Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios II

QUOTE(Dolphin @ 2010 05 24, 17:19)
Sveika prisijungus 4u.gif
dėl kvapo neutralizavimo merginos naudoja dezodorantą iš alūno miltelių, distiliuoto vandens ir keletos EA smile.gif paskaitinėk šią tėmelę, dar čia uzsuk ir rasi, kaip jį pasigaminti wink.gif nesudėtinga, ir daugumos nuomone, visai veiksminga smile.gif

sekmės drinks_cheers.gif


Aciukas 4u.gif Butinai paskaitinesiu. O ar tiesa, kad tame paciame alune yra aliuminio? Anksciau naudojau kristala, kurio sudetis 100 % ammonium alum. Na, veiksmingumas neipatingas, bet galvojau bent naturalus. O kai paskaiciau kad jame aliuminio yra tai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jasje @ 2010 05 24, 16:27)
Pastebejau, kad veido kremu receptuose labai naudojami hidrolatai. O ar pats vienas hidrolatas galetu buti naudojamas vietoj dieninio drekinamojo kremo? Skaiciau kad jie drekina oda..
Koki hidrolata rekomenduotumete misriai, jautriai odai? smile.gif

Apie hidrolatus gali pasiskaityti aromanatural.lt arba kvapų namų puslapyje mirksiukas.gif Aš nemanau, kad hidrolatas galėtų pakeisti kremą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 05 24, 19:02)
Apie hidrolatus gali pasiskaityti aromanatural.lt arba kvapų namų puslapyje mirksiukas.gif Aš nemanau, kad hidrolatas galėtų pakeisti kremą g.gif

as kuri laika hidrolatus, pagerintus glicerinu, naudojau vietoj kremo smile.gif na ryte nusiprausdavau ir tik jais pasipurksdavau smile.gif bet zinoma, cia ne ilgam manau.. as beveik pora menesiu tik taip gyvenau, paskuj is gavau kremuka dovanu na ir baiges bandymas smile.gif) et mano oda jauna, neproblemine, tai ir gerai buvo smile.gif nors kartais zandai pasausedavo, tada dedavai Lavera roziu kaukyte ir vel gerai smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 05 24, 21:08)
as kuri laika hidrolatus, pagerintus glicerinu, naudojau vietoj kremo smile.gif na ryte nusiprausdavau ir tik jais pasipurksdavau smile.gif bet zinoma, cia ne ilgam manau.. as beveik pora menesiu tik taip gyvenau, paskuj is gavau kremuka dovanu na ir baiges bandymas smile.gif) et mano oda jauna, neproblemine, tai ir gerai buvo smile.gif nors kartais zandai pasausedavo, tada dedavai Lavera roziu kaukyte ir vel gerai smile.gif))

Na va, aš irgi trumpam buvau atsisakiusi kremo, bet po kiek laiko gavau mėginėlių ir dabar be kremo nevisada apsieinu ax.gif O kaip tau Lavera rožių kaukė? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 05 24, 21:30)
Na va, aš irgi trumpam buvau atsisakiusi kremo, bet po kiek laiko gavau mėginėlių ir dabar be kremo nevisada apsieinu ax.gif O kaip tau Lavera rožių kaukė? rolleyes.gif

neakeiciama esant sausai odai wub.gif as ja retai dedu, bet ji taip atgaivina veiduka, padrekina, atrodo net spalva susilygina 4u.gif
Atsakyti
O ar gerai naudoti vietoj kremo kazkoki bazini alieju+EA (keli lasai)? Kazkaip vienos konsultantes vienaip aiskina kitos kitaip, bet, zinoma, ju vertinimas gal nera objektyvus, juk kiekvienam reikia savo preke parduoti.
Papildyta:
Pati kuri laika naudojau argano alieju, paskui abrikosu kauliuku+EA (Frankincenso). Ir man visai liuks buvo. Na is pat pradziu kol oda priprato, tai budavo siek tiek sausumo jausmas, bet paskui viskas gerai. Su abrikosu kauliuku kai tepdavausi tai isvis tokia atgaiva net veidui budavo, ypac vakare nusivalius makiaza (nors visas mano makiazas paprastai yra tusas biggrin.gif ) O kai nuejau i kremu gamybos pamokele, tai sake nera gerai vien alieju naudoti, reikia kremo ir pan. Na pasidariau kremuka tai dabar ji ir naudoju, bet mastau kai baigsiu grizt prie alieju ar vel kremuka darytis g.gif Gal yra cia turinciu daugiau patirties ir zinanciu, kodel vien tik aliejus nera gerai.
Atsakyti
QUOTE(zieminuke @ 2010 05 24, 21:42)
Gal yra cia turinciu daugiau patirties ir zinanciu, kodel vien tik aliejus nera gerai.


