Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios II

QUOTE(blv @ 2010 05 31, 17:09)
Sveikos, merginos,

gal galėtumėte įmesti konkretų receptą mišinuko, skirto venoms ir kapiliarams ant kojų...Nusipirkau iš AN kiparisų EA, hamamelių hidrolatą, dar norėjau tamanų, bet nebuvo. Gal kiparisų EA tiktų maišyti ir su kitu baziniu aliejum, ne tik su tamanais? Gal dar kažko dadėti reiktų? Tačiau ką ir kokiu santykiu tiksliai maišyti, tai niekaip nesugebu surasti... 4u.gif



Pas mane yra ši problema,tai aš dariausi tokį mišinį:
30ml.tamanų al.
30ml.arnikos fitolio
40ml. sezamų aliejaus
30 lašų kipariso ea
30 lašų citrinų ea
10 lašų šlamučio ea
10 lašų mirtos ea
30 lašų kadagio ea

Tepu vakarais,bet,sakau,gal ir ryte reiktų? g.gif

Atsakyti
cia buvo parasyta kad nuo uodu tinka pelynu nuoviras, ne velnio jis man neatbaide tu uodu.
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2010 06 02, 19:52)
Pas mane yra ši problema,tai aš dariausi tokį mišinį:
30ml.tamanų al.
30ml.arnikos fitolio
40ml. sezamų aliejaus
30 lašų kipariso ea
30 lašų citrinų ea
10 lašų šlamučio ea
10 lašų mirtos ea
30 lašų kadagio ea

Tepu vakarais,bet,sakau,gal ir ryte reiktų? g.gif



o padeda? g.gif
Atsakyti
esu skaicius kad galima obuoliu acta skiesti vandeniu santykiu 1:2ir naudoti kaip tonika veidui. Kuri nors bandet? Ir o jeigu imti pvz, viena dali vandens, viena kokio hidrolato ir viena obuoliu acto? ar neverta hidrolato gadinti taip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(chemistry @ 2010 06 02, 19:42)
esu skaicius kad galima obuoliu acta skiesti vandeniu santykiu 1:2ir naudoti kaip tonika veidui. Kuri nors bandet? Ir o jeigu imti pvz, viena dali vandens, viena kokio hidrolato ir viena obuoliu acto? ar neverta hidrolato gadinti taip? g.gif

Su hidrolatu nesu bandžiusi, tai nežinau. Plaukams darau tokiu santykiu:1l vandens 2 valg. š. obuolių acto. Veidui sako, kad galima daryti 50:50, bet aš dariau šiek tiek mažiau. Man tiko ir visai patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gabija77 @ 2010 06 02, 19:25)
o padeda?  g.gif


O ka as zinau.Pas mane padetis tikrai baisi,tai manau gal kokiu 3 menesiu reiketu iki kazkokio rezultato.Dar tepu tik pora savaiciu,bet buvo,kad biski buvau praleidus blush2.gif
Beje,padeda tuo,kad labai gerai miegasi biggrin.gif
Atsakyti
O ką obuolių actas duoda plaukams? Ar jis naudingas tik dėl rūgšties? Netiktų koks kitoks actas? Nepastebėjot kokių negerumų, nepradėjo plaukai sausėti, šviesėti?
Atsakyti
man nuo uodu labai gerai citronelos eterinis aliejus, patepi rubus keliose vietoje, o jau kvepia wub.gif pirkau is AN, siaip nemegstu labai to kvapo "nuo uodu", citronelos grynai tas kvapas, bet kazkaip mano nosiai jis labai patiko, net keista, gal kad naturalus g.gif bet sedziu dabar dar maikute kvepia nuo jo ir atsiuostyt negaliu lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, nuo uodu taip pat gelbsti citrinzoles (svaigiosios) ea. Patikrinta, net vyras liko patenkintas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2010 06 02, 22:55)
man nuo uodu labai gerai citronelos eterinis aliejus, patepi rubus keliose vietoje, o jau kvepia  wub.gif  pirkau is AN, siaip nemegstu labai to kvapo "nuo uodu", citronelos grynai tas kvapas, bet kazkaip mano nosiai jis labai patiko, net keista, gal kad naturalus  g.gif bet sedziu dabar dar maikute kvepia nuo jo ir atsiuostyt negaliu  lotuliukas.gif


Šitą EA ir aš turiu, pirkau su tikslu nuo uodų, bet dar neteko išbandyti. O jūs gryną tepate?

Atsakyti
noreciau pasigaminti morku fitoli plaukams, bet galvoju ir taip ir taip g.gif , ar logiskai skamba? gal atsiras bandziusiu ar siaip turinciu minciu apie toki namini gamini?
Atsakyti
O su kokiais kitais EA galima maišyti greipfrutų EA? Na, kad kvapai nesipjautų. blush2.gif
Atsakyti