Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios

..niu ką, pradėjau ruošt JOULULEIPA.. 400 g miltų ir 350 g vandens.. ne, nu aš viską dalinau iš dviejų, bo į duonkepę netilps..bet tai, kas gavos iš 200 ruginių ir 175 g vandens... raugu pavadint negaliu. Uždengiau, padėjau šiltai. Laukiu rytojaus.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 02 13, 19:03)
..niu ką, pradėjau ruošt  JOULULEIPA.. 400 g miltų ir 350 g vandens.. ne, nu aš viską dalinau iš dviejų, bo į duonkepę netilps..bet tai, kas gavos iš 200 ruginių ir 175  g vandens... raugu pavadint negaliu. Uždengiau, padėjau šiltai. Laukiu rytojaus.. g.gif

Bet kad ji gal ir nesigaus duonkepei g.gif

Ar darei lavašą? Maniškiai dar ir šiandien kerta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 02 13, 19:34)
Bet kad ji gal ir nesigaus duonkepei  g.gif

Ar darei lavašą? Maniškiai dar ir šiandien kerta  biggrin.gif


ziuresim, mazu gausis.. orkaitej be kietu miltu isplauks,kaip jau nusprendem.. ryt ir pasiziuresim..tik tas neva tai raugas - kietas gumulas... g.gif

ne, lavasas uz poros dienu smile.gif)) siandienai siaip dar duonos yra, ryt - suomiska.. Bet aiskiai jis eis po suomiskos smile.gif)))) mniam...

mergai, as visai pabludau, musiet, ale susgalvojau ismokt kept..shakoti...
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 02 13, 20:14)

mergai, as visai pabludau, musiet, ale susgalvojau ismokt kept..shakoti...

Lauksiu kas gausis, ir aš norėčiau išbandyt blush2.gif
Kad ten nieko sunkaus, tik reikia spec.pečiaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 02 13, 21:14)
ziuresim, mazu gausis.. orkaitej be kietu miltu isplauks,kaip jau nusprendem.. ryt ir pasiziuresim..tik tas neva tai raugas - kietas gumulas... g.gif

ne, lavasas uz poros dienu smile.gif)) siandienai siaip dar duonos yra, ryt - suomiska.. Bet aiskiai jis eis po suomiskos smile.gif)))) mniam...

mergai, as visai pabludau, musiet, ale susgalvojau ismokt kept..shakoti...

Na ir prajuokinot lotuliukas.gif , matosi, kad ryte prie teliko visos sėdėjo. Aš irgi svaigau nuo minties, kad kaime noriu gyventi: krosnį išsimūryčiau, rūkyklą pasidaryčiau ir kelias vištas auginčiau.... lotuliukas.gif , oi, pamiršau kąstinį ir naminius sūrius.

Tiesa kepiau šian Focaccia, bet jau gavosi tokia rusva (vaizdas neypač, panašus labai į JOULULEIPA , su druska ant viršaus), todėl nefotografuoju, nuotraukai reiktų ją aptepti kiaušiniu biggrin.gif , tada gal būtų vaizdas, o skonis, tai ką, neblogas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pipete: 13 vasario 2010 - 21:06
QUOTE(nataliuncik @ 2010 02 13, 20:40)
Lauksiu kas gausis, ir aš norėčiau išbandyt  blush2.gif
Kad ten nieko sunkaus, tik reikia spec.pečiaus  g.gif



QUOTE(pipete @ 2010 02 13, 20:45)
Na ir prajuokinot  lotuliukas.gif , matosi, kad ryte prie teliko visos sėdėjo. Aš irgi svaigau nuo minties, kad kaime noriu gyventi: krosnį išsimūryčiau, rūkyklą pasidaryčiau ir kelias vištas auginčiau.... lotuliukas.gif , oi, pamiršau kastinį ir naminius sūrius.


nu ta dalis apie spec pečių ir yra sunkiausia smile.gif

Pipet, durniausia, kad pamačiau paskutines 3 laidos minutes doh.gif T.y. mintis pasėta, noras sukilo, o realiai gi nieko negirdėjau..ir laidos, jaučiu, nekartoja.. doh.gif
Mieste gyvenu, rūkyklą turiu, kąstinį esu sukus, naminį sūrį slėgus esu.. su vištom mieste problematiška, jaučiu smile.gif

Noriu ..noriu noriu noriu išmokt šakotį kept.. doh.gif Volą padarys kasnors..laužą sukursiu... galva sukas nuo tokio noro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 02 13, 21:54)
nu ta dalis apie spec pečių ir yra sunkiausia smile.gif

