Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios

Merginos, neseniai įsijungiau į Jūsų būrelį, t. y. nusipirkau dunkepę, tai ko tik man nėra buve: tai laiką ne taip nustatau, tai menteles pamirštu įdėt doh.gif bet dabar jau lyg įsivažiuoj. Vakar užstačiau kvietinę duonytę su kefyru, kad iškeptu rytui. Gavosi vidus purus ir minkštas, o pluta kietą verysad.gif Ką reikia daryti, kad pluta nebūtų kieta ir pjaunant netrupėtu? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Di72: 12 vasario 2010 - 13:50
Di72, itariu kad per stipru apskrudimo lygi nustatei mirksiukas.gif nors mums tai patinka traski pluta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2010 02 12, 14:48)
Merginos, neseniai įsijungiau į Jūsų būrelį, t. y. nusipirkau dunkepę, tai ko tik man nėra buve: tai laiką ne taip nustatau, tai menteles pamirštu įdėt doh.gif  bet dabar jau lyg įsivažiuoj. Vakar užstačiau kvietinę duonytę su kefyru, kad iškeptu rytui. Gavosi vidus purus ir minkštas, o pluta kietą  verysad.gif Ką reikia daryti, kad pluta nebūtų kieta ir pjaunant netrupėtu?  blush2.gif


Manau, kad plutos apskrudinimą rinkis šviesesnį, duoną apšluostyk tik iškepus drėgnu rankšluosčiu.

Rasma, labai šaunios bandelės, aš tokias kepu pagal 'Lietuvių patiekalai' rec., o čia pagerintos. smile.gif
Atsakyti
o-pa-pa, tikrai fantazijos netruksta thumbup.gif lotuliukas.gif einu ir as lotuliukas.gif


Rasma, nu zinokite vos liezuvio nepraryjau biggrin.gif Kaip skaniai bandukes atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2010 02 12, 13:48)
Ką reikia daryti, kad pluta nebūtų kieta ir pjaunant netrupėtu?  blush2.gif

Aš statau ne stiprų plutos skrudinimą ir iškepusios nelaikau duonkepėje, taip statau, kad iškepusią jau galėčiau išimti ir vos vos pravėsusią įdėti į maišiuką. Gal tai ir nėra labai sveikuoliška, bet kai noriu labai minkštos plutos, tai palieku atvėsitu popieriniam/polietileniniam maišiuke arba bent jau apvyniojus virtuviniu švariu rankšluostuku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 02 12, 14:58)
Aš statau ne stiprų plutos skrudinimą ir iškepusios nelaikau duonkepėje, taip statau, kad iškepusią jau galėčiau išimti ir vos vos pravėsusią įdėti į maišiuką. Gal tai ir nėra labai sveikuoliška, bet kai noriu labai minkštos plutos, tai palieku atvėsitu popieriniam/polietileniniam maišiuke arba bent jau apvyniojus virtuviniu švariu rankšluostuku ax.gif


Aš dedu ant lininio rankšluosčio (sulankstyto) ir apdengiu kitu, kad lėtai atvėstų.
Atsakyti
Rasma,

Įdarui:
250 g. minkšto kreminio sūrio arba varškės
50 g cukraus
1 v. š. vanilės ekstrakto
2 v. š. kiaušinių+pieno plakinio


O kaip suprast 2 v.s. kiausiniu? blush2.gif

Pipete, o koks jusu receptukas? blush2.gif


Paziurejau, kad sviesto tik 40g teturiu...margarinas tikriausia netinka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SuperBaba: 12 vasario 2010 - 14:02
QUOTE(SuperBaba @ 2010 02 12, 14:01)
Rasma,

Įdarui:
250 g. minkšto kreminio sūrio arba varškės
50 g cukraus
1 v. š. vanilės ekstrakto
2 v. š. kiaušinių+pieno plakinio

O kaip suprast 2 v.s. kiausiniu? blush2.gif

Čia to plakinio 2 v.š. reikia, kur skirtas aptepimui. Va šito:
"Plakinys bandelių patepimui: 1 kiaušinis išplaktas su 1 v. š. pieno"
Papildyta:
QUOTE(SuperBaba @ 2010 02 12, 14:01)
Paziurejau, kad sviesto tik 40g teturiu...margarinas tikriausia netinka?

Tinka..man vakar irgi sviesto trūko, tai dėjau dalį margarino. Ir aš viską išlydžiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2010 02 12, 15:01)
Rasma,

Įdarui:
250 g. minkšto kreminio sūrio arba varškės
50 g cukraus
1 v. š. vanilės ekstrakto
2 v. š. kiaušinių+pieno plakinio
O kaip suprast 2 v.s. kiausiniu? blush2.gif

Pipete, o koks jusu receptukas? blush2.gif
Paziurejau, kad sviesto tik 40g teturiu...margarinas tikriausia netinka?


Tešla tinka tokia, kokia patinka (pagerinta), tingiu rašyti smile.gif , cituoju kas svarbu
Varškės masei:
1/2 kg varškės, 2 tryniai, 100 g cukraus, vanilinio sukraus.
Pridedu nuo savęs: sviesto 50 g, ar mažiau, 2-3 šaukštai manų košės, ar užplikytų manų kr., razinos (viskas kaip varškės apkepui), citrinos sulčių galima dėti 1 v.š.
Atsakyti
Aciu merginos, jau duonkepe makaluoja tesla biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės labai, labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Visai jau man, kiausu ir sviesto nesudejau doh.gif lotuliukas.gif sustabdziau ir idejau....gal nieko nesugadinnsiu blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti