Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios

Mergaitės, labai rekomenduoju paskaityti tas, kurios nori skanios ir kokybiškos duonos su raugu. Šiame bloge tiek naujo ir įdomaus, kad negalima nesižavėti. Viskas apie raugą, daug receptų ir šiaip visokių gudrybių. Pagal šuios receptus aš jau senai kepu viską.
http://www.anna973.blogspot.com/
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 03 08, 13:39)
Mergaitės, labai rekomenduoju paskaityti tas, kurios nori skanios ir kokybiškos duonos su raugu. Šiame bloge tiek naujo ir įdomaus, kad negalima nesižavėti. Viskas apie raugą, daug receptų ir šiaip visokių gudrybių. Pagal šuios receptus aš jau senai kepu viską.
http://www.anna973.blogspot.com/

Terra2, noriu padėkoti už Jūsų "palangos" duonos receptą, gavosi puikiai.
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 03 08, 14:00)
Terra2, noriu padėkoti už Jūsų "palangos" duonos receptą, gavosi puikiai.

Širdis džiaugiasi! biggrin.gif
Atsakyti
Ir as noriu padekoti Terra2 uz raugo ir uz duonos receptus 4u.gif
Vis atrode, kad kepti duona su raugu yra labai sudetinga... Bet paruosiau rauga pagal jusu recepta ir dabar tik su juo kepu duona. Gaunasi superine duonele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2010 03 02, 17:55)
Merginos, kam rupių miltų  mirksiukas.gif Užsukit į DeLoną, pasiklauskit  biggrin.gif Yra rupių: ruginių, miežinių, kvietinių  4u.gif


Šiaulietės, gal kuri dar miltų ar ko užsinorėtumėt iš Delonos ax.gif Kooperuokimės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Banga @ 2010 03 08, 16:49)
Ir as noriu padekoti Terra2 uz raugo ir uz duonos receptus  4u.gif
Vis atrode, kad kepti duona su raugu yra labai sudetinga... Bet paruosiau rauga pagal jusu recepta ir dabar tik su juo kepu duona. Gaunasi superine duonele  smile.gif

A6 labai džiaugiuosi, kad Jums pavyko susidraugauti su raugu! Skanios duonelės!
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif

Gal kas kepėt ir galit pasakyti ar čia tikrai taip ir reikia su tuo "Hubertu" g.gif

QUOTE
1 -dieną - laikyti ramiai,nejudinti
2 -dieną - kartą dienoje pamaišyti
3 -dieną - laikyti ramiai,nejudinti
4 -dieną - kartą dienoje pamaišyti
5 -dieną - vakare – pridėti:
• 1 stiklinę cukraus
• 1 stiklinę pieno
• 1 stiklinę miltų

6 -d -pamaišyti kartą dienoje
7- d - """"""""
8- d - """""""
9 -d - """"""""
10 dieną iš ryto pridėti visko ,kaip 5 -tą dieną

Tą pačią dieną reikia kepti.

Kepimui: į kepimo dalies raugą dar pridedame
1 stiklinę cukraus
1 stiklinę pieno
3 kiaušinius
3 stiklines miltų
pusę stiklinės aliejaus
1 šaukštas kepimo miltelių
1 šaukštas vanilinio cukraus


Tai pridėjus visko kaip 5 dieną, dar tokį didelį kiekį miltų, vėl po stiklinę cukraus ir miltų pilti g.gif
Atsakyti
Rasma,aš užsiėmus "žaisti" su tuo Hubertu, aš Hermanu jį vadinu biggrin.gif Prieš keletą metų irgi esu tą raugą turėjus. O šįkart vieną sykį jau kepiau,po poros dienų vėl kepsiu.Kaip ten surašyta buvo,taip ir dariau,tik kad į tą tešlą kur jau kepti,tai cukraus daugiau nebedėjau,ir taip ganėtinai saldu.O pyragas gavosi tikrai labai diiidelis biggrin.gif Beveik savaitę valgėm ax.gif O šiaip minkštutis,skanutis,vyras jau dabar laukia,kada vėl kepsiu thumbup.gif
Papildyta:
O vakar vakare kepiau labai skanų pyragą/keksą su varške ir šokoladu,niam niam biggrin.gif Tešlą ruošiau,maišiau pati,tik kepiau duonkepėje. Jei ką domintų,galiu parašyti receptą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2010 03 08, 16:40)
Šiaulietės, gal kuri dar miltų ar ko užsinorėtumėt iš Delonos  ax.gif  Kooperuokimės  4u.gif


Aš už drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruzhee @ 2010 03 09, 10:56)

O vakar vakare kepiau labai skanų pyragą/keksą su varške ir šokoladu,niam niam biggrin.gif Tešlą ruošiau,maišiau pati,tik kepiau duonkepėje. Jei ką domintų,galiu parašyti receptą  ax.gif

labai lauksim recepto rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2010 03 09, 12:55)
labai lauksim recepto rolleyes.gif

VARŠKĖS KEKSAS SU ŠOKOLADO GABALIUKAIS
110g sviesto
220g varškės
150g cukraus
2 kiaušiniai
280g miltų
1a.š.vanilinio cukraus
1,5a.š.kepimo miltelių
1/4a.š.druskos
60ml pieno
150g šokolado gabaliukų (dėjau vieną Karūnos juodą)
Viršui pabarstyti:
2-3v.š.cukraus
1a.š.cinamono
2-3v.š.smulkintų riešutų

Išplakti minkštą sviestą,cukrų,varškę,kiaušinius iki vientisos masės.Miltus sumaišyti su kepimo milteliais ir druska,suberti į masę,dėti vanilę,viską išmaišyti.Supilti pieną,dar kartą išmaišyti.Įmaišyti šokoladą smulkiais gabaliukais.Dėti tešlą į kepimo formą,pabarstyti cukrumi,sumaišytu su cinamonu ir riešutais.Kepti 180 temp.50-60min.Aš kepiau kepimo programa duonkepėje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruzhee @ 2010 03 09, 12:25)
VARŠKĖS KEKSAS SU ŠOKOLADO GABALIUKAIS
Aciu labai wub.gif
reiks iskepti ilgajam savaitgaliui rolleyes.gif
o 1 val kepimo duonkepeje uzteko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzhina: 09 kovo 2010 - 13:02