Pipet, durniausia, kad pamačiau paskutines 3 laidos minutes doh.gif T.y. mintis pasėta, noras sukilo, o realiai gi nieko negirdėjau..ir laidos, jaučiu, nekartoja.. doh.gif
Mieste gyvenu, rūkyklą turiu, kąstinį esu sukus, naminį sūrį slėgus esu.. su vištom mieste problematiška, jaučiu smile.gif

Noriu ..noriu noriu noriu išmokt šakotį kept.. doh.gif Volą padarys kasnors..laužą sukursiu... galva sukas nuo tokio noro smile.gif


Tai, noras realus, mano tėvai šakotį užsako iš gretimo kaimo (atsiprašau, miesto dabar jau biggrin.gif ), labai skanus, naminis. Tik eilės, eilės gali jo ir negauti jei prieš du mėn. neužsisakai. Va, kaip. Pavydžiu Tau Ratuto, žiauriai, bet baltai, baltai... 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pipete: 13 vasario 2010 - 21:04
QUOTE(Terra2 @ 2010 02 12, 15:00)
"Vyrų duonos " (idėja Nataliunciko) improvizacija su ruginiu raugu
200gr ruginio raugo
2v.š.aliejaus
100g ruginių miltų
400g kvietinių miltų
200gr kefyro, pasukų arba vandens.
1 a.š. druskos
2 v.š. cukraus (naudoju rudajį cukrų)
1,5 v.š. kmynų,
1v.š.garstyčių
Į duonkepę sudėti raugą ir pagal reikalavimus likusius produktus. Tešla turi gautis ne kieta, todėl reikia stebėti tešlą, ir prireikus pakoreguoti produktų kiekį. Kepiau pagal pagrindinę programą. Prieš prasidedant kepimui, apipurškiau (naudoju tą daikčiuką, su kuriu puškiama lyginant)duoną su vandeniu.


o skyscio papildomai nebereikia? blush2.gif
Atsakyti
aš pati sau pavydžiu ir..bijau, kad bankas triobos neatimtų doh.gif ..o tada jau amen ir alaus virimui ir rūkimui ir ..nu vnž daug kam..
Mislyju jei ir be pečiaus, galima sukonstruot kažką..kol šalta, tai mano milžiniškame stikliniame šiltnamyje gal... g.gif
Sau aš, sau..nemanau, kad pardavinėčiau..ale nu taip noris.. man ans buvo kaip koks stebuklas visad. O pasirodo gal ir nėr taip sunku..

Viena supermamulka pažadėjo suvest su savo dėdena, kuri senai senai šakočius kepdavo.. bigsmile.gif varysiu į Telšius niuansų klausinėt.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 02 13, 21:10)
Viena supermamulka pažadėjo suvest su savo dėdena, kuri senai senai šakočius kepdavo.. bigsmile.gif varysiu į Telšius niuansų klausinėt.. thumbup.gif

bigsmile.gif kept nenoriu, alia tik tu ismok, pIRKSIU 4u.gif 4u.gif

kepu vel duonele su varske, naktipieciams lotuliukas.gif gelbejimosi rato ant pilvo tipo nematau laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 02 13, 21:10)
aš pati sau pavydžiu ir..bijau, kad bankas triobos neatimtų doh.gif ..o tada jau amen ir alaus virimui ir rūkimui ir ..nu vnž daug kam..

Šaunuolė, svarbu kad noras yra 4u.gif

QUOTE(Nerutė @ 2010 02 13, 21:17)
kepu vel duonele su varske, naktipieciams  lotuliukas.gif  gelbejimosi rato ant pilvo tipo nematau laugh.gif

Ir nesakyk doh.gif sėdžiu apsirijusi, net bloga doh.gif kudinaus blink.gif doh.gif
Atsakyti
na, naminio surio tai as pasidarau, (ant turgo pieno 4l nusiperkam ir susislegiu suri koki noriu su kokias noriu priedais ax.gif ) ir desreliu pasikemsam, tik rukinycios neturim ax.gif o noreciau butu desra be glutamatu tongue.gif

va..zodziu gavosi, atrodo, tas ruginis raugas pagaliau be pelesio biggrin.gif dabar duona uztaisyta su tuo raugu smile.gif
Aciu Terrai uz ta raugo recepta 4u.gif oro_buckis.gif

vyras jau audzia mintis kaip namini alu virti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 13 vasario 2010 - 22:38