Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios II

Sveikos 4u.gif Dziaugiuosi atradusi jusu tokia faina temuke wub.gif alieju ir sviestu jau uzsisakiau,tai kai tik gausiu gaminsiu kanors biggrin.gif Toks klausimukas gal net visai ne i tema blush2.gif jeigu prausiates su skrubu ar duso zele taippat naudojat?
Atsakyti
labai noriu pabandyti pasidaryti plakta taukmedzio kuno sviesta. radau daug ivairiu recepteliu ( whipped shea butter). labai man smalsu ar tikrai jis gaunasi toks kreminis ir minkstas. siaip man labai tinka taukmedzio sviestas. esme yra paimti gabala taukmedzio ji atsildyti ,kai kuriuose receptuose raso islyditi karstoj vandens voneleje ir dadeti jojobos aliejaus ar migdolu ar dar kokio kito keliolika lasu ea viska sumaisyti ir atvesinti tada stipriai su mikseriu isplakti iki grietineles konsistensijos. cia vienas pavyzdys http://www.youtube.c...h?v=M2wKODwcIh8 , http://www.youtube.c...feature=related gal kuri jau isbandet ka panasaus ir turit kokiu patarimu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emiliuxas: 21 vasario 2010 - 13:59
QUOTE(emiliuxas @ 2010 02 21, 13:58)
labai noriu pabandyti pasidaryti plakta taukmedzio kuno sviesta. radau daug ivairiu recepteliu ( whipped shea butter). labai man smalsu ar tikrai jis gaunasi toks kreminis ir minkstas. siaip man labai tinka taukmedzio sviestas.   esme yra paimti gabala taukmedzio ji atsildyti ,kai kuriuose receptuose raso islyditi karstoj vandens voneleje ir dadeti  jojobos aliejaus ar migdolu ar dar kokio kito keliolika lasu ea  viska sumaisyti ir atvesinti tada stipriai su mikseriu isplakti iki grietineles konsistensijos.  cia vienas pavyzdys http://www.youtube.c...h?v=M2wKODwcIh8   ,   http://www.youtube.c...feature=related     gal kuri jau isbandet ka panasaus ir turit kokiu patarimu?

Oi ne, man atrodo, kad tikrai nebūtina šildyti schmoll.gif
Aš išplaku, nes naudoju savo mažam sūneliui...tai tiesiog ir be mikserio, mediniu šaukštu su aliejais išsuku iki puraus, kreminio ir minkšto ax.gif Supilu aliejus (aš pilu į sviestmedį agurklių aliejaus ir šaltalankio aliejaus) ir trinu, plaku, suku intensyviai..labai greit ima skystėti, šviesėti, darytis kaip 'piure' ax.gif
Aišku, kad su mikseriu stipriau ir greičiau..bet man nepatinka tas šildymas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 02 21, 16:06)
Oi ne, man atrodo, kad tikrai nebūtina šildyti schmoll.gif
Aš išplaku, nes naudoju savo mažam sūneliui...tai tiesiog ir be mikserio, mediniu šaukštu su aliejais išsuku iki puraus, kreminio ir minkšto ax.gif Supilu aliejus (aš pilu į sviestmedį agurklių aliejaus ir šaltalankio aliejaus) ir trinu, plaku, suku intensyviai..labai greit ima skystėti, šviesėti, darytis kaip 'piure' ax.gif
Aišku, kad su mikseriu stipriau ir greičiau..bet man nepatinka tas šildymas blush2.gif


ar svarbios taukmedzio ir skysto aliejaus proporcijos, ar galima 'is akies' pamiksuot?
Atsakyti
QUOTE(truth @ 2010 02 21, 15:18)
ar svarbios taukmedzio ir skysto aliejaus proporcijos, ar galima 'is akies' pamiksuot?

Aš iš akies miksuoju blush2.gif
Imu 3-5 - 4/5 sviestmedžio ir 1/5 - 2/5 aliejaus..na, mums tokios proporcijos priimtiniausios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 02 21, 17:16)
Aš iš akies miksuoju blush2.gif
Imu 3-5 - 4/5 sviestmedžio ir 1/5 - 2/5 aliejaus..na, mums tokios proporcijos priimtiniausios ax.gif

o kur paskui ta issukta sviesta laikai? ar saldytuve jisnesustingsta vel i kieta?
Atsakyti
Kiek žinau nelabai gerai kai aliejai liečiasi su metaliniais įrankiais. Sako, kad žūsta vitaminai, ar kažkas panašaus. Tai geriau su kokia plasmasine šluotele.
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2010 02 21, 16:55)
o kur paskui ta issukta sviesta laikai? ar saldytuve jisnesustingsta vel i kieta?

Aš nelaikau šaldytuve. Sudedu tą masę į tamsų stiklinį indą ir laikau kambaryje.

Suku mediniu šaukštu stikliniame inde.
Atsakyti
Sveikos

Nu geras,pirma karta skaitau apie tokius dalykus,reiks pasibandyt ,si bei ta bigsmile.gif
Atsakyti
nu tai va, susiplakiau ir as savo taukmedzio kuno sviesta biggrin.gif proporcijos buvo is akies bet mazdaug puse taukmedzio ir pusia vio kitko : taukmezio sviestaspora geru valgomu saukstu, saukstelis kakavos sviesto, avokadu aliejaus , alyvuogiu aliejaus ir kokosu aliejaus ir eteriniai aliejai. pradzioj pabandziau sukti ranka priestai patirpinus kakavos sviesta ir sudejus visa kita gavosi kazkaip skysta irvisai nepuru. tai idejau pusvalandziui i saldytuva ir kai siektiek pastingo viska isplakiau su mikserio sluotele ( zinau gal metaline negerai , bet kitaip man nesigavo blush2.gif ), tai kremukas taip graziai susiplake! bigsmile.gif baltutis, purus, padvigubejo turis minkstas !!! tai dabar laikau vesiam kambary ir kolkas jis toks ir laikosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,as pagaliau gavau savo sviesus,labai keista sviestmedzio sviestas toks minkstas,o neturetu jis buti kietas? Ir merginos kur jus internete perkat augalinius nerafinuotus aliejus,nes as parsisiunciau is akomaskincare.co.uk tai kiek suprantu jie rafinuoti,nes be kvapo ir spalvos verysad.gif bet su sertifikato zenkliku,kad naturalus,tai galiu naudoti ir veidui?
Atsakyti
QUOTE(Gintatute @ 2010 03 02, 12:48)
Sveikutes,as pagaliau gavau savo sviesus,labai keista sviestmedzio sviestas toks minkstas,o neturetu jis buti kietas? Ir merginos kur jus internete perkat augalinius nerafinuotus aliejus,nes as parsisiunciau is akomaskincare.co.uk tai kiek suprantu jie rafinuoti,nes be kvapo ir spalvos  verysad.gif  bet su sertifikato zenkliku,kad naturalus,tai galiu naudoti ir veidui?

ir manasis sviestmedis minkstokas- matyt toks ir turi buti mirksiukas.gif
Atsakyti