Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios II

QUOTE(Sylvergirl @ 2010 05 25, 12:53)
kadangi mano oda riebi tai dabar kai silta naudoju tik hidrolata su glicerinu, o vakare kremuku patepu,. O pudros nenaudoju, viska uzkistu sad.gif


o kur perkat priemones reikalingas kremams?
Atsakyti
pirmiausia pirkau is Kvapu namu, nes ten buvau kosmetikos gamybos vakarely, o dabar atradau pigiau www.love-eco.lt Klausiau ju del asortimento, tai sake pasipildys artimiausiu metu, tai vat is ten ir pirksiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sylvergirl: 25 gegužės 2010 - 12:35
QUOTE(Sylvergirl @ 2010 05 25, 12:53)
kadangi mano oda riebi tai dabar kai silta naudoju tik hidrolata su glicerinu, o vakare kremuku patepu,. O pudros nenaudoju, viska uzkistu sad.gif


Pažiūrėjau tam pusapyje, tai yra rožių, hamamelių ir levandų hidrolatas. Kurį naudojate? Mano oda lyg ir mišri, bet nesuprantu aš jos. Nakčiai veidui nieko nenaudoju, o atsikeliu visa kaip aliejum ištepta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalyja @ 2010 05 25, 13:02)
o kur perkat priemones reikalingas kremams?

va dar cia ieskokit www.aromanatural.lt smile.gif nebrangu, bet aukstos kokybes wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2010 05 25, 14:15)
Pažiūrėjau tam pusapyje, tai yra rožių, hamamelių ir levandų hidrolatas. Kurį naudojate? Mano oda lyg ir mišri, bet nesuprantu aš jos. Nakčiai veidui nieko nenaudoju, o atsikeliu visa kaip aliejum ištepta  ax.gif



mano irgi riebi oda, tai naudoju hamameliu hidrolata - ir i kremus, ir purskiu ant veido, man tai labai patinka smile.gif
Atsakyti
Pati gaminies kremus? Gal gali parašyti kokį paprastą receptą, kad nereiktų daug priemonių pirkinėt.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(atograza @ 2010 05 25, 11:30)
o ka naudojat vietoj dieninio kremo, pagrindui krempudrai?


Nenaudoju pudros.
Vietoj dieninio kremo pasifloros aliejų, dar kartais su dr. hauschka bronzatu sumaišau, kad veidas įdegęs atrodytų.
Papildyta:
QUOTE(Sense @ 2010 05 25, 13:42)
Pati gaminies kremus? Gal gali parašyti kokį paprastą receptą, kad nereiktų daug priemonių pirkinėt.
4u.gif


http://www.aromanatu...-laseliais.html

Tik pradžiai ant pigių priemonių išbandyti 4u.gif
Atsakyti
nesudetingu receptuku yra ir anksciau cia minetame love-eco.lt
as atsimenu kai pradejau kremukus gamintis, tai su biciu vasku nesigaudavo, o su emulsiniu vasku visada gaunasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zieminuke @ 2010 05 25, 11:58)
Man paprasciausiai su tiek mazai issitepti neiseina biggrin.gif na neuztenka paskirstyti at viso veido.

g.gif tepk ant dregnos odos ir lengvai pasiskirstys, keliu lasu uzteks
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 05 24, 22:08)
neakeiciama esant sausai odai wub.gif as ja retai dedu, bet ji taip atgaivina veiduka, padrekina, atrodo net spalva susilygina 4u.gif

Aišku 4u.gif zieminuke, kaip ir Versmė sakė, gali pritrūkti drėkinimo, nes aliejai yra labiau matinantys, o kremai-drėkinantys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 05 25, 19:04)
Aišku 4u.gif zieminuke, kaip ir Versmė sakė, gali pritrūkti drėkinimo, nes aliejai yra labiau matinantys, o kremai-drėkinantys smile.gif


Bet jei as nejauciu, kad oda sausa ir tempia, tai kaip suprantu viskas ok g.gif Tada gal ne butinai kremas? Man kai Agnum centre pasake, kad vien aliejum negerai, tai susimasciau, kad odai ko negero nepasidaryciau. Kazkaip nelabai buvo kada ten ju klausineti, ar negerai tik del to, kad gali drekinimo pritrukti ar dar del kazkokiu priezasciu.

Beje, gal kuri naudojat kazkoki alieju misini nuo celiulito. Kokius EA maisot i bazini? Nera jis pas mane kazkoks didelis, bet pozymiai matosi doh.gif Tai nusprendziau pries vasara pasigrazinti. Dabar turiu toki misinuka kameliju aliejus+Kiparisu EA+Kadagiu EA+Karciav. apelsin EA. Galvoju ka po sio darytis, nes zinau kad reikia pakaitalioti aliejus.
Atsakyti
QUOTE(zieminuke @ 2010 05 25, 21:33)
Beje, gal kuri naudojat kazkoki alieju misini nuo celiulito. Kokius EA maisot i bazini? Nera jis pas mane kazkoks didelis, bet pozymiai matosi doh.gif Tai nusprendziau pries vasara pasigrazinti. Dabar turiu toki misinuka kameliju aliejus+Kiparisu EA+Kadagiu EA+Karciav. apelsin EA. Galvoju ka po sio darytis, nes zinau kad reikia pakaitalioti aliejus.


Naudingi ea, esant celiulitui:
Gerina kraujo apytaką: kiparisas – netinka esant krūtinės ligoms, kedras, arbatmedis.
Šalina susikaupusius skysčius:kajaputas, šlamutis
Gerina limfos drenažą:santalas, atlasinis kedras,
Tirpdo riebalus:vaistinis šalavijas,atlasinis kedras, citrina
Jei atsiranda dėl hormonų įtakos, tikslinga naudoti rozmariną
Taip pat naudingi šie ea:citrinžolė, greifrutas, petitgreinas,čiobrelis, kadagys,pelargonija, niaolis.

Receptas nuo celiulito:
Kipariso ea – 2 ml
Citrinos ea – 2 ml
Kedro ea – 2 ml
Šalavijo vaistinio ea – 1,5 ml
Eukalipto citrinakvapio ea – 1,5 ml
Niaoulio ea-1 ml
100 ml lazdyno riešutų aliejaus
L'Aromatherapie exactement" du P. Franchomme et Dr D. Penoel
Atsakyti