Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios

QUOTE(ratuto @ 2010 03 05, 19:32)
Nataliunčik, kaip šimtalapis????????????


Nekepiau, migrena užpuolė, tai lavonu buvau. O šian svečių laukiu


QUOTE(laurechka @ 2010 03 05, 19:38)
Ratuto, kodel- nezinau. Bet drauge yra kepus jau ne karta... Isigijus duonkepe, pamane pasilengvint sau darba... Tai keikes visa laika kol dare... biggrin.gif Sake susitraukynejo lakstai... Man skonis geras buvo, bet sake rankom minkyta tesla visiskai kitokia....

Netinka duonkepei, nes šimtalapiui reikia kad tešla butu prisotinta oro burbuliuku
Atsakyti

va pradejau ir as rauga ruosti, bet noretusi daugiau raugo, kad ne vienam kepaliukui uztektu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audryta: 06 kovo 2010 - 14:24
QUOTE(audryta @ 2010 03 06, 14:23)
va pradejau ir as rauga ruosti, bet noretusi daugiau raugo, kad ne vienam kepaliukui uztektu

man tai gavos jo daug..... zadu ryt kept..... tik svarstau ar Terros plikytai tiks ar ne? unsure.gif isemiau sian, leidau "pabust" kambario temp, pamaitinau kvietiniais miltais ir drungnu vandeniuku (nu zodz noriu kad to raugo butu 200 gr) ir bandysiu ryt sakar makar daryt unsure.gif doh.gif nieko nesusigaudau tik suprantu kad reik minusuot is recepto 100 g vandens ir 100 g miltu? g.gif a taip? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 03 06, 15:28)
man tai gavos jo daug..... zadu ryt kept..... tik svarstau ar Terros plikytai tiks ar ne?  unsure.gif  isemiau sian, leidau "pabust" kambario temp, pamaitinau kvietiniais miltais ir drungnu vandeniuku (nu zodz noriu kad to raugo butu 200 gr) ir bandysiu ryt sakar makar daryt  unsure.gif  doh.gif  nieko nesusigaudau tik suprantu kad reik minusuot is recepto 100 g vandens ir 100 g miltu?  g.gif a taip?  blush2.gif

na tarkim nori improvizuot ir vietoj kokiu mieliu rauga pilt. ir turi 200gr raugo tai dalini dvigubai ir is recepto isminusuoji 100ml vandens ir miltu tiek pat. na as taip suprantu ax.gif
Atsakyti
[quote=Mrs. R,2010 03 05, 20:25]
Aš šimtalapį kepu iš sluoksniuotos mielinės tešlos ir kolei kas nepandysiu net kitokio - mane pilnai tenkina skonis thumbup.gif Ir darbo mažiau....
Pasidalinusi darbo eiga, aišku labai smulkiai, pradžiugintum ne vieną. Prašom.... bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=AngeleZ,2010 03 06, 17:54]
[quote=Mrs. R,2010 03 05, 20:25]
Aš šimtalapį kepu iš sluoksniuotos mielinės tešlos ir kolei kas nepandysiu net kitokio - mane pilnai tenkina skonis thumbup.gif Ir darbo mažiau....
Pasidalinusi darbo eiga, aišku labai smulkiai, pradžiugintum ne vieną. Prašom.... bigsmile.gif
[/quote]

saldumynu temoi yra visa atskira tema skirta simtalapiui,ir receptas ir darbo eiga.
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 03 06, 14:28)
man tai gavos jo daug..... zadu ryt kept..... tik svarstau ar Terros plikytai tiks ar ne?  unsure.gif  isemiau sian, leidau "pabust" kambario temp, pamaitinau kvietiniais miltais ir drungnu vandeniuku (nu zodz noriu kad to raugo butu 200 gr) ir bandysiu ryt sakar makar daryt  unsure.gif  doh.gif  nieko nesusigaudau tik suprantu kad reik minusuot is recepto 100 g vandens ir 100 g miltu?  g.gif a taip?  blush2.gif


jei desi apie 200g raugo tai sita minusavimo schema tinka bet kokiam receptui mirksiukas.gif as isbandziau ir vienokius ir kitokius su raugu- super, tik per ilgai nereik teslos kildint, kad nubutu per rugsti duona mirksiukas.gif bet cia skonio reikalas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 06 kovo 2010 - 16:17
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 03 06, 16:06)
saldumynu temoi yra visa atskira tema skirta simtalapiui,ir receptas ir darbo eiga.


