Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios

wub.gif wub.gif wub.gif kaaaip skaanu...

atsibudau siryt nuo nuostabaus kvapo namie, kepiau su ivairiom seklom duonyte, is vakaro uzstaciau kad ryte jau butu valgymui - super.
Tinginiu ismislas ta duonkepe, bet kaip patogu biggrin.gif
Dabar noriu tikros juodos duonos su raugu - gaminu rauga, bet dar neisivaizduoju kaip viskas gausis. Labai megstu tikra juoda rugine duona.

Idomu is duonkepes gamintoju gal butu galima issireikalauti kompensacija uz pradejusi augti svori biggrin.gif kaip iskepu taip ir suvalgom trise kepaliuka (500 gr.)
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 03 11, 08:46)
Klausimelis po kiek kasdien pamaitini? gr/ml?

Pas mane raugas vaikiškame "Avent" indelyje, kuris skirtas pienukui saugoti (užsukamą plastmasinį dangtelį prabadžiau su įkaitintu nestoru virbalu), tai išpilu viską (raugas nėra skystas visiškai, bet išsikrato lauk) ir kiek lieka ant sienelių tiek (svėriau, tai dažniausiai lieka apie 5-10 g.). O primaitinu visada vienodai 30-40 ml vandens ir 30-40 g miltų.
Atsakyti
QUOTE(PUCA @ 2010 03 11, 09:52)
wub.gif  wub.gif  wub.gif kaaaip skaanu...
Idomu is duonkepes gamintoju gal butu galima issireikalauti kompensacija uz pradejusi augti svori biggrin.gif kaip iskepu taip ir suvalgom trise kepaliuka (500 gr.)

Geras klausimas! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2010 03 10, 23:59)
Olaiva, atvažiuok. Mielai pasidalinsiu, tik su sąlyga, kad neveši nei šokolado, nei ko kito.

atvaziuosiu butinai wink.gif
nemegsti sokoladu? g.gif
tik dar prasysiu ir trumpos instrukcijos,kaip man su juo elgtis,nes kai as tokia seimininke,tai paskui vaziuosiu pas tave kas savaite kaulyti biggrin.gif
Atsakyti
Noriu patarimo, kai kepu balta duona viskas gaunasi OK, o kai rugine - tesla uzminko labai kieta (naudojuosi receptais kurie buvo prideti prie duonkepes) toks kiulkis kuri vos pirstu galima ispausti. Ar taip turi buti? kokio kietumo turetu buti rugine tesla?
Atsakyti
pirma karta kepu duona su raugu. namai kvepia, ziuresiu kas gausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PUCA @ 2010 03 11, 17:22)
Noriu patarimo, kai kepu balta duona viskas gaunasi OK, o kai rugine - tesla uzminko labai kieta (naudojuosi receptais kurie buvo prideti prie duonkepes) toks kiulkis kuri vos pirstu galima ispausti. Ar taip turi buti? kokio kietumo turetu buti rugine tesla?

rugine tešla visada yra kietesne, sunkesne už kvietine
Atsakyti
Laba

taigis vakarykštė duonelė buvo sunaikinta dar nespėjus net visiškai atvėsti blush2.gif ir didžiają jos dalį tai mb sulesė... mum su vaikais teliko tik po kasneli paragavimui lotuliukas.gif kepiau su svogūnais krapais ir varškės sūriu smile.gif

O daba gal ne visai į temą bet kadangi dauguma čia renkasi kas duonkepes turi tai norėčiau pasiteirauti kokiom maždauk proporcijom ingridientus dedate pvz. minkydamos tešlą koldūnams ar virtinukams blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egute @ 2010 03 11, 21:12)

O daba gal ne visai į temą bet kadangi dauguma čia renkasi kas duonkepes turi tai norėčiau pasiteirauti kokiom maždauk proporcijom ingridientus dedate pvz. minkydamos tešlą koldūnams ar virtinukams  blush2.gif

g.gif Pagal receptą, na gal tik dviguba norma(aš darau)
Atsakyti
Ir man tai aktualu, dar nebandžiau. Ar duonkepei nesunku maišyti koldūninę tešlą? Ar jus užmaišote kiek skystesnę ir po to rankomis baigiate minkyti, papildant tešlą miltais? Mano duonkepėje buvo keletas maišyklių, trumpesnės ir ilgesnės. Sunkesnei tešlai gal pabandyti su trumpesniais? g.gif
Atsakyti
maiskiau koldunams tesla, visiaki be jokiu problemu smile.gif superine tesla gaunasi, as rankokis tokios neisminkau ax.gif
Atsakyti
kazkuri minejot apie avizine duonele. neberandu doh.gif gal receptuka i mestumet? ar nuorodele.
vakar kepiau juoda duona su raugu. gavosi labai skani, thumbup.gif draugus pavaisinom, tai nebeliko. siandien vel kepu
Atsakyti