Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios

QUOTE(Rasma @ 2010 02 12, 17:10)
Aha, ji lipni..neturi būti labai skysta..na, ne kamuoliukas, bet tokia ir 'nebėganti' ax.gif Paplerusi į šonus, bet ne skystymėlis ax.gif
Nemoku paaiškinti unsure.gif Turi būti labai minkšta, bet kad būtų įmanoma miltuotom rankom paimt ir kočiot.

Viskas aisku, pridejau miltu, nes maniske tokia visa limpanti prie ranku, kazin ar ka iskociociau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 02 11, 11:03)
Kaip jūs suprastumėte šitą sakinį (nes toliau paaiškinimo jokio nėra) "Излишки закваски, оставшиеся после подкормки, я скидываю в банку и убираю в холодильник, и когда накапливается полная банка пускаю их в оладьи."

Supratau tiek: prieš pamaitinant raugą pusę jo nuima ir deda į stiklainį ir saugo šaldytuve. Bet neaišku aš primaitina ir šaldytuve saugomą raugą g.gif



Излишки закваски, оставшиеся после подкормки- raugo likutį po "pamaitinimo" mirksiukas.gif
Aš tai taip suprantu , kad pamaitina raugą ir pusę jo palieka stiklainiuke, deda į šaldytuvą. Kai stiklainis prisipildo, raugą panaudoja blynamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spiglys: 12 vasario 2010 - 16:51
QUOTE(jursim @ 2010 02 12, 15:56)
sveikutes,
semininkeles, gal galit su manim pasidalinti kokiu dzemo recept ir isvis kaip ten toj duonkepej ta programa naudojasi? blush2.gif  turiu oboliu, kazi iseitu kas? g.gif

Pirmam puslapyje yra, tik rinkis mirksiukas.gif
Atsakyti
Dar gi nepasidalinau įspūdžiais apie rudąjį cukrų su molassa thumbup.gif

Jis duoda vos juntama salstelėjusi skoni, bet ne toki kaip cukrus, o švelnu, vos juntama, kaip tik tokio, kuri ieškojau savo ruginiai duonai (anksčiau sena Bočių duona tokia buvo) blush2.gif Dėjau viena valgomąjį šaukštą
Atsakyti
4u.gif

LASELI, ačiū už Huberto receptą. Kaži ar prisiruošiu 10 dienų terliotis (ne dėl tingėjimo, o dėl beveik garantuoto kokio tai etapo pamiršimo), bet išsisaugojau su viltim kada nors išsikepti - labai jau skaniai supasakojai smile.gif))


O-PA -PA

Skaitau JOULULEIPA - suomiška kalėdinė duona receptą ir galva sukasi iš malonumo..
Sakyk, kokius miltus naudojai? Tinklapyje parašyta "Reiktų stipresnių kvietinių miltų arba papildomai pridėti glitimo". Gliuteno pirkt nesu mačius (o gal kas kur nužiūrėjote?). rRmiantis info pirmame puslapyje reiktų miltų, žymėtų raide A arba B..ar radai tokių? g.gif
nu taip noriu..taip noriu... kvepia..halikai...
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 02 12, 16:45)
Rmiantis info pirmame puslapyje reiktų miltų, žymėtų raide A arba B..ar radai tokių?  g.gif
nu taip noriu..taip noriu... kvepia..halikai...

Anyta man ieskojo tu miltu LT, negamina tokiu raidziu, nors visu fabriku puslapiuose puikuojasi tos raides...

