Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios

Oooo tai džiugu kad ši funkcija yra... beliks tik susirasti info kaip ir iš ko šį produktą gaminti galima ir ar po to į stiklainius žiemai ar tik šviežiam valgymui smile.gif

beja kiek mačiau yra atidėjimo funkcija tai su ja galima duonutę rytui išsikepti turbūt... gal bus funkcija kur ne vien kepimas bet kartu ir kildinimas...
Atsakyti
Tai atrodo beveik visas programas galima jungti su kepimo atidėjimu smile.gif Aš to dar irgi neišbandžius, man dar norisi stebėt duonkepės darbą biggrin.gif Va šiandien jau iškepiau Terros Plikytą kvietinę, ir dabar ruošiasi tešla nerez Borodino thumbup.gif
Atsakyti
Ledum - su raugu gali kept kokį tik nori batoną, net jei receptas su mielėmis smile.gif Raugo reikia imti (ar pasidaryti, jei turi mažiau) maždaug 1/3 tešlos masės, o pačių miltų bei vandens - mažinti. Jei duoną kepsi ne duonkepėj, tai iš esmės nebus labai svarbu, jei galutiniame rezultate tešlos pasidarysi daugiau smile.gif Mat duonkepė tai ribotą svorį kepa...

Vien žo, mergaitės, nenoriu garsiai šnekėt, bet jau tariuosi su leidyklomis dėl mano knygos leidimo, telikęs redagavimas ir dizainavimas rolleyes.gif ir, aišku, galvoju, kaip čia geriau daryt, kad valstybė mokesčiais nepakeliamais neapdėtų... Tai, nataliunchik, nekonkuruosi? ax.gif
Atsakyti
Man šiandien irgi kepinių diena. Nuo ryto 'kepu': tradicinį (kaip pirktinį, tokios formos..su dryžiukais) batoną ir duoną "Danickij" (iš Michailo blog'o), žiūrėsim kas gausis smile.gif Šeima nuo ryto aplink mano puodus su raugais tešlom sukasi..bet dar nėra kuom vaišinti. Ilgas procesas skanią duonelę iškept..
Neiškentė vaikai ir dabar su tėčiu sausainius kepasi iš atšildytos "Mantingos" sluoksniuotos tešlos smile.gif
Atsakyti
merginos, o nuo kvietinio raugo turi atsiskirt vanduo ar ne?
gal neaiskiai as cia, bet man kazko miltai nusedo, o vanduo virsuj, bet rugstele yra, nors ir nelabai noriai kyla
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2010 03 07, 19:28)
merginos, o nuo kvietinio raugo turi atsiskirt vanduo ar ne?
gal neaiskiai as cia, bet man kazko miltai nusedo, o vanduo virsuj, bet rugstele yra, nors ir nelabai noriai kyla

Sumaišyk raugą, nieko blogo jam nėra (gal per skystas).
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 03 07, 19:34)
Sumaišyk raugą, nieko blogo jam nėra (gal per skystas).
aciu 4u.gif
kaip pirma karta darau tai jaudinuosi labai ax.gif
na pilu 100ml vandens ir 100gr miltu, kolkas neturiu kaip pasverti tai beveik is akies, bet ziuriu kad blynu turstumo butu
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2010 03 05, 18:49)
ir as jungiuosi prie jusu, siandien uzsimaisysiu rauga thumbup.gif
tik klausimelis Terra2, minejai duonos recepteli cia
na esu zalia, tai paklausiu, ten duonos tesinys ar galima kaip kitaip kepti? ir kiek tada reiktu miltu?

Žinoma, kad galima kepti bet kokią duoną su naminiu raugu. Jei norisi vieno kepaliuko, proporcijas reikia mažinti perpus.
Papildyta:
QUOTE(Nerutė @ 2010 03 07, 11:37)
as kadangi rauga pgl terra dariau tai jos nurodymais ir vadovaujuos wink.gif kadangi ruosiaus kvietine kept tai kvietiniais ir pamaitinau, starteris is ruginiu padarytas  4u.gif

Jūs labai gerai viską supratote ir mokate kitiems paaiškinti. O man nesigauna matyt aiškiai išdėstyti minties, kad kitos nesupranta. Matyt amžius savo daro.
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 03 08, 09:57)
Žinoma, kad galima kepti bet kokią duoną su naminiu raugu. Jei norisi vieno kepaliuko, proporcijas reikia mažinti perpus.
Papildyta:

Jūs labai gerai viską supratote ir mokate kitiems paaiškinti. O man nesigauna matyt aiškiai išdėstyti minties, kad kitos nesupranta. Matyt amžius savo daro.

na jau buvau issigandusi biggrin.gif
na nieko, pas mus seimyna labai megsta svieziuskepinius, tai tu dvieju kepaliuku greit neliks doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audryta: 08 kovo 2010 - 09:39
QUOTE(Mrs. R @ 2010 03 07, 17:27)

Vien žo, mergaitės, nenoriu garsiai šnekėt, bet jau tariuosi su leidyklomis dėl mano knygos leidimo, telikęs redagavimas ir dizainavimas  rolleyes.gif  ir, aišku, galvoju, kaip čia geriau daryt, kad valstybė mokesčiais nepakeliamais neapdėtų...  Tai, nataliunchik, nekonkuruosi?  ax.gif

Sveikinu, tik nesupratau, ar dar tik tariesi ar jau paėmę redagavimui g.gif
Man patinka sveika konkurencija cool.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 03 08, 12:58)
Sveikinu, tik  nesupratau, ar dar tik tariesi ar jau paėmę redagavimui  g.gif 
Man patinka sveika konkurencija  cool.gif

Kuo daugiau knygų, tuo geriau, o jau pirkėjas atsirinks pagal savo poreikius ir knygos vertę.
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 03 08, 12:22)
Kuo daugiau knygų, tuo geriau, o jau pirkėjas atsirinks pagal savo poreikius ir knygos vertę.

drinks_cheers.gif
Atsakyti