Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios

QUOTE(pipete @ 2010 03 10, 10:11)
Jei su mielėm, tai ne, o jei su raugu tai gali. Daug niuansų, gal tiesiog per didelis gabalas ir trūko laiko, tokiu atveju reiktų kepti orkaitėje.


Su mielėm kepiau ax.gif užstačiau programą duonai su Omega3 (3val.50 min.)
O gal aliejau per daug ipyliau g.gif (iš akies blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2010 03 10, 11:30)
Su mielėm kepiau  ax.gif užstačiau programą duonai su Omega3 (3val.50 min.)
O gal aliejau per daug ipyliau  g.gif  (iš akies  blush2.gif )

Taip, aliejus prideda drėgnumo (drėgmės), dėk mažiau kitą kartą.
Atsakyti
Pakeiciau ruginius miltus (Airijoj is vis beda ju gauti).... Ir jau 2ra karta nesigauna tokia borodino duona, kokia gavos su miltais, gautais is rusu kepyklos...Tik neber galimybes gaut man is ju miltu daugiau.... sad.gif
Atsakyti
Labukas

Norėjau pasiteirauti tų kurios keksą duonkepėi kepėte tai kiek laiko maždauk kepėte? orkaitėi tai man per 20 min i6kepa...
Atsakyti
Na pagaliau suradau sia temele... nes pavadinime nefiguruoja zodis DUONA, o duonele biggrin.gif

nusipirkau duonkepe, paskaitinejau instrukcija, sudejau produktus visus ir uzstaciau kepti, o patys su vaiku isdumem i lauka nes oras superinis.
Griztu namo po keliu valandu ir galvoju, arba bus namie gaisras arba... ir tikrai, radom super skania duonele, dar silta, bet jau pastovejusia, kaip tik tokia, kad galima valgyti.

Kazkaip viskas per daug paprasta, atrodo, kad net ne mano pacios kepta biggrin.gif Su mieline tesla juk tenka pavargti, kol kildini, minkai, kepi...

Kas svarbiausiai, kad mano vaikui patiko ir aisku be jokiu E.

Rytoj bandysiu su ivariom seklom duonele taip, kad pusryciams rastumem jau pravesusia wub.gif

mano drauge kazkur is maluno perkasi miltus, tos kurios senai kepate gal patarsit ar verta?
Atsakyti
QUOTE(egute @ 2010 03 10, 15:16)
Labukas

Norėjau pasiteirauti tų kurios keksą duonkepėi kepėte tai kiek laiko maždauk kepėte? orkaitėi tai man per 20 min i6kepa...



Apie kokį būtent keksą kalbate? Aš porą psl atgal rašiau kekso receptą,jį duonkepėje kepiau kepimo progr.1val. Na,bet ir kepant orkaitėj tikrai ne 20min kepčiau g.gif
Atsakyti
šį keksą kepu normalioi formoi orkaitėi 20 min.

UOGŲ (VAISIŲ) – GRIETINĖS KEKSIUKAI

2 kiaušiniai
1 puodelis cukraus
1/2 puodelio aliejaus
1/2 a. š. vanilės
2 puodeliai miltų
1/2 a. š. druskos
1 a. š. kepimo miltelių
1 puodelis grietinės
1 puodelis uogų ar kubeliais supjaustytų vaisių

1. Įkaitinti orkaitę iki 200º C. Pasiruošti 12 keksiukų formelių.
2. Dideliame inde plakti kiaušinius, plakant palaipsniui suberti cukrų. Nenustojant plakti lėtai pilti aliejų.
Įmaišyti vanilę. Kitame inde sumaišyti miltus, druską ir kepimo miltelius.
3. Įmaišyti sausus ingredientus į kiaušinių masę palaipsniui pakaitom su grietine. Atsargiai
įmaišyti uogas ar vaisius. Dėti tešlą į formeles.
4. Kepti 20 minučių.
Atsakyti
Aš nerizikuočiau blush2.gif Man kažkaip atrodo per mažai 20min,kad pyragas/keksas iškeptų.Tiesa,aš neturiu specialios kekso kepimo formos (na,jei kepti orkaitėje),tai kepu kvadratinėj kepimo formoj,bet ne trumpiau 40-50min.
Atsakyti
PUCA, sveika prisijungusi 4u.gif Miltus galima pirkt iš malūno, taupymo sumetimais

egute, nevisi keksai, kurios kepam orkaitei tinka duonkepei
Atsakyti
Tai jau turbūt kad ne visi receptai...

Aš pagaliau sulaukiau kurjerio su mano duonkepe tai iškart ėmiausi pirmo bandymo rolleyes.gif tik gaila kad taip ilgai reikia laukti rezultatų... vaikai jau tikrai miegos kai bus galima ragauti ax.gif

dar mano maistinės svarstyklės kažko itarimą sukėlė tai teko miltus atmatuoti matavimo šaukštu, kuris tikiuos atitinka tuos 25g kaip pirmam puslapiuke rašo blush2.gif

Tiesa iškilo klausimas kaada duonytė lengviau išsiima iškart iškepus ar reikia palaukti kol atvės duonkepėje ar išėmus kibirėlį g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egute: 10 kovo 2010 - 19:30
QUOTE(egute @ 2010 03 10, 14:16)
Labukas

Norėjau pasiteirauti tų kurios keksą duonkepėi kepėte tai kiek laiko maždauk kepėte? orkaitėi tai man per 20 min i6kepa...

Su visu maisymu mano duonkepej 2 val.
Atsakyti
QUOTE(egute @ 2010 03 10, 19:25)
Tai jau turbūt kad ne visi receptai...

Aš pagaliau sulaukiau kurjerio su mano duonkepe tai iškart ėmiausi pirmo bandymo  rolleyes.gif  tik gaila kad taip ilgai reikia laukti rezultatų... vaikai jau tikrai miegos kai bus galima ragauti  ax.gif

dar mano maistinės svarstyklės kažko itarimą sukėlė tai teko miltus atmatuoti matavimo šaukštu, kuris tikiuos atitinka tuos 25g kaip pirmam puslapiuke rašo  blush2.gif

Tiesa iškilo klausimas kaada duonytė lengviau išsiima iškart iškepus ar reikia palaukti kol atvės duonkepėje ar išėmus kibirėlį  g.gif

Aš iškarto išiminėju
Palikus, jei ne pašlidina, tai gali išprakaituot duona
Atsakyti