Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios II

QUOTE(Versmė @ 2010 05 26, 00:15)
Naudingi ea, esant celiulitui:
Gerina kraujo apytaką: kiparisas – netinka esant krūtinės ligoms, kedras, arbatmedis.
Šalina susikaupusius skysčius:kajaputas, šlamutis
Gerina limfos drenažą:santalas, atlasinis kedras,
Tirpdo riebalus:vaistinis šalavijas,atlasinis kedras, citrina
Jei atsiranda dėl hormonų įtakos, tikslinga naudoti rozmariną
Taip pat naudingi šie ea:citrinžolė, greifrutas, petitgreinas,čiobrelis, kadagys,pelargonija, niaolis.

Receptas nuo celiulito:
Kipariso ea  – 2 ml
Citrinos ea – 2 ml
Kedro ea  – 2 ml
Šalavijo vaistinio ea – 1,5 ml
Eukalipto citrinakvapio ea – 1,5 ml
Niaoulio ea-1 ml
100 ml lazdyno riešutų aliejaus
L'Aromatherapie exactement" du P. Franchomme et Dr D. Penoel


Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zieminuke @ 2010 05 25, 22:33)
Bet jei as nejauciu, kad oda sausa ir tempia, tai kaip suprantu viskas ok g.gif Tada gal ne butinai kremas? Man kai Agnum centre pasake, kad vien aliejum negerai, tai susimasciau, kad odai ko negero nepasidaryciau. Kazkaip nelabai buvo kada ten ju klausineti, ar negerai tik del to, kad gali drekinimo pritrukti ar dar del kazkokiu priezasciu.

Tada gal ir nieko, nors aš vistiek kartas nuo karto ir kremą panaudočiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zieminuke @ 2010 05 26, 12:21)


Dar galima pasigaminti šveitiklį 4u.gif
Atsakyti
Prašome aliejų http://www.gamtosdov...?id_product=287
Atsakyti
O nei vienai nesove mintis atidaryt tinklalapi su savo receptukais? mirksiukas.gif Nes jau labai sunku cia skaityt ir ieskot reikiamo recepto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalyja @ 2010 05 27, 12:22)
O nei vienai nesove mintis atidaryt tinklalapi su savo receptukais?  mirksiukas.gif Nes jau labai sunku cia skaityt ir ieskot reikiamo recepto  ax.gif


Gerai paieškojus, manau, galima rasti tokių puslapių. Tik reikia netingėti ir paieškoti. Koks čia sunkumas skaityti ir ieškoti, jei jums tai įdomu, reikalinga, tai ta informacija labai gerai ir greitai skaitoma.

Čia

Ir čia

Dar čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myself: 27 gegužės 2010 - 11:40
ir cia keletas yra
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 05 27, 12:39)
Gerai paieškojus, manau, galima rasti tokių puslapių. Tik reikia netingėti ir paieškoti. Koks čia sunkumas skaityti ir ieškoti, jei jums tai įdomu, reikalinga, tai ta informacija labai gerai ir greitai skaitoma.



sorry kad uzkraunu bereikaligais klausimais, bet man sunkiai skaitosi, neesu is tu kuri greit skaito blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalyja @ 2010 05 27, 13:05)
sorry kad uzkraunu bereikaligais klausimais, bet man sunkiai skaitosi, neesu is tu kuri greit skaito  blush2.gif

kai pasinersit i domejimasi naturaliu produktu gamyba visa galva ( kaip cia musu tokiu yra nemazai biggrin.gif ) tai ir lengvai, ir noriai skaitysis wink.gif bet to, merginos kelis puslapiukus idejo. sekmes 4u.gif
Atsakyti
Na, čia ne visai kosmetinė priemonė, bet tiesiog nebežinau, kurioje temoje beklaust.

Beskaitinėdama greipfrutų eterinio aliejaus aprašymą radau, jog jis tinkamas patalpų dezinfekcijai. Bet kaip jį naudoti? Kame tą EA ištirpinti? g.gif
Atsakyti
kaip supratau,reikėtų lašinti i eteriniams aliejams skirta lempa, šildytuva ir kvėpinti kambaryje smile.gif (laaaabai skaniai ir gaiviai kvepia)
Atsakyti
O aš galvojau gal į kokią purškiamą tarą pasidaryt tą dezinfektantą ir purškaliot visur? Man šildytuvai/lempos/žvakės labai sausina orą, norėtųsi kažko drėgnesnio. Kaži ar taip įmanoma? unsure.gif
Atsakyti