Tai emciau si reikala ir nuvare maniskis nupirko extra strong miltu maisa cia smile.gif Laukiu kada gris, nes reik duona kept.... smile.gif

Dar klausimas paciai... Ar esat kuri naudojus skysta salykla??? Nu jis toks nerealiai tirstas... kiek jo det kazi reik??? Ir su melasu kaip?? Radau skysto irgi pirkt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurechka: 12 vasario 2010 - 19:12
QUOTE(nataliuncik @ 2010 02 12, 18:44)
Dar gi nepasidalinau įspūdžiais apie rudąjį cukrų su molassa  thumbup.gif

Jis duoda vos juntama salstelėjusi skoni, bet ne toki kaip cukrus, o švelnu, vos juntama, kaip tik tokio, kuri ieškojau savo ruginiai duonai (anksčiau sena Bočių duona tokia buvo) blush2.gif Dėjau viena valgomąjį šaukštą


Man tai jis duona kvepia, labai liuks dalykas. Dar šiandien pirkau mentelę tešlai, plastikinę, tokią skystom mielinėm tešlom nuo stalo gramdyti.

Pagrindinis duonos Jamie Oliver receptas, ten yra ir "Medaus ir bananų duona".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pipete: 12 vasario 2010 - 19:31
mergaites gal varskes apkepo kokio skanaus galit receptuku pasidalinti ax.gif
Atsakyti


ratuto as ja kolkas tik sapnuose kepiau biggrin.gif eileje ji stovi.del tu miltu,as kaip supratau glitimo reiktu del to kad forma laikytu,na kad paplaukus nebutu,o as tai duonkepei kepsiu,nebus jai kur plaukti,tai gal bus gerai ir be to glitimo ax.gif nu staciai nezinau,jau kai reiks kept tada reiks kazka galvot
QUOTE(laurechka @ 2010 02 12, 21:11)

Dar klausimas paciai... Ar esat kuri naudojus skysta salykla??? Nu jis toks nerealiai tirstas... kiek jo det kazi reik??? Ir su melasu kaip?? Radau skysto irgi pirkt...


as tarkim naudoju skysta salykla skirta girai,jis pakeliuose buna,tai imerkiu pakiuka i karsta vandeni jis suskysteja.Siandien kepiau nataliunciko vyru duona tai dejau viena pakiuka.Skani duonyte,minksta puri,tik druskos gal numazinau,truputuka preska blush2.gif


Margaret,rasiu laisvesnio laiko parasinesiu ka nors is Oliverio mirksiukas.gif
Atsakyti
Va manosios biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(oveja @ 2010 02 12, 21:28)
mergaites gal varskes apkepo kokio skanaus galit receptuku pasidalinti ax.gif


sonatinos varkes receptas pats geriausia biggrin.gif biggrin.gif

Kol rasiau pipete jau idejo pagrindini Oliverio recep. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 02 12, 19:11)
Anyta man ieskojo tu miltu LT, negamina tokiu raidziu, nors visu fabriku puslapiuose puikuojasi tos raides...

Tai emciau si reikala ir nuvare maniskis nupirko extra strong miltu maisa cia smile.gif Laukiu kada gris, nes reik duona kept.... smile.gif

Dar klausimas paciai... Ar esat kuri naudojus skysta salykla???



Extra strong? Čia tai aiškiai anapus... nu bliamba bliamba..kaip noris.. STRONG smile.gif))

Aš naudojau skystą Klingų giros salyklą. Turiu ir Delonos sauso salyklo. Voienareikšmiškai man skystas kvapnesinis, duona tamsesneė.. lyg skanesnė būtų. kadangi kelis kart kepiau tai su skystu tai su sausu, galiu drąsiai tvirtint - man skystas daug labiau. DAUG. Dedu kepalui tokį GERĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ šaukštą..nu pusantro smile.gif
Papildyta:
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 02 12, 19:30)
ratuto as ja kolkas tik sapnuose kepiau biggrin.gif


ki ki ki smile.gif)))))))
nu..nu ...nu ką, kaupiamės ir kepam savaitgalį?

a jūros druskos mūsuose esti?

QUOTE(SuperBaba @ 2010 02 12, 19:32)
Va manosios biggrin.gif

ale Tu ir greita smile.gif
Atsakyti