Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios

QUOTE(Rasma @ 2010 03 09, 09:04)
Labas visoms 4u.gif

Gal kas kepėt ir galit pasakyti ar čia tikrai taip ir reikia su tuo "Hubertu" g.gif
Tai pridėjus visko kaip 5 dieną, dar tokį didelį kiekį miltų, vėl po stiklinę cukraus ir miltų pilti g.gif


As kepiau, pati pasidariau rauga, auginau maitinau...ale iskeptas isejo mamos šuniui biggrin.gif Daugiau kazin ar kepsiu, per gaila man produktu, kai tiek visko jau skaniau galima issikepti ir pasidaryti. Man isejo pagal recepta gana kietokas, o viska dariau saziningai, vat.
Zodziu, geriau mielines bandeles arba tikra rugine duona su raugu ax.gif

Tiesa, prisipirkau keksiuku formeliu, tai dabar pas mufinu periodas biggrin.gif

Bet cia tik mano nuomone.

Nataliuncik, su Tavo svente 4u.gif

Ir dar karta aciu Terrai, uz raugo gaminimo instrukcijas, uz duoneles receptus 4u.gif ir uz ta gera rusiska puslapiuka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolanka: 09 kovo 2010 - 13:10
QUOTE(Rasma @ 2010 03 09, 09:04)
Labas visoms 4u.gif

Gal kas kepėt ir galit pasakyti ar čia tikrai taip ir reikia su tuo "Hubertu" g.gif
Tai pridėjus visko kaip 5 dieną, dar tokį didelį kiekį miltų, vėl po stiklinę cukraus ir miltų pilti g.gif


Teisingai, teisingai cia viskas surasyta biggrin.gif ir tikrai didelis pyragas gaunasi. As dabar isigudrinau is puses normos daryti. O kai reikia greitesnio varianto, tai darau taip: imu stikline raugo (likusio nuo paskutinio kepimo), dedu po stikline miltu, cukraus, pieno. Tada rauginu 5 dienas , vis pamaisydama, penkta diena dedu
0,5 stiklines cukraus
0,5 stiklines pieno
1dideli ar 2 mazus kiausinius
1,5 stiklines miltu
1/4 stiklines aliejaus
1 saukteli kepimo milteliu
1 saukteli vanilinio cukraus
aguonu is akies
ir kepu.
Skonis tai toks pat. Man bent jau taip atrodo ax.gif

jau kazkada rasiau, kad sitas pyragas nera reiklus, kiek maziau ar daugiau pieno, kiausiniu neturi didesnes reiksmes, cukru irgi galima pasireguliuoti pagal savo skoni, svarbu, kad galutine tesla butu tirstoka, nepamisrsti kepimo milteliu ir viskas.
Ir dar toks mano pastebejimas, sita pyraga megsta vyrai thumbup.gif , nors ir nera smaliziai.
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2010 03 09, 14:01)


Užtenka 1val kepimo,man gerai iškepė thumbup.gif Na,su mediniu pagaliuku patikrint galima,jei dar limpa,galima kiek ilgiau pakepti.
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2010 03 09, 13:05)
As kepiau, pati pasidariau rauga, auginau maitinau...ale iskeptas isejo mamos šuniui  biggrin.gif Daugiau kazin ar kepsiu, per gaila man produktu, kai tiek visko jau skaniau galima issikepti ir pasidaryti. Man isejo pagal recepta gana kietokas, o viska dariau saziningai, vat.
Zodziu, geriau mielines bandeles arba tikra rugine duona su raugu  ax.gif 



Niekaip nesuprantu, kodel neisejo g.gif Aisku, gaila produktu
Man irgi upas krenta, kai neiseina, ilgam noras dingsta tokiems eksperimentams. Gal kas pavykusiu pavaisins essen.gif
Atsakyti
Terra2, atėjau padėkoti - raugas pavyko, duonelė irgi kuo puikiausiai thumbup.gif Kolegos irgi įvertino labai teigiamai, kai pavaišinau. Iki šiol bijojau raugo, bet dabar jau drąsiai elgsiuosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laselis @ 2010 03 09, 13:15)
Teisingai, teisingai cia viskas surasyta  biggrin.gif ir tikrai didelis pyragas gaunasi.