Naudojant tik aliejų odai gali pritrūkti drėkinimo.
Šiaip mano oda sausa/normali, o naudoju tik hidrolatą, o į drėgną odą įtrinu kelis lašiukus aliejaus, šiuo metu pasifloros wub.gif Jau gal metus šitaip, tik žiemą, kai centrinis šildymas, būna nusausėjimų, tada jau sunkesnį aliejų, pvz. avokado ir dažniau kaukėm palepinu. Dabar kai toks oras, tai nakčiai išvis tik hidrolato užtenka.
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2010 05 24, 22:53)
Naudojant tik aliejų odai gali pritrūkti drėkinimo.
Šiaip mano oda sausa/normali, o naudoju tik hidrolatą, o į drėgną odą įtrinu kelis lašiukus aliejaus, šiuo metu pasifloros  wub.gif  Jau gal metus šitaip, tik žiemą, kai centrinis šildymas, būna nusausėjimų, tada jau sunkesnį aliejų, pvz. avokado ir dažniau kaukėm palepinu. Dabar kai toks oras, tai nakčiai išvis tik hidrolato užtenka.


Turbut grisiu ir as prie alieju kai krema pabaigsiu. Tik vat man su keliais lasiukais tai nieko nesigauna, as vis ne pilna pipete susitepdavau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zieminuke @ 2010 05 24, 22:05)
Turbut grisiu ir as prie alieju kai krema pabaigsiu. Tik vat man su keliais lasiukais tai nieko nesigauna, as vis ne pilna pipete susitepdavau blush2.gif


O kodėl? Drėkinimo neužtenka ir tempia?
Man trijų pilnai, du ant skruostų, vienas ant kaktos. Tai buteliuką naudoju laaabai ilgai.
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2010 05 24, 23:27)
O kodėl? Drėkinimo neužtenka ir tempia?
Man trijų pilnai, du ant skruostų, vienas ant kaktos. Tai buteliuką naudoju laaabai ilgai.


Man paprasciausiai su tiek mazai issitepti neiseina biggrin.gif na neuztenka paskirstyti at viso veido. O va kai normaliai uzsitepdavau tai man kaifas biggrin.gif Kai tepiausi abrikosu kauliuku alieju tai net toks lengvas pabadymas budavo tik issitepus, bet tik kelias sekundes. Galvojau gal netinka, bet sake kaip tik gerai kai oda taip reaguoja, vyksta ten kazkas.
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2010 05 24, 22:53)
Naudojant tik aliejų odai gali pritrūkti drėkinimo.
Šiaip mano oda sausa/normali, o naudoju tik hidrolatą, o į drėgną odą įtrinu kelis lašiukus aliejaus, šiuo metu pasifloros  wub.gif  Jau gal metus šitaip, tik žiemą, kai centrinis šildymas, būna nusausėjimų, tada jau sunkesnį aliejų, pvz. avokado ir dažniau kaukėm palepinu. Dabar kai toks oras, tai nakčiai išvis tik hidrolato užtenka.


o ka naudojat vietoj dieninio kremo, pagrindui krempudrai?
Atsakyti
QUOTE(atograza @ 2010 05 25, 12:30)
o ka naudojat vietoj dieninio kremo, pagrindui krempudrai?



kadangi mano oda riebi tai dabar kai silta naudoju tik hidrolata su glicerinu, o vakare kremuku patepu,. O pudros nenaudoju, viska uzkistu sad.gif
Atsakyti