėlių CO2 0.15 g (aš dėjau 4 lašus į 10 ml aliejinės bazės)
Levandos ea 16 lašų
Pipirmėtės ea 11 lašų

P.S pastebėjau, kad labai tinka pipirmėtė thumbup.gif Truputį pašaldo ir nuima niežėjimą.

Nuo sumušimų (mėlynių). Mano vaikinams labai aktualu, bo ant kojų mėlynė ant mėlynės doh.gif

Arnikos fitolis 50 ml
Arnika extraktas CO2 15 lašai
Pipirmėtės ea 15 lašų
Taukmedžio tepalo konsistencijai gauti (galima ir nedėti, čia mano išmislas ax.gif )
Levandos ea

P.S gaminau 10 ml tepalo, tai proporcijos sudėtinių dalių atitinkamos.

4u.gif


Atsakyti
O dažytus plaukus galima perplaudinėti su obuolių actu? Kaži ar jis "nenuėda" spalvos? Pas mane labai daug žilų plaukų - ar jie neišryškės? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mududu @ 2010 06 09, 16:46)
O dažytus plaukus galima perplaudinėti su obuolių actu? Kaži ar jis "nenuėda" spalvos? Pas mane labai daug žilų plaukų - ar jie neišryškės? g.gif


pas mane dažyti plaukai, irgi labai dau žilų, tai actas nieko nepadarė blogo, nei spalvos pakeitė, nei ką nors išryškino.
Atsakyti
QUOTE(Mududu @ 2010 06 09, 16:46)
O dažytus plaukus galima perplaudinėti su obuolių actu? Kaži ar jis "nenuėda" spalvos? Pas mane labai daug žilų plaukų - ar jie neišryškės? g.gif


Atsimenu, mama sakydavo, kad plaunant rūbus, kurie dažosi labai reikia i vandenį acto ipilti, kad netaip bluktu.
Arba dar, ant kiaušiniu dažų būna parašyta, kad rekomenduojama acto ipilti.
Tai gal actas, net visai i nauda dažytiems plaukams. mirksiukas.gif
Atsakyti
Vartinėjau savo literatūrą ir radau, kad sojų aliejus turi vabzdžius atbaidančių savybių. O čia receptukas:
8 šaukštai sojų aliejaus, po 15 lašų eterinių aliejų - tikrosios citrinžolės, paprastosios katžolės (napeta cataria), pelargonijos ir 10 lašų kvapiųjų bazilikų arba spindulinių eukaliptų. Viską sumašyti ir leisti valandą pastovėti. Galima naudoti apie 6 mėn. Galima tepti ant kūno, arba pasidaryti kokį produktą su šiais ingridientais, kad kvapas būtų.
Papildyta:
kai jau įkanda niežulį galima palengvinti:
*šviežiomis aloe sultimis patepus įkandimo vietą (dar geriau jei atšaldytos)
*kepimo sodą sumaišyti su vandeniu ir padarius košelę užtepti įkandimo vietą ir palaikyti valandą
*patepti nimbamedžių (neem) aliejumi, kuris veikia vėsinančiai.
Atsakyti
Ačiū, merginos, dėl atsakymo apie actą ir žilus plaukus. Dėl visiškos ramybės dar bandysiu kirpėjos apie tai pasiklaust. smile.gif
Atsakyti
Galvoju apie sausa "sampuna" plaukams, ar ne vienai neteko susidurti su kokiu recepteliu ar pan.? Cheminiu yra, zinau, bet idomu ar galima koki atitikmeni padaryti is naturaliu priemoniu g.gif mano atveju, pakaktu tik kad sugertu riebalus nuo paciu saknu, nes toliau plaukai sauseja, o plovimas kasdien tik dar labiau sausina doh.gif
Atsakyti