Nesvietiskas saldumas dar tik sudėjus tos 5-os dienos produktus..paragavau net tešlą smile.gif Bet ačiū už atsakymus - einu sudėsiu viską ir kepsiu, žiūrėsim kas gausis smile.gif
QUOTE(laselis @ 2010 03 09, 13:21)
Niekaip nesuprantu, kodel neisejo  g.gif Aisku, gaila produktu
Man irgi upas krenta, kai neiseina, ilgam noras dingsta tokiems eksperimentams.

Iš antro karto tik...pirmąkart išmečiau po 6 dienų, nes ničnieko nesidarė..
Antrąkart gamindama raugo nedėjau (kaip supratau galima nedėt), bet viską maišiau šaukštu su kuriuo maišau pamaitintą raugą..bet ir tai pokyčius pastebėjau tik 5-6 dieną smile.gif
Atsakyti
Kepiau vaikų džiaugsmą
user posted image
Receptas paimtas iš rusiško saito. Truputį pakeičiau ir gavosi
SAUSUČIAI-TRAŠKUČIAI
1 indelis tirštinto saldaus pieno
2 kiaušiniai
1pak.( apie 7 gr) vanilinio cukraus
žiupsnelis druskos
0,5 a.š.sodos
50gr ištirpinto svieto arba margarino(pyliau 4v.š. aliejaus)
600gr aukšč.rūšies miltų.
Ir dar 1 kiaušinis, cukrus(arba aguonos) pabarstymui.
Į duonkepę sudėti paplaktus 2 kiaušinius, tirpintą sviestą ar aliejų, vanil.cukrų, druską, tirštintą pieną, miltus ir ant viršaus sodą. Tešlos programa minkiau apie 10min, tada išėmiau ir pradėjau daryti piršto storumo dešreles. Susipjaučiau maždaug 15cm lazdelėmis, sujungiau . Iš kiaušinio ir vandens padariau plakinį, pamirkiau barankyčių viršų ir pamirkiau cukruje. Sudėjau į skardą, išklotą kepimo popieriumi. Kepiau įkaitintoje iki 180C orkaitėje apie 20min. Gavosi 2 skardos (50) barankyčių.
Atsakyti
Merginos, ar šitą duonelę galima kepti duonkepėje? jei taip tai su kokia programa? blush2.gif

Avižinė duonelė
225g avižinių dribsnių
1.5-2 st. kefyro
2 a.š. kepimo miltelių
1/4 a.š. druskos
1 st. miltų
2 a.š. aliejaus
Dribsnius gerai sumaišyt su kefyrų ir nakčiai palikt šaldytuve. Po 8-10 val. į dribsnius įdėt miltų, druskos ir kepimo miltelius. Tešla turi būt tiršta, klampi.

Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2010 03 09, 17:30)
Merginos, ar šitą duonelę  galima kepti duonkepėje? jei taip tai su kokia programa?  blush2.gif

Avižinė duonelė
225g avižinių dribsnių
1.5-2 st. kefyro
2 a.š. kepimo miltelių
1/4 a.š. druskos
1 st. miltų
2 a.š. aliejaus
Dribsnius gerai sumaišyt su kefyrų ir nakčiai palikt šaldytuve. Po 8-10 val. į dribsnius įdėt miltų, druskos ir kepimo miltelius. Tešla turi būt tiršta, klampi.


Kadangi tešla ruošiama su kepimo milteliais,o ne su mielėmis,tai kildinti nereikia.Tai manau bandyčiau kepti kepimo programa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruzhee @ 2010 03 09, 16:38)
Kadangi tešla ruošiama su kepimo milteliais,o ne su mielėmis,tai kildinti nereikia.Tai manau bandyčiau kepti kepimo programa 4u.gif



Tai pačiai sumaišyti ir tik kepimą užstatyti drinks_cheers.gif

O jeigu nustatyčiau kekso programą? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2010 03 09, 17:44)
Tai pačiai sumaišyti ir tik kepimą užstatyti  drinks_cheers.gif

O jeigu nustatyčiau kekso programą?  ax.gif  blush2.gif

Kekso tam ir skirta, tik kai reikia labai išplakti tai su mikseriu geriau išplaka, o tada kepimo pr.
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2010 03 09, 17:44)
Tai pačiai sumaišyti ir tik kepimą užstatyti  drinks_cheers.gif

O jeigu nustatyčiau kekso programą?  ax.gif  blush2.gif


Su kekso programa (bent pas mane-kepiniai su kepimo milteliais) taip pat turėtų viskas gautis,ir pačiai maišyt nereiks smile.gif nors aišku tiek ten to maišymo.
Atsakyti