Op, nu nebūk tokia griežta.. 4u.gif Leisssssskkkkkkk friends.gif
na apie šimtalapį skaityta perskaityta, tačiau jei jau šios temos pavadinime nėra žodžio duona, gal galim mes, krūvon sušokusios, kiek nukrypt? ax.gif Juk ne nuo iki prašom, o esminius skirtumus - privalumus nuo originalaus recepto.. ax.gif
Atsakyti
aciu audryta ir Margareta 4u.gif

QUOTE(Margareta @ 2010 03 06, 16:16)
tik per ilgai nereik teslos kildint, kad nubutu per rugsti duona  mirksiukas.gif bet cia skonio reikalas  biggrin.gif

va cia prasom issamiau - ka reiskia per ILGAI? blush2.gif ir pgl Teros aprasyma kadangi sian apie 9 ryto isemiau starteri is saldytuvo tai kept galiu tik ryt ryte ania? sorriukas uz kvailus klausimus nu bet PIRMAS kartas man su tuo raugu lotuliukas.gif doh.gif
planavau det pgl standartine programa kepima - pas mane uztrunka 3v20 min nuo pradzios iki galo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 03 06, 19:13)
Op, nu nebūk tokia griežta.. 4u.gif Leisssssskkkkkkk friends.gif
na apie šimtalapį skaityta perskaityta, tačiau jei jau šios temos pavadinime nėra žodžio duona, gal galim mes, krūvon sušokusios, kiek nukrypt?  ax.gif Juk ne nuo iki prašom, o esminius skirtumus - privalumus nuo originalaus recepto.. ax.gif


del manes tai prasoooooom nors ir apie bites galim kalbet lotuliukas.gif matai AngeleZ poste uzmaciau zodziu jungini "labai smulkiai" biggrin.gif As nekepus tikro simtalapio tik labai panasu,tesla duonkepe minke,nu tai to aprasymo ne tiek ir mazai jeigu jau labai smulkiai.As tingeciau rasyt lotuliukas.gif

Seimai vakarienei kepiau pica,geras tas dalykas.....greit,pigu,skanu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Nerutė @ 2010 03 06, 20:24)
aciu audryta ir Margareta  4u.gif
va cia prasom issamiau - ka reiskia per ILGAI?  blush2.gif  ir pgl Teros aprasyma kadangi sian apie 9 ryto isemiau starteri is saldytuvo tai kept galiu tik ryt ryte ania? sorriukas uz kvailus klausimus nu bet PIRMAS kartas man su tuo raugu  lotuliukas.gif  doh.gif
planavau det pgl standartine programa kepima - pas mane uztrunka 3v20 min  nuo pradzios iki galo biggrin.gif


"Tas per ilgai" tai turbut reikia bandyt ir ziuret kaip jums skanu.As su teros raugu apie devinta vakaro uzminkiau tesla,kita diena apie desimta dienos kepiau,tai man labai skani vos vos rugstelejus.Labai rugsciu duonu as nemegstu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o-pa-pa: 06 kovo 2010 - 19:32
QUOTE(Nerutė @ 2010 03 06, 19:24)
aciu audryta ir Margareta  4u.gif
va cia prasom issamiau - ka reiskia per ILGAI?  blush2.gif  ir pgl Teros aprasyma kadangi sian apie 9 ryto isemiau starteri is saldytuvo tai kept galiu tik ryt ryte ania? sorriukas uz kvailus klausimus nu bet PIRMAS kartas man su tuo raugu  lotuliukas.gif  doh.gif
planavau det pgl standartine programa kepima - pas mane uztrunka 3v20 min  nuo pradzios iki galo biggrin.gif

Tešla turi pakilti dvigubai, tada ir kepi, man per naktį tikrai yra per ilgai (nebent laikysi šalčiau), pakyla per max 4 val. kambario temperatūroje.
Atsakyti
opapa ir pipete aciuks.gif
Atsakyti